HERKENNINGSNUMMER 5)e &Hcbcfi€ (Sou/tont Onze Herkennings-wedstrijd V VAN DINSDAG 9 JULI 1935 - m Ét Wij hebben het genoegen onzen lezers wederom een verrassing te brengen in den vorm van een prijsvraag waaraan mooie prijzen verbonden zijn: le prijs een dames- of heerenrijwiel, 2e prijs een fototoestel, drie 3e prijzen een dames- of heeren armbandhorloge. drie 4e prijzen een vulpenhouder. In het nummer van heden vindt men afgebeeld 118 foto's van exterieurs of interieurs van hier ter stede geves tigde zaken. Het is nu de taak van degenen, die aan deze prijsvraag wenschen mede te dingen, om ons toe te zenden: le. De firmanaam. van het afgebeelde interieur of exterieur. 2e. Het juiste adres waar de zaak ge vestigd is (straat, enz.). 3e. Nauwkeurige opgave van de branche. De oplossingen worden ingewacht tot uiterlijk 16 Juli a.s. Oplossingen die na dien datum binnenkomen, zijn onherroe pelijk ongeldig. De juiste oplossing wordt gepubliceert in ons nummer van 19 Juli d. a. v. terwijl de namen der prijswin naars zoo spoedig mogelijk zullen wor den bekend gemaakt. Het zou op zich zelf al een heel werk zijn alle opnamen van gevels te kennen nu er evenwel ook zeer veel interieurs bij zijn, meenden wij niet te mogen nalaten om de oplossers een hulpmiddel te verschaffen. Daarom hebben wij in dit nummer ook afgedrukt een alfabetische lijst van de deelnemende winkeliers. Dit vergemak kelijkt het zoeken aanmerkelijk. Men herkent bijv. in een foto een manu facturenzaak, zoekt de deelnemende manufacturenzaken in de lijst op en dan is het een klein kunstje na te gaan, wiens winkel-interieur of exterieur men voor zich heeft. De voorwaarden. Voor deze prijsvraag gelden de vol gende voorwaarden: le. De inzenders moeten zijn abonné's (geen medelezer) of geregèlde zaak-ad verteerders van ons blad. (Inplaats van een abonné mag ook een huisgenoot mededingen, doch op naam van een abonné). 2e. De inzenders onderwerpen zich on voorwaardelijk aan de uitspraak van onze administratie. Correspondentie enz. wordt over de uitspraak niet gevoerd. 3e. Iedere abonné of anderszins mag slechts één oplossing inzenden. 4e. De oplossingen moeten, gesloten in een couvert, worden voorzien van het opschrift „Herkennings-prijsvraag" en aan ons bureau worden bezorgd. 5e. Van mededinging uitgesloten zijn: allen die op eenigerlei wijze bij ons bedrijf of onze courant werkzaam zijn, of aan de technische uitvoering van deze prijsvraag hebben medegewerkt, en hun huisgenooten. DE BEPALING DER PRIJZEN. Om de oplossing zoo eerlijk mogelijk te doen geschieden, hebben we gemeend de prijzen te moeten toekennen volgens een van te voren vastgesteld puntenstel- sel. Voor elk onderdeel van deze prijs vraag zal een aantal punten worden toe gekend dat het getal 3 niet over schrijdt, n.l.: r le. Firma-naam maximum 3 punten. V 2e. Juiste adres maximum 3 punten. 3e. Nauwkeurige opgave branche, maximum 3 punten. In totaal kan dus voor elke foto 9 pun ten behaald worden, over de geheele prijsvraag dus 118 x 9 punten 1062 punten. Om te laten zien hoe wij ons de inzen ding denken geven wij hieronder een voorbeeld, waarbij het nummer, de naam en het adres geheel willekeurig gekozen zijn: No. 50. 1. J. Zondernaam. 2. Kromme Gracht 7. 3. Brood- en Banketbakker. In dit nummer komt een formulier voor waarop de oplossing moet worden inge vuld. Wij verwachten dat tal van onze lezers zich de moeite zullen getroosten, om deze prijsvraag op te lossen en zien met be langstelling de oplossingen binnenko men. DE DIRECTIE. L 'êm

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 11