ZATERDAG 6 JULI 1935 UE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 10 WANDELSPORT WANDELEN VOOR MEISJES. Zomertocht. Zooals reeds bekend gemaakt werd, ligt H in de bedoeling van den Sportraad van de Graal een jaarlijksche tochtenreeks te houden. Begonnen werd met een 25 K.M. Lente- tocht. Deze tocht werd geloopen vanuit den Helder, Alkmaar, Amsterdam, Haarlem, Leiden, den Haag, Rotterdam en Gouda. De verschillende verslagen en de goede foto's die bij den Sportraad binnenkwam, getui gen van een goed en prettig verloop van den tocht. Straks volgt de zomertocht. Voor Leiden is het dezen keer op 14 Juli as. Wie gaat er mee? Geef U spoedig op aan het club huis, Hooigracht 31. Opgaven tot uiterlijk Vrijdag 12 Juli. Na dien tijd zijn de in- schrij vingskosten 10 ets. hooger. R. K. SPORTVER. „DE BATAVEN". Eooals bekend is, loopen de ,3ataven" mede met de marsch, uitgeschreven door de L.P.S.V. op 13 Juli as. Personen, die als nog willen inschrijven, kunnen dit doen bij B. Horikx, Witte Rozenstraat 18. Door de welwillende medewerking van de uit schrijvende Vereeniging is voor Bataven- leden het inschrijfgeld niet verhoogd. Die genen, die tot nog toe verzuimd hebben in te schrijven hebben dras nog een kans, om dit verzuim te herstellen! Vooruit Bataven, probeert allen den Zaterdagmiddag van 13 Juli vrij te maken!!! MOTORSPORT Om den grooten prijs van Nederland Na de keuring der machines. Assen, Vrijdagavond. (Van een specialen A_N.P.-verslaggever) Het zal hard gaan! Dat is de algemeene indruk, dien men krijgt, als men zoo in de wereld der officials en in de renners- kampen zijn oor te luisteren legt Hard gaan, d.w.z., dat als alle omstan digheden medewerken ook het weer het ronderecord van 143 KJVt. zeker verbe terd zal worden. Gisteren geschiedde dit reeds door den Schot Guthrie op Norton, die zonder ,dat hij het zelf wist in de trai ning een snelheid van 144 K.M. behaalde. Men twijfelt er niet aan of de 150 K.M. zullen in de races bereikt worden. Want al weer is de industrie erin geslaagd de snelheid der machines, vergeleken bij het vorige jaar, op te voeren. De training is vanmorgen om 12 uur af gesloten en door de meeste renners is er nog druk gereden. Br stond een stevige wind, terwijl het in de middaguren flink is gaan regenen. Dit laatste leverde het voor deel op, dat het stof van de wegen is ver dwenen. De keuring der machines vond in het restaurant te De Haar plaats. Eerst kwam de lichte klasse aan de beurt, daarna de 350 ccM. en ten slotte de zware motoren. Iedere machine werd onderzocht, of zij aan aille eischen van veiligheid vol deed. Dit zeer zorgvuldig onderzoek nam den geheelen middag in beslag en tallooze belangstellenden volgden de keuring met de grootste aandacht. Renners vam grooten naam als Guthrie, Stanley Woods, Milhoux werden met ap plaus begroet. De strenge internationale bepalingen. Tot de keuring werden verscheidene mo toren niet toegelaten, n.l. van die renners, die in de af geloopen dagen de tien verplich te trainingsronden niet met de voorgeschre ven minimum-snelheid hadden afgelegd. Niet minder dan duizendmaal waren tijden opgenomen, waardoor men heeft kunnen nagaan of renners en machines aan de ge stelde eischen voldeden. Lang niet met al len was dit het geval, en zelfs buitenland- sche deelnemers moesten worden uitgeslo ten. Immers het FJ.C.M.-reglement werd in alle strengheid toegepast. Ook zijn er diverse renners, die om an dere redenen niet zullen starten, b.v. het geheele D.K.W.-team in de 500 ccM-klasse, de Guzzi-renners Voigt en Clark en de New-lmperial-renner Gleave bij de lichte machines, de Jawa-renners bij de zware motoren. Alles te samen genomen zullen dertig van de ongeveer 100 inschrijvers niet meedraaien! Strengere internationale bepalingen heb ben tevens meegebracht, dat de veiligheids maatregelen zijn uitgebreid. Verschillende slooten zijn gedicht, boomen zijn wegge haald, palen en verkeersobstakels zijn met stroo bekleed, terwijl de medische dienst mocht zij onverhoopt in actie moeten ko men geheel paraat staat. In de „Hertenkamp" vond in den voor avond een bijeenkomst plaats van binnen - en buitenlandsche journalisten, waarbij de voorzitter van de organisatie-commissie van de T.T.-races, mr. H. P. Linthorst Homan en de algemeen voorzitter van de Konink lijke Nederlandsche Motorwielrijders Ver eeniging, de heer M. J. A. G. van Geldorp Meddens als gastheeren optraden. Behalve enkele reeds vermelde feiten deelde mr. Linthorst Homan op deze bij eenkomst nog mede, dat men het volgende jaar hoopt het traject te moderniseeren. Dat beteekent, dat de wegen over het groot ste gedeelte van het Drentsche circuit met één Meter verbreed en het wegdek ver nieuwd zullen moeten worden. LEIDSCHE MOTOR TOERING-CLUB. Op Zondag 14 Ju^L as. zullen groote be hendigheidswedstrijden worden gehouden op het terrein aan den Hooge Rijndijk hoek Kanaalweg, welke wedstrijden zijn open gesteld voor alle motorrijders en aanvan gen te 1 uur. De wedstrijden zijn verdeeld in verschil lende attracties, welke elk op een behen digheid berusten, met of zonder motorrij wiel uit te voeren, achtereenvolgens in een gesloten traject. Aan elke behendigheid, welke genomen moet worden, zijn punten verbonden. Bij enkele behendigheden is voeten of stoppen verboden, wordt er toch gevoet of gestopt dan krijgt de deelnemer hiervoor strafpun- ten. De deelnemer met de meest behaalde winstpunten in den korsten tijd in zijn klasse in winnaar en zoo veiwolgens. De deelnemers worden verdeeld in 3 klassen en wel als volgt: A-klasse: Motoren met een inhoud tot 250 c.M.3 B-klasse: Motoren met een inhoud van 250 tot 350 c.M.3 C-klasse: Motoren met een inhoud van 350 c.M.3 en daar boven. De inschrijving is vanaf heden openge steld aan het secretariaat der wedstrijd commissie den heer Hoppenbrouwer, Man- denmakersteeg 7, te Leiden tot en met Za terdag 13 Juli a.s. WIELRENNEN DE CLUBKAMPIOENSCHAPPEN VAN NEDERLAND. Wedstrijden op de Sftadionbaan. Op de Stadionbaan te Amsterdam zijn gisteravond de wedstrijden om de clubkam pioenschappen van Nederland verreden. De belangstelling was niet bijster groot, wel licht hébben velen rich laten afschrikken door de dreigende lucht. Begonnen werd met .de serie sprint. De uitslagen hiervan wanen: lste serie: 1. De Kampioen (Haarlem); 2. Swift (Leiden). 2de serie: 1. Olympia (Amsterdam); 2. De Zwaluw (Eindhoven). 3de serie: 1. Ulysses (Amsterdam); 2. Sparta (Den Haag); 3. Zwolle. 4de serie: 1. Le Champion (Amsterdam); 2. Het Zuiden (Eindhoven). Vervolgens werden de vier series van den achtervolgingswedstrijd verreden. Hier werd door iedere club met drie renners deel genomen, de positie van den tweede aan komende was beslissend. De wedstrijden gingen over maximaal 8 ronden. In de eerste serie won De Kampioen (Haarlem) van Swift (Leiden), tijd over 8 ronden 5 min. 21 3/5 sec. De tweede serie bracht een overwinning voor het Amsterdamsche Olympia, dat een tijd maakte van 5 min. 28 4/5 sec. Tweede was De Zwaluw ooit Eindhoven, derde Het Hert uit Amersfoort. In de derde serie werd Zwolle geslagen door Sparta (Den Haag), dat een tijd maak te van 5 min. 22 1/5 sec. De vierde serie werd gewonnen door Le Champion (Amsterdam), in een tijd van 5 min. 24 sec. Daarna werden de halve beslissingen sprint verreden. De eersten uit de series kwamen hier uit. De eerste halve beslissing bracht een vrij gemakkelijke overwinning voor het Am sterdamsche Le Champion op Olympia. Bij de laatste bocht hadden de renners van Champion de leiding, die zij niet meer af stonden. Als eerste en tweede gingen zij over de eindstreep. De tweede halve beslissing bracht De Kampioen en Ulysses aan de start. Bij het uitgaan van de laatste bocht lagen de vier renners vrijwel gelijk. Een Kampioen-man ging als eerste over de finish, doch Ulysses bezette de tweede en derde plaats en was dus winnaar. De jury besliste echter, dat deze semi- finale moest worden overgereden, daar er een onregelmatigheid had plaatsgevonden. Thans werd na feilen strijd Ulysses op nieuw winnaar, hoewel het weder niet op de eerste plaats kon komen. Voor de eerste halve beslissing achter- Haagsohe uit Materna, van der Valk en van volging kwamen het Amsterdamsche Olym pia en het Haagsche Sparta aan den start. De Amsterdamsche ploeg bestond uit van der Moot, van der Feen en van Weesp, de der Star. De Hagenaars liepen geleidelijk in en na de acht ronden waren zij ongeveer 50 M. ingeloopen. Zij wonnen in den goe den tijd van 5 min. 16 1/5 sec. De tweede halve beslissing bracht Le Champion en De Kampioen aan den start. Voor De Kampioen kwamen uit Fruitema, Reyneveld en Moerkerk, voor Le Champion Westermeyer, Visser en Loskamp. Na een ronde moest worden afgebeld we gens een lekke band. De Haarlemmers lie pen na een tweeden start langzamerhand eenige tientallen meters uit, doch de Am sterdammers boden feilen tegenstand. Een der Haarlemmers viel uit, in de voorlaat ste ronde volgde een Amsterdammer zijn voorbeeld. Tenslotte wist Le Champion in te loopen en den wedstrijd met gering ver schil te winnen in den snellen tijd van 5 min. 14 sec. De beslissingen zullen worden gereden op 18 Juli as. L. R. EN T. V. „SWIFT". Morgen zal er een sprintwedstrijd ge reden worden over 500 M. door alle ren ners. Nadien een ploeg achtervolging over 10 K.M. tegen het horloge. In deze rit rijden de A en B-klassers met elkaar. Samenkomst 9 uur aan het clublokaal bij den heer v. Meizen, vertrek 9.15 uur naar de startplaats. DE „TOUR DE FRANCE". Charles Pélissier winnaar. Charleville, 5 Juli. Gisteren is de tweede étappe van de Ron de van Frankrijk verreden, leidende van Rijssel naar Charleville, een afstand van 192 K.M. Er versoheenen 89 renners aan den start, waaronder ook de Duitscher Um- benhauer, die oorspronkelijk door de jury als uitvaller was beschouwd, hoewel hij in de eerste étappe als 28ste de eindstreep passeerde. De taak van de renners werd uitermate bemoeilijkt door de slechte wegen en de drukkende hitte. Zij hadden echter de wind in den rug, zoodat zij in vlot tempo konden vertrekken. De étappe werd gewonnen door den snel len Franschman Charles Pélissier, die in den sprint een groep van negentien renners achter zioh liet. Het resultaat was: tweede étappe Rijssel Charleville, 192 K.M.: 1. Charles Pélissier (Frankrijk), tijd 5 uur 32 min. 18 sec. 2. Speioher (Frankrijk), halve lengte. 3. Ber- gamasahi (Italië). 4. Danneels (België). 5. De Caluwe (België). 6. Debenne (Frank rijk). 7. Merviel (Frankrijk). 8. Bertoni (Italië). 9. Camusso (Italië). Elf renners werden gezamenlijk als tiende geklasseerd. Het totaalklassement der individueelen is als volgt: 1. R. Maes (België) 12 uur 53 min. 53 sec. 2. Pélissier (Frankrijk) 12 uur 55 min. 39 sec. 3. De Caluwe (Berlgië) 12 uur 56 min. 54 sec. 4. Magne (Frankrijk) 12 uur 57 min. 9 sec. 5. Speicher (Frank rijk) 12 uxor 58 min. 51 sec. BEZOEKT ZONDAG Terrein A. 1 uur: STEEDS HOOGER I—S. J. C. Hl (Finale L. Courantbeker Afd. B.) Terrein B. 2 uur: KOLP. BOYS b Jun.—K. R. V. b Jun. Terrein A. 3 uur: D. 0. S. I~V. V. L. I (Finale L. Courantbeker Afd. A.) Terrein D. 3 uur: KOLP. BOYS H—S. J. C. a Terrein D. 5 uur: R. W. D. aKolp. Boys a (Nederlaagwedstrijden R. W. D.) Terrein A. 6 uur: R. W. D. U—V. V. L. H (Promotiewedstrijd) Terrein A. 8 uur: K. J. M. V. LEIDEN—-K. J. M. V. HAARLEM. VOETBAL CLUBNIEUWS DER KA TH. SPORTVEREENIGINGEN. AAN DE BESTUREN VAN DE RK. VOETBALCLUBS UIT LEIDEN EN OMGEVING Zooals reeds bekend is zal op Zondag 21 Juli a.s. een Leidsch-Districtselftal op het R.K. Sportpark spelen tegen Volen- dam L de kampioensploeg van Neder land. Wij twijfelen er niet aan of voor dezen belangrijken wedstrijd zal de belangstel ling groot zijn; te meer waar de toegangs prijzen uiterst laag gehouden zijn, n.l. 25 cent en 10 cent voor junioren. Wij stellen de besturen der voetbal clubs in de gelegenheid kaarten in voor verkoop te plaatsen, waarvoor van de kaarten van 25 cent een reductie van 20 pet. wordt gegeven. De kaarten moeten Donderdag 18 Juli zijn afgerekend. Aanvragen te richten tot den heer P. Verhoef, penn. R.K. Sportcentrale, Steen straat 1, Leiden, met opgave van aantal kaarten dat men in voorverkoop wenscht te ontvangen. Bestuur Sportpropagandaclub. D. O. S.: DOS gaat morgen naar het Sportpark „Haagweg" om de finale voor den Leidsche Courant-beker te spelen. Het zal daar aan belangstelling niet ontbreken, we weten allen wat voor aantrekkings kracht een match als D. O S.V. V. L. be zit. Laat het zijn een open, eerlijke strijd en dat de sterkste dan winne. Supporters verzamelen zich om 1 uur op den Noordhoek, waar om kwart over één wordt vertrokken. Allen blijven bij elkaar, en ook de dames zijn van harte welkom. Aanvang 3 uur. DOS 2 moet naar TYBB 3 en indien ze kans zien gelijk te spelen, promoveeren ze naar de res. lste klas. Ze weten wat er op het spel staat, zoodat aanpakken hier de boodschap zal zijn. Vertek per extra auto bus kwart voor één Noordhoek. DOS a gaat naar Teylingen a voor de ne derlaagwedstrijden, vetrek half 12. Aan vang half 1. De overige elftallen zijn vrij of kunnen onderling voetballen. V. V. L.: Morgen speelt het lste elftal zijn laatste wedstrijd voor den beker. Zij speelt n.l. tegen DÓS, welke club nu in 't bezit is daarvan. Deze wedstrijd wordt ge speeld op het Leiden-terrein. Wij noodi- gen daarbij al de Supporters uit een kijkje te gaan nemen. Aanvang 3 uur. Daarna speelt het 2de haar promotie te gen RWD. Wij hopen, dat er zeer veel sup porters blijven om de reserven aan te moe digen. Aanvang 6 uur. HET DAMSPEL Damredacteur: W. J. van der Voort. Rustoordstraat 3, Nieuw-Vennep. Alle correspondentie, deze rubriek be treffende, gelieve men te zenden aan bo vengenoemd adres. Probleem no. 15. Auteur: G. Mantel Jr., Hengelo. Stand in cijfers: Zwart: 3, 8, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 23, 24 en 26. Wit 22, 27, 32, 33, 35, 40 en 50. Wit speelt en wint. Vervolgens ter oplossing een fraaie com positie van den bekenden Franschen pro blemist Paul Scouppe. Scouppe, een oorlogsinvalide, die in den oorlog behalve dat hij een been verloor, bovendien werd blind geschoten en wiens eenigste afleiding nog het damspel is. Probleem no. 16. Auteur: Paul Scouppe, Parijs (ontleend aan „Tous les Jeux"). Stand in cijfers: Zwart 8, 11, 12, 18, 19, 21—23, 25, 26, 28 en 29. Wit 30, 32 34—39, 44, 48 en 49. Wit speelt en wint. Oplossingen van beide vraagstukken wor den gaarne ingewacht tot uiterlijk Zater dag 13 Juili a.s. bij den redacteur dezer ru briek. Gelijktijdig met deze oplossingen zullen wij de namen van onze daanspelende lezers, die correcte oplossingen hebben ingezon den, publiceeren. Rood Wit: Voetbal: Langzaam maar ze ker komt 't einde der promotie-competi tie in 't zicht, ditmaal is WL n de tegen stander. Onze jongens doen goed de zaken flink aan te pakken, anders gaan de kost bare poontjes mee naar Voorschoten. Aan vang 6 uur. De junioren krijgen de kampioenen van afd. B op bezoek. Aanvang 5 uur. De gekozen spelers voor 't Leidsch Ste den Elftal, dragen zorg om half twee op 't Station te zijn, waarna men gezamenlijk vertrekt. Succes! Dinsdagavond trainen. Kolping Boys: Zondag komt een groot gedeelte van onze Boys in het veld. Twee spelers van onze club hopen in het Leidsch Stedenelftal een kranig figuur te slaan, terwijl nog een der leden als reserve mee gaat. Het tweede elftal gaat S. J. C.a partij ge ven. We voorspellen onze reesrves weinig succes, indien niet flink wordt gespeeld, daar rekenen we op. De a-junioren geven R. W. D.a partij en maken bij een overwinning een prachti- gen kans op den prijs voor de nederlaag- wedstrijden. De b-junioren spelen te 2 uur tegen K. R. V.b Ajs. Woensdagavond Leiden I-Kolping Boys L Teylingen: Voor morgen is het program ma interessant. Op Sporthof heeft een ont moeting plaats tusschen Teylingen I en een R.-K. Stedenelftal van Leiden uit de drie sportvereenigingen. Aanvang 2.30 uur. Evenals vorige jaren heeft Teylingen weer nederlaag-wedstrijden uitgeschreven voor de junioren, waarvoor verschillende vereenigingen hebben ingeschreven. Mor gen worden gespeeld wedstrijden Teylin gen aDOS a, aanvang 1 uur. Teylingen b SMC a, aanvang 5 uur. Steeds Hooger: Het eerste elftal gaat morgen de finale spelen om den kleinen Leidsche Courantbeker tegen S. J. C. 3 om 1 uur. Naar alle waarschijnlijkheid zal dit nog een pittige wedstrijd worden. Als wij hem in ons bezit willen krijgen, zal er ook voor gewerkt moeten worden. Steeds Hoo ger 2 en 3 kunnen getuige wezen van de zen wedstrijd, daar ze geen wedstrijd heb ben. Dus Rijpweteringers gaat mede in groo ten getale om onze jongens aan te moe digen voor onze Leidsche Courant-beker. Slagzet no. 17. Onderstaande stand kwam voor in een partij, tusschen F. G. Bolle, Den Haag, met wit en G. Geerlings, Leiden, met zwart. Nadat zwart als laatste zet 2025 ge speeld had, besliste wit op de volgende wijze de partij n.L wit 2217, 40x20, 27 22, 35—30, 45—40, 43—39, 38x7, 7—1, 1x3, met gewonnen stand. Partij-stand no. 18. Om het persoonlijk kampioenschap 1933 van den Ned. R.K. Dambond kwam in een partij tusschen W. Maas met zwart en H. v. Vliet met wit de volgende stand voor: Zwart: 3, 8, 9, 13—19, 21, 23, 24 en 26. Wit: 25, 27, 28, 30/33, 35/38, 42, 43 en 48. Zwart gaf aan dat, indien hij 812 speel de, wit zich schijnbaar met schijfwinst los kan werken. Echter ware dit een mooie door zwart opgezette val n.L (812) 27 22, (18x27) 31X11, (16x7) 37—31 (26x 37) 32X41 (23x42) 38x16. Maar nu zou volgen: (1420) 25 x 23 (13—18) 30x19 (18X47) met winst. Tot slot nog een 4-tad bekroonde proble men uit den Intern. Problemisten-wedstrijd van „l'Eclaireur du Soir" (Nice). No. 1 G. L Gortmans, Londen. Zwart: 2, 8, 10, 14, 15, 17, 19, 20, 23, 24, 28 en 36. Wit: 25, 26, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 45, 47, 48 en 49. No. 2 R. Ancion, Luik. Zwart: 3, 7/9, 12, 15 en 28. Wit: 16, 20, 23/25, 32, 41 en 45. No. 3 O. Baeke, Merxem (Antwerpen). Zwart: 8/11, 16, 18/20, 23 en 36. Wit: 21, 27, 34, 37, 38, 44, 46, 47, 48 en 49. No. 4 K. Bondon, Antwerpen. Zwart: 8, 9, 13, 18, 19, 23, 29 en 35. Wit: 26, 31, 32, 37/41, 43, 46 en 48. Voor allen geldt: Wit speelt en wint. Oplossingen kunnen ook ingezonden wor den. Oplossingen pr. nos. 8 en 9. No. 8. Auteurs-oplossing luidt a. v.: Wit: 35—30, 44—40, 34—30, 27—21,21x1, 1X15 (47—36 gedw.) 47—41, 48—42, 15x 47 gew. No. 9. G. J. A. Zoet, Nieuw-Vennep. Wit: 30—24, 23—19, 34—30, 24-^20, 47—41 4339,50x8 en wint. Zwart steeds gedwongen. De problemen nos. 8 en 9 werden correct opgelost door de volgende heeren: G. Geer lings, Leiden; J. H. Hilders, Lisse; G. J. A. Zoet, Nieuw-Vennep; J. V. Angevare, Ze venhoven; M. Krumpelman, Alphen a. d. Rijn. A. V. V.: Om 1 uur de nederlaagwed strijd A. V. V. IAlphensche Boys L De AWers zullen hier hun beste beentje moe ten voorzetten om een goed resultaat te bereiken. Hierna komt de clou van den middag en wel de aangekondigde wedstrijd Noord- HollandZuid-Holland. Aldus hebben de 2 partijen zich genoemd, want in werke lijkheid komen hier 2 elftallen tegen el kaar, bestaande uit enthousiaste A.V.V.- supporters, enz., die de kinderschoenen reeds lang ontwassen zijn en meest eerza me huisvaders, waarvan de meesten nog nimmer op het groene tapijt opttraden en dus van voetballen weinig of niets kun nen. De verschillende spelers zullen boven dien in alle mogelijke costuums optreden, zoodat zich vele komische scènes zullen voordoen, de lachspieren dus wel in wer king zullen gebracht worden en er volop zal te genieten zijn. De elftallen zullen op een origineele wijze him intrede doen, wat alleen reeds het aankijken waard zal zijn. Een en ander wordt opgeluisterd, met muziek. Een massale opkomst wordt verwacht. U steunt hiermede uw eigen Katholieke Sportbeweging, wat vooral in deze tijden zoo noodig en nuttig is. K.R.V.: Morgen komt het eerste elftal weer eens compleet uit tegen OD.I. I uit Leimuiden, aanvang 2.30 uur. Het 3de elf tal speelt ook op eigen terrein tegen O.D.I. H, aanvang 12.30 uur. De b-junioren trek ken naar Kolping Boys, vertrek om 12 uur, aanvang 1 uur. Van Nispen: Daar O.I.V. verleden Zondag verhinderd was tegen v. N. te spelen voor de nederlaagwedstrijden, zal het program ma nu morgenmiddag verwerkt worden. Het eerste speelt te 3 uur tegen O.I.V. I, het tweede om 1.30 uur tegen O.I.V. H, ter wijl de junioren om 12 uur tegen de O.I.V. - junioren uitkomen. Ons derde gaat bij N.V.C. 3 op bezoek en speelt om 12.45 uur, vertrek van Kerkvliet om 12 uur. NVC: Morgen zal op het NVC-terrein een ontmoeting plaats hebben tusschen een Lisse-combinatie (1 en 2) en NVC I; aan vang 2.30 uur. Deze wedstrijd zal ongetwij feld veel belangstelling trekken, daar Lis- se en NVC een zeer technisch spel kunnen ontplooien. Hiervóór zal voor het eerst het 3e elftal den strijd om 1.45 aanvangen te gen van Nispen 3. Ook dit belooft het aan zien waard te zijn.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 10