M RADIO-PROGRAMMA'S DINSDAG 8 OCTOBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 WOENSDAG 9 OCTOBER. GEMENGDE BERICHTEN WEER EEN DOODELIJK ONGELUK TE ROTTERDAM. Gisteravond is op de Groene Zoom te Rotterdam weer een doodelijk ongeluk gebeurd. Nauwelijks was de motorwagen van lijn 13, van het eindpunt vertrokken, of de inzittenden voelden stevig remmen en ook, dat de tram over iets heen reed. Nadat de bestuurder den wagen tot stil stand had gebracht, vond men op de rails het zwaar verminkte lijk van een man. Deze was uit een van de smalle zijstraat jes van de Groene Zoom gekomen en heeft, waarschijnlijk door de duisternis misleid, tusschen de lage heggen, die de trambaan afscheiden, geloopen en is daar door de tram gegrepen. Het lijk is naar het ziekenhuis Coolsingel gebracht, waar bleek, dat de verongelukte was J. van Dijike uit de 2e Kiefhoekstraat. DOOR MOLENWIEK GEDOOD. Gistermiddag is de 36-jarige gehuwde arbeider H. C., die werkzaam was bij den molen van Posthuma te Slochteren, door een der wieken getroffen. Het slachtoffer was onmiddellijk dood. DE „ROTTERDAM" LICHT BESCHADIGD. Zooals reeds gemeld, is het ss. „ïlotter- dam" van de HollandAmerika-lijn, dat m de nabijheid van Jamaica op een rif was geraakt, vlot gebracht. Het door een duiker ingesteld onderzoek wees uit, dat de schade aan de kiel van het schip niet belangrijk is. Men over weegt zelfs het schip naar New-York te doen vertrekken. DE STORM VAN 23 SEPTEMBER. De „Noordster" vermist. Op 6 September is het vrachtschip „Noordster", schipper J. Huikema, uit Gent vertrokken met bestemming Stads kanaal. Het schip was geladen met 1462 baal slakkemeel. 't Laatst werd het tij dens den hevigen storm van 23 Septem ber benoorden Medemblik gezien. Sedert dien heeft men niets meer van het schip vernomen. ELECTRISCHE TREIN ONTSPOORD. - Een ploegbaas van de Nederlandsche Spoorwegen, die gistermorgen om ruim half acht dacht, dat de beide electrische treinen in de richting Velsen gepasseerd waren, liet in verband met noodzakelijke vernieuwing een klein gedeelte rails ver wijderen van de spoorbaan tusschen de Kleverlaan en den Verspronckweg te Haarlem. De man bleek zich echter te heb ben vergist, want kort nadat de rails wa ren weggenomen, naderde de tweede trein. Met een roode vlag liep de ploegbaas den trein tegemoet, waarop de bestuurder krachtig remde. Hij kon echter niet voor komen, dat de trein, bestaande uit twee wagens, doorreed en. dat drie treinstellen buiten de rails raakten. Persoonlijke ongevallen deden zich niet voor. Het verkeer werd over één spoor ge leid. Tegen één uur was men met de oprui mingswerkzaamheden gereed. INBREKER BEKENT MISDRIJVEN. De 29-jarige recidivist van 'L„ die op 3 October door een Haarlemsch recher cheur te Leiden is gearresteerd, omdat hij van inbraken te Haarlem wordt ver dacht en te Haarlem in arrest is gesteld, heeft, door de politie uit Hilversum en Naarden aan den tand gevoeld, een groot aantal inbraken bekend. Hij heeft, nadat hij eind Augustus uit de gevangenis te Den Haag was ontslagen, vier inbraken te Haarlem, drie te Heemstede, drie te Hil versum en een te Naarden gepleegd. Bij de laatste, waar 300 urt een villa werd ge stolen, heeft hij voetafdrukken achterge laten en bij een inbraak te* Hilversum de punt van zijn zakmes. Deze bleek te ont breken aan het mes dat hij bij arrestatie in zijn bezit had. Daar hij bekende dat de 100 dde hij bij zich had, afkomstig waren van een inbraak bij de familie v. d. V. te Naarden is deze som in beslag genomen. TASCH MET WAARDEVOLLEN INHOUD VERLOREN. Vinder beschonken aangehouden. Zaterdagavond werd door een bewoon ster van de Laan van Meerdervoort te Den Haag bij de politie aangifte gedaan, dat zij op genoemde laan had verloren een dames- tasch, inhoudende een drietal briljanten ringen, een bedrag aan geld en een spaar bankboekje tot een totale waarde van 2000. Voorts verklaarde zij, dat de tasch zou gevonden zijn door een onbekenden man, die, ofschoon hij zag, dat zij de tasch verloor, deze niet aan haar ter hand stel de, doch wegfietste, 's Nachts om half twee heeft de politie bedoelden man in de Ket tingstraat aangehouden, terwijl hij in staat van dronkenschap verkeerde. Hij bleek te zijn de 41-jarige behanger G. O., daar ter stede woonachtig. De tasch bleek met het grootste deel van den inhoud nog in zijn bezit te zijn; de man bekende van het be drag aan geld, dat zich er in bevond, 12 gulden, te hebben verbruikt. Hen is in bewaring gesteld. DE REVOLVERAANSLAG TE AMSTERDAM. Slachtoffer uit het ziekenhuis ontslagen. Naar wij vernemen is de 33-jarige ban ketbakker L. H. Dassen, op wien een week geleden voor het Centraal Station te Am sterdam, waar hij colporteerde met het orgaan van de N. S. B., een revolveraan slag werd gepleegd, Maandag uit het Bin- nen-Gasthuis ontslagen. SERIE MISDRIJVEN TE OSS OPGEHELDERD. De gemeentepolitie te Oss is er in ge slaagd opnieuw een zeer groot aantal groo- te en kleinere misdrijven tot opheldering te brengen, waardoor in tal van nog on opgehelderde wandaden licht zal komen en talrijke nieuwe arrestaties zullen volgen. Bijzonderheden konden in verhand met het onderzoek nog niet gegeven worden. SMOKKELAAR AANGESCHOTEN. Gisteren is nabij het gehucht Galder, ge meente Strijbeek, een smokkelaar, zekere A., uit Ginneken aangeschoten, toen hij aan herhaalde sommaties van een rijks ambtenaar geen gevolg gaf. A. kwam van Belgisch grondgebied per rijwiel op een Nederlandschen landweg loopende kort langs de grens. Hij ontmoet te een kommies, die hem gebood af te stap pen, teneinde hem te visiteeren. A. stapte af, doch wierp de fiets neer en nam de beenen over een weiland. Doch ook de rijksambtenaar sprong het weiland in en A. achterna die ondanks herhaalde waar schuwing doorliep,. Een vijftal schoten in de lucht brachten den vluchteling niet tot staan, waarop de ambtenaar op A. vuurde, die onder luid gegil neerstortte. Direct werd een tweede kommies gewaarschuwd, waarna A., die zeide, niet te kunnen loo- pen naar een dichtbij zijnde schuur werd gedragen door de beide ambtenaren. Met een spoedig gerequireerde auto werd A., die ongehuwd is, naar 't St. Laurens- ziekenhuis te Ginneken overgebracht. A. bleek een schot in den schouder te hebben bekomen, terwijl hem tevens een kogel langs den hals was gegaan, waarvan een duidelijk spoor merkbaar was op de huid. A., die danig overstuur was, klaagde over geweldige pijnen. Een der ambtenaren ver gezelde hem in de auto naar het zieken huis. RIJWIELPLAATJESDIEF AANGEHOUDEN. Zaterdagmiddag is in de Zuider-Amstel- laan te Amsterdam een persoon gearres teerd, omtrent wien door een dame aan de politie was medegedeeld, dat zij hem be zig had gezien met het verwijderen van een fietsplaatje van een onbeheerd staande fiets. Na aanvankelijk ontkend te hebben, gaf hij later toe, het plaatje te hebben ge stolen. Hij bekende tevens, dat hij zich verscheidene malen aan dergelijke feiten had schuldig gemaakt, zoodat de politie een goede vangst heeft gedaan. EEN SPROOKJE IN STREEFKERK. Boerenknecht erft ruim anderhalve ton. In Streefkerk, het kleine doripje aan de Lek, is "een sprookje werkelijkheid gewor den, meldt de „Voorwaarts". Een dagloo- ner, die daar moest zwoegen voor het dage- lijfcsdh brood voor zich en zfn gezin, is daar plotseling een fijik man geworden. Ongeveer drie jaar geleden nam een ge fortuneerde landbouwer in de gemeente Streefkerk een knecht in dienst. Deze was geruimen tijd zonder werk geweest en de .grootste zorg was, nu hij werk kreeg, voor zich en z*n gezin verdwenen. De boer was uiterst tevreden over zijn knecht en deze was oip zijn beurt te spreken over den werkgever. Zoo arbeidde de knecht drie jaar in dienst van den boer, toen pdotseling de harde slag kwam. De boer stierf name lijk en aangezien deze ongehuwd was en geen kinderen bezat, zouden zrijn bezittin gen zeer waarschijnlijk onder den hamer komen. De knecht zag de zorg weer dagen. Wellicht zou dit overlijden van den land bouwer voor hem werkloosheid beteeke- nen. Maar welke een verrassing was het voor hem, toen 'het testament werd geopend en hij als.eenig erfgenaam werd aangewezen. Daardoor kwam de knecht in het bezit •van twee boerderijen, enkele woningen, 55 HA. land, effecten en hypotheken, tot een totale waarde van anderhalve ton. Een sprookje was voor den man werke lijkheid geworden. i i SPORT VOETBAL ENGELAND—DUITSCHLAND. Op 4 December te Londen. De F. A. heeft in zijn- gisteren gehouden vergadering besloten den landen wedstrijd EngelandDuitschland op 4 December a.s. in Londen te doen plaats vinden. De wedstrijd zal op het terrein van de Tottenham Hotspur's, dat in het Londen- sche voorstadje White Hart Lane ligt, wor den gespeeld. De tribunes van het terrein bieden plaats aan 75 tot 80.000 toeschouwers en men ver wacht, dat er geen plaats onbezet zal blij ven. De opstelling van het Engelsche elftal zal eerst op 25 November bekend worden ge maakt. ATHLETIEK HET 300 METER WERELDRECORD. Mislukte poging tot verbetering van Kovacs. De bekende Hongaarsche sprinter Kovacs heeft getracht het wereldrecord over 300 meter dat op naam staat van den Ameri kaan Paddock sedert 1921 met een tijd van 33.2 sec. te verbeteren. Kovacs slaagde hierin echter niet, zijn tijd bedroeg 33.3 sec. Wel verbeterde Kovacs, het officieeuze wereldrecord over de 300 yards, door dezen afstand af te leggen in precies 30 sec. Het oude record stond op naam van Wefers (Vereenigde Staten) en Butler (Engeland) met een tijd van 30.6 sec. SCHAATSENRIJDEN DE SPORTFONDSEN KUNST IJSBAAN. Belangrijk seizoen te wachten, zoowel voor het ijshockey, als het kunstrijden. Een van de jongste takken van sport, die zich in korten tijd, een groot aantal aan hangers heeft verworven, is wel de IJs- hockey-sport. Uit den aard der zaak is het niet te ver wonderen, dat juist deze sport zich zoo snel in een groote belangstelling mocht verheugen, want wat is er meer spannend en sensationeel als de ademberoovende jacht achter de schijf, die de hoogste licha melijke energie en de algeheele overgave van den speler aan het spel vereischt? In den vorigen winter heeft men te Am sterdam op de Sportfondsen Kunstijsbaan voor den eersten keer het ijshockey kunnen zien en zooals overal heeft dit spel zich zeer snel een vriendenkring verworven. Wij staan nu kort voor den aanvang van een nieuw ijshockey-seizoen. Waren het verleden jaar het geboortejaar van de Hollandsche IJshockeysport nog in meer of mindere mate oefenwedstrijden voor onze jongens in hun oranjetrui, dit jaar zal het wel een beetje anders zijn. Eerste klasse trainers zullen den Nederlandschen IJshoc- keybond en de Clubs terzijde staan en de Kunstijsbaan heeft voor de training een groote plaats ingeruimd. Als manager is dit jaar aan de kunstijs baan verbonden de heer Hans Bruck, vroe ger directeur van de Krinstijsbaan te Zu rich. Van hem vernamen wij, dat men in het a.s. seizoen zeer veel aandacht zal be steden aan de opleiding van jonge ijshoc keyspelers. Want wil Nederland in de toe komst iets presteeren, dan moet thans reeds met de werkzaamheden een aanvang wor den gemaakt. Op de Woensdagen zullen de juniores zich kunnen oefenen onder leiding van drie Canadeesohe spelers, nl. Boyd (Queensclub Londen) en May en Grif fin (Toronto), die met toestemming van de Canadian Icehoc- key Association hier te lande blijven. De internationale positie, die Amsterdam inneemt als handels- en industriestad, kwam in dit geval aan de sport ten goede. Doordat deze Canadeesdie jongelui zioh te Amsterdam verder bekwamen op handels- en industriegebied, is het mogelijk ge weest zich van him medewerking op het terrein van de ijshockey te verzekeren en zij zullen de kern vormen van een Amster- damsch internationaal team, waarbij zij te gelijkertijd onzen spelers een grondige ken nis van de Canadeesche nationale sport •zullen bijbrengen. Door deze versterking van onze ploeg zullen de wedstrijden niet meer een eenzij dig karakter hebber^ en het is te verwach ten, dat het Internationale team van Am sterdam in het komend seizoen een belang rijk woordje in de Europeesche IJshockey- wereld zal mee spreken. De Sportfondsen Kunstijsbaan heeft een program ontworpen, waarop ontmoetingèn met de Sterkste Clubs uit Engeland, Frank rijk, Duitschland en Middel-Europa voor komen, dus met ploegen, die regelmatig de kem leverden voor de teams, die de bovengenoemde landen vertegenwoordigen en die het vorig seizoen den Canadeezen het vuur zoo na aan de schenen wisten te leggen. Voorts wachten ons de landen wedstrijden waarvoor allereerst België, Duitschland en Engeland en misschien Hongarije als tegen standers in aanmerking komen. De IJshoc- keybond onderhandelt reeds in deze rich ting en ook de Clubs van de Kunstijsbaan zijn ijverig doende een serie interessante ontmoetingen te verzekeren. Bij de opening van het IJshockey-seizoen zal waarschijnlijk de Londensche „Queens- Club" op de kunst-ijsbaan komen, een Club, die tot de toonaangevende bij de Engelsche kampioenschappen behoort en in het bui tenland tot een graag geziene tegenstand ster gerekend wordt. Kunstrïjden. Maar ook het kunstrijden, de meest ele gante tak van de ijssport zal tot haar recht komen. Onder auspiciën van den Koninklijken Nederlandschen Schaatsenrijdersbond zul len door de Sportfondsen IJsclub op de Kunstijsbaan wederom „Schaulaufen" van de beste kunstrijdsters en rijders van de wereld georganiseerd worden en de we reldkampioenen zullen het hunne daartoe bijdragen om de mooie sport van het kunst rijden ook bij ons populair te maken. Een tweetal zeer bekende trainers zal op de baan werkzaam zijn. Lilly Weiier, de bekende Weensche Kunstrijdster, die als amateur tot de hoogste internationale klas se behoorde en steeds met tegenstandsters als Sonja Henie, Fritzi Bürger, Melitta Brunner, als ook met de verschillende vrou welijke landskampioenen in de allereerste groep van de wereldkampioenschappen te vinden, was Rolf Stillebaoher, de beste ijs- danser van Weenen en tegelijkertijd één van de bekendste Europeesche parenrijders zijn aan de Kunstijsbaan verbonden. De belangstelling voor het parenrijden en het ijsdansen is in Holland bijzonder groot en juist deze beide takken van sport zijn bij de bovengenoemde professionals in goede han den. Ook het professional-kunstrijden is in het programma van de Kunst-ijsbaan opge nomen en zij, die zich nog de buitengewone prestaties van Phil Taylor of een Melitta Brunner herinnéren, zullen dit zeer zeker met genoegen vernemen. Niet in de laatste plaats zullen de trainers der IJsbaan daar bij het programma belangrijk opluisteren. Al zal ook de Amsterdamsche Kunstijs baan niet als wedstrijdbaan voor het hard rijden in aanmerking kunnen komen, toch zal deze tak van sport hier beoefend kun nen worden, want een kleine baan is toch altijd nog beter dan in het geheel geen baan en voor het belangrijke „in training" blijven zullen de morgenuren bij voorkeur gebruikt worden. Hilversum I, 1875 M. NCRV-Uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie. 8.159.30 Gramofoonplaten. 10.30 Morgendienst. 11.00 Zang. 12.30 Kwintetconcert. 2.00 Gramofoonplaten. 2.30 Voor jeugdige postzegelverzamelaars 3.003.45 Orgelspel. 4.00 Trio Beute-Zepparoni-Berghout 5.00 Kinderuur. 6.00 Landbouwhalfuur. 6.30 Afgestaan. 7.00 Ned. Chr. Persbureau.. Reportage. 7.30 Gramofoonplaten. 8.00 Berichten, waarna NCRV-orkest, 9.00 Voor jonge mensohen. 9.30 Vervolg concert. (Om 10.00 berich ten). 10.3011.30 Gramofoonmuziek. Hilversum II, 301 M. VARA-Uitzending. 8,00 Orgelspel Gramofoonplaten. 9.30 Onze Keukenn. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr. 12.00 De Zonnekloppers. 12.30 Gramofoonplaten. I.45 De Flierefluiters. 2.00 Voor de vrouw. 2.15 Orvitropia. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 E. Walis en zijn orkest. 6.30 RVU. Causerie. 7.00 Gevar. concert. 7.30 Interview van Capablanea. 7.50 Gramofoonplaten. 3.00 Nieuwsberichten A. N. P. 8.05 Residentie-orkest m. m. v. Julie de Stuers (zang). 9.00 VARA-Varia, en hoorspel 9.30 VARA-Orkest m. m. v. solisten. 10.30 Fragm. „De kunst op zijn kop", revue. II.10 „De stem", speL 11.30 Gramofoonplaten en orgelspel. Droit wich, 1500 m. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.05 Orgelspel. 12.50 Ch. Manning's orkest. 3.10 Piano-recital. 3.35 Sijed. Orkest Eastbourne. 5.05 Western Studio Orkest. 5.35 De Alphas. 6.50 Zang. 7.50 Het New Georgian Trio. 8.20 „The circle", van Somerset Maug ham. 10.20 Gevar. Concert. 11.20 Dansmuziek. R o me421 m. 8.00 Radiotooneel. 9.25 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Strijkorkest. 2.20 L. Preii's orkest. 7.20 St. Saëns-ooncert. M. m. v. orkest en pianosolist. 9.4010.20 Omroeporkest. Enkele data vastgesteld. Op 25 October zal een Nederlandsch ijs- hockeyteam naar Brussel gaan om daar te gen Brussel uit te komen. Sonja Henie rijdt dan ook in de Belgische hoofdstad. Op 2 en 3 November vindt de return- match te Amsterdam plaats, terwijl op 16 en 17 November de Queens Club zal ko men. Aan Nederlandsche zijde heeft men weer de beschikking over spelers als de beidé Gerritsen's en Dupon, terwijl Maas niet meer zal spelen. In zijn plaats zal Cramers spelen, een Leidsch student. SCHAKEN DE MATCH EUWEALJECHIN. De tweede partij door Euwe gewonnen. De tweede partij van de matoh Euwe Aljechin, om het wereldkampioenschap schaken, werd gisteravond in de Militie zaal te Amsterdam voortgezet en door Euwe gewonnen. De stand der afgebroken partij was: Wit: Kh3, Df3, Lc4, Tfl, p. op c6, g3e g4. Zwart: Kg7, De7, Tb8, Lg5, p. op e5, g6, h7 Het verdere verloop was: 41. Le2c4 Kglh6, 42. Df3fl Tb8—b2, 43. Tf3—f7 De7e8, 44. c6—c7 Tb2—c2, 45. Dhlb7 op gegeven. Hedenavond om half zes begint, weder om in het Carlton Hotel te Amsterdam, de derde partij om het wereldkampioenschap. LEIDSCHE SCHAAKCLUB „PHILIDOR". In de algemeene vergadering, die boven genoemde schaakclub gisteravond in Hotel Centraal hield, werd, nadat de voorzitter, de heer P. Herfkens de prijzen had uitge reikt aan de winnaars van den afgeloopen winterwedstrijd, met groote meerderheid van stemmen besloten zich aan te sluiten bij den Nederl. Schaakbond, indien de alg. vergadering van den Schaakbond voor Lei den en Omstreken in December a.s. daartoe ook het besluit neemt. Voorts werd nog aangenomen in de a.s. competitie met twee tientallen nl. 1. met het le en in de le klasse met het tweede in de 3de klasse uit te ko men. De winterwedstrijd zal in twee groe pen gespeeld worden, in elke groep pijn. 10 deelnemers, met één enkele ronde. Na de gebruikelijke rondvraag werd de verga dering door den heer Herfkens gesloten. Keulen, 456 m. 8.55 Zang en cello. 12.35 Weragkamerorkest. 3.35 Pianorecital. 4.20 Omroeporkest, kapel en solisten. 6.20 Mozartconcert. 7.35 Ziet Deutschlandsender. 8.05 Programma voor soldaten. 9.5011.20 Sted. Orkest Witten en Om- roepkleinorkest. 1 Radio-Paris, 1648 m. 12.35 Orkestconcert. 8.20 Zang. 9.05 „Le faiseur", spel van Balzac. 11.1012.35 Dansmuziek. Brussel 322 en 484 M. 322 meter: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Omroeporkest. I.502.20 en 5.20 Gramofoonplaten. S.50 Pianorecital. 6.20 Gramofoonplaten. 6.35 Vioolrecital. 6.50 en 7.35 Omroeporkest. 8.20 Cabaret. 9.20 Mandolineconcert en zang. 10.3011.20 Dansmuziek. 484 meter: 12.20 en 1.302.20 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 5.50 Gramofoonplaten. 6.50 Pianorecital. 7.05 Vioolrecital. 8.20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender 1571 M. 7.35 Rijkszending: Das Jahr im Lied. 8.05 Gevar. programma uit Frankfort. 9.20 Berichten. 9.35 Olympia-Dienst. 9.50 Zang en piano. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 „Perseus und Andromeda", oratorium van Handel. Gemeentelijke Radio-distributie te Leiden. 3e Programma. 3.00 Deutschland Sender. 9.20 Keulen II.20 Kalundborg. 12.20 Brussel VI. 14.20 Londen Reg. 15.20 Deutschl. Sender. 16.20 Keulen. 17.50 Brussel VI. 18.20 Keulen. 19.20 Beronvunster. 21.35 Weenen. 22.50 Keulen. 23.20 Weenen. 4e Programma 8.05 Parijs Radio. 9.30 Gram. muz. G. R. D. 10.35 London Reg. 12.50 Droitwioh. 14.25 Kalundborg of diversen. 15.10 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 London Reg. 22.20 Droitwich. SCHERMEN OM DEN N. OUWERKERK- WISSELBEKER. Zondag as. des voormiddags half elf zul len in de schermzaal Gijsberti aan de Lan- gebrug de personeele wedstrijden gehouden worden om den N. Ouwerkerk-wisselbeker. Inschrijvingen kunnen geschieden bij de heeren E. C. de Jager en D. Gijsberti Ho- denpijl. De inschrijving sluit Vrijdagavond laatste post. Het inschrijfgeld moet bij de opgave tot deelname worden voldaan. BILJARTEN NEDERLAAGWEDSTRIJDEN D. O. S. Voor bovengenoemde nederlaag wedstrij den hebben de volgende vereenigingen in geschreven: LUTO LLsse met 7 viertallen, ABC Den Haag met 3 viertallen, Poort van Cleef Leiden met 3 viertallen, TOG Leiden- met 3 viertallen, ADO Den Haag met 2 viertallen, Oude Post, Sassenheim met 2 viertallen, de Marepoort Leiden met 2 vier tallen, 't Gr. Laken Leiden met 2 viertallen, DFSS Den Haag met 2 viertallen, Excelsior Lis.se met 1 viertal, Klein Rustoord Oud Ade met 1 viertal, 't Gr. Laken Den Haag met 1 viertal, de Carambole Leiden met 1 viertal, de Poedelaars Leiden met 1 viertal. Deze zijn als volgt ingedeeld: le afd. ABC; DFSS, Excelsior, LUTO en Poort van Cleef; 2e afd. ABC 2a, ABC 2b, ADO, Klein Rust oord, LUTO 2 en Poort van Cleef 2; 3de afd.: de Carambole, DFSS 2, 't Gr. Laken H., LUTO 3, Oude Post en TOG; 4e afd.: ADO 2, 't Gr. Laken L., DUTO 4a, LUTO 4b, de Marepoort, de Poedelaars, Poort van Cleef 3, Oude Post 2, TOG 2; 5e afd.: 't Gr. Laken 2 L., LUTO 5a, LUTO 5 b, de Mare poort 2, en TOG 3. Het programma voor volgende week luidt: 14 Oct. DOS 5—LUTO 5a, Lisse. 16 Oct., DOS 4't Groene Laken 1, Lei den. KOOPT BIJ HEN, DIE IN UW DAGBLAD ADVERTEEREN

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9