Onweer boven Nederland. Tijdens een kort doch hevig onweer boven West- Friesland sloeg de bliksem in de kapitale boerderij van de Wed. de Groot te Obdam. De troostelooze ruïne. Bij de fa. Beynes te Haarlem wordt de laatste hand gelegd aan de nieuwe electrische stroomlijntreinen, welke op de lijn DordrechtHoek van Holland komen te rijden. De volgende maand komen deze treinen in dienst. Over zicht van de werkplaats. De verkeersagent te Delft heeft het lek gevon den. Toen de zon te fel op zijn uniformjas begon te schijnen deed hg eenvoudig zijn jas lüt en regelde nadien in zijn overhemd het verkeer. Gisterenmiddag vertrok van Maastricht een ziekentrein naar Lourdes. Mgr. Dr. G. Lemmens, bij één der zieken op het perron. Te Eindhoven werd gisteren het huwelijk voltrokken tusschen den heer Jonker en mej. M. LIgfhart. Na de huwelijksplechtigheid begaf het bruidspaar zich met de familie naar het stemlokaal. Een gevaarlijke toer. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der Delftsche politie-brand- weer heeft deze gisterenmiddag een uitstekende demonstratie gegeven op de binnenplaats van het hoofdbureau van politie. Gisterennacht sl W. Kloezeman en de boerin werden doo kwamen in de vlammen boerderij O' De Koninkl. Maatschappij „de Schelde" te Vlissingen bouwt een olie bunkersta tion. Op een groot terrein worden de enorme tanks opgericht. Het monteeren. Op den Amstel te Amsterdam werd gisterenavond de finale verroeid van den jaarlijkschen wedstrijd Fransche frontstrijders, 44 in totaal, arriveerden te Stuttgart waar zij een week Stojadinowitsch, die in Belgrado op- van het Kalfje naar de Hoogesluis. De Trlton-acht gaat een lengte vóór Laga door de finish. verW«f houden- Na de ontvangst lunchten de frontstrijders In het dracht kreeg om een nieuwe regeering stedelijk park, te vormen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9