Mussolini roept herhaaldelijk nieuwe lichtingen onder de wapenen. Kroonprins Deze acrobatische toer heeft veel weg van zelfmoord. De „Four Ti-ojans" hebben In den Londenschen dierentuin kunnen de kinderen spelen met Umberto van Italië heeft kort geleden een dezer afdeelingen geinspecteerd, dit staaltje uitgehaald op het dak van een Londensch hotel, om reclame te tamme dieren. Een kleine Londenaar voelt zich volkomen op zijn voordat deze naar Oost-Afrika vertrok, maken voor het cabaret, waar zij deze week optreden, gemak in de nabijheid van een jonge leeuw. Een schitterend panorama van een gedeelte van den Haag met het Vredes paleis en Scheveningen op den achtergrond. Men kan, wanneer men niet tegen een klimpartij tje opziet, op Woensdagen dit schouwspel vanaf den Haagschen Toren genieten. Australië is op het oogenblik de geëigende plaats voor het beoefenen van wintersport. Daar kan men skiën, terwijl hier de zon fel schijnt. Begrafenis van de slachtoffers van de troebelen in Toulon. De communistische oproerlingen brengen de laatste eer aan twee hunner kameraden, die werden gedood. Mej. Polana, de bekende Internationale Hockeyspeelster is gisteren te Den Haag in het huwelijk getreden met den heer Smit. Vacantietractatie. Een groot plezier in de vacantiedagen is het ouderwetsche poffertjes etenl Een Braziliaansch opleidingsschip voor zeeofficieren brengt op het oogenblik een bezoek aan Europeesche havens. Onze foto toont de trotsche viermaster in de haven van Cherbourg. Mevrouw Juiette Roos, de bekende tooneel- speelster is heden 70 jaar geworden. Aan be wijzen van belangstelling ontbrak 't haar niet. Onze foto toont een echt Hollandsch landschap, zooals men dat in de maand Augustus veelal ziet.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5