STADS t NIEUWS DINSDAG 3 SEPTEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 IETS WARMER DE BILT SEINT: Zwakke tot matige Zuidelijke tot Weste lijke wind, meest half bewolkt, weinig of geen regen, iets warmer overdag. Hoogste barometerst.: 764.7 te La Coruna. Laagste barometerst.: 746.3 te Lerwick. Er begint zich thans eenige verandering in de drukverdeeling af te teekenen. De kern van de depressie heeft zich Noord- Oostwaarts verplaatst en bevindt zich thans voor de kust van Zuid-Noorwegen. Over Zuid-Scandinavië en Finland daalt de ba rometer flink, zoodat het zeer waarschijn lijk is, dat de depressie verder Oost- of Noord-Oostwaarts aftrekt. Tengevolge van de nadering van de depressie is over Scan dinavië het weer verder verslechterd. Stan- sele tapte 23, Wisby 16, en Stockholm 15 m.m. regen af. Ook over het Noorden van de Britsche Eilanden viel nog vrij veel neerslag, Stornoway had 36 en Aberdeen 15 m.m. Over het Zuiden van ons waarne mingsgebied steeg de luchtdruk een wei nig. Over Midden-Frankrijk en Zwitser land veroorzaken kleine storingen nog re gen. Over bijna het geheele waarnemings gebied daalden de temperaturen. Ten on zent werd het ook in de bovenlucht flink wat kouder, terwijl boven Engeland nog lagere temperaturen gemeld worden. De vooruitzichten voor morgen voor het weer ten onzent zijn niet ongunstig, al is het weer nog geenszins standvastig, zoodat men nog niet op een langere goed weer- periode mag rekenen. LUCHTTEMPERATUUR. 19 gr. C. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „De Zijl" 19 gr. C. Zweminrichting „Poelmeer" 19 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS cjl Van Dinsdagnamiddag 8.16 uur tot Woensdagmorgen 5.44 uur. HOOG WATER. Te Katwijk: op-Woensdag 4 Sept. voorm. 6.52 uur en nam. 7.13 uur. SPORT ATHLETIEK NIEUWE WERELDRECORDS. De jonge Amerikaansche sprintster Helen Stephans heeft in Toronto opnieuw in re cordtijd geloopen. Zondag had zij den af stand van 220 Yards in 23,9 sec. geloopen. Thans bracht zij deze prestatie op 23,2 sec. Het record over 100 Yards bracht de sprintster op haar naam door dezen af stand af te leggen in 10,4 sec. Het oude record stond met 10,8 sec. op naam van Stella Walsh (Polen). AUTOMOBILISME DE HONGAARSCHE REIS DER K.N.A.C. De K.N.A.C. meldt ons uit Zeil am See d.d. 31 Augustus: De' deelnemers aan de Hongaarsohe Club- reis der K.N.A.C. hebben het Magyaren- land, waar zij met zooveel hartelijkheid ontvangen zijn en waar zij met volle teugen hebben kunnen genieten van al het schoon, dat Hongarije den Vreemdeling weet te bieden, vaarwel gezegd om weer koers te zetten naar haar Vaderland. Zoo voerde de route over de Stiermarksche hoofdstad Graz naar de bekende Oostenrijksche bad plaats Zel'l am See, waar het gezelschap heden arriveerde. Zooals vanzelf spreekt is deze memorabele dag voor het Nederland- sche volk ook aan het gezelsohap der K.NA..C.-reis niet onopgemerkt voorbijge gaan. De dinertafel was voor deze gelegen heid rijk met vlaggen versierd, terwijl de directie van het hotel de attentie heeft ge had om tegen een der muren van de zaal het embleem der K.N.A.C. te bevestigen, omgeven door een oranjelint. De leider der Clubreis de heer G. J. van Wiokevoort Crommelin stelde een dronk in op Hare Majesteit de Koningin en verzocht den aan wezigen vervolgens gezamenlijk het Wil helmus aan te heffen, waaraan spontaan door alle aanwezigen werd voldaan. WIELRENNEN RETURNWEDSTRIJD NEDERLAND—DENEMARKEN. Op Zondag 8 September a.s. zal op de wielerbaan van het Sportpark te Ginneken de officieele re turn wedstrijd HollandDe nemarken worden gehouden In Mei van dit jaar heeft de eerste ont moeting tusschen beide landen te Kopenha gen op de Ortrup-baan plaats gehad en nu KERKNIEUWS RONDSCHRIJVEN VAN MGR. JANSEN. Gebed gevraagd voor den coadjutor. Zondag is in alle kerken van het Aarts bisdom het volgende herderlijk schrijven voorgelezen: JOANNES HENDRIKUS GERARDUS JANSEN Door de Genade Gods en de Gunst van den Apostolischen Stoel Aartsbisschop van Utrecht. Aan de G&stelijkheid en de Geloovigen van ons Aartsbisdom. Zaligheid in den Heer. Toen wijtengevolge van Onzen wanke len gezondheidstoestand Onze lichaams krachten voelden afnemen, zoodat Wij niet langer in staat waren de volle lasten, aan Ons Herderlijk Ambt verbonden, te dra gen, hebben Wij u bij schrijven van 19 April j.l. medegedeeld, dat Wij den H. Va der verzocht hadden Ons een medehelper te willen schenken, Die ons tijdens Ons le ven zou bijstaan in de uitoefening van Ons Ambt, en die, wanneer het den Goe den God behagen zal Ons tot zich te roe pen, Onze plaats als Aartsbisschop van Utrecht zal innemen. Thans kunnen Wij u mededeelen, dat Zijne Heiligheid de Paus op Ons verzoek goedgunstig heeft beschikt. Bij bulle van 3 Augustus 1935 heeft de H. Vader be noemd tot Onzen Coadjutor met recht van toekomstige opvolging en tot Titulair Aartsbisschop van Rusio, den Hoogeer waarden Hooggeleerden Heer Dr. Johan nes de Jong, President en Professor aan Ons Groot S.eminarie te Driebergen. Wij zijn vervuld van dankbaarheid je gens den Goeden Gcd, Die Ons het voor recht schonk Onze opvolger persoonlijk te mogen begroeten en van dankbaarheid je gens den H. Vader, die zoo bereidwillig aan Ons verzoek gevolg gaf en in den per soon van Mgr. de Jong Ons een medehel per en U een toekomstigen Herder gaf, overeenkomstig Ons aller wenschen. Het Bisschopsambt legt vooral in deze moeilijke tijden een zwaren last op de schouders van dengene, die er mede wordt belast. Maar die last zal aanmerkelijk worden verlicht, waneer de Bisschop, even als in het verleden zoo ook in de toe komt, mag blijven rekenen op het gebed, de aanhankelijkheid en volgzaamheid van Zijn priesters en geloovigen. Heel bijzonder vragen Wij U, vooral in de dagen die aan de H. Bisschopswijding van Mgr. De Jong vooraf gaan, vurig te willen bidden, opdat Gods Genade en Ze gen in ruime mate mogen nederdalen over Onzen medehelper, die, naar Wij van harte hopen, eenmaal lange jaren Uw Herder zal zijn. En zal dit Ons schrijven op Zondag 1 September as. in alle tot Ons Aartsbis dom behoorende kerken, alsmede in de ka pellen, waarover een rector is aangesteld onder de vastgestelde H.H. Missen op de gebruikelijke wijze worden afgekondigd. WARMOND. FIETSER BOTST TEGEN AUTO OP. Met ernstige schedelbreuk opgenomen. Gisterenmiddag omstreeks half vier had op de Wasbeekerlaan een ernstig ongeluk plaats. De 25-jarige heer J. Langeveld uit Leiden is op de plaats, waar de Wasbeekerlaan zich ombuigt naar den Rijksstraatweg met zijn fiets tegen een auto opgereden. De auto, waarin gezeten was de heer W. Warn aar uit Sassenheim en welke bestuurd werd door den chauffeur Klomp, kwam uit de richting Sassenheim aanrijden en reed een van de aldaar uitmondende landwegen op. De wielrijder, die bovendien voorovergebo gen over het srtuur lag, meende, dat de auto de bocht van den weg zou volgen, met het gevolg dat hij met groote kracht tegen den wagen botste. Een portierknop drong hem in het hoofd. Met een zware schedelbreuk werd de heer L. opgenomen. Na van het H. Oliesel te zijn voorzien en door dr. H. Walenkamp Jr. vehbonden te zijn, is de ongelukkige overgebracht naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden. Zijn toestand is zeer zorgwekkend. Den Chauffeur van de auto treft geen schuld. komen de Denen Zondag a.s. een tegenbe zoek brengen. De wedstrijd staat onder de directe lei ding van de betreffende wielerbonden. De Nederlandsche Wielren Unie heeft de nationale ploeg voor deze ontmoeting als volgt samengesteld: Arie van Vliet, v. d. Vijver, Bern. Leene, H. Ooms, C. M. Kropman, P. N. Boven- daard en P. Coomans, de laatste als re serve. De Denen brengen de volgende ploeg in de baan: Boern Stieler, Hans Chr. Nielsen, Arae Voss, Leo Lundquist, Carl Magnussen, Arne Pedersen, terwijl als chef d'equippe optreedt de heer Kai Joergensen. De wedstrijd bestaat uit een omnium ver deeld in sprint, tijdrace, tandemwedstrijd en achtervoleinc. RECHTZAKEN KANTONGERECHT TE LEIDEN Voor den plaatsvervangend kantonrech ter mr. Nord Thomson, werden hedenpior- gen de volgende zaken behandeld. Verkeersovertredingen. S. A. W. F., reiziger te Amsterdam, heeft te Noordwijkerhout gereden met een auto, waarvan de remmen niet werk ten. Bij een gehouden proef bleek, dat bij een snelheid van 30 K.M. per uur bij het aanzetten van de voetrem het rem spoor 32 m. was en bij het inwerking stel len van de handrem de auto 50 m. noodig had om tot stilstand te komen. Zoowel de ambtenaar als de kantonrech ter vonden het misdadig tegenover de menschheid om met zulke remmen te rij den. Eisch 30 subs. 10 dagen. Uitspraak conform. W. V. te Leiden heeft zich met zijn rijwiel onder de reeds in dalende beweging zijnde spoorboomen begeven, nabij den Rijnsburgerweg. Eisch 3 subs. 1 dag. Uit spraak 1 sub. 1 dag. W. G. v. d. S. te Leiden heeft zonder rijbewijs gereden op een driewielig mo torrijtuig. Hij had het rijbewijs reeds aan gevraagd en kon het nu toonen. Eisch 2 subs. 1 dag. Uitspr. conform. P. J. H. te Leiden heeft op den Witte Singel te Leiden met zijn rijwiel midden op den weg gereden, zoodat de motorpolitie niet kon passeeren. Eisch 1 subs. 1 dag. Uitspr. conform. H. v. d. B. te 'h Gravenhage heeft op den Achterweg te Noordwijkerhout ge reden met zijn auto op een voor het ver keer afgesloten weg. Eisch 5 subs. 2 d. Uitspr. 3 subs. 1 .dag. J. v. d. P. te Leiden heeft te Leiden gereden met een auto, waarvan maar één rem werkte. Eisch 5 subs, 3 dagen. Uit spraak ƒ8 sub. 4 dagen. A. M. v. L. te den Haag heeft te Lei den gereden zonder reflector. Eisch 1 subs. 1 dag. Uitspr. Conform. H. W. L. en G. W. A. L., beide te Lei- de n, hebben op de Zuid-Boulevard te Kat wijk hun rijwielen onbeheerd laten staan. Eisch voor elk 2 subs. 1 dag. Uitsp. con form. P. J. H. te Leiden heeft als autobe stuurder geen gevolg gegeven aan een stop- teeken van den verkeersagent bij het Sta tionplein. Eisch 5 subs. 2 dagen. Uitspraak 2 subs. 1 dag. Openbare dronkenschap. C. O. te Leiden heeft zich 's avonds om half zeven in kennelijken staat van dronkenschap op den openbaren weg be vonden. Eisch 7.50 subs. 3 dagen. Uitspr. ƒ10 subs. 5 dagen. Voor een zelfde feit werden veroordeeld B. C. te L e i d e n, P. v. D. te L e i d e n en C. de G. te Leiden. Eisch voor elk 5 subs. 2 d. Uitspr. voor elk 8 subs. 4 dagen. Overtreding loterijwet. S. de L. te Rotterdam heeft tijdens de lustrumfeesten te Leiden een verboden loterij aangelegd. Hij verkocht opgerolde stukjes papier waarop het te winnen be drag was aangegeven. Bij elk zoo'n loterij ontving hij 360 X 0.10 36, waarvan het meeste wel in zijn eigen zak terecht zal gekomen zyn. Eisch 15 sub. 10 dagen met verbeurdver klaring van het inbeslag genomen mate riaal. Uitspraak conform. Overtreding ventverbod. A. v .d. S. te 's Gravenhage heeft te K a t w ij k met een bakfiets beladen, met limonade enz. een standplaats ingenomen op den Cant ine weg, zonder in het bezit te zijn van een vergunning van B. en W. daar ter plaatse. Verdachte was wel in het bezit van een vergunning van het Departement van De fensie om aan militairen te Katwijk en an dere plaatsen in de warme maanden limo nade en andere verkoelende dranken te verkoopen. Dit was blijkbaar nog niet vol doende; hij had nog een vergunning moe ten koopen bij B. en W. van Katwijk. Eisch schuldig verklaard zonder opleg ging van straf. Uitspraak conform. L. S., ijscoventer te Leiden heeft te Voorschoten tot tweemaal toe een ijsco verkocht zonder dat hij in het bezit was van een vergunning van B. en W. Eisch voor elke overtreding 1 subs. 1 d. Uitspraak voor de eerste maal 1 subs. 1 dag en voor de tweede keer 1.50 subs. 1 dag, omdat verdachte toen kon weten, dat het niet mocht. Overtreding Leerplichtwet. C. J. te Leiden, heeft zijn kind vanaf Februari de school niet laten bezoeken. Verdachte, die al eens veroordeeld was tot een boete van 7.50 met een proeftijd van drie maanden, had deze les niet ter harte genomen, maar had zijn boontje toch weer thuis gehouden. Eisch 5 boete sub. 2 dagen. Uitspraak 5 sub. 1 dag. Mej. P. E. te Leide n heeft haar doch tertje in de maanden Mei en Juni verschil lende malen van school thuis gehouden, i Eisch: twee maanden aangehouden, om te zien op de juffrouw van goeden wil is door het kind naar school te sturen. Als dan volgt vrijspraak omreden het de eerste maal maal is. Uitspraak conform. Uitspraak werd verder gedaan in de zaak tegen J. v. O. te Leiden, die zijn rente- kaart niet had ingestuurd, omdat hij eigen baas geworden was en dit al gedurende 12 jaar en tegen M. v. E. te Haarlemmermeer, die een aanrijding veroorzaakt zou hebben op den rijksweg te Sassenheim. Beiden werden na getuigenverhoor vrij gesproken. LAND- EN TUINBOUW HET LANDBOUWBEDRIJF EN DE VASTE LASTEN. Maatregelen ten gunsjte van de veemarkt. In de dezer dagen gehouden vergadering van de dagelij ksche besturen der drie cen trale landbouworganisaties werd besloten een schrijven te zenden aan den Raad van ministers, waarbij er op wordt aangedron gen te bevorderen, dat de op het landbouw bedrijf rustende vaste lasten n.L de op centen op de grondbelasting, alsmede de in vele plattelandsgemeenten bestaande straat- en wegenbelasting worden verlaagd. In' verband met de lage prijzen voor rogeg en gerst werd besloten er bij het col lege van regeeringscommissarissen op aan te dringen, den denaturatie-toeslag op rog ge te verhoogen van 3 per 100 kg. tot 4 en den toeslag voor gerst te brengen van 2.50 op 3 per 100 kg. Tevens werd be sloten op verbetering van de steunregeling voor de erwtencultuur aan te dringen. Opnieuw zal de aandacht van het college van regeerings-eommissarissen worden ge vestigd op de sterk gedaalde rundveeprij- zen, welke het vooruitzicht openen op een debacle, wanneer, zooals gewoonlijk tegen den staltijd veel overtollig vee aan de markt zal worden gebracht. Besloten werd bij 't college van regee- rings-commissarissen aan te dringen op het nemen van maatregelen tegen ineenstorting van de veemarkt. AAN ALLE KATHOLIEKE JONGE MIDDENSTANDERS. Woensdag en Vrijdag a.s. worden er in het Liduinahuis, Zoeterw. Singel 33 te Lei den, telkens te half negen precies bijeen komsten belegd voor jonge middenstanders van 17 tot 25 jaar, te Leiden en omgeving. Deze bijeenkomsten gaan uit van de K. J. M. V., meer dringend verzoekt ondergetee- kende ook n iet-leden van deze beweging te willen komen. Onder de Katholieke jonge middenstan ders zijn zoovele prachtige veelbelovende figuren, die zich moeten laten vormen voor de verwachtingen, die het heden en vooral de toekomst op hen bouwen. Vrienden, het gaat om zulke voorname zaken, in de ken tering van dezen tijd mogen de Katholie ken niet achter blijven; vooral de midden stand zal waken moeten om de teeken van den tijd te verstaan; de jongeren van nu zijn de leiders van morgen. De K. J. M. V. is de door het Episcopaat aangewezen organisatie, om onze midden stands-jongeren de principieele vorming te geven. Komt dan morgen of Vrijdagavond hoo- ren, op wat wijze onze Kath. Jonge midden standers den komenden winter productief kunnen maken voor het eigen en voor het algemeen belang. Ik reken op uw komst! L. BEUNE, pr. Bondsmoderator K. J. M. V. ZOMERCONCERTEN LEO MENS. Programma Vierde Concert. Het vierde van de zomerconcerten van Leo Mens in de Pieterskerk zal gegeven worden op Woensdag 4 September a.s. door den heer Feike Asma. De heer Asma zal werken spelen van J. Zwart, J. S. Bach, H. de Vries, Jos. Bonnet, Jos. Jongen, L. Vier- ne, A. Guilmant, C. M. Widor, Feike Asma. Het laatste concert van dezen zomer, 27 September a.s., wordt verzorgd door Leo Mens zelf. Medewerking verleenen het a Cappella Koor „Collegium Musicum" van het Museum Scheurleer te den Haag o.l.v. Geraerds en Cor Kint (viola d'amore). In Leiden gevestigd. H. Borst en fam., fabr.arb., Voorstr. 16. J. P. A. Bouwens, fotograaf, L. Morsch- weg 47. A. F. de Bruijn en fam., koop man, Hoogewoerd 131a. E. F. Chabot, masseuse, Vreewijkstr. 4. H. Cremer, letterzetter, Haarlemanerw. 9. G. J. A. v. Eijsden, Haagweg 13. W. C. Fun, let terzetter, J. v. Goyenkade 27. J. Guleij en fam., electrotechn., Staal wijkstraat 5. M. L. Heruer en fam., schrijver R. v. A., TT. Hendrikpl. 5a. C. C. J. Langerveld de Jong, Oegstgeesterlaan 49. A. C. Giltaijde Jongh, Buitenruststraat 7. J. C. Kluppel en fam., machinezetter, Roodborststraat 45. M. W. C. v. d. Kooij, winkeljuffr., Oegstgeesterl. 16a. C. H. Koster en fam., Rijnsb.weg 95. P. A. Kouwenhoven en fam., winkelier, Doeza- straat 37. N. Ph. v. Leeuwen en fam., rijwielbew., Buys Ballotstraat 10. G. Lewin, bioscoopexpl., Haarlemmerstr. 51. J. C. M. Molenkamp, dienstbode, War- monderstr. 2. G. Nuijen, H. Morschw. 104. J. Oosterom, verpleegster, Rijnsb. weg 10. C. v. d. Plas. motorherst., Apo- thekersdijk 14. H. G. Ruhaak, Oegst geesterl. 29. D. A. Schaap en fam., Ha- verzalaan 7. H. J. de JongSevenhuy- sen, Vinkenstr. 4. J. Clot en fam., win- DIT NUMMER BESTAAT UIT DRIE BLADEN. -B VOORNAAMSTE NIEUWS BUITENLAND. Onderzoek of er Britsch kapitaal betrok ken is bij de concessie in Abessynië. Een pauselijke interventie? (2de blad). Binden de extremisten In Duitschïand lot (2de blad). De begrafenis van Koningin Astrid te Brussel. (2de blad). BINNENLAND. Wethoudersverkiezingen in stad en om geving. (2de blad). De vooruitzichten van de 33ste Jaar beurs. (2de blad). AGENDA LEIDEN. Woensdag, De Hanze, „In den Vergulden Turk", 8.30 uur. Donderdag. R. K. Reclasseeringsvereeniging afd. Leiden, gebouw St. Vincen- tius-Vereeniging, Hooglandsche Kerkgracht, 89 uur. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 2 tot en met Zondag 8 Sept. a.s., waargenomen door de apotheken: P. du Croix, Rapen burg 9, tel. 807, E. B. de Metz, Korevaar- straat 51, tel. 3553 en C. van Zijp, Wilhel- minapark 8, Oegstgeest, tel. 274. kelbed., Haagweg 200. P. v. Stein, dienstbode, Witte Singel 4. W. Th. Tijs- sen en fam., scheepmaker, Utr. Jaagpad 89a. C. J. A. Verbaan, dienstbode, Sta tionsweg 35a. A. A. Verdickt, dienst bode, Oegstgeesterl. 33. M. P. J. v. d. Voort, dienstbode, H. Rijndijk 106. E. G. Wesselink, J. de Wittstr. 54. L. A. v. d. Woerd, conservator lab., Rijnsb.weg 62b. G. W. Zandvoort en fam., vleeschhouwer, v. d. Waalsstr. 19. P. L. Zwetsloot, broodbakker, Kam. Onneslaan 35. Uit Leiden vertrokken. B. J. Aalders, Rotterdam, Mecklenb.laan 13 K. Allaries, Rotterdam, v. Weelstr. 25 N. Allaries, Rotterdam, v. Weelstr. 25 H. P. Aniba, Haag, Hilversumschestr. 53 M. F. H. v. d. Bosch, Haag, Konings plein 32 J. H. Bovendaert, Haag, v. Goghstr. 127 M. J. G. Brons, Oldenzaal, Hengeloschestr. 65 K. Droogleever For- tuyn, Delft, Oude Delft 158 M. v. Dijk en Fam., Rotterdam, Jonker Fransstr. 139 C. H. v. Eendenburg, Haag, R. J. Schim- melp.laan 6 M. A. H. Elfrink, Zwolle, Westerstr. 2 Fa San Euw Jong, Voor schoten, Oranjekade 53 Wed. A. Lente- Faber, Haag, Koningsplein 32 A. v. Fruchten, Rijnzaterwoude, No. 32 E. v. Fruchten en Fam., Rijnzaterwoude, No. 32 M. Gaczinsky, Amsterdam, Honthorststr. 12 D. B. C. v. Galen Last, Haag, Benoor - denh.weg 107 P. G. A. v. Genuchten, Sit- tard, Nieuwe Markt E. W. Starrenburg- v. d. Graaf, Alphen a. d. Rijn, v. Boetze- laerstr. 2b rood H. L. M. H. Gudde, Haag, Reinkenstr. 31 J. Keuning, Westdongera- deel, Stationsweg 330 F. Klemann, Voor burg, v. Alphenstr. 124 M. W. G. Kosters, Ilpendam, de Noord 208 Wed. A. Grif fioen -Kuijper, Rotterdam, Jonker Frans straat 139 A. A. M. de Lange, Alkmaar, Rijksstraatweg 23 H. J. Laterveer en Fam., Zwolle, Molenweg 160a A. W. S. v. d. Lelie, Ambt Hardewberg, Heemse A 37 J. F. Luijten en Fam., Rotterdam, Dordtschelaan 30 Wed. C. M. v. d. Post- Marijt, Zoeterwoude, H. Rijndijk F 65 M. A. Mulder, Haarlem, Gasthuisvest 47 A. J. J. Naber en Fam., Wassenaar, Kerkstr. 49a C. A. M. v. Noort, Bilthoven, Ge zichtslaan 162 N. C. Opdam, Amster dam, de Clercqstr. 13 II Jhr. A. F. v. Panhuys, Oegstgeest, Wilhelminapark 31 J. G. W. Parmentier, Eindhoven, Guido Gezellestr. 35 G. F. Reijst, Oegstgeest, Ch. de Bourbonlaan 8 H. J. Reijst en Fam., Oegstgeest, Ch. de Bourbonlaan 8 J. v. Rigteren, Nieuwveen E. Th. Roth, Haag, Casuariestr. 15 L. v. d. Sar, Am sterdam, Wouwermanstr. 29b C. W. Schoor, Amsterdam, Maasstr. 43 I R. Slothouwer, Terneuzen, Schuttenhofweg 9 F. H. Staal, Haag, Vaillantlaan 453 J. .v. Strien, Zaandam, Beethovenstr. 1 A. J. v. Thiel en Fam., Oegstgeest, H. Morsch- weg 140 Djoe Khiam Tjiam, Voorschoten, Oranjekade 53 A. v. Unen en Fam., Zoe terwoude, Stadhoudersin. F 66a B. M. v. Velzen, Wateringen, Oosteinde 26 S. P. Vink en Fam., Noordwijk, Weteringkade 36 E. M. de Vries, Haag, Dalenbergsche- laan 60 J. de Vries, Amsterdam, N. Kerkstr. 85 II L. P. M. Walter, Rotter dam, Goudscherijw. 117a M. A. v. d. Wilk, Leiderdorp, Jaagpad 4 A. C. v. Wijck en Fam., Delft, Achterom 29 T. Zanen en Fam., Oostburg, Breedestraat E. v. Egmond-v. d. Zeeuw, Rijnsburg, Smidstr. 13 J. Zitman, Haarlem, Beu- kenstr. 27.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 2