Bernard Spooner, een Amerikaan, die aan Mussolini een kogelvrij vest ver kocht heeft, heeft in Weenen een fabriek opgericht, waar kogelvrije vesten bij honderden tegelijk worden vervaardigd. De beroemde Fransche coureur Frangois Lecot is van plan, gedurende een jaar lederen dag het traject tusschen Parijs, Lyon en Menton (1200 K.M.) per auto af te leggen. Onze foto toont Lecot bjj zjjn eerste vertrek uit Parijs. 25-jarig jubileum van het St. Clemens-Retraltehuis te Noordwflkerhout. Aan komst van Exc. Mgr. Aengenent, die de feestelijkheden bijwoonde. Heden herdenkt de bekende tooneelspeelster'Mevr. de Boer van Rijk haar 82ste verjaardag. Zjj zal te Amsterdam worden gehuldigd. De hooge Roemeensche Politie-commissaris Calatorescu werd in arrest gesteld onder de verdenking betrokken te zijn bij de zwendelaffaire, waarin ook enkele vooraan staande Belgische fabrikanten in Boekarest gewikkeld, zijn. Een overzicht van de Zeilwedstrijden van de Rotterdamsche Zeilvereeniging op de Kralingsche Plas. Gisteren is te Scheveningen de groote mis sietentoonstelling geopend door Mgr. Pau- lissen; v.l.n.r. Eerw. Zuidwijk, Pater Somers, Mgr. Paulissen en Pater Smaele. Een klas Japansche meisjes van Gisteren is in het gebouw „Amicitia" te Den Haag de jubileumtentoonstelling een school in Tokio bjj een lucht- van aquaria, insectaria enz. geopend. Een jeugdige natuurkundige vol belang- afweer-oefening. stelling voor het visschenleven. Terugkomst te Den Haag van verschillende troepen deelnemers (sters) aan de Vierdaagsche te Nijmegen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 8