MAANDAG 7 OCTOBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 6 CLUBNIEUWS DEB KA TH. SPORTVEREENIGINGEN. R.K. Sportver. „Leiden". Het is gisteren voor Leiden al een zeer slechte dag geweest, er werd n.L geen één wedstrijd gewonnen. Ie elftal verloor met 5—2 van WL I. 2e elftal verloor met 8—2 van Lisse m. 3e elftal verloor met 41 van Nic. Boys I en de junioren met 120 van Meerburg junioren. Jongens, dat gaat niet goed, dat moet volgende Zondag anders zijn, daar het an ders mis gaat. RJ5. Sportver. „V.VX." Het was gisteren een succesvolle dag voor WL. Het 1ste speelde tegen Leiden. Als scheidsrechter Vriesekoop om circa half 3 beginnen blaast, stellen de beide elftallen zich op. Leiden wint de toss en verkiest met wind in den rug te spelen. Leiden doel punt het eerst, doch de onzen maken spoe dig gelijk en vervolgens 21. Doch Leiden weet nog voor de rust de stand gelijk te maken (22). Na de thee heeft WL het voordeel van den wind, die met eenige re gen gepaard ging. WL weet den stand op te voeren tot 52. Het 2de won van KRVC met 20. Dan speelden de a Junioren tegen de di to's van SMC. Ook deze mochten het ge noegen smaken met een 01 overwinning uit den strijd te komen. De b-Junionen gingen bij Meerburg op bezoek en verdeelden de puntjes 22. Denken alle leden, behalve de Junioren, as. Donderdag om de vergadering. Aller opkomst wordt dringend verzocht. De supporters die as. Zondag de reis mee willen maken naar Lerug en Snel kun nen zich tot uiterlijk Vrijdagavond opge ven aan het secretariaat met betaling van de kosten a 50 cent. R. K. Sporver. „D. O. S." De eerste competitiewedstrijd van D.OS. eindigde in een draw. De Hagenaars beschikten over een stevige ploeg en ten slotte was een gelijk spel tamelijk de ver houding. De eerste aanvallen waren voor D.O.S. Doch Klijn, de GD.S.-doelman, werkte kalm en verdedigde goed. Toch kwam D.D.S. spoedig aan de leiding. Bij een vluggen aanval schiet Lodewijk laag in (10). Even later krijgt hij weer een kans, doch schiet juist tegen den G.D.S.- doelman aan. G.D.S. heeft ook reeds di verse aanvallen ondernomen, doch de D.O.S. achterhoede blijft meester van het terrein. De tweede helft is nog geen 10 minuten oud of GJD.S. komt goedkoop aan den ge lijkmaker, de Koning wil een ver schot op vangen, doch valt en de bal rolt in het verlaten doel (11). Dit geeft G.D.S. moed en als D.O.S. even verslapt, glipt hun linksbuiten door en schiet in de uiter ste hoek (12). Nu onderneemt D.O.S. aanval op aanval en heel G.D5. verde digde. Als v. Hameren is doorgebroken wordt hij unfair genomen en Rodewijk maakt 22. Er is dan nog 10 minuten te spelen en de regen plast neer. Het G.D.S.- doel beleeft nog critieke momenten, maar toch weten ze stand te houden en onver anderd komt het einde. T.Y3.B. 2D.O.S. 2 was een onfortuin lijke strijd, niettemin won T.Y.B.B. ver diend met 52. De onvolledigheid van D.O.S.-2 was hieraan niet vreemd. D.O.S. 3 hield zich de R.W.D. reserven van het lijf met 41. D.S.V. I hield de punten thuis 31. D.O.S. 5 liet eveneens de eer aan Nic. Boys 31. De Junioren brachten beide puntjes mee van Majella 31. R.EL Sportver. „SJVLC." Van de twee gespeelde wedstrijden werd er een gewonnen, SMC 2 overtrof onze ver wachtingen, door Teylingen 3 met 43 te verslaan. De Junioren konden het nog niet tot een overwinning brengen en verloren met den oneven goal (10). Dit resultaat is zeker niet slecht te noemen voor deze zeer sterke afdeeling. R. K. Sportver. „Concordia". Een reisje naar één der Amsterdamsche polderterreinen wordt door elke club uit het Centrum altijd met eenige reserve on dernomen. Men kan in de running zijn of iets minder presteeren op deze terreinen, klein en ongelooflijk drassig, sneuvelen de sterksten. Reden waarom we het een mooie prestatie van de blauwshirts mogen noemen, hier een 31 overwinning van daan te halen. India trapt af en onderneemt direct een serie aanvallen, waartegenover de Hille- gommers slechts eenige schuchtere door braken stellen. Concordia's achterhoede weerstaat dezen druk echter goed en lang zamerhand gaan de partijen gelijk op en moet de India-keeper ook handelend op treden, waarbij de lat hem welwillende medewerking verleent. De Indianen zijn wel handig, maar houden het spel te kort en hun gasten hebben dit voor, dat ze op een dergelijk terrein het meeste heil ver wachten van verre trappen en lange pas sen. Met rust is de stand nog blank en nu krijgt Cone den wind achter. Dit schijnt hun te helpen want enthousiast wordt weer aangevangen. Herhaaldelijk worden de vleugelspelers aan het werk gezet, waarbij de r.b. Kleyn hard voorzet, welke een I-back tracht te stoppen, doch de bal springt langs den verbaasden keeper. Cone is nu sterker en als een India-back talmt Junioren-Competitie District Leiden. Afd. A.: ASC aLisse a 05; Teylin gen aForeholte a 20; KRV aNVC a 7_0; WL a—SMC a 1—0. Afd. B.: St. Bernardus aNic. Boys a 21;- Meerburg aLeiden a 120; Majella a—DOS a 1—3. Afd. C.: Meerburg bVVL b 22; NVC bTeylingen b 010. is Buekens er snel bij (20). India doet alle moeite los te komen, doch de Hille- gommers zien hun kans. Bij een gezamen lijke aanval komt de mid voor Köcke plot seling vrij en van plm. 20 M. afstand schiet deze schitterend in. India zet alles op alles en waarlijk het gelukt hun nog te scoren, nadat ze eerst nog een strafschop gemist hebben. Als het einde komt heeft Cone een zwaar bevochten maar alleszins verdiende overwinning in de wacht. Scheidsrechter Koster leidde correct. RJ£. Sportver. „Foreholte". Foreholte I heeft gisteren ongetwijfeld bezoek gehad van den sterksten tegenstan der in de 2e klasse ni. v. Nispen I. Deze ploeg stellen we als favoriet. Echter een 06 zege had-het niet behoeven te worden. In 't begin vertoonde wel v. Nispen het beste, maar de doorbraken van Foreholte waren niet van gevaar ontbloot. Rust 0—2. De thee bracht voor Foreholte niet het ge- wensohte resultaat. Door de oude kwaal, verwisseling van wings, kwam het spelpeil beneden het normale. Vooral de voorhoede knoeide af en toe hopeloos. De halflinie, backs en keeper werkten wat ze konden, maar moesten op den duur zwichten voor den zwaren druk op de Foreholte-helft de voorhoede nam sporadisch goed over van de half-line. Begint de harmonie te tanen onder de eerste elftallers? Laat het volgen de keeren anders zijn en blijven, jongens! Foreholte III behaalde op SJC IV de eer ste punt (11). Een behoorlijk vlug ploeg- je, deze Noordwijkers! Foreholte a Jun. verloor opnieuw, nu van Teylingen a 20. R. K. Sportver. „St Bernardus". De Junioren welke gisteren bezoek had den van de Nic. Boys Jun. uit Nieuw veen, wisten de overwinning thuis te houden en wel met 21. St. Bernardus kwam in dezen wedstrijd uit met een gewijzigde opstelling, wegens schorsing van den keeper. De rust ging in met 10. Een kwartier na rust werd de sctand 20, daarna wisten de gasten den stand te brengen op 21. Het bestuur is zeer voldaan over deze uitslag en over de sportiviteit en het op volgen van de ondergane wijziging, zij hoopt in het vervolg dat het niet meer noo- dig zal zijn zulke drastische maatregelen te moeten nemen. Te 2.30 kwamen in het veld „St. Bernar dus H" tegen O. D. V. uit Nieuwkoop. De gasten wisten voor de rust den stand op te voeren tot 20. Na de rust werd door het oploopen van een blessure door den linkshalf met 10 man verder gespeeld, ook nu wisten de gasten nog eenmaal de score te verhoogen (03). Ruim 7 minuten voor het einde moest wegens een stortbui wor den gestaakt, dit tijdsverschil werd door de onzen aan O. D. V. sportief cadeau ge geven. St. Bernardus L op bezoek te Zoeterwou- de bij A. S. C., wist na een schitterend ge speelden wedstrijd een overwinning te be halen met 30. RJL Sportver. „Majella". De 3 Majella-elftallen hebben gisteren niet voor elkaar onder gedaan. Ze hebben nJ. alle met 31.verloren! Dus geen gelukkige middag, 6 puntjes kwijt! Het eerste was bij ODI te gast. Nu wor den ODI's gasten steeds gehandicapt door het te smallen terrein. Dit bleek gisteren duidelijk: de geheele wedstrijd is Majella meer in den aanval geweest dan de tegen standers. Maar steeds zonder resultaat. Met rust stond ODI reeds met 31 in het voor deel, welke stand tot het eind onveranderd bleef. Majella 2 speelde tegen Steeds Hooger 3, de junioren tegen DOS a. Op de Zondagen 13 en 20 October wordt wegens de H. Missie niet gevoetbald. R.K. Sportver. „Nicolaas Boys". Had DOS V een betere voorhoede gehad, N.B. II had niet zoo'n zege behaald. De gasten werkten hun aanvallen niet best af en bovendien de keeper van NJB. was uitstekend. Na 20 minuten nam N.B. de lei ding. Vlak na elkaar kogelde de rechts binnen er drie in, waarvan de laatste ge annuleerd werd wegens buitenspel. Na de thee bracht DOS den stand op 21, doch. de thuisclub maakte er 41 van. NJB. I won in Leiden met dezelfde cijfers, dus 14 (12) van Leiden III. Jammer voor de junioren, dat St. Bernardus a hen met 21 de baas bleef. Vier winstpunten, niet kwaad, jongens! R.K. Sportver. „E.S.T.O." De Junioren speelden tegen de junioren van Trekvogels, en de onzen moesten zich met een 05 nederlaag tevreden stellen. Het tweede elftal ging op bezoek te Bleis wij k en verloor daar met 02. De wedstrijd ESTOTrekvogels ving aan om half drie. ESTO is met eenige invallers, terwijl het veld in tamelijk goede conditie is. Trekvo gels gaat direct op doel af, doch de aanval wortd door de backs afgeslagen. Aan bei de kanten doet men zijn best en Trekvogels weet twee maal achtereen een corner te forceeren, waaruit een doelpunt ontstaat, door den middenvoor gemaakt. ESTO be antwoordt hier dapper aan, en men denkt niet anders, dan dat direct de gelijkmaker zal gescoord worden, maar inplaats hier van draaien de rollen zich om en voor den tweeden keer scoort Trekvogels, waarmee de rust intreedt (02). Na de thee is de Trekvogels-opstelling eenigszins veranderd, hetwelk echter geen merkbaren invloed heeft. Over het algemeen genomen laat het zich aanzien, dat Trekvogels beter open spel en samenspel geven; ESTO's spel is betrekkelijk poover. Uit 'n prachtigen voor zet van den midvoor, weer Groenendijk de kans goed te benutten, en maakt er 21 van. Een direct daarop volgend doelpunt wordt wegens buitenspel geannuleerd. Even voor het einde maakt dezelfde speler gelijk, waarna het einde aanbreekt R.K. Sportver. „Alphensche Boys" Onder leiding van scheidsrechter Schra- ma, stellen de elftallen Alph. Boys en Le nig en Snel zich om 2.30 uur op. Onmid dellijk trekken de mannen van L. en Sn., onder aanvoering van hun linksbuiten, naar het doel der Boys. De aanval loopt echter op niets uit. Dan nemen de Boys het spel in handen en wat niet verwacht werd gebeurde. Het spel werd open ge houden en al spoedig leverde dit het eer ste doelpunt op. De midvoor van L. en S. brengt den bal weer in het spel, maar da delijk zitten de Boys er weer op en als er 9 minuten gespeeld zijn, hebben zij er 20 van gemaakt. De Alphensche voorhoede is in topvorm, en nog voor de rust hebben zij de score opgevoerd tot 60. Even voor de rust weet echter L. en S. de eer te red den. De Alphensche keeper weet met een effectbal niet goed raad en kalm rolt hij van zijn handen in het doel. Na de rust hebben de L. S.|ers het spel echter gehuimen tijd in handen en de Boys-helft wordt niet verlaten. De mid denlinie van Alph. Boys weet echter toch haar voorhoede aan het werk te zetten, Het spel wordt weer open gehouden en dank zij bovendien het keurig samenspel wordt het spoedig 121. Dit dozijn was niet noodig geweest, want de achterhoede van L. en S. speelde gevaarlijk op den kee per terug en dit leverde de Boys zelfs 3 punten op. We kunnen niet anders zeggen dat het een prettige sportmiddag was en steeds bleef het spel zeer sportief, ondanks het feit, dat het met een een achterstand van zooveel punten niet prettig spelen is. De pas-gepromoveerde Alphensche Boys heben laten zien dat zij hun promotie waard zijn. R.K. Sportver. „A.V.V" Het eerste elftal speelde gisteren zijn eerste competitiewedstrijd tegen S.V.T. I uit den Haag, Na het beginsignaal werd er direct in een flink tempo begonnen en om beurten moeten de keepers handelend optreden. A.V.V. is het meest in den aan val en vrij spoedig nam A.V.V. de lei ding (10). S.V.T zet dan eenige fana tieke en gevaardijke aanvallen op, waar bij AV.V. eenmaal door het oog van de bekende naald kroop. Dan werkt A.V.V. zich wat los, echter zonder succes. Weer trekt S.V.T. ten aanval; de A.V.V.-keeper loopt uit en kan het leer niet bemachtigen en als iedereen denkt, dat S.V.T. gelijk zal maken, duikt onverwachts de linkshalf op en verhindert een zeker schijnend doel punt Vlak voor de rust weet A.V.V. den voorsprong te vergrooten (20), met wel ken stand gerust wordt. Na de rust valt A.V.V. direct aan en spoe dig is de stand 30. S.V.T. geeft zich ech ter niet gewonnen en komen gevaarlijk opzetten en op fraaie wijze wordt den achterstand verkleind (31). Zij blijven dein aanvallen en met succes, want spoe dig is de stand 32. A.V.V. ziet, dat het zoo niet gaat en zet eenige aanvallen op; de rechtsbuiten van A.V.V. krijgt het leer te pakken, kopt mooi door en de rechts binnen maakt er 42 van, terwijl uit een corner de stand op 52 wordt gebracht. Na eenige wederzijdsche aanvallen, kondigt de scheidsrechter, welke correct leidde, het einde aan en heeft A.V.V. de eerste 2 pun ten binnen. Het 2e elftal verloor op het Zuiderpark te Den Haag met 53 van V.V.P. II. Het 3e elftal won te Voorburg van Wil helmus III met 51, terwijl A.V.V. a op eigen terrein een 22 gelijk spel behaalde tegen R.I.A.a. R. K. Sportver. „N. V. C." De eerste werkelijke competitie Zondag is voor de N. V. C.-elftallen niet al te suc cesvol verloopen. Slechts een van de acht te behalen punten werd na moeilijken strijd in de wacht gesleept. Het eerste elftal bracht dat puntje mee uit Delft, dat zij het op DHL II veroverde door een 22 gelijk spel. Met de rust had DHL IL dat het vorig jaar een prachtige plaats in de eerste klas bezette, reeds een 20 voorsprong, doch NVC I hield goed vol en zag zijn werken beloond door een ge lijk spel tot slot. Wanneer we dan ook be denken, dat DHL II een van de sterkste eerste klassers is, dan is dit resultaat voor onze pas gepromoveerde eerste elftal geen slecht debuut. Het tweede elftal stelde echter danig te leur door met 71 van K. R. V. II te ver liezen. Dit slechte resultaat was deels te danken aan het feit, dat een van de spelers zoo onsportief was om zonder kennisgeving weg te blijven, zoodat NVC II met slechts tien man speelde. Ook de a-junioren werden zoo'n beetje ingemaakt door de KRV-junioren. Het werd tenminste 70. NVC b maakte het tegen Teylingen b nog slechter en zag 10 doelpunten tegen zich gescoord 100. R. K. Sportver. „Kolping Boys". Het eerste elftal heeft gisteren de com petitie met succes ingezet door een ver diende 51 overwinning te behalen op Meerburg I. Spoedig wisten de Boys een 20 voorsprong te behalen; Meerbrug zag echter kans uit de strafschop den achter stand tot 21 te verkleinen met welken stand de rust aanbrak. Na de rust bleef de spanning er in, maar toen de linksbuiten van Kolp. Boys met een ferm schot de stand op 31 bracht, kwam een Boys overwinning in zicht. Nog tweemaal werd gedoelpunt. Eind 51. Ofschoon somtijds goed spel vertoond werd, is het spel van K. B. voor vele ver beteringen vatbaar, de spelers moeten na een afgeslagen aanval vlugger hun plaatsen innemen, de middenlinie moet de voorhoe de bij de aanvallen meer volgen. Het tweede elftal trok naar Stompwijk en wist een verdienstelijk gelijk spel 22 te gen SNA II te behalen. E. K. Voetbalv. „Van Nispen". Het tweede elftal speelde thuis tegen Geel Wit. Als de scheidsrechter beginnen blaast stellen beide elftallen zich volledig op. Geel-Wit trapt af, maar deze aanval wordt direct onderbroken. De linksbuiten van „Van Nispen" krijgt den bal toege speeld en geeft zijn club met een ver schot de leiding. Dit doelpunt wordt echter we gens off-side geannuleerd. Niet ontmoedigd trekken de Van Nispen-reserven steeds weer in stormaanval op naar de vijande lijke veste. Het resultaat hierdoor voor rust verkregen, bedraagt een veilige 30 voor sprong, zoodat zij na rust met veel vertrou wen begonnen. Geel Wit weegt nu een tijd tamelijk tegen van Nispen op en dit elftal vertoont, behoudens schutterscapaciteiten, opmerkelijke staaltjes van voetbal van Nispen scoort nog 2 maal. Geel Wit kan, ondanks zwoegen, het niet tot een tegen- punt brengen, hetgeen dezen jongens on getwijfeld verdienden. De scheidsrechter leidde zeer correct. De junioren speelden tegen de O. G. ju nioren en toonde hun kunnen, door dit uit stekend spelen elftal, met niet minder dan 81 te verslaan. Het eerste speelde uit tegen Foreholte en bracht blijkbaar de puntjes gemakkelijk mee, hetgeen blijkt uit den uitslag, welke 60 is. R. K. Voetbalver. „K. R. V." Het was gisteren een buitengewoon gun- stigen dag voor de K. R. V.-elftallen. De a-junioren wonnen thuis met 07 van NVC a. Het tweede elftal won met 17 van N. V. C. II en het eerste elftal kwam met een 23 overwinning uit Rijp wetering. R. K. Sportver. „Steeds Hooger". KRV klopte op het kantje af Steeds Hoo ger met 32. Steeds Hooger II werd ge kraakt door SJC II met 72. KRV trapt tegen wind en zon af, de par tijen wegen goed tegen elkander op. Na 10 min. neemt KRV met een keihard schot de leiding (01). St. Hooger gooit er nu nog een schepje op, het doel der gasten beleeft eenige benauwde oogenbliikken, totdat onze midvoor, door een goed aangegeven bal van den linkshalf onhoudbaar scoort. (11). KRV onderneemt nu tal van gevaarlijke aanvallen, waardoor het Steeds Hoogerdoel nogal eens door het oog van een naald kruipt. Na 30 min. scoort KRV wederom (12). De gasten hebben niet lang pleizier- van hvm voorsprong, daar een der backs hands maakt, in het beruchte gebied. Het vonnis wordt door den rechtsbuiten voltrok ken. (2—2) Na de thee neemt St. Hooger een verde digende houding aan, waardoor KRV steeds voor het doel van St. Hooger komt, maar voor doel wil het nog niet lukken, daar de verdediging thans in pradhtvorm is. Na 10 min. veroorzaakt een der backs van St. Hooger hands, de scheidsrechter wijst naar de witte stip. Een knal volgt, maar de kee per redt fraai. Dit geeft St. Hooger moed, ze trekken nu meer ten aanval en komen verschillende malen voor het doel der gas ten, maar de keeper retourneert alles. In middels worden we vergast c*p een stoft- buitje, waarvoor 15 min. voor einde wordt gestaakt. Na 12 min. wordt de wedstrijd hervat. Tot tweemaal toe krijgt de voorhoe de van St. Hooger de kans om de leiding te nemen, maar hun schoten falen geheel, door te zacht en onzuiver te schiten. We denken reeds aan een gelijk spel, maar in de laat ste minuut komt nog een aanval der gas ten, het leden vliegt van rechts keihard in het doel (2—3). KON. NED. VOETBALBOND. LUGDUNUM WINT. Nieuwe nederlagen voor U.V.S., Alphen en L.F.C. '<n Volledige voetibaldag met uitstekend voefbalweer bracht gisteren weer de noo- diigie verrassingen voor alle linies. Dank zij deze verrassingen blij (ft de spanning, maar wordt het moeilijker om de dlulbs op juiste waarde te schatten. Het Noorden In Afdeeling I verloor bjv. Ajax van ROH, Sparta van. ADO en 'boekte HBS 'n fraaie 5—2 zege ap Hermes DVS. VSV —^Xerxes werd 'n normale 41 voor de leidende Velsenaren, zulks ondanks La- gendaal. Haarlem bracht het in De Koog niet verder dan 'n gelijk spel tegen KFC, welke clufb intusschen baar tweede gelijke spel binnensleepte. gesp. gew. gel. verl. v.t. p. V. S. V. 4 3 1 8—2 7 R. C. H. 4 3—1 9—6 6 H. B. S. 3 2—1 9—7 4 Ajax 4 2—2 15—7 4 A. D. O. 4 2 2 9—12 4 Haarlem 4 112 46 3 Sparta 3 1 1 1 57 3 Hermes D. V. S. 4 1 1 2 59 3 Xerxes 4 1 3 59 2 K. F. C. 4 2 2 2—6 2 In de 3e klasse D was het volledig suc ces voor de tlhuisdlrulbs. Zij wonnen n.iL ale, zelfs met vrij gToot verschil, zoodat de stand is: Elindkwijk 4 4 204 8 Baarn 4 3 1 136 6 Am. Boys 4 2 11 1110 5 A. P. W. C. 3 2 1 9-4 4 Donar 4 2—2 11—10 4 Utrecht 4 2 2 7—8 4 Z. N. C. 4 112 10—13 3 Bodegraven 3 1 2 78 2 Zeist 4 1—3 4—17 2 Holla nd 4 4 4—14 0 In Afdeeling II verspeelde D.F.C. haar eerst punt aan Excelsior, terwijl D.F.C. zoowel als de R'damsche club onmachtig waren doelpunten te scoren. D.HXJ. stelde opnieuw teleur en verloor haar derden wedstrijd, thans tegen de Stormvogels, die daardoor met D.FjC. gelijk in punten zijn gekomen. Blauw Wit bracht het niet verder dan tot 'n gelijk spel tegen D.W3, terwijl Feyenoord op den vorige week teruggevonden weg voortging door H.F.C. met 50 te kraken. De Ovenmaasche club zal heusch nog wel 'n woord'je meespreken. V.U.C. en Z.F.C. zorgden voor het derde gelijke spel in deze klasse. D. F. C. 4 3 1 15—5 7 Stormvogels 4 3 1 83 7 Blauw Wit 3 2 1 6—1 5 Feyenoord 4 2 2 104 4 Z. F. C. 4 12 1 5—7 4 Excelsior 4 12-1 58 4 D. W. S. 3—21 5—11 2 V. U. C. 3 - 2 5—8 1 H. F. C. 2 2 2—8 0 D. H. C. 3 3 3—9 0 In de 2e klasse B werden onze vermoe dens bewaarheid. U.V.S. zoowel als AJlphen moesten de punten aan hun tegenpartij af staan, waarbij Alphen er wel geducht langs kreeg, hetgeen na de twee overwin ningen wel wat tegenvalt. Ook Neptunus verloor gasteren, terwijl de twee andere ontmoet imigen in gelijk spel eindigden. Hierdoor is de stand nu als volgt: C. V. V. 4 3 1 11—5 6 Ovenmaas 4 2 2 107 6 B. E. C. 3 1 2 3—1 4 Alphen 3 2 1 46 4 D. C. L. 4 12 1 8—7 4 O. D. S. 3 111 5—10 3 Hoek v. Holland 3 1—2 9—10 2 U. V. S. 3 1—2 1—4 2 Neptunus 4 1 3 87 2 Gouda 3—12 3—5 1 In de 3e klasse A zorgde Lugdunum voor 'n goed herstel door Hillegoon op eigen terrein met 32 te kloppen. De groen witte schieten daardoor weer eenige plaatsen naar boven, doch zullen in De Ken nemers een kwaden tegenstander krij gen, wijl B.M.T. in Beverwijk met niet minder dan 70 gekraakt werd. Zand- voort won eveneens en handhaaft zich dus op de tweede plaats. Hiülinen klopte Schie- vemdnigen thuis en Celeritas boekte de eerste overwinningen, zoodat Hillegoon al leen punrtloos onderaan staat. De stand is hier: De Kennemers 4 4 227 3 Zandvoort 3 2 1 52 5 Lugdunum 4 2 11 912 5 HüLinen 3 2—1 7—6 4 B. M. T. 3 111 5—10 3 Scheven in gen 4 112 97 3 S. V. C. 4 112 6—8 3 Celeritas 3 1 2 77 2 SChoten 3 1 2 57 1 Hollegam 3 3 411 0 In 3 C is' de Hodlandiaan door 'n 10 nederlaag tegen D. D. C. van de eerste plaats naar de derde plaats verhuisd, wanit Steeds Volharden won opnieuw en O.NA. eveneens. L.F.C. stélde opnieuw teleur en verloor van O.V.V„ weer met 3 punten verschik St. Volharden 3 3 8—5 6 O. N A. 4 2 11 6—8 5 De HtoQüandiaan 3 2 1 94 4 Coal 3 2 1 65 4 O. V. V. 4 112 9—10 3 't Noorden 2 1 1 44 2 E. D. S. 3 1 2 87 2 D. D. C. 2 1—1 2—2 2 G. S. V. 2 2 4—6 0 L. F. C. 2 2 2—8 0 Van de lagere goden vaMen nog te mel den de derde overwinning van A5.C. op de Jagers (31), van LD.W.S. op Alphia (41), van Alphen II op Quick II (72) en Alhpia II op A.D.O. IV (53). U.V.S. II speelde gelijk, de overige Leidsche elf talen verloren.. Het Oosten De groote strijd tusschen P.E.C. en Heracles is in het voordeel der AQmeüoërs geëindigd, die daardoor thans aan den kop der Afdeeling kwamen, wijl Go Ahead niet speelde. AG.O.V.V. versloeg de Ensdh. Boys en Enschede Wageningen, terwijl S.CJH. zrijn vierden wedstrijd in successie verloor. De stand is: Herades 4 4 103 8 Go-Ahead 3 3 5—1 6 A. G. O. V. V. 4 3 1 8—7 6 Enschede 4 2—2 10—6 4 Ensch. Boys 4 2 2 76 4 P. E. C. 4 2 2 5—5 4 Z. A. C. 3 1—2 2—6 2 Wagenimigen 4 1 3 49 2 Tubantia 2 2 25 0 S. C. H. 4 4 3—8 0 Het Zuiden kt dé Afd. IV is het Long a gekikt door 'n 4o overwinning op N.O.AD, aan den kop te komen, mede doordat M.V.V. slechts 'n puntloos gelijk spel behaalde tegen Ju liana en B.V.V. 'n punt moest afstaan aa-n Roermond. N.A.C. versloeg Eindhoven en P.S.V. won met 20 van Bleijerheide. De stand: L. O. N. G. A. 4 2 2 7—1 6 M. V. V. 4 2 2 11—4 6 B. V. V. 4 2 2 9—7 6 P. S. V. 4 1 3 64 5 N. A. C. 4 12 1 8—7 4 Bleijerheide 4 12 1 4—3 4 Eindhoven 4 12 1 99 4 Juliana 4 3 1 56 3 Roermond' 4 2 2 39 2 N. O. A. D. 4 4 2—14 0 Het Noorden De eerste groote strijd in Afdeeling V tusschen Velocitas en Be Quick eindigde onbeslist, waarmede Velocitas haar derde gelijke spel in vier wedstrijden boekte. Friesland nestelde zich op de tweede plaats d'oor 'n goede 52 zege op Sneek, mede doordat zoowel G. V. A. V. als Leeu warden verloren. Achilles ging op den goeden weg voort door 'n tweede overwin ning, waarvan H.S.C. de dupe werd. Be Quick 4 3 1 102 7 Friesland 4 3 1 1410 6 Velocitas 4 13 75 5 G. V. A. V. 4 1 2 1 8—7 4 Veendam 4 2 2 1213 4 Leeuwarden 4 2 2 80 4 Achilles 4 2 2 811 4 H. S. C. 4 112 7—9 3 Sneek 4 1 3 812 2 Hocgezand 4 13 59 1

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 6