RADIO-PROGRAMMA'S MAANDAG 9 SEPTEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 13 DROEVIG DRAMA TE JUTPHAAS. Arrestant te water gesprongen en verdronken. Voor eenige dagen kwam de heer K. te Jutphaas tot de ontdekking, dat een in zijn winkel aanwezig missiebusje was ver dwenen. Ongeveer denzelfden tijd werd door ze keren A. de B. bij de gemeente-politie om nachtverblijf gevraagd. Deze man bleek in het bezit te zijn van enkele honderden centen. De gemeente-po litie vermoedde aanstonds, dat dit geld wel eens het bij den heer K. ontvreemde geld kon zijn. Daar de B. evenwel geen vaste ver blijfplaats had, was het voor de politie moeilijk een onderzoek in te stellen, hoe hij aan het geld gekomen was. Na eenige dagen gelukte het den veld wachter De H. te Jutphaas, den man te arresteeren. De centen bleken verdwenen te zijn. Aanvankelijk ontkende De B., doch ten slotte bekende hij het missiebusje te heb ben gestolen. Intusschen werd dezelfde man ook ge zocht door de gemeente-politie te Deyl (Geld.) die hem verdacht van diefstal van vischschakels. Bij zijn arrestatie bleek De B. in het bezit daarvan te zijn. Zaterdagmiddag werd de arrestant door twee agenten gebracht naar de plaats, waar hij het missiebusje in het water had gegooid. De man was niet geboeid. Het gelukte spoedig het busje weer op te ha len. Terwijl men hiermede bezig was, pas seerde juist een kar. Verdachte liep toen plotseling vooruit en liep via ean over een sloot gelegen plank de griend langs den Vaartschen Rijn in. De veldwachters dreigden op hem te schieten, indien hij niet stilhield, wat zij ook deden, zonder echter verd. te tref fen. Een jachtopziener zag hem kort daarop zwemmen in den Vaartschen Rijn en riep hem toe: „Arie wat ga je doen?", waarop deze antwoordde: „Ik mag me toch wel verz. Hierop dook hij onder en kwam niet meer boven. Het ergste vermoedend, be gon de politie aanstonds te dreggen en eenigen tijd later werd het lijk opge haald. Het is overgebracht naar Vrees wijk. De ongelukkige was 23 jaar oud. DE VALSCHE RIJWIELPLAATJES IN HET GOOI. De werkplaats ontdekt. In aansluiting op de berichten omtrent de valsche rijwielbelastingmerken, welke vooral in de buurt van het Gooi worden aangetroffen, kan thans worden medege deeld, dat de Larensche politie er in ge slaagd is het fabriekje, waarin deze plaat jes vervaardigd worden op te sporen. Zij deed nl. een inval bij den siceleur J. W., die sinds korten tijd te Laren woonachtig is. Een uitgebreide huiszoeking werd in gesteld, waarbij inderdaad aan het licht kwam, dat J. W. een dergelijke werkplaats had. Verschillende bewijsstukken werden in beslag genomen o.a. een groote looden ponsplaat, waarin ponsgaatjes werden ge vonden. Tevens vond de politie strookjes koper, waarvan de plaatjes waren vervaar digd, benevens snippers, die precies pasten in de uitsnijdingen der belastingmerken. Het is niet gelukt de matrijzen op te spo ren. Ten slotte werden nog gearresteerd L. G. Z. en J. H., beiden woonachtig te Laren. De laatste is degeen, die de rij- wielmerken en gros afnam. Bij zijn aahouding werd nog een zestig tal valsche merken op hem gevonden. Daders leggen een volledige bekentenis af. De verdachten in deze zaak hebben allen thans een volledige bekentenis afgelegd. Verder is gebleken, dat W. behalve zijn eigen werkplaats er nog een filiaal op na hield en wel ten huize van den schoenma ker V. op den Kloosterweg te Laren, waar een apparaat ter vervaardiging van de valsche plaatjes werd gevonden. De po litie arresteerde den schoenmaker en nam de machine in beslag. Ook kwam aan het licht, dat een groot aantal valsche plaat jes verstopt was in een holle boom aan den Doodweg te Laren. Op aanwijzing van H. werden op de be wuste plek inderdaad de plaatjes gevon den. Ook is komen vast te staan, dat de ciseleur voor het vervaardigen van de val sche belastingmerken geen matrijzen ge bruikt heeft, doch zich bediende van echte plaatjes, waarvan hij afdrukken in lood maakte. De verdachten M. uit Ankeveen, H. uit Blaricum, L. G. Z. en V. uit Laren zijn op vrije voeten gesteld, daar hun aan deel in deze zaak van ondergeschikt be lang was. De hoofddaders, de ciseleur J. W. en de verkooper van de plaatjes J. H., zullen vandaag ter beschikking van den officier van jusitie te Amsterdam worden gesteld. TOURINGCAR BIJ DE GRENS AANGEHOUDEN. Getracht alcohol te smokkelen. Douane-beambten uit Beek-Ubbergen hebben een touringcar, afkomstig uit Am sterdam, aangehouden, verdacht van smokkelarij. Na onderzoek bleek voor een groot bedrag aan alcohol en machinerieën in den wagen verborgen. De bus is in be slag genomen, doch na vier uren weder vrij gegeven, nadat een boete van ruim 250.was betaald. KERK EN PASTORIE VERKOCHT? Een hervormde gemeente in nood. Midden September zal het bezit van de kerkelijke hervormde gemeente van Eist bij Amerongen onder den hamer komen en krijgt mèn het merkwaardige feit, dat men zelfs het kerkgebouw niet zal kunnen betreden. De voorgeschiedenis van dit drama ver haalt de „N. R. Crt." aldus: Toen in 1921 ds. A. Hoogendijk zijn toen malige standplaats Stellendam verwisselde voor Eist bij Amerongen, vermeldde de legger van het predikantstractement een eindbedrag van ƒ1700, waarbij om te vol doen aan de bepalingen van het pas in werking getreden reglement op de predi- kantstractementen, een bedrag van ƒ800 schriftelijk gegarandeerd moest worden. De toenmalige kerkvoogden hebben ze ker niet voorzien, dat de door hen gege ven schriftelijke garantie de gemeente la ter in groote moeilijkheden kon brengen, omdat zij terecht of ten onrechte, dat laten wij buiten beschouwing in de mee ning verkeerden, dat de gegeven garantie voor hen slechts formeele beteekenis had, daar immers dispensatie kon worden aan gevraagd, en de gemeente Eist geen bezit tingen had dan haar kerk en haar pastorie. Hoe dit zij het feit ligt er toe, dat, toen ds. Hoogendijk in 1930 naar zyn tegen woordige standplaats Echteld vertrok, hij een vordering op de kerkvoogdij van Eist kon doen gelden, blijkende uit het feit, dat de gemeente Eist eerst door de recht bank te Arnhem en vervolgens na ver weer door het gerechtshof aldaar bij ar rest van 17 Mei 1933 veroordeeld werd de geëischte som uit te betalen. De niet ver- DINSDAG 10 SEPTEMBER. Hilversum 301 M. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11,30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Ferquin. 12.30 Lunchconcert door de KRO-boys, afgewisseld door gramofoon. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 De KRO-boys en gramofoon. 4.15 Het KRO-orkest, afgewisseld door gramofoon. 7.15 J. W. v. Dongen over: Maatschappe lijke Reorganisatie. 8.00 Berichten en gram.pl. op verzoek. 8.30 A. v. Domberg: „Uit de wereld van de film". 8.45 Aansluiting met Heek te Amster dam. (Te 9.15 Nabeschouwing over de Ron de van Wouw). 10.15 Het K.R.O.-Symphonie-orkest. (Te 10.30 Berichten). 11.30 Gramofoon. Hilversum 1875 M. A.V.R.O.-Uitz ending. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding. Gram.pl. 10.30 Cantabile-orkest. 11.00 Causerie. 11.30 Vervolg concert. 12.30 Orgelspel. I.00 Kovacs Lajos' orkest en Gram.pl. 2.004.00 Omroeporkest. In de pauze: Pianorecital. 4.30 Radio-kinderkoorzang. 5.05 Voor kleine kinderen. 5.35 Het Lyra-Trio. 6.20 Kovacs Lajos en zijn orkest. 7.30 Cubaansche muziek (Gr.pl.). 8.00 Berichten. Gram.pl. 8.20 1ste episode van „De blauwe sma ragd", hoorspel, m. m. v. Bela Bartok (pia no) en Anne Bathay (zang). 10.00 Het AVRO-Aeolian-orkest. 10.45 Gram.pl. II.1012.00 Uit „Heek", den Haag: Lajos Kigs' Zigeunerorkest. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Orgelspel. 12.20 BBC-Northern Orkest. I.20 Kwintet m. m. v. xylofoon. 3.05 Falkman's Apachenorkest. 4.35 New Eglish Strijkkwartet en zang. 5.35 BBC-Dansorkest. 6.50 BBC-Militair Orkest. 7.55 Het Vario-Trio. 8.20 BBC-Theater-orkest. 9.00 De „Air-do-wells", in him reper toire. 10.20 BBC-Orkest. II.3512.20 Lew Stone en zijn orkest. Radio-Paris 1648 M. 12.35 Orkestconcert. 8.50 Zie Hilversum 1875. 9.35 Radiotooneel. 11.1012.35 Dansmuziek. Kalundborg, 1281 M. 12.20—2.20 Strijkorkest. 3.505.20 Concert uit Rest. „Ritz". 7.50 Gevar. programma. 8.50 Zie Hilversum 1875 M. 9.55 en 10.5012.00 Vervolg gevar. pre gramma. K e u 1 e n, 456 M. 12.20 Omroeporkest. 4.20 Omroepkleinorkest. 7.05 dito. 7.5012.50 Uit München: „Die Meistersiiv ger", opera van Wagner. Rome, 421 M. 9.00 Gevar. concert. 10.20 Piano en oello. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pL 12.50 Salonorkest. I.50—2.20, 5.20, 6.35 en 7.35 Gram.pl. 8.20 „Uit de oude doos", gevar. prog- gramma. 10.30—11.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 en 1.30—2.20 Gram.pL 5.20 Dansmuziek. 6.20 en 6.50 Gram.pl. 7.20 Zang. 7.35 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest. 8.50 Zie Hilversum 1875. 9.50 Omroeporkest. 10.3011.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.50 Uit Nürmberg: 1ste acte van „Die Meistersinger", opera van Wagner, ca. 9.20 Kwartet-concert uit Leipzig. 10.20 en 11.05 Berichten. II.20 2de scène v. d. 3de acte van „Die Meistersinger". Wagner. Gemeentelijk Radiodistributiebe&rijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Keulen. 10.20 Deutschlsender. 12.20 Brussel VI. 14.20 Deutschl .sender. 15.20 London Regional. 16.50 Keulen. 17.20 Brussel VI. 19.20 Brussel Fr. 19.50 Keulen. 21.15 Diversen. 21.55 Boedapest. 22.50 Brussel Fr. 23.10 Radio Paris. 4e Programma. 8.05 Radio Paris. 10.35 London Regional. 11.20 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Droitwich. 19.35 DeutschLsender. 19.55 Droitwich. 21.00 Paris Porte Parisien. 21.55 London Regional. 22.20 Droitwich. R.K. Ver. v. Kraamverzorging voor alle gezindten te Leiden en Omstreken Plaatsing-Bureau Boerhaavestr. 30 verleent hulp door gediplomeerde krachten Geopend eiken DINSDAG- en DONDERDAG MIDDAG van 2—4 UUR tot het ver strekken van de gewenschte inlichtingen, aanmelden van contribueerende leden en aanvragen voor kraamhulp - Telef. 3420 Aanvragen (schriftelijk) adres Boerhaavestr. 30 4503 mogende kerkvoogdij van Eist heeft toen getracht een hypotheek te nemen op haar schamel bezit daar er geen enkele andere uitweg mogelijk bleek om de schuld te vol- j doen. i Het provinciaal college van toezicht in j Utrecht Eist heeft geen vrij beheer j wilde hiertoe zijn medewerking verleenen, maar had geen vrijmoedigheid de kerk en de pastorie te Eist beide gebouwen zijn maar klein en zeer eenvoudig zwaarder te laten belasten dan met een eerste hypo theek van 2000, waarbij dan nog de voorwaarde bedongen werd, dat ds. Hoo gendijk met deze som genoegen zou ne men. Dit bleek niet het geval, ls. Hoogen dijk eischte het volle pond en liet door zijn advocaat weten niet te willen treden in de voorgestelde schikking. En nu is 6 dezer beslag gelegd op de weinige vaste eigendommen van de ge meente Eist en zal eerstdaags „het perceel kadastraal bekend onder gemeente Rhenen sectie I no. 393, zijnde huis, schuur met tuin en catechisatie lokaal, groot 18 aren en 52 c.A.", publiek moeten verkocht wor den door notaris J. G. van Rijn te Rhenen. Indien dan het geheele complex de pas torie en het kerkje vormen één geheel 4300 opbrengt, kan de vordering vol daan worden, maar zeker zal de afloop van deze procedure te Eist een pijnlijke leegte doen ontstaan." Een buitenstaander vraagt zich af, of aan eenvoudige christenen zooiets niet be spaard zou kunnen en moeten worden. De beweegredenen van den eischer kennen wij niet, maar wat moet er omgaan in de ge moederen van menschen, die hun schamel kerkgoed verkocht zien. GEMENGDE BERICHTEN VLIEGENIER MET MOTOR TEGEN VRACHTAUTO GEBOTST. Aan de gevolgen overleden. Zaterdagmiddag is de 22-jarige J. Ploem, vliegenier uit Soestrberg in de gemeen te Tegelen met zijn motor tegen een vrachtwagen gereden, tengevolge waar van hij met zware verwondingen in het R.-K. Ziekenhuis te Tegelen is opgeno men, waar hij des avonds is overleden. Den chauffeur van den vrachtwagen treft geen schuld. JEUGDIG WIELRIJDER DOODGEREDEN Zaterdag is de 17-jarige wielrijder A. Leusink, die den Velperweg wilde over steken, aangereden door een autobus van de Velper Tramwegmaatschappij. Ernstig gewond werd de jongeman naar het Ge meente Ziekenhuis te Arnhem overge bracht, waar hij korten tijd later is overle den. AUTO BOTST TEGEN KERMISWAGEN. Drie gewonden. Gisternacht is een personenauto op weg van Roosendaal naar Bergen-op-Zoom op den Wouwschenweg tegen een onverlich- ten kermiswagen gereden. In de auto wa ren gezeten de heer en Raats, van Wijk en Van Steen, allen uit Bergen-op-Zoom. Zij liepen alle drie min of meer ernstige ver wondingen op en zijn op advies van een te hulp geroepen geneesheer naar het Gast huis Charitas te Roosendaal overgebracht. De heeren Raats en van Wijk werden in het ziekenhuis verbonden en zijn daarna naar hun woningen vervoerd, terwijl de heer Van Steen ter verpleging is opgeno men. De auto is vrijwel geheel vernield en is later weggesleept. VERDRONKEN. Zaterdagmiddag omstreeks half vier raakte het 6-jarige jongetje van E. op de O. Z. Voorburgwal te Amsterdam, waar het woonde, spelenderwijs te water. Hoewel onmiddellijk vier mannen naar 't kind do ken, gelukte het niet den kleine tijdig op het droge te brengen. Toen de politie het kind had opgedregd, bleken de levensgees ten reeds geweken te zijn. JONGETJE VERBRAND. Vrijdag had het 2 1/2-jarig zoontje van den heer H. in de van der Mondestraat te Utrecht het ongeluk, bij het spelen in een tobbe heet zeepsop te vallen. In der haast is het kind, dat ernstige brandwonden had opgeloopen, naar een der ziekenhuizen overgebracht, alwaar het Zaterdag is over leden. SCHIP LEK GESTOOTEN EN GEZONKEN Geen persoonlijke ongelukken. Zaterdagmorgen te negen uur is het Rijn schip „Binnenvaart 12", geladen met ko len voor de gasfabriek te Gouda, in de ri vier de IJssel gezonken. Het 465 ton metende schip is eigendom van de N.V. Binnenvaart te Rotterdam, di rectie Roelofs. Schip en lading zijn verze kerd. De inboedel van den schipper P. Oberman, die niet verzekerd is, kon ge deeltelijk geborgen worden. Bij het aanmaken te Kralingscheveer schijnt het schip tegen een duodalf te zijn gekomen, waardoor een lek in het achter ruim is ontstaan. Toen het lek ontdekt werd heeft de sleepboot nog getracht het schip aan den grond te zetten. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Het schip zit nifet hinderlijk voor de scheep vaart. FEUILLETON. IN DE SCHADUW VAN „BIG BEN". 3) Maar de voorspelling werd bijna onmid dellijk gelogenstraft. Om vijf minuten vóór negenen rinkelde de waarschuwingsbei in elke kamer en eiken corridor van het La gerhuis en de leden stroomden luidruch tig naar de leege zittingszaal, waar alleen zij, die zich niet met goed fatsoen aan de verveling onttrekken konden, naar de discussie hadden geluisterd of hadden voorgewend dit te doen. Tower en Meiklejohn mochten persoon lijk goede vrienden zijn, politiek waren zij tegenstanders. Lord Ronald sprak met de minderheid zijn „tegen" uit, terwijl de af gevaardigde van North Loamshire met zijn „voor" de regeering aan een nieuw suc ces hielp. Het gevolg het vérstrekkend gevolg hiervan was, dat de edelman zijn stem had afgegeven, juist toen de klok negen sloeg, terwijl Mr. Meiklejohn, die een aan merkelijk grootere groep voor zich had eer hij aan de beurt kwam, een minuut of drie, vier langer werd opgehouden. Het noodlot bestierde den loop der ge beurtenissen aldus, dat Lord Ronald tegen een medelid mopperde, dat het benauwd en stoffig in het Huis was. Hij stelde hem voor op het terras een sigaar te gaan roo- ken, maar de ander wees de invitatie af met de mededeeling, dat eenige lieden uit zijn district hem in de buitenhall wacht ten. Dus zocht Tower alleen de rookkamer op en kwam zoó op het terras een gelief koosde wandelplaats, maar thans geheel verlaten op twee politie-agenten na, die niet ver van den doorgang geposteerd wa ren. Het was een prachtige herfstavond, hoe wel wat koud. Het terras zelf was hel der verlicht, maar de rivier lag in som bere duisternis en in het zwarte opper vlak weerspiegelde zich in trillende glans de lampen van Westminster Bridge en St. Thomas Hospital. Lord Ronald liep op zijn gemak naar de steenen afscheiding aan den uitersten rand van het terras en onwillekeurig keek hij naar het donkere watervlak. Plotse ling ontdekte hij, in de schaduw van de kademuur, een roeibootje met twee man nen er in. De een hield het kleine vaar tuig op zijn plaats door de riemen lang zaam tegen den stroom in te bewegen, ter wijl de ander weggedoken zat in den ach tersteven. Lichtelijk verbaasd over deze nachtelijke expeditie boog de edelman zich naar voren, om te trachten er wat meer van te zien te krijgen en hij leunde met zijn armen op de borstwering. „Ben jij het?" riep de man in den ach tersteven met een norsche, ruwe stem. „Ja, ik ben het", antwoordde Lord To wer, volkomen overeenkomstig de waar heid. Maar tegelijk vroeg hij zich af, wie in vredesnaam een samenkomst op deze plaats en onder deze omstandigheden kon hebben afgesproken. „Mooi zoo; ik ben hier!" klonk het be scheid van den onbekende. „De politie zit me op de hielden. Een of andere schooier moet ze een wenk hebben gegeven. Mis schien ben jij het zelf wel en in dat geval zul je niet aan mijn wraak ontkomen. Je hebt me al eerder op een gemeene, val sche manier er in laten loopen en dat ben ik nog niet vergeten. Heb je het geld bij je?" „Neen, schavuit die je bent, dat heb ik niet", deelde Lord Ronald den man in het schuitje op verbluften toon mede. De onceremonieuse wijze waarop hij werd toegesproken was dan ook inderdaad wel eenigszins verrassend. „Maar als je zoo veel belang in de politie stelt", vervolgde hij met 'n vleugje van zijn gewonen hu mor", er is hier een agent vlak bij. Mis schien wil je hem zien?" Hij wendde het hoofd om en riep den politieman, die zich op geen twintig me ter afstand bevond. „Kom eens even hier! Er zijn een paar kerels in een boot Zijn woorden stierven gesmoord weg in een kreet van woede en doodelijke ontstel tenis. Een kronkelende lijn, als lasso ge bruikt, zwierde om zijn hoofd en schou ders en werd de volgende seconde vast- getrokken. In een oogwenk was hij over de borst wering getrokken en vóór de agent een voet kon verzetten om op het geroep en den agstkreet af te kome, zag hij de beenen van Lord Tower verdwijnen. Op dat moment verscheen Mr. Meikle john op het terras; bleek en buiten adem. Ook hij ving een glimp op van iets, dat in de rivier verdween en hij rende naar de steenen afscheiding, vergezeld van den onthutsten agent. Plotseling werden ze opgeschrikt door een luiden plons en ze bleven als aan den grond genageld staan. Het heele drama had zich bliksemsnel afgespeeld. Toen ze even daarna over de duistere opervlakte van de rivier tuurden, konden ze nog juist het silhouet waarnemen van een klein booje, dat zich zoo vlug als de armen van den roeier het maar toelie ten, voortbewoog naar den zwartgapen- den muil van den tweeden boog van West minster Bridge. Het schijnsel der bruglan- taarns verlichtte een oogenblik de omtrek ken van het vaartuig en beide mannen za gen de twee inzittenden; de een uit alle macht roeiend, de andere naar het scheen trekkende aan het een of ander dat aan een lijn bevestigd zat. „Wat er er gebeurd?" riep Mr. Meikle john met een schorre, trillende stem. Hij was half verdoofd van ontzetting; een ver schrikkelijk vermoeden belette hem klaar te denken. „Ik weet het niet, mijnheer", was 't ant woord. „Geen twee minuten geleden kwam Lord Ronald Tower het terras op. Hij rookte een sigaar en wandelde naar de borstwering. Hij keek naar het water en ik geloof, dat hij in zichzelf aan 't praten was. Opeens wendde hij het hoofd om en riep me en in het volgende oogenblik was het alsof hij door onzichtbare handen werd opgetild; zijn lichaam gleed over de af scheiding en verdween in de rivier.. Ik heb nog nooit zoo iets gezien!" „Hemel-nog-aan-toe, ik ben ook op het kantje af den dans ontsprongen.... Ze hebben hem voor mij aangezien!" De agent riep zijn collega om zich bij hem te voegen en bulderde toen tot de twee mannen in de bijna onzichtbaar ge worden boot: „Kom terug.... deze richting uit! Er ligt iemand in het water!" Hij had net zoo goed de zwijgende Theems kunnen aansprèken. Met nog een krachtige ruk verdween het schuitje in de duisternis van den booe. „Wel, zooiets beestachtigs heb ik nog nooit meegemaakt!" riep de eerste agent verontwaardigd. „Ik veronderstel, dat die twee lui op de een of andere manier kans hebben gezien Lord Ronald over de borst wering te trekken. Waarschijnlijk hebben ze een touw om zijn nek gegooid. Zeg", dit tot zijn collega, „ga jij direct de rivier politie telefoneeren, dan zal ik den inspec teur waarschuwen. Of we hier al staan te kijken geeft geen steek." Vijf minuten later wist het heele Lager huis en binnen het half uur heel Lon den dat het parlementslid Lord Ro nald Tower op een mysterieuze manier door een paar onbekenden in een boot van het terras van St. Stephen's in de Theems getrokken was en naar alle waarschijn lijkheid een gruwelijken dood had ge vonden in het water. De zeldzaam brutale aanslag op een lid van het Lagerhuis op den onschend- baren bodem-der Engelsche volksvertegen woordiging nog wel veroorzaakte, zoo als te begrijpen valt, een geweldige sen satie. Het eerste werk van de politie was haar vangarmen uit te strekken naar een vrouw, over wier signalement zij beschik te en van wie verder bekend was, dat zij Rachel heette. Deze vrouw had vroeg in den avond bij het ingangshek van het Huis den afgevaardigde van North Loams hire aangeklampt en een gesprek met hem gevoerd. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 13