UIT DE RIJNSTREEK KERKNIEUWS FINANCIëN EN ECONOMIE STOOMVAARTBERICHTEN WOENSDAG 2 OCTOBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 14 LISSE. Een aanrijding met een luchtje. In den nacht van 30 September op 1 October heeft op den He ere weg onder deze gemeen te een niet alledaagsche aanrijding plaats gehad. De gemeentelijke ledige r van beer putten was op dezen nacht bezig zijn be roep uit te oefenen en had zijn beerwagen langs het trottoir op den Heereweg staan. Deze wagen was bijna vol, toen een luxe auto, bestuurd door den heer Z. te "'s-Gra ve rah age. met een vaart van ongeveer 50 KM. tegen den beerwagen aanreed. Het gevolg van een en ander was, dat de wa gen geheel kapot werd gereden en de on welriekende inhoud wijd en zijd verspreid werd. De auto, drie zwaar gehavend werd, was hierdoor bijna ontoonbaar geworden. De bestuurder kwam er zonder kwetsuren en wat wel een wonder genoemd mag wor den, ook zonder met den inhoud van meer genoemde wagen kennis te hebben ge maakt, af. De schuld Ligt, naar wij verne men, geheel bij den bestuurder van den luxe wagen, aangezien de beerwagen ver licht was en bovendien nog voorzien was van 'n goede reflector. Des morgens in de vroegte heeft de gemeentereiniging de on smakelijke troep op den Heereweg, met behulp van een slang op de waterleiding, weggeruimd. De auto is per kraanwagen weggesleept. Werkloosheid. In de afgeloopen week stonden alhier ingeschreven 19 werkzoe kende personen tegen 191 in dezelfde week van het vorige jaar. Diphterie. Ln de afgeloopen week is binnen deze gemeente een geval van de besmettelijke ziekte Diphterie geconsta teerd- VOORSCHOTEN. Arbeidsbemiddeling. Bij het corres pondentschap der arbeidsbemiddeling al hier staan als werkzoekenden 228 personen ingeschreven. 22 timmerlieden, 16 metselaars, 17 opper lieden, 11 grondwerkers, 4 schilders, 80 land- en tuinarbeiders, 16 losarbeiders, 1 zilverbewerker, 6 loodgieters, 1 taludwer ker, 1 rietdekker, 7 chauffeurs, 2 beton werkers, 3 houtbewerkers, 3 monteurs, 3 electriciens, 4 kantoorbedienden, 4 schip pers, 4 smeden, 1 survaillant, 1 letterzetter, 1 loopknecht, 2 bakkers, 1 sprin/meester, 1 bouwkundig-opzichter, 1 winkelbediende, 1 kellner, 2 fabrieksarbeiders, 2 magazijn bedienden, 4 scheepmakers, 1 kunstvormer, 1 ciseleur, 1 zadelmaker, 2 stucadoors, 1 ra- dio-technikér. Door den agent der arbeidsbemiddeling wordt dagelijks ten Raadihurize voor werk gevers en werknemers zitting gehouden van des voormiddags 10 tot des namiddags 1 uur. Geboren: M. J. C. Rnijneniburg, d. v. J. W. Knijnenburg en A. M. v. d. Geest. H. A. J. Velthuizen, z. v. H. Velthuizen. en M. Both. Ondertrouwd: A. Th. Knijnenburg 39 j. en M. H. Luibbe, 37 j. Ingekomen: Wed. Verhage, Voor straat 39, van Beverwijk; Th. van Erp, Haagrweg 4, van Leiden; Joh. Lindner, Haagweg 4, van Leiden; G. Bouw, Leidsche weg 199e, van Barneveld; H. Finkenflugel, Pauwenstraat 12, van Den Haag; Joh. v. d. Eykhoff, Molenlaan 33, van Middelburg; A. J. Vrijhof, Leidscheweg 35. van Yssei- moode; R. P. v. d. Wildt, Leidscheweg 35, van Rotterdam; J. L. v. d. Akker, Papen laan 203, van Zoeterwoude; H. M. A. van Dam, Leidscheweg 98, van Warmond; L. Lonskd, Oranjekade 5, van Wassenaar. Vertrokken: W. Jansen, naar Kat wijk aan Zee; J. Wartemunk, naar Wisch; H. v. d. Vos, naar Leiden; P. de Groot naar Den Haag; Wed. Oudmayer, naar Den Haag; W. W. Los, naar Deventer; C. J. Looy, naar Utrecht; E. M. Hoogweg, naar Leiden; C. P. A. v. d. Assem, naar Breda; J. A. A v. d. Bijkamp, naar Hoorn; M. C. de Troye, naar Hiüegersfoerg; J. C. Koe voet, naar Katwijk aan Zee; B. E. van Zijl, naar Veldhoven. ALPHEN AAN DEN RIJN. Gezonken. In den. afgeloopen nacht is een vlet door de Gemeente in huur ver moedelijk in den Rijn gezonken. Past op de rijwielplaatjes. Van eenige fietsen van leerlingen der Oranjeschooü werden gisteren de rijwielibelastingiplaatjes ontvreemd. Aanrijding. Een op den hoek der Sta tionstraat stilstaande auto van den glas- handel van v. d. H. uit Dordrecht werd aangereden door een autobestuurder uit Bodegraven. De auto werd vrij aanzienlijk beschadigd, terwijl een en ander onder ling zal worden geregeld. Martha-Stichting. Het bestuur der Martha-Stiohting ontving uit de nalaten schap van wijlen Mevr. S. uit Enschedé een legaat van 100 gulden. In de sloot terecht. Op den Heerensweg kreeg de bestuurder eener Ford met zijn wagen pech. Een vrachtauto zou het vehi kel wegslepen, doch het Fordiwagentje ging den verkeerden kant uit en kwaim in de sloot tereoht. De 'bestuurder wist zich in veiligheid: te stellen. BOSKOOP. Aanrijding. Maandagmorgen krwam de bejaarde S., wonende in de Juli an astraat alhier, op de Zuid-kade plotseling van ach ter een groentenkar vandaan en wilde den weg oversteken. Daarbij zag hij niet de van de andere richting komende motorfiets met gevolg dat hij -werd gegrepen en tegen den grond werd geslingerd. De spoedig ter plaatse zijnde dokter coo>- stateerde een beenbreuk en achtte over brenging naar het Ziekenhuis noodzakelijk. De motorrijder kwama er ongedeerd af. BODEGRAVEN Acht tegelijk. In de rijwielbewaar plaats aan de Verhoeff Pollman school, heb ben ongenoode gasten een 8-tal rijwiel- bel astingplaatj es ontvreemd. Van de da der (s) is tot dusver nog geen spoor ont dekt KOUDEKERK. Zïekenhmsverpleging. In de 12de ge houden jaarvergadering van de Ver. voor Biekenhuisverpleging „HazerswoudeKou dekerk", onder leiding vam haar voorzitter Burgemeester Warnaar van Hazerswoude, bleek o.m. dat het ledental stabiel blijft en nu 5722 leden telt en dat 2460 verpleegda- gen door onze zieken en lijdenden in di verse ziekenhuizen en Klinieken werden doorgebracht. Uit het jaarverslag van den penningmees ter bleek, dat de ontvangsten hadden be dragen 7855.39 en de uitgaven f 7955.63, nadeelig saldo 100.26, hetwelk evenwel door de gekweekte rente ad f 279.73 vam het reservekapitaal werd gedekt. Tot bestuurslid werd herbenoemd de heer W. Slootweg van Hazerswoude. Breed voerig werd besproken de wenschelijkheid van de oprichting van een operatiefonds, zoodat de zieken in een der ziekenhuizen naar keuze, kunnen worden behandeld het geen evenwel volgens sommigen, door de ongumst der tijden, een moeilijk moment is. de wenschelijkheid hiertoe werd evenwel gevoeld en overweging en onderzoek werd toegezegd. JDe verslagen van secretaris en penning meester gaven reden tot groote tevreden heid, terwijl ook de beide boden met groote nauwgezetheid hun arbeid verrichten. De beide plaatselijke doktoren zijn de Vereerd ging tot krachtigen steun, zoodat het een zoowel als het ander, redenen gaf aan den voorzitter met een dankbaar slot woord de prettige samenkomst te sluiten. Personalia. De heer G. van Doornik, meer dan 40 jaren werkzaam Dij het Chr. onderwijs aan den Hoogen Rijndijk, gaat met ingang van 1 November a.s. wegens ziekte het onderwijs met pensioen verlaten. In diens plaats is benoemd de heer A van den Berg van Voorburg, reeds eenigen tijd aen genoemde school werkzaam als volontair. Gevestigd: Goris van Rijsdam van Alphen aan den Rijn Johannes B. Geers van Stompwijk Hendrik van Laar en gezin van Leiderdorp Aaltje van der Meijden van Amsterdam Cor nelia W. Oostveen en Alida A. de Raad van Hazerswoude Maria Bijleveld van Leiden Albrtus D. J. Hooijberg van Haarlem Maria C. Fluiter van Hazers woude. Vertrokken: Cornelia J. A. Ver baan naar Leiden Gerrit Reijneveld naar Haarlemmermeer Oege Dijk naar Ocststellingerswerf Pieter F. Geerlof en gezin naar 's Gravenhage. NIEUWKOOP. Zeilwedstrijd. Zondagmiddag a.s. zal dé Watersportvereeniging „Noord-Zuid" onderlinge zeilwedstrijden houden op de Nooideinderplas, alhier. Een nieuwe sport. De voetbalvereeni- ging O. D. V. organiseert een nieuwe sport en wel een wielerwedstrijd op Zondag 13 October as. des nam. 2 uur. Verschillende wielrenners hebben zich reeds voor deel name aangemeld en de prijzen zullen be staan uit rijwielen en uit onderdeden daar- Paard te water. T. KL ging zijn paard naar de weide brengen op den ringdijk en ter bekorting van zijn weg wilde hij het beest leiden over een draaiplank, gele gen over de Ringvaart voor het huis van de wed. Plomp. Dit plannetje mislukte ech ter, want het paard stapte naast de plank, kwam in de Ringvaart terecht en kon niet dan met moeite uit het vochtige element gered worden. Verloting. B. en W. dezer gemeente hebben aan de Christelijke Meisjesver- eeniging „Martha" vergunning verleend tot het houden van een loterij. 202. Zoo men denkt, zoo men doet. 't Leven is wat men er van maakt; men maakt er van wat men er van denkt. Het minder-mooie schreeuwt vaak om de aan dacht; het mooie wordt vaak niet gezien. Een slechte daad gaat mijlen ver; een edele daad komt de voordeur niet uit. En toch. 't doet goed de mooie kant der dingen te be kijken. En wie ze zoekt, die vindt ze ook. Zoo dacht ik nog onlangs. Onze jongens zijn weer hier; de vacantie voorbij. Het Missiehuis is weer voL Alles gaat weer zijn gewonen gang. De bel roept telkens weer tot werken, eeten, bidden, spe len. Een jongensleven van ernst en luim. Echter jongens met tintelende levenslust in t gezicht en idealen in het hart Wat is dat eigenlijk mooi! Eens sprak Christus tot Petrus en An dreas: kom, volgt Mij. Paulus wierp Hij van het paard; Mattheus werd van uit het tol huis geroepen. Zij moesten Apostelen zijn. En nu?en Neen, Christus gaat niet zichtbaar tus- schen de schoolbanken rond; Hij neemt geen jongens weg van uit hun spel. Maar toch: zij hebben zijn roepstem gehoord. Van alle gewesten zijn ze gekomen. Zij kenden elkander niet. Verschillend van uiterlijk en karakter, maar met hetzelfde doelHem dienen; Zijn meestverlaten schepselen tot Hem brengen. t Zijn echte jongens. Gedwongen stH-zijn in de studie zaal valt soms niet mee: bet voetbalveld in een attractie «3 een gulle schaterlach is Goddank geen zeldzaamheid. Maar diep onder dat doodgewone jongens- TEiterlijk schuilt het grootsche mannen- lijk voelt, Uw zwaar is en Uw benen als lood zijn, zullen 1 a 2 Aspirin-fabletten U weer fit maken. 1 Zon Aspirientje helpt toch maar! ideaal: zijn leven geven aan Hem, die hem riep, en aan Zijn werk. Ja, als je dat zoo ziet, dan denk je wel eens bij jezelf: wat is dat eigenlijk mooi! Fath. J. v. HEININGEN. St. Bonifacius-Missiehuis. Hoorn, Postrek. 120937. Uit Leiden vertrokken. Wed. E. A. LucLlage-ALkiemade en Fam., Oegstgeest, Terweeweg 10. P. J. Arens, Den Helder, Ankerpark 20. B. H. Broiu- wer-Broekveldt, Batavia. M. L. Buis, Gouda, Naaierstr. 16. A. M. H. Burg- meijer, Noordwij kerhout, Heerenweg 52. J. M. Buijze, Middelburg, Rouaanschekaai G 122. E. M. A. Oouwenlberg, Overschie, Rotterdamscherijweg 155a. J. H. Diemer en Fam., Amsterdam, Sloterkade 2 m. Djie Han Soen, Amsterdam, le Hekners- straat 56hs. L. P. Dullaart en Fam, Oegstgeest, K. Morsch-weg 45. A. J. v. Eek, Den Haag, Laan v. Meerdervoort. S. C. J. Wijniberg-v. Es, Velsen, Kerke- rinklaan 40. B. F. Everts, Rotterdam, 's Graveniweg 45. S. Flaman en Fam, Leiderdorp, v. d. Valk Boumaniweg 390d. A. M. Godee. Utrecht, Cartssiusweg 51. C. A. v.sd. Griend. Den Haag, Schenkstr. 150- M. Hartog, Nieuw Helvoet, Moriaan- scheweg C 194. A. J. Hermans. Oegst geest, H. Morschweg 67. A. M. Kater- Hilarius. Made en Drimmeaen.N.H. Pasto rie. D. Hoen en Fam, N.O. Indië. C. G. Zwier-v. d. Hout, N.O. Indië. J. J. Huij en Fam, Wassenaar, Hyacinthenstr. 36. J. de Jonge, Rotterdam, Jericholaan 74a. H. J. Kater, Made en Drimmelen NJI. Pastorie. A. Kloek, Bodegraven, Wilheliminastr. 6. M.M. v. d. Kwaak- Kreuger, Voorschoten, Valkenlb. weg 42. Jhr. J. P. Laiman Trip, Wageningen, Nas- sauweg 22. Jhr. W. C. S. Lam en Trip, Den Haag, Laan Copes v. Cattenburgh 89. A. A. Larn.pe, Nijmegen, Graafsohweg 115. A. J. Lanrgerak, Arnhem, Spijker straat 84. J. C. Martens en Fam., Voor schoten, Leidscheweg 2011. J. M. Boom- Mieremet, Voorschoten, Burg. Vernède- park 11. G. A. Montan-us, Leiderdorp, Koningsstr. 58. J,. J. v. Nes, Groningen, Radesingel 14a. W. P. v. d. Pol. Rotter dam, Wiliefoordaisstr. 79a Z. A. C. v. Putent, Den Haag, WiflJhelmmastr. 128. G. H. Rodenburg, BloemendaaL, Merrellaan 7. J. W. Roosenlboom Bgmond aan Zee, „Zwartendijk" J. A. Sluimp, Utrecht, Cartesiusweg 51. G. v. d. Steen, Oegst geest, Wairmonderweg 20. M. A. E. v. Steenbergen, Blaricuim, Aimsterd. Kimder- san. H. J. A. M. v. d. Ven, Velsen, Drie huizerkenkiweg. V. Veress. Amsterdam, J. M. Coenenstr. 19. W. Verver en Fam., Voorschoten, Burg. de Kémpenaerstr. 9. A. M. Roosen-v. d. Waals, Oegstgeest, War- monderweg 40. K. J. v. d. Wel, Amster dam, J. Verhulststr. 206. A Wiggeman- sen, Arnhem, Stenstr. 12. J. M. v. Wouw, Wassenaar, Rijksstraatweg 342c. J. Zwier N.O. Indië. In Leiden gevestigd. R. G. L. v. Aerssen, Vischmarkt 2 M. Albers en fam., fabr. controleur, B. Bal lotstraat 68 H. F. Blitz, Nachtegaallaan 15 H. Boon en fam., kantoorbed., van t Hoffstraat 12a Chr. Bosman, Witte Singel 63 R. D. Crommelin, Wasstraat 60 J. H. Croockewit, Rij nsburgerweg 175 E. C. Dolstra, dienstbode, War- monderweg 49 W. M. Esser, Oegstgees terlaan 9 H. J. Forijcki, hulp huishou ding, Rapenburg 57 L. Fröhlinghaus, dienstbode, Kapteynstraat 28 A. de Geus Oude Singel 24 E. N. Hellingman, J. de Wittstraat 20 C. A. Joosse, volontair de Vries en Stevens, K. Galgewater 3 J. A. Kaars Sijpesteijn, Rij nsburgerweg 20 Kasminah, dienstbode, Korevaarstraat 11a L. L. Kirchmann, Rij nsburgerweg 15 W. de Lange en fam„ broodbakker, Oos terdwarsstraat 10a J. H. v. Leeuwen, B. Ballotstraat 5 V. M. Maas, Noordein de 50 S. v. d. Meer en fam., kantoorbed, Koninginnelaan 7 J. J. Meeuwenberg, huishoudster, Verdamstraat 60 A. M. N. Molkenboer, Oude Vest 155 E. Moscheik dienstbode, Haarlemmerstraat 196 H. J. Nicol Speijer, Oegstgeesterlaan 13 M. M. Nicol Speijer, idem A. J. Niessen, onderwijzer, Morschweg 132 E. G. Njio en fam.-, douanebeamte m. v., Korevaar straat 11a E. N, Njio, onderwijzers m.a. idem T. Oenstra, chef de reception, J. van Houtkade 16a G. Oudshoorn, bak kersknecht, Schepenkade 27 E. Reudler, Groenhovenstraat 12 H. J. Roosenburg, Rij nsburgerweg 18 W. A. J. M. Sand- mann, kleermaker, Rapenburg 47 J. W. Schoon en fam., boekhouder, H. de Vries- straat 73 Soemardi, Rijnsburgerweg 93 J. F. W. Stein, Mariënpoelstraat la G. Tegeder, dienstbode, v. Slingelandtweg 8 P. H. v. Ulden, schepsbouwk., Hooge Rijndijk 128 W. G. M. v. d. Valk, Noord- einde 25 Wed. F. G. FaberVellekoop, H. Rijndijk 74 AA. Vermey, dienstbode Haagweg 48 S. E. Viskil, dienstbode, Meidoornstraat 49 J. Visser, Rapenburg 115 W. Voorthuijsen, Rapenburg 77 J. H. de Vos tot Nederveen Cappel, Hout straat 7 N. Baronesse de Vos van Steen- wijk, Rijnsburgerweg 18 H. v. d. Vos en fam„ smid, Coornhertstraat 57 J, J. v. d. Vos, idem E. P. v. Wageningen, kap ster, Rijnsburgersingel 37a J. Wasse naar en farrL, monteur, Haarlemmerweg 14 A. L. v. Wely, Rapenburg 65 A. J. J. v. Woerkom, J. de Wittstraat 35 B. den Heerenv. Wijk, Thorbeckestraat 12. Door de Philips Gloeilampen-fabrieken is thans het dividend over het per 30 April jj. afgesloten boekjaar gedeclareerd. Op nieuw wordt 11 pet. dividend uitgekeerd, waarbij te bedenken valt, dat het vorige boekjaar 16 maanden telde. De geruchten, dat de maatschappij slechts een gedeelte van het dividend onmiddellijk zou uitkee- ren en de rest later, in verband met de in ternationale politieke onzekerheid zijn niet bewaarheid. De winstcijfers zijn zeer gunstig, waar bij de aandacht er op moet worden ge vestigd, dat het vorige boekjaar 4 maan den grooter was. De netto winst bedroeg in 1933-'34 ƒ8.600.453 en ƒ7.971.237 in '34-'35. Hierbij moet in oogenschouw worden genomen, dat in het afgeloopen boekjaar 1.3 millioen gulden werd gereserveerd tegen 1.1 mil lioen guldenin het voorafgaande. De finan-cieele resultaten komen in een gunstiger daglicht, wanneer men zich ver diept in de lezing van het verslag, waarin duidelijk wordt gemaakt welke geweldige moeilijkheden de maatschappij heeft te overwinnen, tengevolge van de ontwikke ling van de handelspolitiek in de landen, waar zij- belangen heeft. De decentralisa tie van het bedrijf heeft groote kosten en investeeringen met zich gebracht, terwijl daarna voor de financiering van het bedrijf veel grooter bedragen noodig zijn. Het kan niet anders of de winsten worden hierdoor benadeeld en daarom wekt het jaarver slag nog meer voldoening. Voorts wordt medegedeeld, dat door valuta-restrictie en onstabiele valuta-verhoudingen in het ver slagjaar een aanzienlijk verlies geleden is, terwijl de directie voorts de noodzakelijk heid aanwezig acht om de bestaande reser ve tegen valuta-verliezen te verhoogen. De balans van de maatschappij weer spiegelt zeer duidelijk de moeilijkheden, die zich hebben voorgedaan. Een symptoom van de decentralisatie b.v. is de toeneming van de voorraden van 25.5 millioen aan het einde van het boekjaar 1933-'34 tot 33.5 millioen. Voorts een stijging van den post debiteuren van 27.6 millioen tot 32.3 mil lioen. Ook dient gewezen op de stijging van de crediteuren van 21.7 tot 24.6 mil lioen. Als gevolg van deze mutatie is de liquiditeit eenigszins verminderd. Het totaal der liquide middelen beliep op 30 April 1935 74.6 millioen tegen 83,1 millioen aan het einde van het vooraf gaande boekjaar. Men moet er echter rekening mee hou den, hoe mooi deze cijfers ook zijn, dat in deze bedragen is begrepen het bezit aan eigen aandeelen en obligaties bestaande uit 334.550 6 pet. clm. pref. winstd. Aand. Gem. Bez. v. Aand. Philips 1.538.850 Gew. Aand. Gem. Bez. v. Aand. Philips en 15.291.000 5 pet. conv. 25 j. obl. Philips. Deze kunnen toch geenszins direct als liquide middelen worden beschouwd, daar toch allerminst in de bedoeling kan liggen, deze ter beurze ingekochte papieren weer in omloop te brengen. Dit zou dan veel weg hebben van een speculatie in eigen waarden, hetgeen toch geenszins in de lijn van het Phalips-bedrijf ligt. Alles bijeengenomen mag men verheugd zijn met dit verslag, dat bewijs aflegt, dat een zoo omvangrijk concern de strijd te gen de crisis met succes kan voeren niet in het minst door de ondernemingslust die blijkt in nieuwe experimenten en uitvin- gen in den loop van het afgeloopen boek jaar ondernomen en bereikt. Tot slot zij gememoreerd, dat het aantal Nederland- sche werknemers bij het concern op het oogenblik 17.000 bedraagt, terwijl in het buitenland nog 18.000 menschen bij het be drijf zijn te werk gesteld. STOOMV. MAATSCH. NEDERLAND ENGGANO (uitr.) pass. 30 Sept. Gibral tar. SALABANGKA (thuisr.) pass. 30 Sept Perim. KON. NED. STOOMB MAATSCHAPPIJ. ASTREA arr. 29 Sept. van Curasao te New York. ASTREA arr. 29 Sept. van W. ïmdaë te New York. COTTICA vertr. 30 Sept. van Paramaribo naar Madeira. FAUNA van Malaga naar Huelva pass. 1 Oct. Gibraltar. JUNO vertr. 1 Oct van Messina naar Catania. PLUTO vertr. 30 Sept. van Kopenhagen naar Gothenburg. VAN RENSSELAER arr. 30 Sept. van W. Indië te New York. KON. HOLL. LLOYD. WATERLAND (thuisr.) 3 dezer nachts 12 uur voorga ats van LJmuiden verw. KON. PAKETV. MAATSCHAPPIJ. BARENTSZ, Kaapstad-Batavia 30 Sept van Port Natal en 30 Sept. van Reunion, BONTEKOE, SingaporePort Natal vertr. 30 Sept. van Reunion. HOUTMAN arr. 29 Sept. van Batavia te Hongkong. SWARTENHONDT arr. 28 Sept van Sai gon te Batavia. VAN REES arr. 29 Sept. van Sydney te Batavia. ROTTERDAM3CHE LLOYD. ,DEMPO (uitr.) pass. 30 Sept. Sagres. INDRAPOERA arr. 1 Oct. van Batavia te Rotterdam. KOTA RADJA (thuisr.) vertr. 1 Oct. van Port Said. SLAMAT (uitr.) air. 1 Oct te Singapore. TAPANOELI (thuisr.) vertr. 1 Oct van Padang. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LUN. ALWAKI (thuisr.) vertr. 29 Sept van Montevideo. VEREEN. NEDERL. SCHEEPVAART MU. (HollandBr. Indië Lijn.) HOOGKERK arr. 30 Sept van Rotter dam te Bremen. STREEFKERK (thuisr.) arr. 1 Oct. te Colombo. (HollandAustralië Lijn). KOTA INTEN (thuisr.) air. 30 Sept. te Sydney. (Holland Oost-Azië Lijn). GAASTERKERK (uitr.) pass. 1 Oct te Gibraltar. GROOTEKERK (uitr.) vertr. 30 Sept. v. Singapore 469e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse. 11de lijst Trekking van Woensdag 2 October 1935 Hooge Pryzen 5000.903 10001193 3033 5328 5420 13381 20384 400.— 3911 7259 8309 8681 8919 14862 100.— 412 518 1288 1700 3542 3951 9242 9348 10907 12416 14974 18819 Prijzen van 70. 45 55 68 320 322 500 665 835 884 946 1088 1089 1218 1332 1381 1541 1775 1863 1943 1957 2282 2290 2417 2508 2514 2592 2609 2618 2761 2791 2894 2956 2979 2982 3051 3053 3076 3124 3356 3373 3390 3571 3589 3640 3392 4063 4157 4160 4513 4514 4533 4628 4722 4725 4882 4908 5047 5054 5363 5376 5431 5624 5626 5705 5728 6115 6158 6282 6299 6399 6502 6549 6625 6635 6832 6896 6929 7102 7277 7427 7471 7541 7553 7658 7672 7707 7720 7758 7768 7801 7849 7868 7985 8090 8162 8265 8535 8639 8772 8819 8929 9100 9115 9144 9155 9157 9209 9254 9402 9488 9576 9696 9752 9824 9858 9920 9942 9945 10025 10083 10099 10188 10275 10373 10456 19490 10501 10560 10631 10730 10821 10852 10858 11377 11396 11431 11432 11508 11511 11528 116C6 11770 11910 12014 12016 12150 12265 12310 12527 12546 12571 12662 12667 12711 12782 12832 12887 12993 13136 13167 13232 13314 13467 13548 13550 13606 13680 13717 13916 14077 14141 14174 14183 14235 14255 14308 14348 14444 14506 34619 14629 14753 14754 147S1 14820 14899 14941 14977 15007 15171 15345 15356 15608 16183 16204 16691 16705 16755 16834 16884 16912 17072 17082 17145 17185 17197 17245 17267 17274 17479 17543 17866 17931 18055 18105 18109 18122 18479 18508 18582 18750 18759 18934 19098 19146 19161 19240 19292 19334 19540 19753 15914 19940 19999 20146 20266 20453 20539 20559 20570 Nieten 107 127 173 239 264 292 315 327 556 667 676 679 692 696 1194 1280 1487 1631 1782 1796 1941 1967 2235 2272 2345 2360 2443 2462 2652 2672 2933 2964 3198 3221 3400 3428 3566 3569 3772 3884 3893 4230 4236 4407 4435 4584 4587 4743 4818 4971 5011 5153 5185 5387 5390 5508 5557 5876 5922 6068 6073 6328 6346 6630 6678 6872 6940 7109 7120 7240 7256 7418 7436 7564 7584 7799 7802 7912 7946 8088 8149 8412 8428 8620 8623 8774 8783 9039 9047 9198 9200 9412 9425 9548 9549 9877 10423 10682 11112 11276 11583 11845 12006 12248 12378 12591 12853 13109 13403 13604 937 1076 1311 1348 1721 1722 1820 1827 2058 2095 2291 2306 2384 2386 2475 2497 2689 2800 3033 3070 3268 3272 3478 3512 3623 3637 3957 4011 4305 4324 4452 4469 4609 4689 4854 4862 5082 5085 5224 5315 5406 5442 5666 5770 5932 5937 6088 6120 6155 6405 6466 6468 6708 6761 7009 7049 7158 7174 7292 7340 7487 7507 7696 7739 7866 7880 7990 7994 8275 8296 8482 8433 8657 8658 8897 8900 9090 9176 9307 9312 9433 9475 9598 9643 10399 10665 11099 11253 11498 11833 11959 12223 12376 12577 12846 13052 13398 13590 10458 10685 1114-i 11295 11620 11866 12030 12277 124CO 12596 12855 13147 13415 13696 13943 14020 14026 14177 14179 14184 14267 14294 14383 14670 14683 14732 14930 14942 15017 15327 15333 15350 15559 15578 15588 15722 15750 15762 15925 15960 15986 16198 16246 16274 16447 16518 16546 16685 16686 16711 16959 17006 17011 17260 17269 17272 17488 17490 17545 17692 17745 17749 17908 17940 17955 18048 18088 18093 18216 18220 18241 18455 18472 18512 18722 18729 18791 19089 19136 19163 19399 19401 19410 19538 19674 19688 19830 19835 19864 20009 20030 20046 20159 20179 20185 20363 20421 20526 20699 20780 20789 20960 20963 20976 Verbet. 5de kl. 6544 m. z. 6534; 9955 10018 10519 10531 10795 10382 21160 11162 11328 11353 11635 11661 11&70 11880 ]204i> 12078 122&5 12305 12443 12498 12645 12731 12867 12904 13154 13287 13427 13428 13729 13799 14028 14031 14198 14204 14458 14557 14740 14748 15025 15066 15370 15425 15612 15644 15786 15823 15995 16016 16290 16295 16536 16603 16731 16735 17018 17040 17349 17367 17560 17564 17769 17799 17976 17990 18106 18135 18296 18298 18514 18589 18872 18378 19243 19344 19452 19466 19720 19751 19879 19890 20054 20057 20210 20218 20581 20586 20804 20836 10de hjst: 13628 m. z. 1 3078 3304 3557 4055 4341 4512 4709 4876 5094 5334 5443 5797 5986 6165 6513 6819 7511 7743 7884 8008 8307 8505 8664 8918 9187 9313 9523 9S55 10092 10533 10884 11200 11368 11691 11899 12089 12329 12514 12747 12961 13313 13450 13812 245 249 567 643 724 815 1165 1167 1390 1466 1735 1772 1861 1933 2177 2206 2320 2328 2416 2427 2573 2650 2860 2888 3122 3147 3324 3358 3560 3564 3711 3767 4146 4174 4392 4404 4529 4560 4720 4742 4877 4953 5111 5140 5358 5370 5455 5478 5823 5861 6029 6058 6262 6280 6517 6561 6321 6859 7097 7104 7222 7224 7377 7397 7538 7562 7767 7792 7S86 7887 8022 8042 8327 8392 8554 8557 8698 8712 8947 8968 9195 9354 9408 9524 9545 9865 9671 10135 10377 10584 10653 10904 11071 11223 11224 11474 11478 11754 11782 11933 11934 12114 12136 12360 12368 12517 12541 12765 12810 12984 13014 13330 13397 13529 13547 13817 13828 14113 14124 14162 14223 14228 14253 14576 14586 14612 14868 14375 14925 15263 15281 15305 15487 15519 15540 15667 15880 15683 15878 15898 15906 16056 16119 16132 16400 16416 16418 16618 16641 16642 16784 16844 16911 17086 17087 17230 17403 17409 17482 17608 17614 17618 178>6 17857 17863 18006 18024 18043 18141 18156 18157 18350 18416 18424 18608 18621 18624 13880 19074 19086 19345 19347 19369 19484 19562 19564 19792 19906 19910 19917 20075 20090 20129 20240 20276 20298 20594 20684 2G689 20870 20897 20899 19730 m, z. niet;

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 14