DINSDAG 30 JULI 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. 8 SPORT ZWEMMEN SELECTIEWEDSTRIJDEN VOOR DE OLYMPISCHE SPELEN. Op 4 Aug. a.s. te Doorwerth. Naar wij vernemen heeft de Technische Commissie van den Koninklijken Neder- landschen Zwem Bond besloten op 4 Aug. a-s. ter gelegenheid van den waterpolo- wedstrijd Nederland'Duitsehland in het ewemlbad te Doorweth, ook enkele natio nale nummers te doen plaats vinden, welke als selectiewedstrijden zullen worden be schouwd voor de verdere training voor de Olympische Spelen te Berlijn. Begrijpelijk is thans, dat deze nummers zeer sterk be zet zullen zijn. WATERPOLO HET INTERNATIONAAL WATERPOLO- TO URNOOI. Vierde dag. De wedstrijden in het internationaal waterpolotournooi werden gisteren voort gezet, waarbij de belangrijkste ontmoeting was die tusschen Duitsehland en Honga rije. De Hongaren wonnen met 63, nadat de rust met een 41-voorsprong was in gegaan. Scheidsrechter was de Belg De- lehaye. Zweden won met 20 van Frankrijk, welke stand reeds met rust bereikt was, terwijl België met 30 van Joego-Slavië won (rust 20). Het is thans wel gebleken, dat Joego- Slavië de zwakste ploeg van het tournooi heeft De stand is thans: gesp.gew.gel.verl.pnt. doelp. Hongarije 4 4 8 2913 Zweden 4 3 1 6 12— 9 België 4 2 2 4 14—15 Duitsehland 4 2 2 4 16—15 Frankrijk 4 1 3 2 9—14 Joego-Slavië 4 4 2—16 LAWNTENNIS DE CHALLENGEROUND VOOR DEN DAVISBEKER. Engeland heeft den strijd reeds gewonnen! Door het dubbelspel te winnen behoudt Engeland voor de vierde achtereenvol gende maal den Davisbeker. Nadat Austin en. Perry Zaterdag j.L htm beide enkel spelen hadden gewonnen zegevierden gis teren voor een talrijk publiek te Wimble don Hughes en Tuckey over de Amerika nen Allison en van Rijn met de cijfers 6—2, 1—6, 6—8, 6—3, 6—3. De stand is dus thans 30 voor Enge land en de beide laatste enkelspelen zijn voor het vaststellen van het eindresultaat eigenlijk van geen belang meer. VON CRAMM BESTOLEN. Tijdens de nationale Duitsche tennis kampioenschappen is Von Cramm bestolen. Tijdens een wedstrijd is er ingebroken in de heerenkleedkamer. Behalve geld heeft de dief het ook gemunt gehad op zijn pa pieren, want -al z'n waardevolle stukken waren bij zijn terugkomst verdwenen. Bo vendien is hem een gouden horloge ont vreemd, hetwelk een eere-prijs was van den Duitschen Tennisbond. Bovendien heb ben de onverlaten verschillende banden van wagens, staande op het parkeerterrein doorgesneden, WIELRENNEN DE A.S. WERELDKAMPIOENSCHAPPEN Inschrijvingen. Oostenrijk zal bij de a.s. wereldkampioen schappen; met de volgende ploeg vertegen woordigd zijn: Sprint-amateurs: Dusika, Mohr en Ke- courek. Wegwedstrijd amateurs: Kunha, Schna- lek, Maier en Hofner. Wegwedstrijd profs: Max Bulla, Thallin- ger en Dunder. Zwitserland stuurt het volgende team: Sprint amauters: Waegeli en W. Kauff- mann. Sprint profs: Dinkelkamp. Stayers 100 K.M.: Gilgen en H. Suter. Wegwedstrijd profs: P. Egli, Amborg, A. Bula en Blattmann. België neemt deel met de volgende ren ners: Sprint amateurs Antoine, Callant, Cools en Cop. Sprint professionals: Arlet, Huybrechts en A. de Graeve. Wegwedstrijd amateurs: r. d. Veken, Tack en reserve Dumoulin. Wegwedstrijd profs: Darmeels, Romain Maes, Jean Aerts en Rebry. Een dezer ren ners is reserve. Men heeft de vertegenwoordigers voor den stayerswedstrijd nog niet aangewezen. ATHLETIEK De Bajtaven. Den leden zij gewezen op de belangrijk heid van de veldtraining van morgenavond in verband met de wedstrijden van as. Zon dag in Haarlem. Uit het athletiekmateriaal van Woensdagavond moeten we een sterke 3 x 1000 meter-ploeg kunnen samenstellen. Verder worden er dan nog mededeelingen gedaan aangaande de „trip" naar Haarlem. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar voor hen die per bus willen. Tevens wijzen wij vast op de op handen zijnde bestuurs- en ledenvergadering. Bataven, tot slot: het wedstrijdseizoen bereikt z'n hoogtepunt, de athletiek-winterslaap duurt lang genoeg, komt dus Woensdagavond eens massaal trainen. N.B. Let op de mededeeling van Zater dagavond. DE A.S. NEDERLANDSCHE KAMPIOENSCHAPPEN. De nieuwe regeling. De nieuwe regeling in de K. N. A. U., welke bepaalt, dat in de toekomst voor iedere klasse van athleten afzonderlijke kampioenschappen moeten worden ver werkt, welke regeling, behoudens enkele overgangsbepalingen dit jaar voor het eerst wordt toegepast, heeft nu reeds het gunstige gevolg, thans aan de Nederland se he kampioenschappen, alleen die athleten deelnemen, welke werkelijke daarvoor in aanmerking komen en eenigen redelijken kans hebben, hetgeen vanzelfsprekend de spanning in de diverse nummers zal ver- hoogen en de vlotte afwerking van het programma ten goede zal komen. De series in de loopnummers zijn thans zoo sterk bezet, dat reeds daarin een feilen strijd voor een plaats in de finale geleverd zal moeten worden. De werp- en springnummers hebben een kleine, doch zeer sterke bezetting. Gezien de prestaties, die er den laatsten tijd op deze nummers geleverd worden, zijn hier recordverbeteringen niet uitgesloten. Ook de athleten zelf schijnen te beseffen, dat hun een zwaren strijd om den kam pioenstitel te wachten staat. In tegenstel ling met andere jaren hebben zij dan ook maar voor één, hoogstens twee nummers ingeschreven, behalve de tienkampers, die mede met het oog op hun kampioenskans, wat meer hooi op hun vork nemen. Vermoedelijk zullen de series 100200 en de beslissing 1500 M. hardloopen, 5000 M. snelwandelen en 400 M. hordenloop des Zaterdagsavonds worden verwerkt, evenals de nummers kogelstooten en hink-stap- sprong. De rest van het programma volgt dan Zondagmiddag. Op de beide nummers snelwandelen zijn reoordpogingen aangevraagd door den be kenden Rotterdammer ,P. Engelman van Pro Patria. Op de 100 en 200 M. staat een scherp duel te wachten tusschen Berger en Osendarp met een misschien nog felleren strijd om de overige plaatsen. De bezetting van de 400 Meter is zooda nig, dat van een voorspelling, die winnaar zal worden, geen sprake kan zijn. Op de 800 M. gaat het tusschen Bouman, Tackema en den opkomenden ster Frits de Ruyter. Hier zal men mogelijk een nog felleren strijd krijgen te aanschouwen dan op den Olympischen Dag. Het hoogspringen brengt 10 deelnemers, waarvan zeer zeker de helft goed is voor 1.80 a 1.85 M. Aan het speerwerpen nemen de vorige en de tegenwoordige recordhouders van Meyl en Lutkeveld deel, terwijl v. d. Pol een zeer grooten kans heeft op dezen titel, niettegenstaande de groote concurentie. De Bruyn zal het behalve op zijn vaste nummers kogel en discus tevens probeeren op de nummers kogelslingeren, waar de Eindhovenaar, de reus Kamerbeek, favo riet is en op vèrspringen, in verband met zijn training voor den tienkamp. Om dezelfde redenen heeft de tienkamp kampioen Brasser ook op 4 nummers inge schreven, n.l. 200 M. hardloopen, speerwer pen, kogelstooten en disucswerpen. De wedstrijden, welke op de pas ver nieuwde Sintelbaan aan het Olympiaplein worden gehouden, vangen Zaterdag as. des avonds om zes uur aan. Zondag, des middags om 2 uur. Nadere bijzonderheden, wat het aantal inschrijvingen betreft, volgen nog. VOETBAL BAKHUYS NAAR HB.S. Naar de „Sportkroniek" mededeelt, heeft met ingang van 1 Augustus de K.N.V.B. aan den bekenden Nederlandsch elftal- speler Bakhuys overschrijving verleend naar HB.S. Het telkens gelanceerd en steeds weer tegengesproken bericht is dus nu officieel bevestigd en in het nieuwe seizoen zal Bak- buys dus voor H.B.S. uitkomen. SCHERMEN TRAGISCH ONGEVAL BIJ WEDSTRIJDEN TE JENA. De schermer Voigt gedood. Bij de wedstrijden om het team-kam pioenschap op floret van Midden-Duitsch- land is een tragisch ongeval voorgekomen. De schermer Voigt uit Jena, die kampioen van Midden-Duitschland is op sabel, floret en degen, werd kort voor het einde der De Raad dezer gemeente kwam in open bare vergadering bijeen. Aanwezig zijn alle leden. Voorzitter is de heer J. A. Bakhuizen, burgemeester der gemeente. Aan de orde is het onderzoek van de geloofsbrieven van de nieuwbe noemde leden van den Raad. De heeren v. Tol, Disseldorp en Kroon worden aange wezen, de geloofsbrieven te onderzoeken. Bij monde van den heer van Tol worden deze In orde bevonden; hij adviseert tot toelating der nieuwbenoemde leden, er aan toevoegende, dat het hem genoegen doet, dat thans alle leden op tijd hun geloofs brief hebben ingezonden. Het voorstel van den heer van Tol om de nieuwbenoemde leden toe te laten als lid van den raad, wordt aangenomen. Ged. Staten hebben de beslissing op het raadsbesluit der gemeente tot het aangaan van een geldleening met de N.V. Mij. voor Gemeente-Crediet verdaagd, terwijl aan 't gemeentebestuur verzocht is, de noodzake lijkheid van het verharden van het school plein, voor welk doel die leening aan ge- wedstrijden zwaar gewond doordat het wa pen van zijn tegenstander afbrak. Hoewel onmiddellijk door artsen werd ingegrepen, is Voigt aan de gevolgen van zijn verwon ding overleden. De wedstrijden werden onmiddellijk ge staakt. Voigt, die Midden-Duitschland zou vertegenwoordigen bij de Duitsche kam pioenschappen, was 29 jaar oud. POSTDUIVEN Concours Dax. Door de groote verliezen, die dit jaar ge leden zijn, kan het concours Dax niet door gaan. „De Gevleugelde Vrienden" (Wassenaar). Zondag hield de P. V. „De Gevleugelde Vrienden" een wedvlucht met jonge dui ven vanuit St Kathelijne Waver (België) afstand pl.m. 120 K.M. In coucours 266 dui ven. De duiven werden aldaar in vrijheid gesteld te 10 uur 45 min. met sterke N.W. wind, bewolkte lucht. De eerste duif bereikte het hok te 1 uur 13 min. 46 sec. en had het traject gevlogen met een gemiddelde snelheid van 809.38 Meter per minuut. De laatste prijswinnen de vogel bereikte het hok te 1 uur 59 min. 37 sec. en had gevlogen met een gemiddel de snelheid van 618.55 Meter per minuut. De uitslag was: le J. L. de Groot; 2e, 19e, 21e, 22e, 23e, 26e, 33e, 34e, 38e, 39e K. I. Waasdorp; 3e en 25e J. v. d. Lely; 4e, 11e en 32e C. Versteeg Jr., 5e, 8e, 13e, 14e, 18e, 35e, 45e, 46e en 54e J. H. Groeneveld; 6e, 12e, 16e en 50e W. Florusse; 7e en 37e M. de Haan; 9e, 36e en 43e U. de Vries; 10e, 27e, 30e, 41e K. Scheffer; 15e, 42e, 49e en 52e J. P. Brederode; 17e, 24e, en 51e A. l'Ami; 20e W. van Beekum; 28e, 44e cn 47e L. J. Raaphorst; 29e R. van Troost; 31e, 40e, Th. Oosterveer; 48e en 53e A. G. Visser. Van ^ovengenoemde 266 duiven waren er voor de weldadigheidsvlucht, waarvan de baten komen ten goede van de T.B.C.- bestrijding, gezet 241 duiven. Als hoofd prijzen waren hiervoor 2 zilveren bekers en een bokaal. Deze werden behaald door J. L. de Groot, zilveren beker, en wel twee jaar achtereen, zoodat deze nu definitief eigendom wordt. De volgende beker, geschonken door den weled. heer D. T. Ruijs, werd voor de eerste maal gewonnen door den heer J. v. d. Lely, terwijl de bokaal voor de eerste twee ge- toonden werd behaald voor de eerste maal door den heer J. H. Groeneveld. Deze weldadigheidsvlucht leverde een batig saldo op voor de T.B.C.-bestrijding van 40.97. OLYMP SPELEN DE OLYMPISCHE SPELEN 1936. Te Rome in plaats Van Berlijn? Volgens een telegram uit New York aan L'Auto, in aansluiting aan het bericht om trent de beslissing welke de Amerikaansche Athletiek Unie in Decemiber ten aanzien van haar deelneming aan de Spelen te Ber lijn zal nemen, heeft de president van ge noemde Unie, de heer Jeremiah Mahoney medegedeeld, dat hem uit een onderzoek is gebleken, dat het Amerikaansche Olym pisch Comité niets voelt voor deelneming aan de Berlijnsche spelen. Men is er alge meen van overtuigd dat Duitsehland geen voldoende waarborgen kan bieden ten aan zien van de gelijke behandeling van ariërs en niet-ariërs, evenmin als voor de rust van laatstgenoemden. Het Amerikaansche Olympisch Comité en de Athletiek Unie overwegen zelfs om aan het C. I. O. te vragen de Spelen in 1936 niet te Berlijn maar te Rome te houden! Zou 1916 zich herhalen? FAILLISSEMENTEN Uitgesproken: P. Zwanenburg, chauffeur, Leiden, Korte Mare 32. Cur.: Mr. W. de Clercp, Leiden. N. Gordijn, koetsier, Leiden, Kort Gal gewater 16. Cur. Mr. E. J. Gelderman, Lei den. S. Glasbergen, bloem bollenkweeker, R ij n s b u r g, Spinozalaan. Cur.: mr. F. C. Feuerstein, Leiden. H. Wolthaus, bloembollenkweeker, R ij n s b u r g, Splitsing. Cur.: mr. H. F. A. Donders, Leiden. Opgeheven wegens gebrek aan actief: A. Kool, Leiden. gaan was, aan te toonen. Om deze reden heeft de opzichter een schriftelijk rapport ingediend, waarvan een afschrift is gezon den aan Ged. Staten. In dat rapport wordt duidelijk aangetoond, dat verharding wel degelijk noodzakelijk is. De heer van Tol vraagt, waarom de gemeente-opzichter dit rapport niet ingediend heeft, waarop de voorzitter mededeelt, dat het B. en W. het beste voorkwam, dat de opzichter van de wegverbetering ook dit rapport opmaakte. De heer Jansen vraagt, wat de kosten hier van zijn, waarop de voorzitter antwoordt, dat de opzichter dit geheel voor niets heeft gedaan. Van den Minister van Sociale Za ken is het subsidie der gemeente in ver band met de toekenning van een extra- Kersttoeslag bepaald op 13.22. De Ver. van Ned. Gemeenten deelde mede, dat in haar laatste vergadering besloten is, om de contributie voor de aangesloten gemeenten voor het jaar 1936 te verlagen. Hierna komt aan de orde punt 4 der agenda, de vaststelling van de verorde1 ning op de heffing van de vergunnings recht voor den verkoop van sterken drank in het klein. Als gevolg van een wijziging der Drankwet moet de verordening gewij zigd worden. Daar het alleen een kleine redactie-wijziging betreft, wordt het Voor stel met algemeene stemmen aangeno men. Over het voorstel van B. en W. om de Algemeene Politie-verordening der ge meente aan te vullen met enkele bepalin gen betreffende het rijden van tractors, ploegen en het vervoeren van boomen e.d. ontspon zich een uitvoerige discussie. De heer Disseldorp wil ook in de politie verordening een bepaling opnemen betref fende een maximum-snelheid, in verband met de wegverbetering, naar te voorzien is, dat het verkeer veel sneller zal worden. De voorzitter deelt mede, dat deze bepalin gen beter in een aparte verkeers-verorde- ning opgenomen kunnen worden, en stelt voor om deze voor te bereiden, en dan in een van de eerstvolgende vergaderingen met een dergelijk voorstel te komen. De heer Kroon vindt de bepaling van het ver bod voor tractors wel wat te zwaar, doch de voorzitter antwoordt hem, dat dit al leen maar geldt voor tractors met onbe schermde wielen, waarmee de heer Kroon tevreden is gesteld. Na eenige discussie wordt ten slotte het voorstel van B. en W. aangenomen, terwijl de voorzitter belooft, een voorstel voor een verkeersverordening voor te bereiden. Het trottoir in de Dorpstraat. Het volgende punt van de agenda be treft het betegelen van het trottoir van de Dorpsstraat. De heer Blaazer is de laagste inschrijver voor 679.De voorzitter vraagt hieromtrent de meening van den raad. De heer van Tol vindt het plan wel heel mooi, doch het bedrag der uitgaven wat te hoog, terwijl hij het werk boven dien maar half vindt, doordat niet het ge- heele trottoir betegeld wordt. De heer Compeer merkt op, dat de kosten wel hoog zijn, doch dat door het snellere vrekeer ook het voordeel wordt verkregen, dat er een goed wandelpad komt, hetgeen de ver keersveiligheid vergroot. De heer Dissel- dorp steunt het voorstel, en is het met den heer Compeer eens. Ten slotte wordt het voorstel in stemming gebracht en aange nomen met alleen de stem van den heer van Tol tegen. B. en W. bieden aan de ge meente-rekening over het jaar 1934. De rekening wijst in inkomsten voor den ge,- wonen dienst aan een bedrag van 31.452,69, en uitgaven 30.015.40, alzoo een batig saldo van 1437,29, terwijl de kapitaaldienst een bedrag aan inkomsten aanwijst van 264.60 en uitgaven 120. dus een batig saldo van 144.60. De voor zitter merkt op, dat dit batig saldo wel heel mooi is. doch dat de gemeente hieraan niet veel heeft, daar het bedrag ten goede komt aan de begrooting 1936, en dus de rijksbijdrage minder. Tot leden der Commissie, belast met het onderzoek der rekening 1934 worden be noemd de heeren Disseldorp, de Bruijn en Jansen, die hunne benoeming aannemen. Van Ged. Staten is goedgekeurd terug gekomen de rekening der gemeente over het jaar 1933. De voorzitter brengt een woord van hulde aan den gemeente-ontvan ger door wiens accuratesse zoo spoedig de goedkeuring, zonder eenige opmerking, op de rekening is verkregen. Hierna komt aan de orde de bespreking over het opdragen van werkzaamheden aan den gemeen te-werkman, die met ingang van 1 Augustus als zoodanig ontslag heeft gekregen, in verband met de verbetering van den Heerenweg. De voorzitter stelt voor, om de heer Kersseboom te benoemen tot schoonkouder van de Dorpsstraat en de riolen, en hem daarvoor een vaste wedde te geven. De heer Jansen wil hem ook het onderhoud van de begraafplaats opdragen, daar dit onderhoud niet verwaarloost kan worden. De heer Disseldorp merkt op, dat dan ook het onderhoud der sloten aan hem kan worden opgedragen. De heer van Tol wenscht ook vereeniging van de werkzaam heden voor het schoonhouden van de Dorps straat en de riolen met het onderhoud van de begraafplaats. Over dit punt hebben we der uitvoerige discussies plaats. Tenslotte stelt de voorzitter voor, om voor het schoonhouden van Dorpsstraat, riolen en het onderhoud der begraafplaats 100. uit te trekken. De heer Compeer vindt dit Op 12 Augustus as. hoopt het echtpaar Ferd. Giezen en Anna Schapes, wonende Oranjegracht 77a, zijn gouden huwelijks feest te herdenken. De bruidsdagen gaan morgen in. De heer Giezen werd onlangs bedrag veel te laag, in verband met het vele onderhoud van de begraafplaats. De heer van Tol is het met den voorzitter eens, en vindt 100.ook genoeg. De heer Kroon steunt het voorstel. De heer Compeer kan niet begrijpen, waarom een werkman dit voorstel kan steunen, daar het bedrag toch veel te laag is. Tenslote wordt het bedrag vastgesteld op 125.per jaar, terwijl de voorzitter op een desbetreffende vraag van den heer van Tol mededeelt, dat de aan slag voor één jaar zal plaats hebben. Als door den heer Kersseboom met dit bedrag geen genoegen zal worden genomen, zal een oproep worden geplaatst. Met algemeene stemmen worden een 2-tal begrootingswij- zigingen van de dienst 1935 aangenomen, waaronder een besluit betrefefnde conver sie van geldleeningen. Het kohier honden belasting wordt vastgesteld op 100. Afscheid van den heer Van Tol. Bij de rondvraag wijst de heer Kroon er op, dat door een schip de grendel van de Joost Tollenibrug in het ongereede is geva ren. Hij dringt aan op vernieuwing, evenals op plaatsing van een hek bij een sloot voor het huis van den heer Groenewolt. De heer Jansen verzoekt, om den oprit bij het Mo lenpad op te hoogen. De voorzitter zegt ver betering toe. De heer van Tol vermoedt, dat dit de laatste vergadering van den ouden ge meenteraad zal zijn, en wil gaarne, in ver band met het feit, dat hij in den nieuwen raad geen zitting meer zal nemen, een woord van afscheid aan den raad en den voorzitter richten. Het heeft hem zeer veel genoegen gedaan, dat in den laatsten tijd de verhouding tot den raad, en inzonder heid door den voorzitter zooveel beter is geworden. Was de verhouding in den raad wel eens zeer toegespitst, thans is de har monie hersteld. Dit verheugt den heer van Tol. In vroeger tijd ging het ook bij hem wel om het gemeentebelang, doch draaide het steeds op een botsing uit. Thans, aldus spreker, begrijpen we elkaar beter, en kun nen we kalmer de gemeentezaken bespre ken. Hij hoopt, dat de nieuwe raad veel succes zal mogen hebben met haar verga deringen, en dat het ware gemeentebelang zal gediend worden. De voorzitter schetst uitvoerig de langdu rige tijd van oppositie en betreurt het, dat zoo langen tijd de verhoudingen in den raad zoo slecht waren. Daarom spijt het hem, dat thans de heer van Tol geen zitting meer zal nemen, juist nu de verhouding zooveel beter is geworden. Reeds bij zijn 12 %-jarig ambtsjubileum is het spreker gebleken, dat de verhouding beter was, en zijn werk toch wel waardeering had gevonden, doch dat de heer van Tol, oppositieman als hij is, ook toen niet de juiste wijze vond, om die oppositie te laten varen. De voorzitter wenscht den heer van Tol met zijn gezin alle goeds toe op zijn verder leven, en hij hoopt, dat hij toch later weer in den raad zal verschijnen, hoewel zijn plannen nu geheel anders zijn. De heer van Tol hoopt, dat in het vervolg de raadsleden steeds het gemeentebelang in het oog zullen houden, wat, volgens zijn meening niet altijd het geval is geweest. De voorzitter ontkent dit. Naar spr.'s mee ning hebben de raadsleden wel degelijk de belangen der gemeente voorgestaan, doch de fout is geweest, dat er nooit kalm ge praat werd. Spr. kan niet begrijpen, dat de heer van Tol, die de voorzitter toch altijd min of meer als een dictator heeft be schouwd, thans zoo maar zich kan scharen onder een dictator, als de leider der N. S. B. is. De heer van Tol zegt, dat hij alles doet uit een oogpunt van het dienen van de gemeentebelangen. Ook daardoor is hij al tijd geweest tegen het opnemen in een krankzinnigengesticht van W. van Beek. De heer van Tol wenscht ook den voorzitter alle goeds toe. Hierna richt de voorzitter nog even het woord tot den heer Kroon, die eveneens niet meer in den nieuwen raad zal terugkeeren. Het spijt den voorzitter, dat hij den heer Kroon niet meer in den arad zal terugzien, doch hij bedankt hem, voor datgene wat ook hij in het belang der gemeente heeft gedaan. De heer Kroon dankt den voorzitter voor zijn woorden. Hierna volgt sluiting. gepensionneerd als meesterknecht bij de sajetfabriek „Van Cranenburgh en Herin ga". Beide jubilaressen, de bruid is 71 jaar, de bruidegom 69 jaar, mogen zich in een nog goede gezondheid verheugen. GEMEENTERAAD VAN RIJNSATERWOUDE. LEIDEN. GOUDEN BRUILOFT.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 8