De vliegenier Mignet heeft het Kanaal overgevlogen met zijn „Pou du ciel" in 52 minuten. Hiermede is de droom van den ontwerper werkelijk heid geworden. Het Matrozehkoor, dat onder leiding van Th. v. Elferen te Parijs zulke successen mocht boeken is met de H.S.M. weder te den Haag terug gekeerd. Bij het „wachtje" te Den Haag ontspoorde een der wagens van de blauwe tram. Hierdoor ontstond een belangrijke vertraging in den dienst. Het opvijzelen van den wagen. Te zijnen huize aan de Kritzingerstraat te Den Haag werd feestelijk ingehaald de Neomist J, y, Waasbergen, Pater van de H.H. Harten. Laval heeft kort geleden Sir Anthony Eden ontvangen ter bespreking van het ItaliaansGh- Abessynisch geschiL Sir Anthony Eden na afloop van de conferentie. De nieuwe Italiaansche ambassadeur te Parijs is uit Berlijn aan het Gare du Nord te Parijs aangekomen. V.l.n.r.: M. Beek de Fouquières, Chef van het Protocol, Mr. en Madame Cerruti op het station. Een herfstbeeld, hetgeen er op wijst, dat de zomertijd weer aan het verdwijnen is. Cactus dahlia's kondigen den herfsttijd aan. Kort geleden werd in het Neuköllner Sta dion te Berlijn het groote sportfeest van den Bond van Duitsche meisjes gehouden. In Roemenië maakt men momenteel groote propaganda voor de verbetering der voorname verkeerswegen. De minis- Gistermorgen zijn de verpleegde oud-militairen van het Kon. Militaire Invalidenhuis te Leiden, verhuisd terpresident Tatarescu geeft zelf hierin het goede voorbeeld. Onze foto toont den minister (met leeren jasje) bij het naar Bronbeek te Arnhem. De oudste inwoner van 85 jaar begeeft zich naar de autobus, waarmede zij naar inspecteeren der arbeiders, onder wie ook vrouwen zijn, hun nieuwe woonplaats worden gebracht.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12