De correcte wijze, om uit een moderne wagen te stappen, werd bij de rennen te Longchamps getoond. Bij de course d'élégance verwierven wagen en bezitster den eersten prijs. van den ontzaglijken aardbevingsramp, die de stad Quetta in Britsch-Indië vol komen met den grond gelijk maakte, komen te Southampton aan. OvcrleO.ej Een van de historische taxies, waarmede de soldaten in groote getale naar het front gevoerd werden, waardoor de Marne-slag gewonnen werd. Hiermede werd een krans vervoerd, bestemd voor het graf van den onbekenden soldaat te Parijs. Op de Raaphorst te Wassenaar is een dierenkerkhof gemaakt voor beesten uit Den Haag en omstreken. Dierenvrienden kunnen him overleden trouwe kameraden daar laten begraven. Josef Meister, op wien Pasteur voor 50 jaar de eerste inenting tegen hondsdolheid toepaste wordt door den Franschen minister Lafont gefeliciteerd. Overal vinden thans herdenkings feesten plaats voor den grooten Franschen man der wetenschap, Pasteur. De Victoria-Regia in den Haagschen Dierentuin is thans op haar mooist. Hedenavond is zij in haar derde stadium, en zijn de Benzineladen tijdens de buitenboord-motorraces, welke onlangs op de Seine gehouden wer- bloemen violet (laatste stadium)* den over een afstand van 2700 meter. Met man en macht wordt gewerkt aan den bouw van de nieuwe Waalbrug, Nfimegen, die een reusachtige verbetering beteekent in de verbinding tusschen Noord en Zuid. Het euvel yan de pont is daarmede voor goed weggenomen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5