GEMENGDE BERICHTEN DE DIEF, DIE EEN DIEF VING UIT DE RADIOWERELD SPORT WOENSDAG 3 JULI 1935 DE LEIDSCHE COURANT JERDE BLAD. - PAG. S WEER ARRESTATIES TE OSS. Thans in verband met een moord, in 1925 gepleeg-d. Gistermiddag werd door de gemeente politie van Oss gearresteerd de ruim 30-ja rige W. Hoewel ons van officieeel zijde niet kon worden medegedeeld, in welk verband deze zou zijn gearresteerd, doen zich hardnek kige geruchten de ronde, dat de arresta tie nog in verband zou staan met een moord, gepleegd in den avond van 5 De cember 1925 op den ruim 30-jarigen J. Har- togs. De „Msb." meldt hierover nog het vol gende: Kort geleden werden de agenten ten Wes tenend en Leemhuis met het recherche werk belast en mocht het hun gelukken den roofoverval te Maren en eenige brandstich tingen te Oss tot klaarheid te brengen. Nu schijnt zij een spoor te hebben ge vonden in een oude moordzaak, die men indertijd vergeefs heeft pogen op te hel deren. Op St. Nicolaasavond 1925 vonden eeni ge burgers, die van een surprise-avond huiswaarts keerden, in de Kazernestraat te Oss een man tegen een boom liggen. Een bloedplas stak scherp af in de witte sneeuw. De politie, die terstond werd ge waarschuwd, herkende in den man dan 23- jarigen J. Hartogs, bijgenaamd v. d. Mast. Door verschillende messteken, waarvan een een slagader in een dijbeen had geraakt, was het slachtoffer aan verbloeding over leden. De nasporingen der politie stelden toen vast, dat de man in gezelschap van een vijf tal personen het laatst een café op den Heuvel te Oss had bezocht. Daar de politie vermoedde, dat deze vijf wel meer van de zaak zouden weten, ging zij tot him ar restatie over. Allen bleven evenwel hard nekkig ontkennen en moesten op twee na, op vrije voeten worden gesteld. Deze twee stonden later voor de Bossche rechtbank terecht, doch wegens gebrek aan bewijs werden zij vrijgesproken. Door de bekentenissen van de Osssche misdadigers kreeg de politie dezer dagen een nieuwe aanwijzing in deze zaak. Gistermiddag is zij overgegaan tot de arrestatie van P. W„ die op het politiebu reau werd ingesloten. Tot heden blijft de man hardnekkig ontkennen iets met deze zaak te maken te hebben. In den loop van den middag werd nog een vijftal andere personen gearresteerd. Op instructie van hoogerhand mocht de politie ons geen nadere inlichtingen ver strekken. Wij weten echter, dat gearres teerd zijn de volgende Ossenaren: B., V., bijgenaamd de Kievit, V., bijgenaamd de Rem., O., en van E., welke laatste den laat- sten tijd in Noord-Holland verblijf hield. FEUILLETON- WYNDHAM MARTYN. Naar het Engelsch van (Nadruk verboden). 51) „Als hij niet voor morgen komt, kunnen we best ergens gaan lunchen en ons ver- kleeden. Ik zie er schandelijk uit. Dr. Hy de zal wel een huissleutel hebben." „Dat ga ik eens informeeren", riep Trent. „Het kan best zijn, dat hij ons onbewust verraden heeft. Ik ben niet heelemaal ge rust over hem en die telegrammen. Als Garland ons hier wilde houden, terwijl hij op zijn gemak toebereidselen trof voor zijn vertrek, zou hij geen betere methode kun nen verzinnen. We zitten hier in een don kere, ongezellige kamer, met geen ander gezelschap dan een vroolijke koekoek. We kunnen beter een luchtje geen scheppen, want vermoedelijk moeten we weer een nacht hier waken." Later op den dag begaf Trent zich naar het adres in Gordon Street. Het was een pension, maar er woonde niemand, die den naam Hyde droeg of aan diens beschrijving beantwoordde, Trent verspilde bijna een uur met informeeren aan de omliggende pensions in dezelfde straat maar had geen succes. Hyde had hem voorgelogen. En als dat zoo was, dan was dat bezoek van hem opzet en geen toeval. Toen ging Trent op zoek naar den taxichauffeur, die Hyde had weggereden van Yorks Buildings. De man DE VERDUISTERINGEN TE WORMERVEER. Surcéance van betaling zal worden aangevraagd. Wij vernemen, dat mr. J. de Vrieze te Amsterdam door bemiddeling van den pro cureur mr. J. Deenik, te Haarlem, surcéan ce van betaling voor de fr. J. Schaap Lzn. te Wormerveer heeft aangevraagd bij de arrondissementsrechtbank te Haarlem. Het doel van deze aanvrage schijnt te zijn de zaak van genoemde firma verder te doen beheeren door de bewindvoerders, die de Haarlemsche rechtbank eventueel zal benoemen, terwijl dan tevens een nauw- keurigen staat van activa en passiva zal kunnen worden opgemaakt. Intusschen zal waarschijnlijk een accoord aan de crediteren worden aangeboden. Dit accoord zal belangrijk lager zijn dan oor spronkelijk werd gedacht, daar het tekort niet ƒ300.000 bedraagt, maar naar schat ting ongeveer 1.250.000. „Hbld." KNOEIERIJEN MET TARWE. Vrijdag zijn te Eelst twee graanhande laren gearresteerd, die worden verdacht van ernstige knoeierijen met tarwe. Er zou den bij deze overtredingen van de tarwe- crisis-wetgeving belangrijke bedragen ge moeid zijn. Het onderzoek in deze zaak is sinds dien met kracht vortgezet en het beperkt zich niet tot Eist alleen. Gistermiddag is men tot een nieuwe arrestatie overgegaan. In het naburige Oosterhout heeft de po litie aangehouden een landbouwer Th. K., een zwager van den graanhandelaar G. W. te Eist, die verleden week in hechtenis is genomen. Het wordt niet uitgesloten geacht, dat nog meer arrestaties zullen volgen. ARRESTATIE WEGENS BRAND STICHTING. In den nacht van 13 op 14 Juni is brand uitgebroken in twee woningen van de Ne- derduitsch Hervormde Diaconie te Hoog kerk. De bewoners moesten in nachtgewaad vluchten, terwijl beide woningen een prooi der vlammen werden. In verband hiermede zijn heden de be woners van een dier perceelen, R. K. en zijn vrouw, A. van V. in arrest gesteld, mede wegens poging tot oplichting. Zij zijn ter beschikking gesteld van den Officier van Justitie te Groningen. VERDRONKEN. Te Mahsbracht is gistermiddag de 21-ja- rige monteur Bakker uit Zwolle, bij het grijpen naar een flesch koolzuur, welke over boord viel van 't vaartuig waarop hij zich bevond, te water geraakt. Aan gezien de man niet kon zwemmen, ver dween hij direct in de diepte. Na tien mi nuten werd hij levenloos opgehaald. herinnerde zich. het geval en zei, dat hij zijn vrachtje hhd afgezet bij een drogist in het Strand. De drogist herinnerde zich den langen, mageren geestelijke en vertelde, dat hij hem sal votaline had gegeven, want hij klaagde over duizeligheid. Daarna was Garlands leermeester in den Londenschen nacht verdwenen. Geen oogenblik geloof de de ontmoedigde Trent nu nog, dat Gar land ooit naar Adelphi zou terugkomen, en Hyde zou evenmin komen. De gedachte aan de telegrammen, die de twee gretige mannen er toe hadden bewogen, om werk loos te blijven wachten, deden Trent ko ken van woede. „Ik heb dr. Hyde niet gezien", vertelde Wadham, toen Trent terug kwam. „En je zult hem niet terugzien ook", ant woordde Trent, terwijl hij in een stoel neer viel, en een sigaret opstak. Voorzichtig heidshalve hadden ze eerst niet durven rooken. „De oude oplichter woont niet aan het opgegeven adres. Niemand kent hem. Ik heb ook de drie voornaamste zendings nootschappen bezocht en ze hadden nooit eerder van dezen noesten werker gehoord. We zijn er weer ingevlogen. Wadham, dat valt niet te ontkennen. We kunnen hier blijven wonen tot de huiir is afgeloopen, maar we zullen hen niet terugzien". Wadham was totaal verslagen. Zou hij toch die gevreesde bekentenis aan de poli tie moeten afleggen? Er scheen geen an dere weg open. Nooit zou hij er over heen komen, dat een handiger man hem te slim was afgeweest. „Ik vrees, 'dat je gelijk hebt", zuchtte hij, toen Trent hem alles verteld had. „En toch geloof ik, dat we hem bijna te pakken hadden. Ik voelde den druk van zijn per soonlijkheid, toen we hier binnen kwa men, maar die is nu verdwenen. Het psy- WATERPOLO DE ZIJL I—S. V. H. I 2—5. Na enkele groote nederlagen heeft de Zijl gisterenavond minstens even goed ge speeld als in haar thuiswedstrijd tegen G. Z. C. Dat de nederlaag toch nog zoo groot werd had twee oorzaken, nl. het te forsch spel van S. V. H. en het zich vergeten van enkele Zijlspelers, waardoor een redelijke kans op een gelijk spel verloren ging. S. V. H. was volledig, terwijl de Zijl uitkwam met invallers voor H. Kramp en D. Kraaij- enbrink. Direct na het uitzwemmen be machtigde S. V. H. den bal, speelt even samen en lost dan een ver en hard schot dat C. Rameau corner werkt, welke verder niets oplevert. De gasten blijven sterker en wanneer even de man wordt losgélaten is de stand spoedig 01. Toch wil de thuis club een zoo goed mogelijk figuur slaan en waarlijk lukt het S. V. H. in bedwang te krijgen. We zien dan een strijd met wisse lende kansen, waarbij de Zijl duchtig van zich afbijt totdat plotseling H. Blansjaar er tusschen uit gaat. P. Lut is met hem meegezwommen en als hij dan den bal goed krijgt toegespeeld is het onder groot en thousiasme gelijk (11). Door dezen te genstand is S. V. H. geheel verrast, zoo verrast dat als K. Kraaijenbrink er van door gaat, een der S. V. H.'ers het water uit moet en Klaas op de 4 m. lijn hard en zuiver inschiet (21). Een seconde voor tijd valt de bal nog op de lijn van het „ZijV-doel en dan is het rusten. De tweede helft wordt krachtig door bei de zeventallen ingezet. Steeds komt S. V. H. onstuimig opzetten, totdat P. Lut een prachtkans krijgt, die hij rakelings naast schiet. Na dezen tegenslag maakt S. V. H. spoedig gelijk (22). Nog geeft de Zijl niet op en van beide zeventallen moet een spe ler het water uit. Jammer genoeg komen dan de fouten. H. Blansjaar kan zijn vuur niet bedwingen en zwemt tot tweemaal toe te vlug weg, waardoor ook hij het wa ter uit moet, en S. V. H. gemakkelijk 23 maakt. Toch zou nog niets verloren zijn ge weest als even later Arbouw zich niet had vergeten. Twee S. V. H. spelers vielen hem aan, de scheidsrechter had reeds gefloten, maar hij beging een overtreding en moest het water uit. Vrijliggend had de Zijl gelijk kunnen maken, nu scoorde S. V. H. 24 om tegen het einde mooi 2—5 té maken, waarmede ook het einde kwam. S. V. H. was sterker, maar de Zijl had wellicht een gelijk spel uit het vuur kun nen sleepen. de zijl iv—d. z. v. h 2—1. Gisterenavond speelde de Zijl IV tegen .D. Z. V. II (Deilft) voor den Haagschen Zwembond. Rust 01. Einde 21. l.z.c. m—s.vji. n 0—3. In een, vooral van S.V.H.-zijde zeer ruw gespeelden wedstrijd is het L.Z.C. niet ge lukt een enkel winstpuntje in de wacht te sleepen. In den aanvang wegen de partijen nogal tegen elkaar op. Tenslotte werkt de mid- voor van S.V.H., Korink, zich vrij en doel punt onhoudbaar (01), waarmede de rust aanbreekt. Na de rust is L.Z.C. uitgezwommen en door zwaar dekken krijgt haar voorhoede geen kans. Korink c.s. weten tenslotte de score tot 3-^-0 op te voeren. Scheidsrechter Van der Mark leidde verdienstelijk. LAWNTENNIS DE INTERN. KAMPIOENSCHAPPEN VAN WLMBLEDON. In een tropische temperatuur zijn giste ren te Wimbledon de internationale tennis kampioenschappen voortgezet. Voor de kwarteindwedstrijden van het dames enkelspel en het heeren dubbelspel bestond zeer groote belangstelling. Het aantal toeschouwers bedroeg niet minder dan ongeveer dertig duizend! Reeds het begin bracht een groote ver rassing, doordat de titelhoudster mej. Round (Engeland) in drie sets werd uitge- chische spoor is vervaagd. Wat zullen we nu doen?" Wadham hoopte, dat het plein om de po litie er in te moeien, door z\jn vriend zou worden geopperd. Hij wilde er niet op aan dringen. Hij bedacht, dat Trent zich nog niet overwonnen verklaard had. Maar hij zag geen andere mogelijkheid. „Laten we hier weggaan", gromde Trent. Ze verlieten Garland's sombere woning begaven zich de straat op en naar het Strand. Het was er vol als altijd, maar Wadham had geen lust om naar de voor bijgangers te kijken. Ergens in deze mil- lioenenstad zat Garland hen uit te lachen. En toch had Wadham zich niets te verwij ten, en het was ook niet Trent's schuld, dat de loopjongen een grootere fooi had aange nomen en zijn eerste opdrachtgever bedro gen. Maar hoewel Wadham erkende, dat hij in ongewoon sombere stemming ver keerde, kreeg hij den indruk, dat zijn vriend ineens gek geworden was. Aan den rand van het trottoir greep Trent plotseling Wadham's arm. Hij staarde naar een rij mannen met reclameborden aan de overzijde. Noch de mannen, noch de borden leken Wadham de aandacht waard, maar aangezien Trent nog steeds staarde keek Wadham ook. Zij droegen reclames voor een nieuw tijdschrift, gewijd aan dieet en lichaamscultuur. Heusch geen onder werp, om een gezond mensch zoo te doen ontstellen. „Wat zie je?" vroeg Trent en wees op zijn eigen gezicht. „Ik begrijp je niet", zei Wadham zacht jes. Er stonden al een paar voorbijgangers stil, want Trent had met luider stem ge sproken. „Ik zal het je zeggen", vervolgde Trent. „Je ziet een vriendelijk en innemend ge- Programma's van Donderdag 4 Juli. Huizen, 301 M. 3.00—0.15 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 2.00 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Morgendienst. 10.46 Gramofoonplaten. 11.3012.00 Godsd. halfuurtje. 12.15 Orkestconcert en Gramofoonpl. 2.00 Handwerkcursus. 3.003.45 Zang. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. Jeugd. 5.30 OrgelspeL 6.45 Causerie. 7.00 Politieberichten. 7.15 Reportage. 7.30 Journ. Weekoverzicht. 8.00 Nieuwsberichten. 8.05 Haarl. Orkestvereeniging (9.00 Cau serie. (Oh 9.55 Nieuwsberichten). 10.3011.30 Gramofoonplaten. Hilversum, 1875 M. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 Ensemble Francis Keth, 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 11.00 Knipcursus. 11.45 Gramofoonplaten. 12.30 Jetty Cantor en haar orkest. 2.00 Omroeporkest en Gramofoonplaten. 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.30 Gramofoonplaten. 5.00 Voor groote kinderen. 5.30 The Continental Five en Gramofoon platen. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Omroeporkest. 7.25 „Botsingen....". 8.00 Berichten. 8.05 Omroeporkest. 8.30 „AVRO-Ruiters Attentie!" Bekend making der .winnaars van AVRO's Slipjacht 9.30 Disco-nieuws. 10.00 Vervolg van 8.30. 10.45 Gramofoonplaten. 11.00 Berichten. 11.10—12.00 De AVRO-Decibels. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.25 Orgelspel. 12.05 Het Rutland Square en New Vic- toria-orkest. I.40 Speeches a. h. Noenmaal v. d. Empire Parliamentary Association. 2.10 Pattison's salon-orkest. 3.20 Vesper. 4.10 Orkest. 5.05 Orgelconcert. 5.35 Tango-orkest. 6.50 Het Parkington-kwintet. 7.35 BBC-Dansorkest. 7.35 Radio-tooneel. 8.20 ,,L'Amour des trois oranges", van S. Prokofiew. 10.35 BBC-Theater-orkest. II.3512.20 Het Casani Club-orkest. Radio- Paris, 1648 M. 12.35 Kamermuziek. 5.05 Radiotooneel. 9.05 Nat. orkest. Hierna Dansmuziek. schakeld door mej. Hartigan (Australië) met de cijfers 46, 64 en 63. Hilde Sperling (Denemarken) behaalde met 75, 75 een zwaar bevochten zege op Cath. Stammers (Engeland) en plaatste zich daarmede in de demi-finale. Voorts triomfeerde Helen Jacobs (Ver. Staten) over mej. Jodrzejowska (Polen) met 61 97. Tenslotte won mevrouw Helen Moody (Ver. Staten) van mevr. Mathieu (Frank rijk) met 63 60. De partijen van de demi-finale zijn: mej. Hartigan (Australië)Helen Moody (Ver. Staten). Helen Jacobs (Ver. Staten)Hilde Sper ling (Denemarken. De resultaten van de kwarteindstrijden van het he eren enkelspel luiden als volgt: Crawford en Quist (Australië) si. Ritchie laat, ongetwijfeld de spiegel van een een voudige en nobele ziel." Wadham herinner de zich de woorden van dr. Hyde, die zijn vriend aanhaalde, „let op het eenvoudige!" „Ja, ja", Wadham probeerde zijn vriend tot doorloopen te bewegen, hij vreesde een scène in het openbaar. „We belemmeren het verkeer." „En wat zie je hier?" Trent nam zijn hoed af en tikte op zijn kruin. „Tête d'ivoire! Tête d'ivoire!" Toen wees hij op de nu bijna uit het gezicht verdwenen schilddragers: „Jij ziet niets, maar ik zie Garland." Toen liet hij Wadham los en stapte van het trottoir op den rijweg, waar hij met een door een taxi werd aangereden. Vrou wen gilden en mannen riepen, maar het ongeval was niet meer te voorkomen. Met bebloed gezicht, en gesloten oogen, lag Anthony Trent doodsbleek op den grond. Met een brancard werd hij naar het Cha ring Cross hospitaal gedragen. De directeur was een kennis van Wadham en nam hem dadelijk op. Terwijl Wadham zat te wachten op be richt, of zijn arme vriend kans op herstel had en welke kans, was hij vol bitterheid. Het heele voorval was onbegrijpelijk. En zijn dood die maar al te waarschijnlijk was zou aan Garland te wijten zijn. Wadham geloofde, dat Trent's overspan nen verbeelding hem zijn vijand had doen zien aan de overzijde, van de straat. En bij zijn pogingen om die te vangen was hij het slachtoffer geworden van een woest rij denden chauffeur. Men deelde Wad ham mede, dat, hoewel er geen fracturen waren en de verwondin gen van niet zoo ernstigen aard als men gedacht had, de doktoren bevreesd waren voor ernstige inwendige kneuzingen. Wad- Kalundborg, 1261 M. 12.202.20 Concert uit Rest. „Rifcz". •8.004.50 Reportage. 6.356.55 Piano-recital. 820 Trioconcert. 9.002.20 Dansmuziek voor de jongeren. Keulen, 456 M. 625 Concert. 12.20 Omroeporkest en solisten. 4.20 Guitaaxspel. 5.20 Omroepkleinorkest. 820 Militair concert. 10.50 Dansmuziek. 11.20 Concert uit München. 11.4512.20 Dansmuziek. Rome, 421 M. 9.00 „II Perygolese", opera van Landi. Brussel, 322 en 484 M 322 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salon-orkest. 1.50220 en 520 Gramofoonplaten. 6.50 Zang. 7.35 Gramofoonplaten. 8.20 Vocaal concert. 102011.20 Gramofoonplaten 484 M.: 12.20 Gramofoonplaten. I.30—2.20 dito. 5.20 Orgelconcert. 6.20 Gramofoonplaten. 6.50 Salon-orkest. 7.35 dito. 8.20 Omroeporkest. 10.3011.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 „Hein Godenwind, der Admrial von Moskitonien", hoorspel. 9.40 Volksdansen. 10.20 Berichten. 10.50 Orgelspel. II.00 Weerbericht. 11.20 Concert uit München. 11.4512.20 Dansorkest. Gemeentelijke Radio-distributie te Leiden Derde programma 8.00 Keulen. 8.40 Deutschlandsender. 10.20 Keulen. 12.05 Parijs Radio. 14.20 Deutschlandsender. 15.20 Londen Reg. 16.20 Deutschlandsender. 17.20 Keulen. 18.50 Brussel (ITr.). 19.20 Keulen. ±19.35 Brussel (VI.). 19.50 Deutschlandsender. 20.20 Londen Reg. 21.06 Parijs Radio. Vierde programma 8.05 Parijs Radio. 10.35 Londen Reg. 1820 diversen. 18.50 Droitwich. Het Sportpraatje wordt morgen (5/7) ge houden. 2120 Londen Reg. 22.20 Droitwich. (Wijzigingen voorbehouden). en Sharpo (Engeland) 61, 60, 61. Bertram en Mus grove (Zuid-Afrika) slaat Mac. Crath en Turnbull (Australië) 75, 2—6, 6—3, 3—6, 6—4. K. C. Gandar Dower en I. H. Whoatcroft sl. Menzel en Hecht (Tsjecho-Sl.) 16, 86, 6—4, 7—5. In het damesdubbelspel was de belang rijkste ontmoeting die tusschen de dames Mathieu en Sperling tegen Billiard en Goldschmidt (Frankrijk, Denemarken en Frankrijk) welke door MathieuSperling werd gewonnen met 62, 75. Mej. Terwindt verliest van Miss Choter. In de tweede ronde van het troost-tour- nooi om den All-England Bokaal verloor mej. Terwindt (Nederland) in het dames- enkelspel in drie sets van Miss Chuters, met de cijfers 36, 63 en 86. ham nam in Londen een voorname positie in, zijn naam stond vaak in de courant en en de doktoren en studenten toonden groo te belangstelling in het ongeluk, dat zijn vriend getroffen had. „Begrijpen doe ik het niet", zei Wad ham. „Het eene moment was hij nog vol komen normaal en het volgende waande hij aan den overkant een bekende te zien. En die was daar niet, want ik ken hem ook. Meneer Trent tikte een paar maal te gen zijn voorhoofd en zei „Tête d'ivoire! Tête d'ivoire!" Ik snap er niets van." „Wat beteekenen die woorden?" De spre ker was een schrander uitziend jong- mensch, blijkbaar een langenoot van Trent. Hij was een uitnemend chirurg, maar veel Fransch kende hij niet. „Letterlijk: kop van ivoor, een vreemde uitdrukking." „Heelemaal niet, zei de Amerikaan", ik ben een Yankee en ik begrijp, geloof ik, wel wat hij bedoelde. Het beteekent bij ons, dat men een spel verloren heeft. Letterlijk genomen: beenen kop, als er boven den nek niets is dan been. Snapt u?" „Ik geloof het wel. Dat moet hij bedoeld hebben. We hadden inderdaad, zooals u het noemt, een spel verloren." De directeur kwam naar hen toe. „U kunt verder niets doen", deelde hij Wad ham mede. „Als u me opbelt, zal ik u van zijn toestand op de hoogte houden. Hersen schudding is een zeer rekbaar begrip. We moeten geduld oefenen en het beste hopen. iWordt vervolgd). BRAND OP HET S.S. BAARN. Vuur in de lading. Blijkens een Lloyds-telegram is er brand uitgebroken aan boord van het Nederland- sche stoomschip Baarn, die op weg is van Chili naar Liverpool en Amsterdam. Gisteren is het schip in de haven van Horta op de Azoren binnengeloopen. De kapitein rapporteerde, dat om vijf uur in den morgen brand was uitgebroken in ruim twee, dat balen katoen, suiker en erts bevat. Den kapitein is aangeraden door te gaan met het inlaten van stoom in het ruim, om op die wijze het vuur meester te worden. De reederij te Amsterdam had gister avond nog geen nadere gegevens omtrent den brand. Zij meende echter te mogen aannemen, dat deze niet van ernstigen aard is. Doch ook in dit geval zou men toch al gauw een vier-en-twintig uur noodig heb ben om het vuur te blusschen. ZWEMMEN BELGIE—NEDERLAND TE BRUSSEL Zondag a.s. vindt te Brussel een landen- zwemwedstrijd BelgiëNederland plaats. Het Belgische polo-zevental, dat tegen Nederland uit zal komen, ziet er als volgt uit: Doel: Disy (CNB). Achter: G. Blitz (Verviers) Beniner (BSC) en Iselee (Br.ZK). Voor: Depauw (GSC) Van Gheem (CNB) en Coppieters (BSC). Reserves: Decombes (KAZC) en Michiels (NSG). De estafette-ploeg voor de 4 x 200 M. zal bestaan uit de zwemmers Guillini (Br.ZK) Matthijs (GZV) en Khindt (CNB), terwijl voor de vierde plaats een keuze zal wor den gedaan uit Van Bemst (CNB) en G. Blitz (Verviers).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9