BERICHTEN KERKNIEUWS SPORT UIT DE RADIOWERELD DE DIEF, DIE EEN DIEF VING DONDERDAG 13 JUNI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 METSELAAR NAAR BENEDEN GESTORT. Bijna dadelijk overleden. Gistermiddag omstreeks half vijf is de metselaar A. H. te Boxtel tijdens het her stellen van een bouwvallige fabrieksschoor steen, met een gedeelte van den schoorsteen naar beneden gevallen. Met een gebroken nek werd de man opgenomen. Hij overleed bijna onmiddellijk na het ongeluk. Zijn stoffelijk overschot is per brancard naar het Sint Lidwinaziekenhuis te Boxtel over gebracht. KIND VERDRONKEN. Gistermorgen is te Werkhoven het vier jarig dochtertje van de familie Klokke bij het spelen in de z.g. Oude Rijn, achter de ouderlijke woning, geraakt. Niemand had het ongeval bemerkt totdat ©enigen tijd later de moeder eenig wasch- goed ging uitspoelen. Zij bemerkte plotse ling, dat de klompjes van het kind op het water dreven. Gekleed begaf zij zich te wa ter, waarna zij het kind op het droge bracht. Door eenige leden van de E.H.B. werd kunstmatige ademhaling toegepast, hetgeen evenwel niet meer mocht baten. DOOR DEN BLIKSEM GEDOOD. Dinsdagavond is tijdens een hevig, on weer de 38-jarige arbeider P., te Hark stede (G.) door den bliksem getroffen en op slag gedood. Hij laat een vrouw en twee kinderen na. HET GETEISTERDE WESTLAND. De hagelschade zeer groot. De schade, welke Maandag tengevolge van de hevige hagelbui in het Westland aan de gewassen en het glas is aangericht is beduidend groot. Een juiste opgave is op dit oogenblik nog niet te krijgen. Vast staat evenwel, dat alleen in Poeldijk bij tuinders, die verze kerd zijn bij de hagelverzekering van den L. T. B., de schade aan stukgehagelde rui ten een ton beloopt. De plaatselijke commissies van deze ver zekering zijn druk doende in de verschil lende plaatsen de aangerichte schade op te nemen. DE ARRESTATIES TE OSS. Eén aangehoudene op vrije voeten. Een der gearresteerden uit Oss, N. Sch., die in verband met de brandstichting in het sportpark te Oss was aangehouden, is thans weer vrijgelaten. Vast is komen te staan, dat Sch. alleen maar een paar biertjes gedronken heeft van de „opbrengst" van dezen brand, doch verder met de zaak niets te maken heeft. Weer drie naar Den Bosch. De marechaussee uiit Oss heeft voor den Officier van Justitie te Den Bosch geleid A. J. O., 32 jaar, arbeider te Oss en P. A. Sch., 19 jaar, arbeider te Oss, verdacht van den roofoverval te Oss in den nacht van 6 Januari. De gemeentepolitie heeft aan den Offi cier van Justitie voorgeleid J. F. A. V., directeur van de wielerbaan te Oss, ver dacht van uitlokking van brandstichting te Oss. Na door den rechter-commissaris te zijn gehoord, zijn zij ingesloten in het Huis van Bewaring te Den Bosch. DE „JUNO" VRIJGEGEVEN. Aneta verneemt, dat de tankboot „Jyno", welke door Japansche autoriteiten was vastgehouden wegens het binnenvallen van verboden wateren tijdens stormweer, thans is vrijgelaten. De boete van den gezagvoerder, welke aanvankelijk bepaald was op 2000 Yen is tot 500 Yen verminderd. VERGIFTIGING DOOR BLOEMKOOL. Dinsdagnacht is het gezin B. in de Prin- sese Sophiastraat te Tilburg, bestaande uit zeven personen, ernstig onwel geworden, doordat het dien dag bloemkool had gege ten, welke waarschijnlijk door de warmte bedorven was. Eén lid van het gezin, dat tot misnoegen der anderen had geweigerd de kool te eten, bleef gezond! De G.G.D. werd terstond gewaarschuwd, die het noodig oordeelde vier leden van het gezin ter observatie naar het ziekenhuis te vervoeren. Naar de „Tijd" verneemt maken de pa tiënten het thans allen wel. ERNSTIGE MISHANDELING TE ENSCHEDE. Dinsdagavond werd de hulp van de po litie te Enschede ingeroepen door vrouw P wonende in de Lombokstraat aldaar, aangezien haar man van wien ze reeds eenigen tijd gescheiden leeft, haar be dreigde. Het bleek, dat F. bloedend aan zijn hoofd was gewond, terwijl hij over pijn in zijn rug klaagde. Per taxiwerd hij naar het politiebureau overgebracht, waar een geneesheer constateerde, dat de man be halve eenige min of meer ernstige hoofd wonden eenige ribben had gebroken, waarvan er een door de long was gedron gen. Een en ander was het gevolg van een huiselijken twist en gaf de politie aanlei ding vrouw F. en haar broer, zekeren S., in bewaring te stellen. F. werd naar het ziekenhuis vervoerd, waar hij uit voorzorg werd bediend. EEN „GEESTIGE" WEDDENSCHAP. Een onsmakelijke weddenschap, die gis ternacht in een café aan de Vespuccistraat te Amsterdam tusschen vijf mannen werd gehouden, is een dezer menschen noodlot tig geworden. De mannen, die nog laat bij elkaar in het café zaten, kwamen, toen zij vermoedelijk reeds onder den invloed van sterken drank verkeerden, op het plan om met elkaar een weddenschap in het drin ken van jenever aan te gaan. Een der man nen beweerde, de „bijzondere prestatie" van veertien borrels binnen zes minuten te drinken te kunnen volbrengen, hetgeen zijn kameraden een buitengewoon kunst stuk vonden, dat zij hem wel eens zouden willen zien uitvoeren. De snoever nam de weddenschap aan. Veertien borrels werden neergezet, er werd even gewacht tot de groote wijzer van de klok precies een minuut aangaf en toen werd het „startsein" gegeven. De kam pioen slokte achter elkaar de veertien bor rels op en de belangstellenden wachtten met spanning hoe hij het er zou afbrengen. Toen de man zijn veertien borrels op had, zakte hij plotseling, tot groote ont steltenis der toeschouwers, ineen en bleef bewusteloos liggen. Alle pogingen om den man tot bewustzijn te brengen, mislukten. Direct waarschuwde men den genees kundigen dienst, die het slachtoffer per ziekenauto naar het Wilhelmina Gasthuis bracht. Daar is hij ter verpleging opgeno men. De man heeft vermoedelijk een acute alcoholvergiftiging gekregen, die ernstige gevolgen voor hem zal kunnen hebben. „Tel." GROOT AANTAL PRIESTERROEPINGEN IN DUITSCHLAND. Het aantal priesterroepingen in Duitsch- land neemt sterk toe. Op alle universiteiten is het aantal theo- logie-studenten beduidend gestegen. In het bisdom Rottenburg alleen hebben zich 76 studenten aangemeld. Verder is het van belang te vermelden, dat de beschikbare ruimte aan de meeste universiteiten en in de seminaries veel te klein geworden is. „Msbd." PATER G. STEINS BISSCHOP S.J. f In den ouderdom van 59 jaren is op hui ze „Mariëndaal" te Grave overleden de zeereerw. Pater G. Steins Bisschop S.J. die in zijn vruchtbaar priester-leven voor name en invloedrijke posities in de Socië teit van Jesus heeft bekleed. De nu overledene werd den 5en Juli 1875 te Amsterdam geboren. Den 26sten Septem ber 1893 trad hij in de Sociëteit van Jesus en den 26sten Augustus 1906 werd hij priester gewijd. Als kapelaan was pater Steins Bisschop werkzaam aan de Da Cos- tastraat in den Haag, terwijl hij prefect is geweest van het St. Ignatiuscollege te Am sterdam, het Canisiuscollege te Nijmegen en het Willibrorduscollege te Katwijk aan den Rijn. Voorts was hij rector van het St. Ignatius en het Canisiuscollege. Hierna werd pater Steins Bisschop pas toor van de St. Aloysiuskerk te Utrecht, in welke functie hij ziek werd, zoodat hij het pastoorsambt moestneerleggen. Sindsdien vertoefde hij op Mariëndaal als rustend priester, doch niettemin verrichtte hij er toch nog eenige werkzaamheden. Hoofdtrekken van het karakter van den overledene waren zijn plichtsbetrachting en opofferingsgezindheid. Daardoor heeft hij zich ook buiten de Sociëteit van Jesus vele vrienden verworven. „Msbd." VOETBAL DIOC. HAARL. VOETBALBOND. Uit het Leidsche District. DE JUNIOREN COMPETITIE. Uitslagen van 10 Juni: Afd. 4.: KRVaNVCa, terrein afgek. Afd. C. KRVbNVCc. (NVC—NOG) (5—0 art. 13); Afd. D. Adolf Kolp.a—Nic. Boysa 30; Afd. E. SJCbTeylingen.e 34. Het programma voor Zondag luidt: Afd. A. KRVa—NVCa, 12.30, G. Blijle- ven; Afd. C.: WLb—KRVb 12.30, G. E. Bakker; Afd. D. Adolf Kolp.aVCHa. 12.30 Nic. Vonderbonk; Afd. SJCbTeylingenb beslissings wedstrijd Forenholteterrein 5 uur. NVC 5.boete wegens niet op komen. R. K. Sportver. „Leiden". Vrijdag a.s. trainen onder leiding van den heer de La Bije, dus niet op Maandag. Aller komst dringend verzocht. Maandag 17 Juni algemeene jaarvergadering. R. K. Sportver. „Kolpings Boys". Voor den Leidsche Courant-beker moes ten de Boys gisterenavond naar Katwijk om daar K.R.V. te bekampen. Daar verschillende spelers o.a. wegens werkzaamheden niet om 7 uur konden ver trekken, werd met 5 invallers vertrokken. De partijen wogen echter tegen elkaar op, maap het spel van de gastheeren was naar het gevoelen van den K.B.-aanvoer der, te ruw, zoodat Wij zich genoodzaakt zag twintig minuten voor het eind zijn spelers opdracht te geven tot het staken van dezen wedstrijd. Stand 20 voor K.R.V. Het bestuur zal deze kwestie nader on der de oogen zien. Vrijdagavond tusschen 8 en 9 uur trai ning onder, leiding van den heer A. God- dij n op het Sportpark. OM DEN L.VJ5.-SLEUTELS. LugdunumL.D.W.S. De verleden week gespeelde finale om de de L.V.B.-Sleutels tusschen Lugdunum en L.D.W.S. die in een gelijkspel eindigde, wordt a.s. Vrijdagavond op het N.B.L.O. terrein over gespeeld. De wedstrijd vangt om 7.30 aan. ROTTERDAM—WISLA 10—3. Ondanks het ongunstige weer bestond er voor den wedstrijd RotterdamWisla die gisteravond op het Feyenoordterrein te Rotterdam gespeeld werd, nog vrij groote Programma's voor Vrijdag 14 Juni a.s. Huizen, 1875 m. Algem. programma, verz. door de K.R.O. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Halfuurtje voo^ zieken en ouden van dagen. 12.15 De K.R.O.-boys, afgewisseld door gramofoon. 3.00 Gramofoon. 4.15 K.R.O.-orkest. 5.00 Land- en Tuinbouwhalfuurtje. 5.30 K.R.O.-Kamerorkest. 6.00 P. Kasteel over „La guerre juste" van pater Regout. 6.15 Het K.R.O.-orkest. 7.15 „De wil tot vrede" door P. J. Nieu- wendam. 7.35 Gramofoon. 8.00 Vaz Dias, Gramofoon. 8.15 Populair concert door het Stedelijk Orkest van Maastricht. 10.00 Aansluiting met Heek te den Haag. 10.30 Vaz Dias, Gramofoon. 10.50 Vervolg orkest in Heek. 11.30 Gramofoon. Hilversum, 301 m. 8.00 V.A.R.A. 12.00 A.V.R.O. 4.00 V.A.R.A. 8.00 V.P.R.O. en A.V.R.O. 11.00 V.A.R.A. 8.00 Gramofoon. 9.30 Onze Keuken. 10.00 Morgenwijding V.P.R.O. 10.15 Voor Arb. i. d. Continubedr. 12.00 Gramofoon. 12.30 Kovacs Lajos en gramofoon. 2.00 Modepraatje. 2.20 Het Riele Queling strijkkwartet. 3.10 De Avro-Decibels. 4.00 Gramofoon. 5.00 Kinderuurtje. 5.30 Gramofoon. 6.00 Zang en orgel. 6.30 De Notenkrakers. 7.00 Causerie. 7.20 E. Walis en zijn orkest. 7.50 Vaz Dias. 8.00 Causerie. 8.30 Residentie-orkest. (Uit Kurhaus te Scheveningen), i. d. pauze lezing. 11.0012.00 Gramofoon. D r o i t w i c h1500 m. 11.20 Orgelspel. 11.50 Het Trocadero-Cinema-orkest. 12.50 Geraldo and his sweet music. I.35 Cello en piano. 2.20 Het Schotsche Studio-orkest. 3.05 Het Sted. orkest van Harrogate. 4.35 E. Colombo's orkest. 5.35 Mantovani's Tipica orkest. 7.25 Bachconcert. 8.50 Variété-programma. 10.35 B. Crook's kwintet. II.3512.20 Harry Roy en zijn band. Radio-Paris, 1648 m. 12.35 Orkestconcert. 3.20 Gramofoon. 9.05 Zang. Hierna dansmuziek. belangstelling. Er waren ongeveer 3000 toe schouwers. De wedstrijd heeft niet aan de verwach tingen beantwoord, want bijna doorloo pend was het een spel van kat en muis. Reeds direct was te zien, dat Polen niet tegen de Rotterdammers waren opgewas sen, wier voorhoede aanval op aanval op zette en af en toe speelde alsof er geen te genstanders waren. Binnen vijf minuten gaf Voormolen met een kopbal Rotterdam de leiding (10) en nog geen tien minuten later stond het reeds 20, toen Vrauw- deunt er in zijn eentje tusschen uittrok. De Polen deden wat zij konden maar voor de overmacht moesten zij zwichten. Ach tereenvolgens brachten Voormolen, Drok en nogmaals Drok den stand op 5—0. Kort voor de rust maakten de Polen een tegen- punt (51). Na de rust werd er voortdurend in den stroomenden regen gespeeld. De Rotter dammers trokken zich daarvan echter niet Kalundborg, 1261 m. 12.202.20 Strijkorkest. 3.505.50 C. Rydahl's orkest. 8.30 Orgelconcert. 8*50 Zang en voordracht. 9.40 Pianoduetten. 10.00 Zang en piano. 10.45 Kamermuziek. 11.2012.50 Dansmuziek. Keulen, 456 m. 6.35 Uit Koningsbergen: Concert. 12.20 Uit Frankfort: Concert. 2.35 Schrammelconcert. 4.20 Zang en piano. 5.20 Omroeporkest. 7.20 Mandolineconcert. 8.20 Zie Deutschlandsender. 11.2012.20 Uit Stuttgart: Orkest, gi taar- en mandoline-orkest en solisten. R o me421 xn. 9.10 Kwintetconcert. 9.50 Radiotooneel. 10.20 Gevar. programma. Brussel 322 en 484 m. 322 M.: 12.20 en 1.302.20 Gramofoon. 5.20 Zigeunermuziek. 6.20 Gramofoon. 6.35 Omroeporkest. 7.35 Gramofoon. 8.20 Salonorkest en Gramofoon. 10.3011.20 Dansmuziek. 484 M.: 12.20 Gramofoon. 12.50 Omroeporkest. 1.502.20 Gramofoon. 5.20 Fluit-recital. 5.50 en 6.35 Gramofoon. 6.50 en 7.35 Solistenconcert. 8.20 Pianorecital. 8.40 Zang. 8.50 Gilson-concert. 10.2011.20 Vervolg concert. Deutschlandsender, 1571 m. 8.20 „Der Messias", oratorium van Han del. 10.20 en 11.05 Berichten. 11 2012.20 Populair concert uit Stutt gart. Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Keulen. 11.05 London Reg. 12.05 Parijs Radio. 12.35 Keulen. 15.20 Parijs Radio. 16.20 Deutschl. Sender. 17.20 Keulen. 18.50 Brussel Fr. 19.20 Keulen. 19.50 Diversen. 20.20 Deutschl. Sender. 22.20 Brussel Fr. 23.20 Leipzig. 4e Programma 8.05 Parijs Radio. 10.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 London Reg. 19.50 Droitwich. 21.50 Parijs Radio. 22.50 London Reg. veel aan en voerden geleidelijk den voor sprong op. Van Spaendonck maakte er 61 en Voormolen even later 71 van. Een strafschop bezorgde Wisla een tweeden goal (72). Voormolen en Van Spaendonck voerden daarop den stand op tot 92. Een uitval der Polen bezorgde hen een derde tegenpunt. Voormolen bracht tenslotte den eindstand op 103. WIELRENNEN „De Rijnstreek" (Alphen). De ploeg welke Zondag zal deelnemen aan de Pelikaan race te Leiden is samenge steld als volgt: Bouthoorn; Krumpelman, v. Zeijl, v. d. Panne, v. d. Boom, Pouw en de Moor. Vrijdagavond zal een bijeenkomst plaats vinden van deze renners om 8 uur in café „Sportrust", teneinde nadere mededeelin- gen te ontvangen omtrent plaats en ver trek. FELTTTXETON. WYNDHAM MARTYN. Naar het Engelsch van (Nadruk verboden)-. 36) XI. De schaduwen worden verdreven. Hammond wachte op den terugkeer van Trent met mer- angst, dan hij ooit gevoeld had. Hij zou zijn doodvonnis vernemen of zijn liefste hoop in vervulling zien gaan. Ofschoon hij zich kon beheerschen, trilde zijn stem toch. „En," zei hij, „wat was het?" Trent legde zijn handen op de schouders van den jongeren man en keek hem recht in zijn gezicht. „Hoe veel houd je van haar?" vroeg hij. „Dat weet je wel", klonk het verwijtend. „Houd je genoeg van haar om haar door dik en dun bij te staan, als ze in moeilijk heden verkeert en je familie tusschen bei de wil komen?" Hammond aarzelde geen oogenblik met zijn antwoord: „Als het noodig is, zal ik alle oude ban den verbreken." „Ik denk niet, dat dat noodig zal zijn. Oordeel zelf." Toen het verhaal van Lora's lotgevallen ten einde was, voelde Hammond zich weer opgewekt. „Arm kind," riep hij. „Wat zal haar dat gehinderd hebben!" Plotseling drong de mogelijkheid van 'n rechtzaak in Amerika en een bevel tot in- hechtenis neming ten volle tot hem door. „Zou het heel erg zijn?" „Ik vrees van wel. Je Lora zal er niet zonder kleerscheuren afkomen. Ik vrees, dat ze door den zuren apel zal moeten heenbyten, als het waar is." Hammond keek zijn vriend angstig aan: „Je denkt, dat het zoo is?" „Het is zoo'n gewoon voorval", merkte Trent op. „East Side wemelt van kinderen, die heen en weer draven zonder op auto's te letten. Ik heb eens een handkar in het Italiaansch gedeelte van Harlem omver gereden en had de grootste moeite om on gedeerd te ontkomen. Een volksoploop is het eenige, waar een man bang voor mag zijn. Ze raakte haar bezinning kwijt en zal er nu voor moeten boeten." „Wanneer kan ik haar gaan opzoeken?" vroeg Hammond. „Het telegram hoort hier over een dag of drie te zijn." „Laat me niet zoo lang wachten", smeek te Hammond. „Begrijp je dan niet, dat ik haar moet spreken om haar te vertellen, dat het er niets toe doet?" Ik zal goed oppassen." „Zul je dat? Ze beweert, dat je gedreigd hebt Garland te gaan opzoeken. Als je dat gedaan had, zou je alles bedorven hebben. Dat was niet in den haak wel?" Hammond kreeg een kleur. „Ik was gek", gaf hy toe. „Ik dacht dat ze me haatte en ik kon het niet verdragen, dat ze me voor een misdadiger hield." „Ik zou als ik jou was geen moeite doen haar de eerste dagen te spreken. Wacht tot het telegram er ir en laat je niet van de wijs brengen, als het slecht nieuws is. Ik zal met jullie naar New-York gaan. Ik heb nog een paar troeven, die ik zoo noodig kan uitspelen." Hij vertelde Hammond niet, dat hij zijn land eens een grooten dienst had bewezen en de gezant hem daarvoor zijn dank had betuigd. Toen er den derden dag nog geen ant woord op Trent's telegram was binnenge komen, kreeg Hammond hoewel niet volmondig toestemming van zijn vriend om naar Hampton Wick te gaan. „Er is eigenlijk niets tegen", zei Trent, „daar Garland zich toch schuil houdt, maar het zou hem ter oore kunnen komen, dat je haar al verscheidene keer en ontmoet hebt. Als je juffrouw Craig ziet, laat haar dan niet bij de pakken neer gaaïi zitten, omdat het telegram er nog niet is. Het komt vast en zeker." Hammond verlangde er hevig naar, Lo ra weer te zien. Het was ongeveer elf uur, toen hij zijn auto bij de garage liet stilhou den. Terwijl zyn reservoir gevuld werd, stak hij de straat over om wat sigaretten te gaan koopen. Toen hjj de winkel ver liet, stond hij plotseling tegenover Char les Gar-land en Lora. Hy had door willen loopen en doen, of hij hen niet gezien had, maar hij bemerkte aan Garland's gezicht, dat deze hem herkende. Hij zag ook, dat Garland een vluggen blik op het meisje wierp en duidelijk op haar gezicht teleur stelling en zelfs opwinding las. Hij had geen tijd zich af te vragen, waarom Gar land, die hem voor zoover hij wist nooit tevoren gezien had, zoo vijandig stond aan te staren. „Aha," begon Garland met een vriende lijk gezicht. „Onze jonge en dappere vriend Kapitein Hammond, als ik me niet vergis, die, naar wy meenden, voor herstel van gezondheid in Hampshire zat. Is het geper- miteerd te vragen, wat U naar deze oude stad voert?" Hammond had zijn tegenwoordigheid van geest herkregen en gaf Lora een hand. Hij antwoordde niet onmiddellijk. „Prettig U weer te zien," sprak hij. „En dit is zeker," en hy kon niet verhinderen, dat zijn stem een eenigszins vrijpostigen klank kreeg bij die woorden. „Uw char mante oom?" Hij boog licht!" Ik ga lun chen bij mijn tante, die in het Palace woont." „Wat treft dat prachtig!" antwoordde Garland sarcastisch. „Hebt U al een naam voor haar bedacht?" „Lady Hellesdon, meneer," hernam Ham mond wat stijfjes. „Ik herinner me haar echtgenoot. Hij voerde de cavalarie in de Soedan-oorlog aan. Het familie-devies is erg eigenaardig. De eerste graaf koos het uit Cicero, in de veronderstelling, dat het een vrome spreuk was, die betrekking had op zijn moed: Qui semel scurra, nunquam paterfamilias." Ik breng dit speciaal onder Uw aandacht en voor het geval, dat U Uw Latyn hebt laten schieten, toen u naar Sandhurst ging, wil ik U erby vertellen, dat het beteekent: Eens een ezel altijd een ezel." Hij wendde zich tot Lora, „Mijn nicht is sprakeloos van vreugde." „Ik dacht juist, hoe vreeselijk onbeleefd U bent," viel ze met vuur uit. „Laat ik het weer goed maken door Ka pitein Hammond deze week te dineeren te vragen. Ik kan hem goede wyn beloven, hoewel de lui, die tusschen de gangen si garetten rooken, de boeket meestal niet kunnen waardeeren. Laat eens kijken,'bent U niet ongeveer in 1893 geboren?" „Op den kop af," antwoordde Hammond. „Dan zult U wyn krijgen uit dat groote wijnjaar, die echte Haut Brion." Hy wend de zich met een plechtig gebaar tot zijn nicht. „Help me onthouden. Zullen we zeg gen van Vrijdag? Best. Kom, kindlief, we berooven de Gravin van het gezelschap van haar lieven neef." Zoo gauw mogelijk belde Hammond het hotel op en vroeg naar Trent Hy vernam, dat zijn vriend uit was. Toen hy weer in de stad kwam, wachtte hem een tweede teleurstelling. Hij vond een briefje van Trent, waar-in deze hem schreef, dat hij m?t Amerikaansche vrienden was gaan golven en pas na het diner terug zou zijn. Ham mond raasde over het oponthoud. Hij vond, dat zoowel Wadham als Trent moesten we ten, wat er gebeurd was. Maar Wadham was plotseling op bezoek gegaan en had geen adres achter gelaten. Trent kwam -pas den volgenden middag terug. Hij was 's nachts in Brighton geble ven. Hij zag direct aan Hammond's gezicht dat er wat gebeurd was. „Wat is er?" vroeg hij. „Iets ergs," gaf Hammond ten antwoord Ik liep Garland en Lora regelrecht in de armen. Ik heb overal naar je gezocht." „Vertel me eens precies, wat er gebeurd is," beval Trent. Toen het verhaal uit was, dacht Ham mond, dat hij Trent nog nooit zoo terneer geslagen had gezien. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9