Zooals wij reeds gemeld hebben, is te Berlijn een gedeelte van den ondergrondschen spoorweg ingestort. Onze foto geeft een overzicht van de plaats des onheils. Gisteren was het vjjf jaar geleden, dat de Wieringermeer droogviel. Ter ge legenheid hiervan werden diverse festi viteiten gehouden. Overzicht van den wedstrijd behendigheidsproeven met Caterpillar-trekkers. In de St. Clothilde Kerk te Parijs heeft de huwelijksplechtigheid plaats gehad van de dochter van den Franschen premier met den Graaf de Chambrun. Bruid en bruidegom stappen uit hun auto. Het oude schutsluisje tusschen Delft en Nootdorp, dat nog steeds goede diensten verricht. Na den brand in Berlijn. Onze foto geeft een beeld van de geblakerde puinen, welke overbleven na den grooten brand op de Radio-tentoonstelling in Berlijn. Nu de warme dagen weer zijn aangekomen krijgt Betsy, de olifant in den Haagschen Dierentuin, een extra verfrissching. Op verschillende punten, o.a. op den Leid- schen straatweg, zjjn posten opgesteld, die het verkeer ter plaatse controleeren. Het Levendaal te Leiden is thans vrijwel ge- Het Egyptische elftal, dat momenteel een voetbaltournée door ons land maakt en te Den In Texas in de Vereenigde Staten is een staking van kleermaaksters uitgebroken, heel gedempt, waarmede een stukje oud Leiden Haag een wedstrijd te gen A.D.O. speelde. De staaksters hebben verschillende arbeidsters gemolesteerd, zoodat de politie is verdwenen, genoodzaakt was in te grijpen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5