ZOMER-IIITVERKOOP nergens zoo goedkoop nergens vindt U zulk mooi goed voor zóó lage prijzen Haarl.straat 137 hoek Donkersteeg 2-4-6 VRIJDAG 28 JUNI 1935 DE EEIDSCHE COURANT E BLAD. - PAG. f GEMEENTERAAD VAN ALKEMADE KATWIJK AAN DEN RUN. Verkiezingsvar ia. Bij de stemming voor leden van den gemeenteraad op 26 Juni werd in stembureau 1 bij het tellen der biljetten een stembiljet gevonden waarop geen der candidaten was aangewe zen als gekozen, dooh aan welk biljet een briefje was bevestigd waarop het volgende gedicht stond: Geen keus, dat is ad te flauwe mop, Er staan er mij teveel al op: Een reeks van namen zonder end, Maar die ik zoek, is niet present: Een kerel met een held're kop, Geen „jabroer", want daar spuw fk op. Een die kan spreken voor de vuist, Die 't recht zoekt, waar hij meent dat 't huist. Die weet, hoe 't geld wordt saamgebracht En dus de zuinigheid betracht. Voor 't welzijn der gemeente leeft, En niet naar 't groene kussen streeft, Zijn plaats met eere inneemt toch: Zoo'n wondermensch zie 'k nergens nog!! Tuinbouw. Het zomerseizoen is thans daar en de eerste aanvoeren van vroege aardappelen hebben we gehad. Het viel al niet mee. Zeker de prijs als zoodanig is niet bepaald slecht te noemen, doch het beschot is te gering om de teelt ook maar ©enigs zins loomend te doen zijn. De minimum prijs was eerst voor de groote ƒ6.per 100 K.G., doch is intusschen weer verlaagd tot 5.50, de Drielingen op 4.50 per 100 K.G. Het vroege aardappelseizoen is 14 da gen later dan vorig jaar. Het wordt tijd, meer dan tijd om te rooien in verband met het planten der navrucht wat voor een be paalde datum moet gebeurd zijn wil men op een redelijke oogst kunnen rekenen. Met de verschillende groentensoorten liep het deze week maar matigjes al behoefde er niet veel naar de belt te worden ge bracht. Sla bleef bij de minimumprijs van 0.50 per 100 hangen, een enkel partijtje bracht iets meer op ƒ0.60 k f 0.90 p. 100. Peen, bospeen, was steeds goed gevraagd. De prijs varieerde van ƒ5.10 tot ƒ7.40 per 100 bos. De bospeen van den kouden grond is ook aanmerkelijk later dan gewoonlijk. Ook al vanwege het koude en niet groei zame weer. Andere groentensoorten komen nog in beperkte kwantums. De prijzen hier van zijn, en zoolang de aanvoer nog beperkt blijft zal dit nog wel zoo bleven, 'redelijk te noemen. Het was voor de tuinders tot heden nog niet om vasn te watertanden en ook de toekomst, de nabije toekomst voor al, ziet er vrij duister uit. 't Is te hopen, dat men zich in deze ten zeerste vergist! NOORDWIJK. Vergadering Kamer van Koophandel, Naar wij vernemen zal de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland op Donderdag 4 Juli 's namiddags half drie op het raadhuis in Noordwijk vergaderen, zulks mede om het contact tusschen ge noemde Kamer en haar district te verstevi gen. Werkloozen in bloem bollenbedrijf. Door Burgemeester en Wethouders zijn be noemd tot leden van de Commissie voor de uitvoering van de steunregeling van den Minister voor de bloembollenbedrijven be treffende het tewerk stellen van meer ar beiders in die bedrijven de heeren wet houder E. L. de Wit, voorzitter Joh. van Ko nijnenburg en J. Caspers, leden. NOORD WIJKERHO UT. Geboren: Engelbertus Quirinus Johan nes, z. van M. v. d. Togt-van Gijlswijk Hendrikus Philippus, z. van W. J. M. Hul- sebosch-Möller Johanna Catharina Ma ria Rozina, d. van A. Warmerdam-Koot Wietske, d. van H. van Rossum-Wester- daal Hendricus Cornells Johannes, z. van G. H. v. d. Berg-Trijp Dirkje, d. van H. Plug-Cramer Gerardus, z. van P. H. Kerkvliet-den Elzen Gerardus Maria, z. van P. A. Beelen-van Bourgondiën Ma ria Joanna, d. van P. A. Warmerdam-van Stralen Leonardus Wilhelmus, z. van L. de Jong-Meijer Ida, d. van S. Klinken berg-Rusman Petrus Carolus Antonius, z. van A. J. Berkhout-de Waard Henri- cus Petrus, z. van H. Duivenvoorden-van der Lans Petrus Gijsbertus Adrianus, z. van A. Duivervoorden-de Groot Anna Engelberta, d. van H. F. de Kan-Caspers Jacobus Petrus, z. van C. P. Buschman-van Leeuwen Theodorus, z. van J. C. van den Berg-Teelen Jacobus Hendrikus, z. van W. de Groot-Heemskerk Adriana, d. van C. van der Klaauw-de Groot. Ondertrouwd: W. N. van der Meij 29 j. te Den Haag en M. C. van Noort 25 j., alhier Jacobus Heemskerk 31 j. te Hille- gom en M. J. de Groot 31 j., alhier. Gehuwd: J. van der Linden 30 j. te Hillegom en A. W. Vreeburg 24 j., alhier Th. J. Heemskerk 28 j. te Hillegom en P. G. van Haaster 23 j.( alhier. Overleden: J. Zaatkamp 79 j., we duwnaar van M. de Neve J. van der Waarde 82 j., weduwnaar van M. C. Ko rens Adrianus van Dam 74 j. De Raad dezer gemeente vergaderde Donderdagmiddag te 2 uur. Tegenwoordig alle leden. Voorzitter mr. J. W. Peek, bur gemeester. Na opening der vergadering met het ge bruikelijke gebed worden de notulen der vorige vergadering door den secretaris voorgelezen en onveranderd vastgesteld. Geschiedt voorlezing van een aantal inge komen stukken, meerendeels inhoudende de goedkeuring van de door den Raad in de vorige vergadering genomen besluiten. Bij de mededeeling van de goedkeuring van de verordening tot heffing van een belas ting op tooneelvertooningen en andere vermakelijkheden in deze gemeente, waar bij B. en W. voorstellen om den volontair van politie Th. Borst tijdelijk te belasten met de controle op de uitvoering dezer be lasting, stelt de voorz. voor hierover in ge heime zitting te gaan. De openbare verga dering wordt hierna tijdelijk geschorst. Na heropening wordt met algemeene stemmen besloten den volontair van politie Th. Borst tijdelijk te belasten met de controle op de vermakelijkheidsbelasting, waarvoor hem een vergoeding zal worden verleend van ƒ2 per week. Voorts is nog ingekomen een schrijven van J. Went, waarbij hij verzoekt zijn pen sioensgrondslag te bevestigen naar den grondslag per 30 juni 1922, zijnde 2170. Z. h. s. wordt het verzoek ingewilligd. Aan de R.K. H.B.S. te Leiden wordt over 1932 overeenkomstig voorstel van B. en W. een subsidie toegekend groot 225. Diepspitten bij wijze van werkverschaffing Vervolgens wordt goedgunstig beslist op het verzoek van G. Zekveld, waarbij de pacht per 15 Juni 1935, bedoeld als voor schot, wordt bepaald naar 55 per H.A., terwijl de definitieve huurprijs eerst zal worden vastgesteld bij den tweeden beta lingstermijn. Evenzoo wordt goedgevonden hem uitstel van betaling van dien termijn te verleenen tot 1 October e.k. Ook heeft Zekveld nog gevraagd bij wijze van werk verschaffing in het najaar pog eenige stuk ken land te doen diepspitten. Voorzitter merkt op, dat reeds verleden jaar hiertoe was besloten en dat met het oog op de dem pingswerkzaamheden in het Braassemer- meer dit werk niet is uitgevoerd. Overeen komstig voorstel van de Commissie van advies voor de landerijen stellen B. en W. voor het verzoek in te willigen. De heer Clemens vraagt of Zekveld nog iets bij draagt. De voorz. antwoordt ontkennend. De heer Rietbroek is er voor Zekveld toch iets te laten betalen met het oog op de kosten van toezicht door de Ned. Heide- Maatschappij. Voorzitter is daar niet voor en wel om de eenvoudige reden, dat dan j niet meer bij de Crisis-Pacht-Commissie j kan worden aangedrongen op verhooging i van de pacht. De heer Hoogenboom is er eveneens voor, dat door Zekveld iets zal 'worden bijgedragen. De heer Heemskerk merkt op, dat in verband met de bijdrage van het rijk van den pachter toch geen groote bijdrage is te halen. De heer De Jong wijst er ten overvloede nog op, dat het toezicht der Ned. Heide-Maatschappij niet wordt uitgeoefend over één object, doch over meerdere. Bovendien zijn de nevenkosten zeer gering. Met algemeene stemmen besluit de Raad in het najaar we derom eenige stukken land te doen diep spitten en wel bij wijze van werkverschaf fing. De rekening van het Algemeen Burger lijk Armbestuur van Alkemade over 1934, alsmede die van het Algemeen Burgerlijk Armbestuur van de Vrije en Lage Boek horst over hetzelfde dienstjaar worden zon der hoofdelijke stemming goedgekeurd. In zake de noodslachtplaats te Nieuwe-Wete- ring wordt, nadat de Raad hierover in ge heime zitting heeft geconfereerd, besloten voorloopig nog geen nadere stappen te doen. Aan de orde is thans punt 2 van de agen da. Vaststelling kohier hondenbelasting 1935. Nadat door den heer Los eenige op merkingen zijn gemaakt, wordt het kohier z. h. st. vastgesteld op ƒ411.76. De straatbelasting drukt zeer ongelijkmatig. 3. Vaststelling kohier straatbelasting. De voorz. deelt mede, dat de Commissie uit den Raad de verschillende aanslagen heeft bekeken, waarbij zij tot de conclusie is ge- cijfers te aanvaarden, zooals zij ons van hoogerhand zijn opgelegd geworden. De Commissie is er echter voor om voor het komen, dat de verordening zeer ongelijk- volgend dienstjaar te trachten, dat door Ged. Staten wordt goedgekeurd, dat de verordening in dien zin wordt gewijzigd, dat voor de ongebouwde eigendommen slechts 1 pet. zal worden betaald over de geheele gemeente. Zooals de verordening thans luidt, zijn er enkelen, die buiten de verordening vallen, hetgeen volgens de meening van B. en W. en de Commissie niet billijk kan worden geacht. De heer Heemskerk zou het ten zeerste toejuichen indien voor de inning dezer belasting door den gemeente-ontvanger in verschillende plaatsen van de gemeente zitting zou wor den gehouden. De voorz. zegt overweging toe. Hierna wordt het kohier straatbelas ting met algemeene stemmen vastgesteld, waarbij wordt besloten aan Ged. Stdten te verzoeken het volgende dienstjaar voor de ongebouwde eigendommen het percentage der belasting te bepalen op 1 pet. De punten 4 en 5, houdende vaststelling raadsbesluit voor het geven van voorrang verkeer uit tegenovergestelde richting en vaststelling parkeerverbod voor het Zuiden van Roelofarendsveen worden z.h.st. aan genomen. Punt 6. Vaststelling definitieve rooilijnen voor de perceelen A. 75 en 92. De voorz. licht een en ander toe, waarna de heer Los opmerkt, dat het zijn bijzondere aan dacht heeft getrokken, dat het perceel A. 92 buiten de rooilijn uitseekt. De voorz. merkt op, dat dit perceel is gebouwd op de oude fundamenten. Bij de gevoerde be sprekingen is als resultaat bereikt, dat het perceel ongeveer een halve meter is achteruit geplaatst, zoodat de toestand ter plaatse aanmerkelijk is verbeterd. Met al gemeene stemmen keurt de Raad de door B .en W. aangegeven rooilijnen goed. In bespreking komt de jaarwedde van den eersten ambtenaar ter secretarie. De 'oorz. deelt mede, dat de begrooting voor 1935 is goedgekeurd onder voorwaarde, dat het salaris van den eersten ambtenaar ter secretarie nader wordt bepaald van 2000 op 2750, zulks ingaande 1 Juli e.k. Spreker is van meening, dat hiertegen wei nig is te doen terwijl hij er niet voor is den Raad te adviseeren tegen het voorstel der regeering in te gaan. Nadat verschillende heeren het woord hebben gevoerd, stelt de heer Heemskerk voor nogmaals een verzoekschrift tot de regeering te richten en met klem van ar gumenten aan te toonen, dat een salaris van 2900 onder de gegeven omstandighe den geenszins te hoog moet worden geacht. Met algemeene stemmen wordt het voor stel van den heer Heemskerk aangenomen. De benoeming van een gemeente-opzichter In bespreking kemt de aanstelling en de salarieering van een gemeente-ozichter. De voorz. deelt mede, dat B. en W. met geen definitief voorstel komen, terwijl over dezè aangelegenheid in een der vori ge vergaderingen breedvoerig is gesproken. Nadat wederom over dit punt nog lang is gediscussieerd en verschillende leden hierover nog het woord hebben gevoerd, brengt de voorz. in bespreking den tijd, gedurende welke de te benoemen opzich ter in functie moet zijn. De voorz. is van meening, dat het niet noodig is een opzich ter de geheele week in dienst te houden. Na bespreking wordt besloten, dat de te benoemen opzichter eiken werkdag vanaf het uur, dat de werktijd voor de wegwer kers aanvangt tot des middags een uur in dienst van de gemeente moet zijn. Willen B. en W. nog langer over den tijd van den opzichter beschikken, dan kan hiervan ge bruik worden gemaakt, onder het geven van een toeslag van 40 pet. van het dag loon, welk loon nader door B. en W. zal worden bepaald, met dien verstande, dat wanneer de opzichter minder dan 10 mid dagen per jaar dienst moet doen hij hier voor geen vergoeding ontvangt. Wat het salaris betreft wordt na bespreking beslo ten, dat dit zal bedragen 1000 per jaar. In de drie Leidsche dagbladen zal een op roeping worden geplaatst voor sollicitan ten, waarbij uitsluitend in aanmerking kunnen komen ingezetenen dezer gemeen te, terwijl sollicitatie-stukken vóór 15 Juli a.s. bij den voorz. moeten worden inge zonden. De benoeming zal geschieden aan vankelijk voor den tijd van één jaar, door den Raad, uit een voordracht van drie per sonen. De kosten van het zwembad in Oude Wetering In bespreking komt de wijziging van de gemeente-begrooting 1935. De voorz. wijst er op, dat de werkzaamheden aan het Meer gereed zijn, De kapitaals-uitgaven voor alle thans uitgevoerde objecten hebben bedra gen ƒ25.000, waaronder is begrepen een bedrag van ƒ5000 aan neven-kosten voor hoofd-toezicht en dagelijksch toezicht. Spr. heeft een berekening gemaakt, waarbij hem is gebleken, dat indien de gemeente gedu rende een jaar werken in werkverschaffing uitvoert de nevenkosten voor hoofdtoezicht, dagelijks toezicht en materialen bedragen 8000. De heer Verwey vraagt den voor zitter of hij goed begrepen heeft, dat het zwembad met" paviljoen de gemeente heeft gekost ƒ20.000. De voorzitter antwoordt bevestigend en merkt nog op, dat het werk niet js mee gevallen. Dit neemt echter niet weg, dat de gemeente in de plaats hiervoor een object heeft bekomen, dat in de toekomst voor de gemeente een gelukkig bezit zal blijken te zijn. De heer Hoogijboom vindt het jammer, dat de door de deskundigen gemaakte berekeningen zoo hebben ge faald. Spr. vraagt voorts of het waar is, dat de kleedhokjes reeds zijn verzakt, zoo dat zij na korten tijd recht gezet moesten worden. De voorzitter antwoordt, dat in verband met de opening op 1 Juni de hok jes iets te vroeg op de betonplaat zijn ge bracht, waardoor de grond is verzakt. Met weinig moeite is een en ander weer her steld geworden. Alle verdere geruchten over verzakking zijn uit de lucht gegrepen. De heer Rotteveel wijst op het aantal kleedhokjes, dat bij het drukke bezoek der laatste dagen te klein is gebleken. Spr. geeft in overweging het zoogenaamde wis- sel-cabine-systeem toe te passen, zoodat bij het verlaten van een kleedhokje dit hokje door een ander in gebruik kan worden ge nomen. De voorzitter antwoordt dat door hem reeds in verband met de warmte der laatste dagen maatregelen zijn getroffen. De heer Van den Broek heeft vernomen, dat op een avond, dat het zwembad voor een ieder toegankelijk is, enkele personen niet zijn toegelaten geworden. Spr. meent, dat in het reglement een bepaling voor komt, dat de zweminrichting op Woensdag avond voor een ieder toegankelijk is. De voorzitter antwoordt, dat het reglement weliswaar een dergelijke bepaling bevat, doch dat bij het maken van het reglement het niet in de bedoeling heeft gelegen aan een ieder op Woensdagavond gratis toe gang tot het bad te verstrekken. Spr. stelt daarom voor het bad op Woensdagavond gratis toegankelijk te stellen voor on- en minvermogenden, onder wie worden ver staan de werkloozen en al degenen, die vanwege burgerlijke of kerkelijke instel lingen vanweldadigheid worden onder steund, terwijl voorts nog gratis van het bad kunnen gebruik maken degenen, die door Burg. en Weth. met gemelde catego rie van personen worden gelijkgesteld. Op vertoon van een bewijs, afgegeven ter ge meente-secretarie kan toegang tot de zweminrichting worden verstrekt. De wij zigingen van de begrooting worden hierna z. h. st. vastgesteld. Tot dekking van de reeds gedane kapi taals-uitgaven en de in den loop van dit jaar nog uit te voeren werken stellen B. en W. voor een geldleening te sluiten groot 40.000.Van de N.V. Administratie- en Trust-kantoor te Den Haag is een aanbie ding ontvangen voor het sluiten van een geldleening tegen 4 3/8 pet. a pari. B. en W. stellen den Raad voor op dit alleszins aannemelijk aanbod in te gaan, waartoe zonder hoofd, stemming wordt besloten. De Dorpsweg in de Kaag. In bespreking komt voorts de overdracht aan de gemeente Alkemade van den dorps- 1 weg te Kaag. De voorzitter wijst er op, dat door het lid Clemens en meerdere in gezetenen uit de Kaag herhaaldelijk is aangedrongen om dezen polderweg in on derhoud en beheer bij de gemeente te ne men. Door het steeds toenemend vreemde lingenverkeer heeft bedoelde weg zijn ka rakter als polderweg verloren en is deze weg niet meer geschikt. Bovendien ligt deze weg geheel in den bebouwden kom der gemeente. Bij de bespreking over de wijze waarop deze dorpsweg in behoorlij ken staat kan worden gehouden is aan twee mogelijkheden gedacht. De eerste mogelijkheid is het verleenen van een jaarlijksche bijdrage aan het polderbestuur, terwijl als tweede mogelijkheid de weg door de gemeente van den polder kan worden overgenomen onder verplichting van een jaarlijksche bijdrage. Na overwe ging zijn B. en W. tot de conclusie geko men, dat aan de laatste mogelijkheid de voorkeur moet worden gegeven om reden bij het geval van een jaarlijksche bijdrage de gemeente niet verzekerd is, dat de weg ook in beteren staat zal worden gebracht en onderhouden. Vervolgens pleit nog voor de overname van dezen weg de pas inge voerde straatbelasting, welke belasting wat de Kaag betreft voor de gemeente een bate afwerpt van 600.waartegenover slechts staat een in onvoldoende staat van onderhoud verkeerenden weg. De kosten van onderhoud worden na reconstructie geschat op 300.zoodat na aftrek van de bijdrage van het polderbestuur ad 100.per jaar deze weg de gemeente slechts 200.aan onderhoud kost. De heer Van den Broek vindt, dat het polder bestuur in deze een royale houding aan neemt. De heer De Koning vraagt nu het initiatief voor overname is uitgegaan van de vereeniging voor Vreemdelingenverkeer de gemeente ook verzekerd is van de jaar lijksche bijdrage. Het voorstel zal nog niet zijn besproken op de Ingelanden-vergade ring. De heer Clemens als Ingeland van den polder licht het bestuursvoorstel nader toe. De heer Los kan zich volkomen met het voorstel van B. en W. vereenigen, vooral nu hem bij een bezoek aan de Kaag gebleken is, dat deze weg niet aan mini maal te stellen eischen voldoet. De heer Heemskerk juicht eveneens het voorstel toe, prijst de royale houding van 't polder bestuur, dat door zijn bijdrage getoond heeft een open oog te hebben voor de be langen van de Kaag. In verband dat eerst in het voorjaar van 1936 met de recon structie van dezen weg een aanvang kan worden gemaakt besluit de Raad met alg. stemmen de dorpsweg te Kaag ingaande 1 Maart 1936, in eigendom, beheer en on derhoud over te nemen met dien verstan de, dat eventueel nog op dien weg rusten de lasten niet onder de overname worden begrepen. Tot slot worden B. en W. nog gemachtigd bij de Nederlandsche Sierteelt- Centrale te 's-Gravenhage wederom een aanvraag in te dienen ter bekoming van planten en heesters voor beplanting van het park bü het paviljoen en eenige weg gedeelten. Bij de rondvraag informeert de heer Pennings of voor nachtverblijf in schuren en stallen eveneens leges moet worden betaald. De voorzitter antwoordt bevesti gend. De heer Hoogenboom vraagt wanneer het wegenzout op de wegen wordt gebracht en wijst er op, dat het vorig jaar het Zui den van de Veen is overgeslagen. De voorzitter deelt mede, dat de volgende week met de behandeling der wegen een aanvang zal worden gemaakt. De geheele dorpsweg in de Veen zal van wegenzout worden voorzien, terwijl de voorzitter dankbaar gebruik zal maken van de door den heer Rotteveel aangeboden gelegen heid om het wegenzout door middel van een kunstmest-strooier op den weg te brengen. De plaatsing van werkloozen in het bedrijf. De heer Rietbroek wjjst op de circulaire van den Minister inzake loon-toeslag. Spr. zou gaarne zien, dat ook deze gemeente van deze regeling kon profiteeren. De voorzit ter antwoordt, dat een verzoek als door den heer Rietbroek bedoeld reeds tot de Regeering is gericht. Voorts wijst de heer Rietbroek nog op een gedeelte van den Langenweg in onderhoud bij de Gerusch- looze Weg, welk weggedeelte za. herstel ling behoeft. De voorzitter merkt op, dat in het najaar de weg voor de tweede maal zal worden gesplit. De heer van den Broek informeert hoe het staat met de waterloozing langs den Langenweg. De voorzitter deelt mede, dat deze zaak is uitgesteld tot na de benoe ming van een gemeente-opzichter. Doorgedraaide groenten voor de werkloozen. De heer de Koning zou gaarne zien, dat in de eerstvolgende vergadering de wacht tijdregeling werd behandeld. Verder wijst spr. er op, dat deze week weer groenten aan de veiling is doorgedraaid, welke is vernietigd geworden. Waar deze groenten deugdelijk waren voor de consumptie be treurt spr. zulks en hij zou gaarne zien, dat deze groenten aan de werkloozen wer den verstrekt. De voorzitter antwoordt, dat de wachttijdregeling in de e.v. verga dering zal worden behandeld. Omtrent de verstrekking van doorgedraaide groenten zal spr. zich nader in verbinding stellen met de veiling. De heer Heemskerk wijst op den slech ten toestand van den Provincialen weg aan de Zijl. De toestand ter plaatse is le vensgevaarlijk zoodat spr. in overweging geeft de aandacht van de provincie hierop te vestigen. De voorzitter antwoordt dat het bestek voor aanbesteding gereed ligt. Hij heeft echter geen bezwaar om de aan dacht van den hoofd-ingenieur nogmaals op uit weggedeelte te vestigen. Elf uur. De heer van Dooren klaagt over de ver lichting en heeft reeds meerdere malen moeten constateeren dat bij een donkere avond de lantaarns niet brandden. Spr. geeft B. en W. ernstig in overweging bij het ontwerpen van de begrooting voor 1936 weer tot den ouden toestand terug te kee- ren, vooral wat betreft den dorpsweg door Roelofarendsveen. Voorts wijst spr. nog op de klok in het raadhuis welke steeds op elf uur staat. Hij geeft in overweging een electrische klok aan te schaffen. De voorzitter antwoordt, dat de kosten slechts 17.50 bedragen. De raad besluit tot aan schaffing over te gaan. De heer Verwey vraagt den voorzitter naar de motieven om bij gelegenheid van de opening van het zwembad het sluitingsuur te bepalen op 2 uur 15 des nachts. Spr. vindt dit uur veel te laat, temeer daar de Zondag reeds was ingetreden. De voorzitter merkt, op, dat deze zaak hem persoonlijk als hoofd der politie aangaat. Als bij uitzondering heeft hij voor deze speciale gelegenheid het sluitingsuur op 2 uur 15 bepaald, daar het hier betrof een niet voor publiek toegan kelijke gelegenheid. Als algemeene maat staf geldt bij hem, dat hij bij festiviteiten nooit langer openstelling geeft dan tot 1 uur. Hierna sluiting.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 7