UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK FAILLISSEMENTEN MARKTBERICHTEN MAANDAG 22 JULI 1S35 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD. - PAG. 12 TWEEDAAGSCH CONGRES VAN DEN R. K. BOND VOOR GROOTE GEZINNEN. Zaterdag en Zondag hield de Ned. R. K. Bond voor Groote Gezinnen zijn Congres te Roosendaal, waar een 80-tal afgevaardig den, vertegenwoordigende circa 13 1/2 dui zend van de 20.000 leden, aanwezig waren. Na een ontvangst ten Stadhuize ving Za terdagmiddag in het Giidehuis de centrale raadsvergadering aam In zijn openingsrede accentueerde de bondsvoorzitter, de heer J. van Meegeren, bondig en scherp de cri- tiek die de bond herhaaldelijk heeft uitge oefend op de regeering, ten opzichte van het standpunt dat zij aanneemt ten opzichte van de groote gezinnen. Spr. achtte de in voering van een vrijgezellenbelasting een eisch van strikte rechtvaardigheid. Vervolgens ging men over tot de behan deling van het jaarverslag. De aftredende bestuursleden de heeren H. Wijffels uit Den Bosch; Dekkers uit Groningen en Ja- cobse uit Alkmaar werden bij acclamatie herkozen, terwijl in de vacature-Mensink werd voorzien door de verkiezing van den heer Eggink te Arnhem. Daarna ging men over tot bespreking van een groot aantal afdeelingsvoorstellen. Een belangwekkend voorstel was dat van de afdeeling Doesburg, om de regeering er toe te bewegen, bij mobilisatie of oorlog ge zinshoofden (bij 4 a 5 kinderen) van op komst onder de wapenen vrij te stellen of deze te plaatsen in zoodanige diensten dat levensgevaar minimaal is, hetgeen in Bel gië en Frankrijk reeds zou bestaan. Beslo ten werd hierover bij bevoegde zijde advies in te winnen. Zondagmorgen werd het Congres voort gezet. Een voorstel van de afdeeling Vel- sen-Noord om te trachten een der bevoegde bondsleden op de candidatenlijst voor de Tweede Kamer te krijgen, werd door den voorzitter ontraden. Bij den heer Aalberse, aldus spr., zijn de belangen der groote ge zinnen in beste handen. Op voorstel van Arnhem werd besloten de eerstvolgende vergadering aldaar te houden. Het hoofdbestuur legde daarna aan de vergadering een motie voor, in den geest zooals door de afdeeling Roosendaal den eersten dag gevraagd was. Hierin wordt de regeering verzocht bij fiscale maatregelen en bij het vaststellen van steunuitkeermgen rekening te houden met de nooden der groote gezinnen. De motie werd met alge- meene stemmen aangenomen. De begroo ting voor 1936 met een totaalbedrag van 16.650.werd tenslotte goedgekeurd. Veevoeder. De Stichting Nederlandsche Meelcentra le deelt mede, dat de prijsverschillen bij invoer van tot veevoeder verwerkte olie houdende zaden, pitten en noten als volgt zijn vastgesteld: Inklaring Inklaring van 22 Juli van 1 Sept. tin. 31 Aug. tam 31 Dec. voor lijnkoeken 0.60 ƒ0.75 voor soyaschroot „0.40 0.50 voor grondnootkoeken 0.25 „0.35 voor gro ndnootschilfers „0.50 „0.60 voor cocoskoeken „1.10 1.10 voor Ned. Oost-Ind. cocoskoeken 0.75 „0.85 voor seamkoeken „0.55 „0.65 voor tot andere soorten veevoeder verwerkte oliehoudende zaden pitten en noten 0.50 „0.50 Indien men zijn import op verderen ter mijn nu reeds wenscht vast te leggen tot bovengenoemde prijsverschillen, gelieve men zich daarover met de Nederlandsche Meelcentrale te 's-Gravenhage in verbin ding te stellen. AANBESTEDING WEG LEIDEN— NIEUWE WE TE RING. Door Ged. Staten van Zuid-Holland is heden aanbesteed: het verbeteren van een gedeelte van den weg Leiden-Nieuwe We tering (wegvak Zijdijk), bestaande uit 't verbreeden en gedeeltelijk omleggen van het bestaande weglichaam, het aanbrengen van een gewalste fundeering het verrich ten van een oppervlakte behandeling daarop, het maken van een gedeelte klin ker-bestrating en het maken van een vaste brug en een duiker, een en ander met bij- behoorende en bijkomende werken, gele gen in de gemeente Leiderdorp. Laagste inschrijver N. van Leeuwen te Haastrecht voor 77.970.voorts het verbeteren van een gedeelte van den weg Leiderdorp Aardam (Kerkweg), bestaande uit het verrichten van eenig grondwerk, het aan brengen van een gefundeerde klinkerbe strating en het maken van een duikerbrug een en ander met bijbehoorende en bijko mende werken, gelegen in de gemeente Woubrugge. Laagste inschijver N. van Leeuwen te Haastrecht voor 55.570. RIJN S ATER W O UDE. gemeenteraad. De Raad dezer ge meente komt Vrijdag a.s. des n.m. 8 uur in openbare vergadering bijeen. Agenda: 1. Notulen. 2. Onderzoek ge loofsbrieven van de benoemde leden van den Raad. 3. Ingekomen stukken en me- dedeelingen. 4. Vaststelling verordening tot het heffen van vergunningsrecht voor den verkoop van sterken drank in het klein. 5. Vaststelling verordening tot aan vulling der Algemeene politieverordening. 6. Voorstel tot betegeling trottoir dorps straat. 7. Aanbieding gemeenterekening dienst 1934 en benoeming commissie tot onderzoek dier rekening. 8. Bespreking be treffende het opdragen van werkzaamhe den aan den gemeentewerkman. 9. Comp tabel besluit. STOMP WIJK. De harddraverij. H.K.H. Prinses Ju liana heeft voor het op 8 Augustus te hou den concours hippique een groote bronzen medaille geschonken. WARMOND. Kaagweek-concert. De Harmonie „St. Mathias" gaf Zaterdagavond in de gemeen telijke muziektent een uitvoering. Het con cert was aangeboden aan de Koninklijke Zeil-, Roei- en Motorsportvereeniging „De Kaag" bij gelegenheid van haar 25-jarig bestaan. Jammer was het dat het weer niet heeft medegewerkt, want wij twijfelen er niet aan of de belangstelling zou nog veel grooter geweest zijn. Zij. die het weer ge trotseerd hebben om toch naar de uitvoe ring toe te gaan, zullen hiervan zeer zeker geen spijt gehad hebben, want er werd een zeer gevarieerd programma ten gehoore gebracht. De beide stukken waarmede „St. Mathias" 28 Juli a.s. naar het con cours gaat, trokken de bijzondere aan dacht. De jeugd, die ook in groote getale vertegenwoordigd was, wachtte als steeds met spanning op de laatste nummers om de traditioneele rondedans om de tent te kun nen maken hetgeen altijd een buitenge woon amusant oogenblik is. De vele water sportliefhebbers, die met groote belang stelling het concert hebben bijgewoond, hebben werkelijk genoten en namens het bestuur van de Kaag kwam dr. Blomberg den directeur en leden hartelijk dank zeg gen voor de buitengewoon op prijs ge stelde attentie om bij gelegenheid van het zilveren bestaan van de Kaag dit concert aan de vereeniging aan te bieden. Omgeslagen. Tijdens de drukte op het water op Kaag-Zondag zijn niet minder dan drie roeibooten omgeslagen. Het mag een geluk heet en dat geen persoonlijke ongelukken zijn voorgekomen, want in twee van de bootjes waren ook nog enkele kinderen aanwezig. De drukte op het wa ter heeft dit voordeel, dat spoedige hulp in de meeste gevallen aanwezig is. ZILK. Personalia. Te 's Gravenhage slaagde mej. Martha de Groot voor het Mulo-di ploma A., opgeleid door den heer Litjens te Hillegom. KOUDEKERK. PAARD OP HOL. Voerman ernstig gewond. Tijdens het hooirijden sloeg het paard van den landbouwer J. K. in de Lagewaard alhier in het weiland op hol, met het gevolg dat het gespan tegen een hek vloog en K. zoodanig bekneld zat, dat geruimen tijd noodig was om hem uit zijn benarde positie te bevrijden. Met gebroken ribben en een gapende wond in het achterhoofd moest K. zich on der geneeskundige behandeling stellen van Dr. Vlaanderen, alhier. ALPHEN AAN DEN RIJN. Plotselinge dood. In de Raadhuisstraat is gisterenmiddag de bijna 70-jarige G. wo nendes in de Hedastraat, plotseling op straat ineengezakt. De man werd binnenge bracht ten huize van Z., alwaar hij binnen enkele oogenblikken overleed. Hartver lamming heeft waarschijnlijk een einde aan zijn leven gemaakt. Verdronken. Zaterdag is een twee-ja rig dochtertje van den arbeider de V. aan de Kortsteekterweg in een onbewaakt oogenblik te water geraakt en verdronken. Speeltuin „Bloemhof". Door het be stuur waren tegen Zaterdag jl. het begin van de vacanties verschillende wedstrijden uitgeschreven, 't Weer hield zich, behou dens een klein buitje, goed, en de stemming was uitstekend. Door enkele winkeliers waren gratis versnaperingen beschikbaar gesteld, zoodat alle deelnemers konden worden getracteerd. De uitslag voor de verschillende spelen was als volgt: Vlaggenspel (meisjes): 1. Willy v. d. Le lie, 2. Corrie de Graaf, 3. Annie de Groot, 4. Frida Roest, 5. Gre Heinen, 6. Grietje Bloos, 7. Jans van Geen, 8. Jannie Bauer. Vlaggenspel (jongens): 1. Gerrit Bosman, 2. Koos de Groot, 3. Jan de Bruin. 4. Mari- nus Ketel, 5. Rinus de Boer, 6. Arie Fuik, 7. Gerrit Koelewijn. Hoepelwedstrijd: 1. Teun de Graaf, 2. Wim Tuinenburg, 3. Ab. Maasen, 4. Maar ten v. d. Zwaard, 5. Kees den Uijl, 6. Diewe J esse, 7. Willem v. d. Stouwe. 8. Piet Frank- foort. Baldragen: 1. Klaaske Krotje, 2. Fietje Tuinenberg, 3. Ali de Boer, 4. Sientje Brui nes, 5. Jannie Bijleveld, 6. Ina Bos. 7. Mien Ketel. Balwerpen: 1. Rika Rogaar, 2. Stien Dirk zwager, 3. Willy de Graaf. Behendigheidswedstrijd: I. Gre de Hoed, 2. Jannie de Bruin, 3. Catrien de Graaf, 4. Jo Koelewijn, 5. Jannie Rijsdam. Baldrijven: 1. Thijs Tuinenburg, 2. Kees van Heiningen, 3. Henk Hesseling, 4. Henk den Uijl, 5. Arie Oudenes, 6. Kobus de Jong. Bokspringen: 1. Ko de Witte, 2. Hannie Bloos, 3. Cor Zwaan. In de wedstrijd met versierde hoepels behaalde Henk Heinen de eerste prijs, ter wijl troostprijzen werden gewonnen door: Wim Snel, Piet de Raat, Jan Singerland, Kees den Uijl, Maarten v. d. Zwaard, Al- bert Maasen, Aartje de Hoed en Teun de Graaf. ZEVENHOVEN. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente komt op Dinsdag 23 Juli e.k. des namiddags om 8 uur ten Raadhuize in openbare vergadering bijeen. De agenda bevat een 10 tal punten ter behandeling. Overleden: Maria Touw, echtgenoo- te van Cornelis Mol 61 jaar. BOSKOOP. Altaarwacht. Vrijdag 19 Juli hield de Altaarwacht haar jaarvergadering in het R.-K. Ver. Gebouw alhier. De voorzatter, de heer J. C. Vermeulen, opende deze ver gadering en heette de talrijke leden van harte welkom, in het bijzonder den zeer- eerw. heer pastoor Daelmans. Dat zoo ve len gehoor hebben gegeven aan den op roep, aldus spr„ om op deze, de derde jaar vergadering van de Altaarwacht te komen, juich ik van harte toe, want hieruit blijkt de groote liefde voor deze mooie vereeni ging. Bij de oprichting meende velen, dat het maar voor een blauwe Maandag zou zijn, maar dezen hebben het mis gehad. Het medeleven van onze pastoor met de Al taarwacht is zeker mede de oorzaak, dat deze, bloeit. Wij zullen vol blijven houden. Het wil toch wat zeggen 3 maal 165 nach ten Kerk en Tabernakel waar God woont, bewaakt te hebben, ondanks storm en re gen steeds een rondgang te maken rond kerk en klooster en pastorie om te waken, dat geen onverlaat het waagt het heilig dom te naderen. Alle gevaren trotseer en met vastbehadenheid en wat er ook ge beurt pal staan om Koning Christus te be schermen als het moet met het leven. Wij weten, dat Christus heeft gezegd: waar twee of drie in mijn naam zijn ben Ik in hun midden, dus wij zijn veilig en daar om gaan wij voort zonder verflauwing. Hierna werden de notulen der vorige vergadering voorgelezen alsmede een keu rig jaarverslag dat onder dankzegging van den voorzitter werd goedgekeurd. De penningmeester bracht vervolgens verslag uit van de financiën. De heeren Redegeld en Kruif werden benoemd tot kasnazi eenrs en bevonden de boeken en bescheiden in den besten welstand. Vervolgens kwam aan de orde de be stuursverkiezing; aftredend waren de hee ren Vermeulen en P. v. d. Staak, die beiden werden herkozen. De zeereerw. heer Pastoor sprak vervol gens nog een kort woord. De vereeniging de Altaarwacht is een vereeniging vain de élite van Boskoop, het is de schoonste, die spr. kent. De beste Roomsche mannen zijn hier lid van en er is dan oo kgeen mooiere vereeniging denkbaar. Keizers, koningen en presidenten hebben allen een lijfwacht en waaom de Koning der koningen niet? In Boskoop hebben wij deze echter ook en een lijfwacht die sterk is en met alle kracht, die in hen is de altaren van kerk en klooster zal bewaken. Ik ben er trotsch op, dat zij eiken nacht, ook al is het weer nog zoo slecht, present zijn en Christus in zijn Tabernakel beschermen. Ik dank dan ook alle leden. God zal u hiervoor loonen, zoowel in het tijdelijke als in het hierna maals. Het bestuur heeft een moeilijk werk maar doet dit met liefde. Blijft allen trouw en wint nieuwe leden bij, opdat de Altaar wacht nog zal groeiefi. Het bestuur stelde thans aan de orde uit breiding van het bestuur. De voorz. deelde mede, dat zij die benoemd worden als be stuurslid tevens ook controleur zijn van de Altaarwacht. Gekozen werden hierna de heeren C. v. d. Laan, Joh. Houtman, W. Schalkwijk en B. Houtman. Na een geanimeerde rondvraag, waarin het bestuur opdracht kreeg een feestver ga- dering te organiseeren en waarbij het be stuur mededeelde, dat op 15 Aug. een H. Mis wordt opgedragen om half negen, waaronder algemeene H. Communie, sloot de voorz. met den Christel, groet. R.-K. V.V. „Trekvogels". Zondag speelde het eerste elftal een thuiswedstrijd tegen Esto I uit Bodegraven. Als de scheids rechter beginnen blaast blijkt de thuisclub een geheel nieuwe opstelling te probeeren, welke intusschen goed werk heeft gedaan, Esto is met eenige invallers. Na eenig terrein verkennen gaan de par tijen vrijwel gelijk op, soms met Esto, die den sterken wind mee had, iets in de meederheid. Toch komt vlak voor de rust het eerste succes bij de Trekv. als de rechts binnen keihard tegen den paal schiet en de toestormende midvoor en linksbinnen de bal in het net loopen. Rust 10. Na de thee hetzelfde spel beeld, maar de Trekv. nu iets in de meerderheid, wat zij na plmi. een kwartier in een tweetal doel punten uitdrukt resp. van de midvoor en rechtsbuiten (30). Dan komt Esto geweldig opzetten maar de Trekv.-verdediging geeft niet thuis, zoodat onveranderd het einde aanbreekt. Esto had voor zijn moedig volhouden min stens een tegenpuntje verdiend en zij ble ken prettige verliezers te zijn. Het tweede maakte een vergeefsche reis naar „St. Bernardus". Kolping Boys uit Leiden waren zoo vriendelijk weg te blij ven. Enfin jongens jullie zijn goedkoop in de tweede ronde en volgende maal meer succes. Geboren: Elizabeth, d. van J. v. Kla veren en A. W. Bremmer. Johan Dirk, z. van J. P. Verkade en C. Everling. Aleida Cornelia, d. van F. A. Vermeulen en E. Vermeulen. Ondertrouwd: A. v. d. Broek en C. M. Vergragt. H. J. Lamfers en W. Al- blas. Getrouwd: S. J. Vermeul, 33 j. en S. den Dunne 31 j. Overleden: Arie v. d. Kraats, 70 j. Marrigje den Ouden, echtgenoote van W. v. d. Dool, 51 jaar. Cornelis Johannes van de Water, 72 j. BODEGRAVEN. Vingers afgezaagd. Vrijdagmorgen had de heer O. bet ongeluk, juist toen hij zijn werkzaamheden aanving op de fabriek van Hero de Groot, met drie vingers onder de cirkelzaag te komen, waardoor ze nage noeg werden afgezaagd. Personeel legde het eerste noodverband, waarna hij door de inmiddels ontboden dokter W. werd verbonden. Kruisvaart Tornier. Voor het eerst in het district Gouda werd in Bodegraven een „Tornier" gehouden. Het Tornier bestaat uit verschillende wedstrijdspelen. Enkele honderden jongens waren Zondagmiddag naar hier gekomen om te kampen om de „Oriflamme", de districtsvlag. Te half drie werd eerst een lof gehouden, waaronder de jongens de gezangen zongen. Door Rec tor v. d. Lugt werd een korte toespraak tot de jongens gehouden. Na het Lof ging men iin marschverband naar het Esto-ter- rein, alwaar o.l.v. de wedstrijdleider een aanvang gemaakt werd met de wedstrij den. Er werd hard gestreden en het mocht de Bodegraafsche Kruisvaart ten slotte zijn, die beslag wist te leggen op de Ori flamme. Het publiek heeft zich wel ge amuseerd. Ten slotte 'n woord \fen dank aan den di recteur, kapelaan van Teylingen, die geen moeite of tijd ontziet, als 't gaat om 't be lang van de jeugd. HAZERSWOUDE (H. R.). De paling-diefstal. Het is den ge meenteveldwachter Vet mogen gelukken den dader op te sporen van de poging tot diefstal van paling door middel van ver breking uit de vischbunnen van den visch- handelaar P. van Amsterdam, in den nacht van Maandag op Dinsdag van de vo rige week, toen de dader ijlings de vlucht moest nemen, doordat v. A. hem ontdekte en hem in zijn vlucht eenige revolverscho ten najoeg. De in zijn overhaaste vlucht achter gelaten snij schaar, waarmede hij bezig was om de ketting van de met slot gesloten vischbunnen door te snijden en die hij bij onderzoek bleek geleend te heb ben van den scheepsbouwer H. in den Groenendijk, is hem noodlottig geworden. H. had hem deze schaar geleend niet we tende echter voor dit doel. De dader, de 23 jarige M. W. wonende in den Groenen dijk is aangehouden en heeft tijdens zijn verhoor een volledige bekentenis afgelegd. Waarschijnlijk heeft hij medeplichtigen gehad, hetgeen het verdere onderzoek wel aan het licht zal brengen. Wat zie jjj er misera bel uit, m'n lief inkt- nschje? Bloedarmoede. Een duiker heeft daarnet z'n vulpen aan me gevuld. (Tout k Vous). Uitgesproken: Elsje van der Snoek, wed. A. Kok, win kelierster, Alphen aan den R#j n, Steekterweg 43. Cur.: mej. A. A. N. Thom- sen, Bodegraven. B. Pennings, koopman in pluimvee, Was senaar, Raaphorstlaan 30. Cur.: mr. C. Verweij, Wassenaar. W. P. Meulenberg, handelsreiziger. Voorschoten, Oranjekade 38. Cur.: mr. E. A. Cosman, Leiden. Opgeheven: A. Vermeer, Leiden. N. van der Pijl, Alphen aan den i R ij n. ROTTERDAM, 22 Juli. Vee. Totale aan voer 2073 stuks. 712 vette runderen, 385 vette kalveren, 506 schapen en lammeren, 468 varkens, 2 nuchtere kalveren. Prijzen per kg.: vette koeien 49, 45 en 3034 cent, vette ossen 45, 42 en 3235 cent, vette kal veren 70, 60 en 3540 cent, varkens (lev. gew.) 36, 35 en 34 cent, schapen 35, 31 en 28 cent, lammeren 36, 32 en 28 cent. Prijzen per stuk: schapen f 15118, lammeren f 1086. Overzicht: vette koeien en os sen ruimer aanvoer, handel lui, prijzen als jl. Dinsdag, prima tot 54 cent, os 60 cent, vette kalveren korter aanvoer, handel traag prijzen onveranderd, prima tot 75 cent. Schapen en lammeren minder aanvoer, han del matig, prijzen als vorige week. Varkens ruimer aanvoer, handel willig, prijzen iets hooger. Enkele partijen schapen voor ex port verkocht. AMSTERDAM, 22 Juli. Vee. 3 wagons geslachte runderen uit Denemarken. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 435 vette koeien, waarvan de prijzen waren: 55_58, 4253 en 3040 cent per kg. slacht- gewicht, 14 stieren f 3639 per stuk, 86 melk- en kalfkoeien f 120160 per stuk; 175 vette kalveren 2844, 3438 en 2832 cent per kg. levend gewicht, 99 nuchtere kalveren f 3.006.50, 44 schapen f 1216, 56 lammeren f 810 per stuk; 265 vleesch- varkens wegende van 90110 kg. 4243 cent, zware 4142 cent en vette 3940 ct. per kg. slachtgewicht; 41 paarden f 60100 per stuk. Overzicht: Runderen flinke aan voer, handel stug, ruim, prijshoudend. Vette kalveren flinke aanvoer, willige handel, iets hoogere prijzen. Varkens wei nig aanvoer, handel stug, prijzen hooger. ZEVENHOVEN, 20 Juli. Eierenveiling. Aanvoer 3025 stuks. Prijzen: kippeneieren f 2.202.75, eendeneieren f 1.75, per 100 stuks, hanen 20 cent, aardbeien 35 cent en boonen 20 cent per kg. VEUR, 20 Juli. Groenteuveiling. Eng. komkommers le soort f 1.001.20, gele komkommers le soort f 1.001.20, kropsla le soort f 0.501.00, bloemkool le soort f 4.006.80., 2e soort f 1.503.50, tomaten (mid.) f 4.805.20, gr. ronden f 5.206.10, 2e soort f 4.505.00, 3e soort f 3.003.50, bonken f 4.104.80, andijvie f 1.001.80, andijvie per kg. f 2.002.50, spinazie per 4 kg. 1018 cent, postelein f 3.005.60, sper- cieboonen f 9.0010.50. DEN HAAG, 20 Juli Haagsche Veiling. Aardbeien 3033 cent, kersen: Meikersen 1528 cent, Volgers 2e 411 cent, le 18 29 cent, zwarte kersen 1622 cent, wijn kersen 1823 cent, basterdik 1719 cent, Bieskersen 1920 cent, Spaansche kersen 1822 cent, Oostkersen 412 cent, Rood 58 cent, Morellen 911 cent, Frambozen 3135 cent, Roode bessen 614 cent, zwar te bessen 1014 cent, kruisbessen 29 cent, snijboonen 1618 cent, peren: Jan bazen 47 cent, Presentpeer 8 cent. Appe len: Yellow Transparant le soort 15—19 cent. Alle prijzen per kg. ROELOFARENDSVEEN, 20 Juli. Groen- tenveiling. Meloenen 12 cent per stuk, snij boonen f 1.251.35, idem stek 5560 cent, princesseboonen f 1.95, idem zonder draad f 2.10, dubb. stam 95 cent per 10 kg., grof 25 cent, stippel 25 cent per 25 kilo, bommen doorgedraaid. BOSKOOP, 20 Juli. Bloemenveiling. Rozen uer bos van 10 stuks: Golden Ophe lia f 612, Marcel Rouyer 518 cent, Had- ley 1524 cent, Claudius Pernet 1016 cent, Columbia 58 cent, Butterfly 1015 cent, Mac Keiler 812 cent, Wilh. Kordes 814 cent, Briarcliff 1015 cent, Rosalan- dia 1018 cent, Florex 1018 cent, Phoebe 814 cent, Wendland 2030 cent, Edith Helen 1830 cent, Aug. Noack 812 cent, Else Poulsen 2035 cent, Gloria Mundi 2540 cent, Orange Perfection 1224 cent Paul Grampel 1525 cent, Marie Heems kerk 815 cent, Juliana 1830 cent, La thyrus 25 cent, Roode Lelies f 0.901.20, Clematis Durandii 3550 cent, Clematis Prins Hendrik f 1.001.10, Clematis The President 3050 cent, Anjers 815 cent, Aselepia 1525 cent, Gladiolen 1017 cent Acerblad 20 cent, Ligustrum 1018 cent. 469e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 1ste klasse, 1ste ljjst Trekking van Maandag 22 Juli 1935 Hooge Prijzen f 20.000.— 1736i f 1500.— 18364 18495 f 1000.— 519 15787 18804 20513 f 400.— 578 1995 6756 14311 f 200.— 6662 6955 14075 14685 f 100.— 6381 6397 6861 7717 8508 9775 16045 Prijzen van 20. 7 48 92 151 153 177 185 208 259 281 381 382 470 503 545 551 561 587 591 594 646 65G 723 731 771 785 995 1004 1013 1042 1049 1074 1096 1131 1140 1146 1231 1261 1310 1350 1360 1400 9842 10019 10357 10547 10742 11054 11405 11758 12082 12297 12444 12606 12854 13001 13183 13335 13510 13706 14149 14504 14659 14835 15088 15207 15349 15572 15922 16323 16506 16651 16900 17150 17426 17653 17993 18236 18438 18667 18859 19111 19333 19514 1S773 20025 20191 20310 20706 2C841 3174 3449 3854 4127 4222 4588 4707 4906 5104 3184 3527 3883 4138 4343 4608 4785 4925 5117 5456 5637 5749 5955 6252 6424 2090 2091 2133 2157 2183 2205 2210 2659 2686 2695 2738 2763 2818 2839 2895 2898 2927 2968 2969 2972 3042 3087 220 3269 3291 3306 Ï61 3668 3723 3733 )81 3994 4009 4091 .40 4142 4176 4199 189 4455 4499 4567 136 4641 4669 4700 107 4827 4847 4872 130 4963 4970 5023 .51 5164 5271 5279 i94 5503 5504 5570 187 5710 5722 5730 167 5875 5882 3911 160 6063 6075 6111 561 6288 6297 6337 .14 6520 6526 6569 .94 6746 6749 6750 6837 6851 6868 6883 6933 6968 7179 7269 7282 7314 7318 7344 7382 7385 7411 7478 7579 7610 7671 7691 7754 7808 7326 7860 7945 7952 7956 7989 7991 8001 8069 8070 8136 8164 8187 8214 8261 8324 8328 3365 8381 8394 8552 8566 8574 8591 8599 8673 8726 8734 8817 8344 8852 8856 8916 8921 8938 8939 8970 8986 9110 9192 9257 9319 9324 9370 9405 9419 9432 9453 9503 9552 9607 9663 9669 9712 9762 9785 9821 9827 9878 9891 9923 9929 9949 9978 9983 10046 10105 10241 10255 10288 10290 10321 10403 10433 10464 10465 10484 10505 10534 10577 10580 10603 10673 10675 10686 10693 10790 10812 10840 10856 10910 10923 llOzl 11064 11161 11177 11219 11247 11278 11365 11416 11445 11484 11545 11568 11609 11753 11778 11802 11883 11937 11983 12032 12053 12086 12091 12181 12197 12268 12275 12279 12321 12337 12366 12391 12393 12421 12423 12468 12477 12482 12487 12495 12563 12586 12658 12689 12732 12757 12802 12312 12839 12874 12914 12916 12951 12958 12964 12974 13012 13027 13038 13090 13108 13125 13177 13189 13195 13221 13240 13269 13280 13297 13363 13364 13365 13366 13385 13397 13430 13573 13589 13600 13634 13653 13687 13G90 13731 13856 13875 13912 13933 14067 14093 14199 14275 14293 14341 14372 14409 14456 14568 14575 14600 14622 14638 14645 14657 14666 14677 14684 14691 14717 14724 14805 14895 14896 14910 14911 14945 15011 15074 15127 15147 15148 15151 15187 15194 15202 15231 15239 15248 15254 15275 15320 15337 15396 15413 15433 15442 15459 15465 35469 15620 15627 15651 15699 15798 15866 1591Ö 15945 16004 16024 16174 16182 16217 16307 16343 16351 16398 16414 16427 16431 16486 16510 16551 16595 16609 16615 16616 16625 16661 16709 16759 16760 16794 18897 16328 16903 16913 16935 16936 16988 17075 17119 17154 17179 17220 17243 37352 17401 1742C 17455 17471 17556 175S6 17G17 17637 17648 17668 17770 17798 17810 17811 17823 17910 18012 18073 18095 18190 13203 18208 18211 18259 18267 18234 18372 18411 18414 18417 18511 18563 18579 18591 18627 13643 18659 18721 1878 18792 18825 18831 18837 18840 18913 1893T 19007 19030 19047 19076 19082 19143 1915 19173 19174 19175 19185 19310 19386 19395 19396 19403 19427 19453 19467 19574 19581 19605 19628 19667 19668 19755 19857 19862 19882 19921 19923 19969 19982 20081 20100 20121 20137 20156 20163 20190 20204 20219 20230 20267 20274 02720288 20374 20464 20498 20540 20547 -.80 2U595 20721 20726 20744 20^65 20782 20815 20826 20889 20892 20977 20P8'.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12