VRIJDAG 19 JULI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN MEISJE VERDRONKEN. Gistermiddag omstreeks half vijf is te Assen het negenjarig dochtertje van de fa milie Slofstra, wonende aan de Sluisstraat alhier in de sluis van het Noord Willenis- kanaal gevallen en verdronken. Het meisje liep over het bruggetje over de sluis en verloor plotseling het evenwicht en stortte naar beneden. Door de strooming in de sluis kon men haar niet vinden en eerst na een kwartier werd het lijkje opge haald. ONVOORZICHTIGE JONGENS. Gisteravond omstreeks zes uur is op den Friesche Straatweg onder de gemeente Hoogkerk een ernstig ongeluk gebeurd. Drie jongens, die daar met de fiets re den, hielden een wedstrijd met elkaar. Een van hen, de 16-jarige J. Kamstra, keek daarbij achterom en bemerkte toen niet, dat langs den weg een melkkar stond, met het gevolg, dat hij er tegen aanbotste. Met ernstige inwendige kneuzingen werd hij opgenomen en in zorgwekkenden toestand naar het Academisch Ziekenhuis te Gronin gen vervoerd. Het rijwiel werd totaal ver nield. VROUW MET HAAR DRIE KINDEREN VERMIST. Te Nijmegen wordt vermist de 38-jarige vrouw A. Martens, die sinds 13 Juli met haar drie kinderen spoorloos is verdwenen. Vermoedelijk verblijven zij in een woon wagenkamp of in volkslogementen. WONING AFGEBRAND. Gistermiddag is door onbekende oorzaak brand ontstaan in een pand van twee ver diepingen aan den Engweg te Huizen. Het huis behoorde toe aan de firma Boor, die het vroeger gebruikt had als pakhuis, doch nu verhuurd had aan de gebr. Visser, die er een stoffeerderij en behanger ij in had den gevestigd. De bovenverdieping diende als opslagplaats voor een grooten inboe del, toebehoorende aan den heer Lely te Bussum. Tengevolge van deze zeer brandbare in boedel greep het vuur snel om zich heen en stond het huis in lichtelaaie toen de brand weer kwam. Alle drie belanghebbenden wa ren verzekerd. De schade wordt op minstens 50.000.geschat. VIER KWARTJESVINDERS INGEREKEND. Eindelijk voldoende bewijzen in handen. De Rotterdamsche recherche is erin ge slaagd een viertal kwartjesvinders in te re kenen. Het zijn de 22-jarige A. W. uit Den Haag, de 44-jarige J. J. L. uit Den Haag, de 57-jarige G. L. uit Den Haag en de 43-jari- ge J. A. v. M. uit Rotterdam. Reeds tien jaren werkten drie van deze menschen met elkaar in de groote steden en in groote provincieplaatsen, waar zij dan voornamelijk hun slachtoffers maakten on der menschen van buiten, die naar de markt komen. Verschillende malen zijn zij gear resteerd geweest, doch bij gebrek aan be wijs moesten zij weer worden losgelaten. Onlangs maakten zij kennis met een boer op het station te Den Haag, met wien zij naar Rotterdam reisden en in een café in de binnenstad een kaartspel begonnen. In een minimum van tijd was de boer 200 gulden kwijt. De man van de bende, die dit geld gewonnen had, ging er vandoor, doch werd buiten opgevangen door een rechercheur. In den tuin van het café was een aantal werklieden met een karwei bezig en dezen hebben de manier, waarop den boer met het valsche spel geld afhandig is gemaakt, prachtig kunnen volgen. Verschillende aangiften betreffende be dragen van 700 en 200 gulden, die de kwart jesvinders hebben buitgemaakt, zijn bij de politie binnengekomen. Door de omstandigheid dat genoemde werklieden het valsche spel hebben gade geslagen, heeft de politie voldoende ge tuigen. NIEUWE ARRESTATIES INZAKE DE TARWEFRAUDE. Vier personen aangehouden. Wederom zijn op last van de justitie te Arnhem eenige arrestaties verricht in ver band met de fraudes bij de Gewestelijke Tarwe Centrale in Gelderland. Gearresteerd is thans een pakhuisknecht, die in dienst was bij den pakhuisliouder J. uit Arnhem, welke pakhuishouder onlangs eveneens wegens tarwefraude in het Huis van Bewaring te Arnhem werd ingesloten. De pakhuisknecht wordt ervan verdacht medeplichtig te zijn geweest aan de gepleeg de malversaties oun. het schoonen van tarwe. Voorts is te Nederhemert een drietal landbouwers gearresteerd, als verdacht van verduistering van graan. Daar dit geval on der het gebied van de rechtbank van Den Bosch ressorteert, zal het drietal zich voor den Officier van Justitie aldaar hebben te verantwoorden. INBREKER OP HEETERDAAD BETRAPT Bij de jachthaven Neptunus, gelegen aan de Weesperzijde bij de Berlagebrug te Am sterdam, is binnen korten tijd een twee tal inbraken gepleegd in een paar aan den steiger liggende luxe-motorbooten. De eer ste inbraak vond plaats aan het einde van de vorige week en de tweede inbraak ge schiedde in het begin van deze week. De eigenaar van de pachthaven had maatregelen genomen, om den inbreker te betrappen. Hij had zich daartoe den vori- gen nacht verdekt in de nabijheid van de jachthaven opgesteld, om zoo mogelijk den dief te pakken te krijgen. Te omstreeks halfdrie bemerkte hij, dat een persoon zich op den steiger begaf, ken nelijk met het oogmerk zich naar de aan den steiger liggende booten te begeven. De eigenaar snelde toe en wist den ongenoo- den gast te pakken. Bij de overbrenging van den man naar een auto wist deze zich echter onverhoeds los te rukken. Hij zette het op een loopen, achtervolgd door den eigenaar van de jachthaven. Over de Ber lagebrug vluchtte hij in de richting van de Amstellaan, waar juist een nachtwaker van de A.G.P.N.V. naderde, die bezig was zijn ronde te doen. Met vereende krachten werd de achtervolging voortgezet. De vluchte ling had inmiddels echter een te grooten voorsprong gekregen. Nog geruim en tijd hebben beide achtervolgers in de zijstra ten van de Amstellaan gespeurd. Zij zijn er echter niet in geslaagd den man te pak ken te krijgen, zoodat deze zich thans op een nieuwe strooptocht kan voorbereiden. Of hij dan even gelukkig zal zijn als de zen keer.„Vad." KOEIEN UIT DE WEI GESTOLEN. Den laatsten tijd kwamen in de omge ving van Tiel kleine diefstallen uit de wei de voor, waarvan wel aangifte bij de poli tie werd gedaan, doch die onopgehelderd bleven. Verleden week vermiste iemand te Rumpt, gem. Deil, vier koeien, welke in den nacht van Maandag op Dinsdag waren gestolen uit een weide aldaar. De politie zond het signalement der dieren aan ver schillende abattoirs. Te Utrecht werd een der dieren ter slachting aangeboden. De slager moest de herkomst vermelden. Deze vertelde het beest te Rotterdam op de markt te hebben gekocht. Dinsdag hebben de rechercheurs de Rotterdamsche markt bezocht. De handelaar werd ontdekt, doch deze bleek te goeder trouw te zijn. Hij be weerde de koe te hebben gekocht van een marktkoopman, die ook geregeld de markt te 's-Hertogenbosch bezocht. Daarom werd besloten, dat de koopman Woensdag mee naar Den Bosch zou gaan. Dit leidde tot een resultaat. Hij wees direct den man aan, van wien hij in Rotterdam de koe had gekocht. Het bleek te zijn iemand uit Kapel-Ave- zaath, gem. Zoelen. De man is gearresteerd en op transport naar Tiel gesteld. ELECTRICIEN ZOEK. Te Zuilen vermist men sedert eenige da gen den electricien H. J. Hoogesteyn. Hij verliet de echtelijke woning, vrouw en kin deren onverzorgd achter latende. Hoogesteyn, die vermoedlijk in gezel schap van een vrouw is en zich waarschijn lijk in de omgeving van Sittard ophoudt, is 37 jaar oud. UIT DE RADIOWERELD KERKNIEUWS BENOEMINGEN PATERS MINDERBROEDERS. Door den Hoogeerw. Pater Provinciaal der Minderbroeders werd benoemd tot Rec tor van het R.K. Jongens-Gymnasium te Rotterdam Pater mr. Ezeohiël van der Helm en tot Leeraren aldaar de Paters drs. An- tonius Bernaerts, drs. Wolfgang Schmitz en drs. Geraldus Jansen. Tot opvolger van Pater van der Helm als Rector van het Gymnasium te Venraij werd benoemd Pater Ferdinand Laken, die tevens gekozen werd tot Gardiaan aldaar. H.H. Wijdingen Z. H. Exc. Mgr. dr. G. Lemmens zal op Zondag 21 Juli in de parochiekerk van Helden-Panningen de heilige wijdingen toe dienen aan fraters Lazaristen, o.w.: het H. Exorcistaat en Acolythaat aan de eerw. fraters: J. Boonekamp, Nootdorp, N. Dames, L i s s e; de Tonsuur aan de eerw. frater G. Boonekamp, Nootdorp Z. H. Exc. de Bisschop van Haarlem zal de volgende week alleen Zaterdag audiën tie verleen en. RECHTZAKEN HAAR KINDEREN GEDOOD Voor de Rotterdamsche rechtbank heeft terecht gestaan de 33-jarige vrouw A. K. A., gedetineerd in het huis van bewaring. Haar was ten laste gelegd het opzettelijk dooden van twee harer jeugdige kinderen. Op 16 April vond haar man, J. C. K., zijn woning aan de Zaandijkstraat in het tuin dorp Heyplaat gesloten. Met een sleutel van een der buren slaagde hij erin de deur te openen. In de keuken kwam hij tot de ontstellende ontdekking, dat zijn vrouw en twee zijner kinderen, de tienjarige Anna Suzanna en de eenjarige Petronella, be wusteloos op de vloer lagen. De beide kin deren bleken reeds te zijn overleden De vrouw leefde nog en kwam in het zieken huis spoedig bij kennis. Zij had de gas kraan geopend om zichzelf en haar kin deren van het leven te berooven. Uit het getuigenverhoor bleek, dat het gezin in zeer moeilijke omstandigheden verkeerde. De psychiaters achtten ver dachte verminderd toerekeningsvatbaar. De officier, mr. H. A. J. Reumer, zeide, dat de vrouw in een gemoedstoestand heeft verkeerd, waarin zij niet rustig kon na denken. Zij is al zwaarder gestraft dan de aardsche rechter haar kan straffen. Voort durend ziet deze vrouw in haar droomen de kinderen, die verwijtend op haar wij zen. Men mag echter niet uit het oog ver liezen, dat wij in een geordende maat schappij leven. Doodslag bewezen achtend, eischte spr. zes maanden gevangenisstraf met aftrek van de preventieve hechtenis en daarna terbeschikkingstelling van de regeering. De verdediger, mr. J. Coert, pleitte clementie. De rechtbank zal 25 Juli uitspraak doen. Programma's voor Zaterdag 20 Juli. Huizen, 301 M. 8.009.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Graim.pl. 12.30 Orkesteoncert, gram.pl., en be richten. 2.00 Voor de jeugd. 2.30 Sporthalfuur. 3.004.00 Kinderuur. 4.15 Orkestconcert. Graim.pL 5.30 Schlagermuziek. 6.20 Lezingen en gram.pl. 7.35 Reportage en graim.pl. (Om 8.00 Be richten). 8.30 Gevar. concert en voordracht. 10.00 Reportage en gram.pl. 10.30 Berichten. 10.35 Zang en schlagermuziek. 11.1512.00 Gramofoonmuziek. Hilversum 1875 M. 8.00 Orgc'spel J. Jong. 8.30 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr.: A. Bouwmeester (declamatie) en Gram.pl. 12.00 De Notenkrakers, o. 1. v. D. Wins. 12.45 Gram.pl. 1.00 E. Walis en zijn orkest. I.45 Gram.pl. 2.20 Schalmei, o. 1. v. P. Renes. 2.35 Dubbel X, o. L v. C. Steyn. 3.00 Strijkorkest o. 1. v. E. Walis. 3.30 Gram.pl. 4.00 Filmpraatje M. Sluyser. 4.15 „Beoefening der huismuziek", o. 1. v. P. Tiggers. 4.50 K. de Jonge: Een reis door Finland. 5.10 VARA-Orkest o. L v. H. de Groot. 5.40 Literaire causerie A. Vermeylen. 6.00 Vervolg orkestconcert. 6.30 Esperanto-uitzending. 6.50 A. de Booy zingt. 7.00 Friesch uurtje. 8.00 Herh. SOS-Ber. 8.03 Nieuwsber., en VARA-Varia. 8.15 Gram. pl. 8.30 Willy Derby (zang), en de Fliere fluiters, o. 1. v. E. Walis. 9.30 Declamatie R. Numan. 9.45 Orgelspel C. Steyn. 10.00 Gram. pl. 10.10 Blokfluitensemble. 10.20 Orvitropia o. 1. v. J. v. d. Horst. II.0012.00 Gram.pl. en pianorecital I. Rossican. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Gram.pl. 11.50 Het Imperial Hydro Hotel Orkest. 12.50 Gram.pl. I.20 Het Commodore Grand Orkest. 2.20 Het BBC-Northern Orkest o. L v. E. Gedfrey Brown. 3.20 Gram.pl. 3.35 Reportage. 4.20 Gram.pl. 4.35 Reportage, 5,10 Report, v. d. Davis- C up - wedstrijden. 5.20 Gram.pl. 5.35 Ambrose en zijn Embassy Club Or kest. 6.20 Berichten. 6.50 Sportpraatje. 7.05 Welsch Intermezzo. 7.20 BBC-Theater-orkest o. L v. S. Robin son. 8.20 Gram.pl. 8.50 „Dancing through" en zijn orkest, het BBC-Revue-koor, en solisten. 9.50 Berichten. 10.20 Gershom Parkington's Kwintet. II.2012.20 BBC-Dansorkest. Radio-Paris 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.35 Orkestconcert. 9.05 Concert m. m. v. orkest en zangsolis ten. 11.1012.35 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Strijkorkest. 3.505.50 Omroeporkest. 8.20 Omroeporkest. 9.10 Zang en piano. 9.30 A. Albechs Blaasorkest. 10.10 en 10.50 dito. 11.2012.35 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 6.35 Gevar. concert. 12.20 Gevar. concert. 2.35 Gram.pl. 4.20 Vroolijk pwygmw». 7.20 Cembalo en gitaar. 7.35 Orgelconcert R. Merten. 8.30 Vroolijk programma. 11.2012.20 Dansmuziek. Rome, 421 M. 9.00 „Anna Karenina", spel van Tolstoi, muziek van Robbiani. Orkestl.: Antonin- celli. Koorl.: Veneziani. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Salonorkest. I.50—2.20, 4.20, 4.50, 5.20, 6.35 en 7.35 Gram.pl. 8.20 Salonorkest en harmonicamuziek. 10.30 Gram.pl. II.2012.20 Populair concert. 484 M.: 12.20 en 1.302.20 Omroeporkest. 4.35 Gram.pl. 5.20 Omroeporkest. 6.20 Gram.pl. 6.50 Pianorecital. 7.35 Gram.pl. 8.20 Symphoniecomcert. 10.3012.20 Populair concert. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Gevar. programma uit Hamburg. 10.20 Berichten. 10.50 Harp- en pianorecital. 11.05 Weerbericht 11.20 Vervolg van 8.30. 12.201.15 Dansmuziek door Oskar Joost en zijn orkest. Gemeentelijk Radio- Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Keulen. Pl.m. 8.409.20 Deutschl.sender. 10.20 Keulen. 11.40 Droitwich. 12.20 Keulen. 14.20 Deutschl.sender. 15.20 Droitwich. 15.50 Kalundborg of diversen. 16.20 Keulen. 18.20 Brussel Fr. 19.20 Keulen, 22.20 Parijs Radio. 23.05 Brussel Fr. 4e Programma 8.058.50 Parijs Radio. 10.35 London Reg. 13.20 Droitwich. 15.20 London Reg. 16.50 Droitwich. 18.20 diversen. 18.50 Droitwich. 21.50 London Reg. 23.20 Droitwich. (Wijzigingen voorbehouden). ELECTRISCHE TABAK- EN SIGARENFABRIEK „DE LANDMAN" PRUIMTABAK vanaf 7 cent per 1/2 ons Fa. Wed. C. J. VISTER - HAVEN 20 - LEIDEN FEUILLETON. DE MAJESTEIT VAN HET RECHT Naar het Amerikaansch van MELROD DANNING. (Nadruk verboden). 1) I Zonlicht. Rechter Kent zat aan 't ontbijt, met zijn krant gesteund tegen den glimmenden zil veren koffiepot, die de-hemel-mag-weten - hoe-lang in de familie was geweest Alles in de kamer, het donker mahoniehouten ameublement, de donker houten vloer, de witte wanden, de witte gordijnen en het tafellinnen, het gepoetste zliver op het buffet en op de tafel schenen in strijd te zijn met de ka.arrechte figuur van den ouden jurist. Zijn kleeding zwart en vlekkeloos, was aan de ellebogen een beetje glimmend. Zijn stijve witte hemd en staande boord met de kaarsrechte figuur van den ouden aan de randen een weinig versleten, even smetteloos. Het fijne, eenigszins leelijke maar vriendelijke gezicht van den man was omgeven door een krans van zilverwit haar. Maar men zou niet den indruk heb ben gekregen, dat de rechter zich aan zijn omgeving aangepast had, eerder, dat de onweerstaanbare kracht van zijn persoon lijkheid, zijn omgeving had beinvloed. De rechter had zijn krant eens doorgeke ken en zijn ontbijt aangebroken, toen er in de plechtstatige rust van de kamer ver andering kwam, door het binnentreden van zijn zoon Jackson. Toen gaf de vriendelijke glans, die in zijn doordringende grijzen oogen kwam, de eerste aanwijzing van de hoedanigheden, waardoor de menschen van hem hielden. Inderdaad was Jackson een alleszins goed uitziende jongeman. Zijn gezicht ver toonde denzelfden standvastigen trek en oprechten blik van zijn vader, ook het idea lisme en 'n zekere gevoeligheid, waar men tegelijkertijd ook van houdt Het verried zuiverheid van hart en bo vendien drukte Jackson's gezicht een hoe danigheid uit die zijn vader miste. Men zag met één oogopslag dat Rechter Kent een rechtschapen maar ook onverbiddellijk man was; Jackson's vriendelijke mond daarentegen getuigde van verdraagzaam heid, goede kameraadschap en de neiging om iedereen en alles slechts van de beste zijde te zien. De rechter, zelf te oud en te weinig plooibaar om zijn onverzettelijk ka rakter nog te veranderen, erkende en be wonderde heimelijk toch deze eigenschap pen in zijn zoon. Toen Jackson de eetkamer binnentrad, legde zijn vader de krant neer met een haast, die verried dat hij alleen uit tijd verdrijf aan 't lezen was tot de komst van zijn zoon. „En", zei hij, „wat is 't program voor vandaag, mijn jongen?" Jackson ging in zijn stoel zitten en maakte aanstalten om op zijn ontbijt aan te vallen. „Goeien morgen vader", antwoordde hij. „Ik ben net uit geweest, naar Jack's huis je. De oude baas wilde mij zijn nieuw kleinkind laten zien en voor ik het eigen lijk wist hielp ik hem 'n handje met zijn huur. I De rechter lachte barsch. „Hm. Hij is de luiste neger in den wijden omtrek." „Dat weet ik; hebt u van ochtend zit ting?" „Heb je hem geld gegeven?" hield de rechter aan. „Niet de moeite waard, vader. Gaat u?" „Naar de rechtzaal? Ja, maar je zult mijn negers ongelukkig maken, Jackson." De jongeman lachte als antwoord, en na 'n korte pauze, ging de rechter voort. „Ja; er is altijd iemand, die iets op zijn geweten heeft. Ga jij soms ook die richting uit?" Jackson zag vlug op. „Waarom?" vroeg hij. „Het is niet moeilijk te gissen waar jij heen gaat!" Vader en zoon glimlachten even tegen el kaar, de eene 'n beetje geamuseerd, de ander 'n weinig in verlegenheid gebracht. „Ja", antwoordde hy eenigszins onbehol pen. „Ik loop met u op." De rechter werd ernstig. „Hoe staat 't met je examen mijn jongen? Je zult toch niet zakken? Ben je daar zeker van?" „Zoo zeker als iemand van een examen kan wezen, vader. Gisterenavond heb ik voor 't laatst nog eens alles de revue laten passeer en." „Mooi", sprak de vader. „Een beetje rust zal je vandaag geen kwaad doen. Maar, tusschen twee haakjes, hoe staat 't met je financiën? Ik veronderstel, dat je geld noodig hebt voor je uitstapjes vanavond?" „Ik ben er ook bang voor, ik heb geen rooie cent. Ik was al van plan om u er vanochtend om te vragen." „En 't beetje, dat je hebt, besteedt je aan luie negers, hè?" „Kom vóder, zoo moet u niet praten," klonk het lachend. „Ik weet ook een en ander van u. Bij voorbeeld van die mand met eten die u op Sarah Gron's stoel liet zetten, toen Johnny Cron in de gevange nis zat?" „Wie vertelde je dat?" vroeg de rechter ongerust. „Dat komt er niet op aan. Ik weet t. En ook „Wel, wel", onderbrak de rechter geme lijk. „Hoeveel heb je noodig?" Jackson lachte en staarde naar zijn va der, waarop de rechter hem met een ge fronst voorhoofd, maar tegelijkertijd met een glans van toegenegenheid in zijn oogen aankeek. „Ik weet 't niet", zei hij „Kunt u mij vijftig dollar geven? Ik moet daar een week blijven, weet u, en de terugreis koet vijf en twintig dollars." „Dan zal ik er zestig van maken", her nam de rechter. „Ik wou dat ik je meer ge ven kon. Maar. ,,'t Beetje dat u hebt, gaat naar luie ne gers. hè vader?" en Jackson lachte, totdat de strakke trek op het gezicht van de rech ter zich oploste in een glimlach. „Jack, ik wilde dat ik je een groote toe lage kon geven." „Ik wou ook dat u 't kon, vader." „Ik weet, dat je 't kalm aan moet doen op college." „Wat voor verschil maakt dat?" vroeg Jackson. „Ik geef toe, dat ik wel meer geld zou willen hebben, maar dat doet niets ter zake, maar wat er wel op aan komt" en hierbij werd Jackson's gezicht ernstig en vertoonde een merkwaardige gelijkenis met den ouden heer, tot wien hij sprak. „Wat er wel op aan komt, is het feit, dat u zichzelf te gronde richt. Schud nou niet met uw hoofd, vader, dat helpt niets. Zoo dra u iemand veroordeelt, tot wat hij rij kelijk verdient, begint u al uit te rekenen, hoe u zijn tijdelijke weduwe zoudt kunnen helpen, zonder ontdekt te worden." De rechter stond haastig op. „Maak je over mij maar niet ongerust, mijn jongen", weerde hij af. „Ik heb alles wat ik noodig heb." „En wat u hun niet geeft, dat krijg ik, hè?" zei Jackson. De rechter liep om de tafel heen en liet zijn hand op den schouder van zijn zoon rusten. „Ik wilde dat ik meer kon doen, werkelijk, dat wilde ik", besloot hij. Jackson greep voor 'n oogenblik de hand op zijn schouder en stond toen ook op. „Komt er niet op aan", verklaarde hij. „Als ik geld noodig heb, zal ik 't wel ergens zien te krijgen. Ik weet veel te goed, hoe u moet bezuinigen, om mij college te kunnen la ten loopen." Gezamenlijk wandelden zij naar de deur, terwijl de hand van den rechter steeds op zijn zoon's schouder rustte. „Wij zullen er niet verder over spreken. Doe je examen en kom terug, klaar voor de balie en ik ik zal blij zijn je hier te hebben." Jackson lachte. „Ik weet", verklaarde hij, „dat u er alles op gezet hebt, om mij op dertig jarigen leeftijd, procureur-gene raal te maken." „Neen", antwoordde de rechter droog jes. „Ik vraag of verwacht dat niet, maal ais je tegen dien tijd een goed advocaat bent, wel, dan ben je toch al een uitzon dering op den regel." Zij gingen samen naar buiten, en daal den het mooie pad af, met z'n geurende randen van duizendschoon en phloxen. naar het witte houten hek en kwamen zoo op den door de zon gebakken, stoffigen weg. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9