Nieuw wereldrecord zeilvliegen- De zweefvlieger Siegfried Ruhnke uit Koningsbergen slaagde erin, om met een zweefvliegtuig, waar bij ook noch een passagier aan boord was, gedurende 14 uur en 57 minuten in de lucht te blijven. Het oude record bedroeg 9 uur en 45 minuten- Momenteel is de 29ste Tour de France in vollen gang. De renners passeeren de Are de Triomphe te Parijs in het begin van de eerste étappe van 's werelds meest inspannenden wielerwedstrijd. Te Leiden is men bezig met afbreken, om plaats vrij te maken, waar het nieuwe stadhuis zal verrijzen. Onze foto geeft een beeld van het werk, dat, zooals men ziet, reeds ver gevorderd is. Tijdens zijn bezoek aan Berlijn legde de Poolsche minister van buitenlandsche zaken, Beek, plechtig een krans neer bij bet graf van den onbekenden soldaat in het „Ehrenmaal" te Berlijn, Aan de groote wedrennen gaat thans steeds een modeshow gepaard. Bij de rennen van Longschamps was dit aar dige organdi-namiddagtoiletje te be wonderen. De de Jongh-Bank, welke gisteren te Rotterdam door de gemeente is aangeboden. Onze foto geeft een prachtig gezicht op het geheel. Het dames-enkelspel van Wimbledon bracht een Amerikaanschen eindstrijd. Mrs. Wills-Moody, die jarenlang op een onaan- De onthulling van het de Jongh-monument achter het nieuwe museum Boymans te Rotterdam. tastbare hoogte stond, heeft in de finale gestreden tegen haar landgenoote Helen Jacobs. Onze foto geeft van beide speelsters Links: de heer van Beuningen draagt hst monument over aan den burgemeester, den heer Droog- een actiebeeld. Met witte zonneklep, Mrs, Wills-Moody, lever Fortuyn,

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 13