DINSDAG 4 JUNI 1935 DE LETDSCHE COURANT VIERDE BLAD. - PAG. 12 UIT DE OMGEVING f' LETDSCHE NT) AM Drijvend clubhuis. Begunstigd door prachtig weer werd Zondag door de Wa terpadvinders aan de werf van den heer Van Dongen alhier met eenige plechtig heid het drijvende clubhuis in gebruik ge nomen. Met een kernachtig woord werd deze bijeenkomst geopend door den leider, den heer Weijers, die ook allen zeer har telijk welkom heette. Mede aanwezig wa ren de blurgemeester van Stompwijk en Veur en een vertegenwoordiger van het hoofdbestuur, de eerste luitenant W. Baaij, districts-commissaris. De heer Weijer dankte de ouders en de vele anderen, die hadden medegewerk, mede-» ook door mid del van een bazar, het mogelijk te maken de boot, het drijvende clubhuis, te koopen. Spr. hoopte veel genoegen te mogen heb ben van het clubhuis en deelde mede, dat het de bedoeling was in den zomer eenigen tijd op de Kaag door te brengen. Hierna gaven de jongens eenige demon straties met seinen, redden van drenkelin gen en oefeningen in kano's, welke vol be langstelling werden gevolgd en een dank baar en verdiend applaus oogstten. Door burgemeester Keijzer werd de vlag geheschen, waarna hij met hartelijke woor den den leider en de padvinders toesprak, waarbij hij er bijzonder op wees, dat de jongens zich gedurende een drietal jaren in zijn gemeenten steeds ordelijk hebben gedragen, wat hij bleef verwachten. Verder werd nog het woord gevoerd door den heer Baaij, waarna de aanwezi gen in de gelegenheid werden gesteld de boot te bezichtigen en een toertje te ma ken op het water, waarvan een druk ge bruik werd gemaakt. Vermeld zij nog, dat mevr. van Dongen een prachtige bloemenmand in ontvangst had te nemen. Een schitterende prestatie. Op het solisten-concours, uitgeschreven door de R.K. Harmonie „St. Michaël" te Rotter- dam. behaalden de heeren Arnold en Jac. Hooijmans als solisten in de hoogste eere- afdeeling met klarinet een lsten prijs met resp. 186 en 180 punten. Tevens traden beiden in de afdeeling op met een duet voor 2 clarinetten van Mozart, waarmede zij eveneens een lsten prijs behaalden met 198 punten plus een felicitatie der jury; voorzeker een prachtig succes, waarmede ook wij den heeren feliciteeren. Beide hee ren Hooijmans zijn lid van de harmonie „St. Cecilia" alhier. Rrwiel opgevischt. Door eenige vis- schers is gisteren uit den Vliet opgehaald een in goeden staat verkeerend heerenrij wiel. Het rijwiel droeg het merk Technica no. 191036, voorzien van een electrische lamp, merk „Empe". Rijkspostspaarbank. Gedurende de maand Mei werd aan het postkantoor te Leidschendam ingelegd 10.176.69 en te rugbetaald 9953.39. WARMOND. Brand tengevolge van baldadigheid. In den afgeloopen nacht is een schuur, staande aan de zandsloot alhier geheel af gebrand. De schuur diende voor berging en behoorde aan den heer Warmerdam. Als vaststaand kan worden aangenomen, dat hier baldadigheid van jongelui in het spel is. De politie heeft de zaak in onder zoek. Onbezoldigd veldwachter. Door den heer Commissaris der Koningin in deze provincie is met ingang van heden geduren de het zomerseizoen als onbezoldigd veld wachter dezer gemeente benoemd de heer E. Hulsebosch te Noordwijkerhout. Werkloozenzorg. Volgens mededeeling van den correspondent der arbeidsbemid deling stonden alhier op 1 Juni j-L inge schreven 73 werkloozen t~w 10 timmerlie den, 1 metselaar, 6 houtbewerkers, 3 ter reinwerkers, 1 scheepmaker, 23 bloemist- knechten, 2 landarbeiders, 13 los arbeiders, 3 schippers, 1 chauffeur, 8 transportarbei ders, 1 machinist, en 1 kantoorbediende. Aan steun is over de afgeloopen week uit gekeerd een bedrag van f 302.50. Collecte. Aan de vereeniging tot be strijding van de T.B.C. en aan het Groene Kruis afdeeling Warmond is door Burge meester en Wethouders vergunning ver leend tot het houden van een spekijesdag tijdens de Kaagweék alhier. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. De scheepsindustrie. Heden is aan de motorenfabriek De Industrie alhier gearri veerd de logger K.W. 153 eig. Gebrs. v. Duyn te Katwijk aan Zee voor het inplaat- sen van een nieuwe 3 cil. 4-tact compresor- loze „Industrie" Dieselmotor 120/130 P.K. Genoemde logger zal de trawlvisscherij uitoefenen. Naar het concours. De R. K. Har- monievereeniging „Leo XLLL" zal op 2en Pinksterdag deelnemen aan het concours te Zuilen in de 3e afdeeling Harmonie-concert en Marschwedstrijd. Tevens zal worden deelgenomen aan het Nat. Zang- en Muziek concours te Aalsmeer op 25 Juld in de 2e afdeeling Harmonie- en Marschwedstrijd. Volksconcert, Doordat enkele ver- eenigmgen. hedenavond niet kunnen deel nemen aan het Volksconcert in den tuin van Hotel Foor, marcheert alleen de Har monie „Leo XIII" vanaf haar repetitie-lo kaal naar de muziektent in genoemde tuin en niet vanaf den Buitenweg, zooals ge meld. Vechtpartij. Zondagnacht werd de as sistentie ingeroepen van de .politie bij een vechtpartij tusschen de Geibr. V. die beiden bloedend waren verwond. Aanleiding van het geschil bleek de verdeeling van gevan gen visch. Vernieling. Het prijzenswaardige idee van gemeentewege om door het aanbrengen van natuurschoon de verfraaiing onzer ge meente te bevorderen, schijnt een zeker deel van het publiek niet te behagen; de laatste dagen toch werden verschillende boomen en planten vernield. De politie zal dan ook op een en nader streng letten en proces-verbaal opmaken tegen deze vernie lers. Wij wijzen er tevens op dat het zitten op brugleuningen verboden is. Men wach- te zich voor de gevolgen. BOSKOOP Personalia. De heer H. A. van 't Laar hoofd der christelijke MULO-school alhier is in gelijke functie benoemd te Zaandam, met ingang van 1 Sept. WOERDEN. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert op Vrijdag 7 Juni a.s. des namiddags 2.30 uur. Agenda: 1. Inge komen stuken. 2. Verkoop grond M. F. v. d. Heyden, J. Griffioen (voor hypotheek- bouw). 3. Verpachting vischwater. 4. Huur lakaliteit werkloozendienst. 5. Wijziging begrooting. 6. Subsidie Woerdensbloei. 7. Subsidie Crisiscomité. 8. Herstelling wa tertoren. 9. Benoeming onderwijzeres. 10. Wijziging verordening openbare vermake lijkheden. 11. Crediet Begraafplaats. St. Elisabethsfeest. Gisteravond had in het Patronaat een waardige herdenking plaats van het 7e eeuwfeest van de H. Eli sabeth, uitgaande van de Derde Orde. De groote Patronaatszaal was behoorlijk ge vuld, toen de zeereerw. pater v. d. Boe zem met een hartelijk welkomstwoord opende en een bijzondere groet uitsprak tot hen, die van buiten zijn gekomen. Hij hoopte, dat de Derde Ordelingen tot groo- ter vurigheid mogen komen, opdat, zooals ook de zeereerw. heer pastoor, die ver hinderd was zelf te komen, dit zoo graag wilde, we een parochie krijgen van ware, vurige Christenen. Na het zingen van het vaandellied der Derde Orde hield de zeer eerw. pater Ivo Terhell de feestrede. De eerw. spreker wijdde uit over de groote figuur van de H. Elisabeth, die tot ons, mensahen van de 20ste eeuw, nog wat heeft te zeggen. In onze ontredderde tijd vragen wij naar een heilige, die ons kan steunen. Elisabeth is de groote manhaftige heilige met buitengewonen offermoed. In Elisabeth kunnen we ons eigen leed en verdriet voelen. Met treffend gekozen woorden verhaalt spr. dan uit de jeugd en het verdere leven van Elisabeth. Wat wij van St. Elisabeth hebben te leeren is sterk te, moed en offerzin. Velen in onzen tijd staan vijandig tegenover het kruis. Velen beseffen ook niet, dat wij God weer moe ten terug hebben in de maatschappij. De geest van geloof is de groote kracht, waar aan wij ons moeten vastankeren, Dat heeft Elisabeth ons te leeren. Maar daar naast leer zij ons ook de geest van liefde, diezelfde geest die St. Franciscus heeft be zield. Met een vurig slotwoord eindigt de eerw. spr. daarjia zijn gloedvolle prachtige rede, die met een hartelijk applaus werd beloond. Na de pauze werd door de Blauwe Ade laars, jeugdleden der Derde Orde, opge voerd een schets, getiteld „Gods molen maalt langzaam". In aardig spel lieten zij de inhoud van het stuk op de juiste wijze uitkomen. Voor haar verdienstelijk spel kregen zij dan ook menig aplaus. Ten slotte mogen we nog vermelden, dat deze zeer geslaagde avond opgeluis terd werd met muziek door het Fluitisten- corps „St. Caecilia" onder leiding van den heer W. Visser. ZEVENHOVEN. Volksbond. De R. K. Volksbond ver gaderde in het Bondsgebouw tot het hou den van de jaarvergadering. De voorzit ter A. J. de Groot heette allen welkom ij opende de vergadering met gebed. De secretaris, de heer L. J. Bos kreeg nu ge legenheid voor het lézen der notulen, wel ke onveranderd werden goedgekeurd. In gekomen was een schrijven van het R. K. Werkliedenverbond om een jaarlijksche bij drage voor het Mgr. van Schaikfonds; be sloten werd 2.50 af te zonderen. Ook deelde de secr. mede dat was ingekomen een schrijven dat er in den Haag een Ka tholiekendag zal worden gehouden; spr. spoorde de leden aan daaraan deel te ne men; de Spoorwegmij. geeft voor die dag 50 pet. reductie; aanmelding voor 7 Juni e.k. bij den secr. alhier. Thans is het woord aan den penningmeester den heer M. J. de Groot voor zijn jaarverslag. De voorlezing van inkomsten en uitgaven bleek de stand der kas f 249.70; vergele ken bij 1934 was men ongeveer 40. achteruit gegaan. De voorz. benoemt tot verificateurs de heeren S. v. d. Meer en G. Reijneker. Bestuursverkiezing wegens periodieke aftreding van de heeren L. J. Bos, G. P. v. Tol en J. Bader. Allen zagen hun mandaat vernieuwd. Het volgende punt was bespreking van de brandstoffen- voorziening. Er was een prijsopgaaf ge vraagd en deze was vrijwel eender als vo rige jaar. Ook zagen enkele leden liever de levering in Augustus geschieden; aldus be sloten. Bij de rondvraag gekomen, waarvan door niemand werd gebruikt gemaakt, besprak de voorz. het boetestelsel. Indertijd werd het boetestelsel ingevoerd voor alle verga deringen maar het betalen blijft achter wege. Spr. stelt voor het te schrappen, want een goed organisatieman, die zijn plicht begrijpt, komt toch ter vergadering. Aldus besloten. De voorz. dankte de leden voor him opkomst en sluit de vergadering met gebed. Geboren: Leonardus 2. van J. J. J. Könst en H. Lelieveld Henricus z. van P. G. van Tol en G. v. d. Hoorn. GEMEENTERAAD VAN BOSKOOP Maandagavond Téwam de Raad dezer ge meente in openibare vergadering bijeen on der voorzitterschap van den burgemeester, mr. E. P. Verkerk. De voorzitter opende de vergadering en deelde mede dat als eerste voor stemming en rondvraag was aangewezen de heer P. D. Noest. De notulen der vergaderingen van 19 Maart en 1 April 1935 werden onveranderd goedgekeurd. Onder de ingekomen stukken bevond zich om. een schrijven van den directeur der bedrijven, houdende overzicht van de kos ten van de verbouwing van het pompsta tion. De heer Boekraad sprak zijn verbazing uit over het belangrijk grootere bedrag dat hiervoor is uitgegeven en vraagt om de cijfers te toonen, daar het aanzienlijk boven de begrooting is. De voorzitter zegt dat deze bespreking thans niet ter sprake kan komen en dat dit later bij de rekeningen uitvoerig bespro ken kan worden. Hierover ontspon zich nog een langdurige discussie, daar de heer Boekraad van mee ning was dat dit thans wel besproken moest worden en deze zaak niet op de lange baan mocht geschoven worden, daar het dan te laat zou blijken te zijn. Voorts is nog ingekomen een verzoek van het bestuur van de tentoonstellingsvereen. Boskoop om vrijstelling van plaatselijke belasting voor de eerste tijdens de bloemen tentoonstelling verkochte 30.000 entree- kaarten. B. en W. stellen voor op dit verzoek gunstig te beschikken en de gevraagde vrij stelling te verleenen in dier voege dat de vrijstelling zal gelden voor 20.000 kaarten van 60 cent en 10.000 kaarten van 50 cent. De heer de Ruijter vraagt aan de hand hiervan een nota van de onkosten welke de gemeente heeft gehad daar hiermede bij een volgende tentoonstelling rekening ge houden kan worden, hetgeen wordt toege zegd. Op een verzoek van J. J. v. Leeuwen om vergunning tot het bouwen van een brug van de Wilhelminalaan naar het door hem gehuurde land wordt, na in stemming te zijn gebracht, afwijzend beschikt met 74. Naar aanleiding van een mededeeling be treffende een geregelde gemeentelijke rei nigingsdienst van de slooten achter de Nieuwstraat, waarbij de gemeente wel wil steunen doch niet de kosten geheel voor haar rekening kan nemen, zegt de heer Boekraad, dat het voor de gezondheidstoe stand der bewoners noodzakelijk is dat deze slooten gedempt worden en er een goede rioleering wordt aangelegd. Spr. zegt dat er wel geld is voor verfraaiing der gemeen te en nu het om de gezondheidstoestand gaat is er niet. Tevens acht spr. dit een heel mooi iets voor werkverschaffing. De heeren Brand en 't Hart zijn even eens van meening dat een rioleering hier hoog noodig is. De heer v. Gelderen is het volkomen eens met de sprekers maar zegt dat de gemeente onmogelijk deze hooge kosten alleen kan dragen. Een voorstel a. tot intrekking van het besluit van 22 Maart 1926 en b. tot vast stelling van een verordening, regelende het ontslag van onderwijzers en onderwijzeres sen aan de openbare scholen in deze ge meente bij het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd, wordt zonder nadere bespreking aangenomen. Voorstel betreffende extra steun aan werkloozen in 1935 (Steunverleening B) wordt z.hst. aangenomen. Tevens werd z.m. aangenomen een voorstel tot onderhandsche verhuring va een perceel grasland, gele gen op het gemeentelijk bouwterrein, aan den heer A. Tromp voor den prijs van 40. Thans kwam aan de orde een voorstel tot wijziging van de Algemeene Politieverorde ning 1925, in verband met den sluitingstijd van vergunnings- en verlofzaken. De heer Noest ziet het nut niet in om dit sluitingsuur voor vergunningszaken nu later te stellen n.l. op 11 uur in plaats van 10 uur en meent dat het gebruik van alco hol hierdoor wel niet grooter zal worden; tevens werd er tot nu toe bij een aanvrage geregeld toestemming verleend om een uur later te sluiten, dus is het zijnsinziens van geen nut het sluitingsuur op 11 uur vast te stellen. De heer de Ruijter is eveneens van mee ning dat het alcoholverbruik grooter zal worden en acht het dan ook van geen be zwaar. De voorzitter zegt, dat het een gewoonte was om 11 uur te sluiten uitgezonderd voor enkele zaken en meent door dit voorstel uniformiteit te verkrijgen. Na nog eenige bespreking wordt het voorstel in stemming gebracht en met 10 tegen 1 stem aange nomen. Een voorstel tot het verleenen van mede werking aan het R. K. Kerkbestuur van de parochie van den H. Joannes den Dooper voor het aanschaffen van nieuwe school- meubelen werd zonder discussie aangeno men. Tot leden van de schattingscommissie voor de inkomstenbelasting werden herbe noemd de heeren D. Jongejan, J. H. Mohr, A. Panneba'kker en C. Ellerbroek. Tot lid van het stembureau in stem- district m (Jeugdhuis) werd in de plaats van den heer W. v. Bergen benoemd de heer 't Hart en als plaatsvervangend lid in de vacature 't Hart de heer H. J. Heymans Sr., terwijl als plaatsvervangend lid in de vacature Rietkerk werd gekozen de heer D. van Wijk Azn. Tot ambtenaar van den burgerlijken stand in de vacature ontstaan door het vertrek van den heer mr. F. A. Helmstrijd werd be noemd de heer W. Trapman. Een voorstel tot wijziging der gemeente- begrooting, dienst 1934, werd z.m. aange nomen, alsmede de aanbieding ter vast stelling van het primitief kohier der hon denbelasting voor het jaar 1935. Het voorstel tot het aangaan van een overeenkomst met de provincie Zuid-Hol land tot grens verdeeling van het Jaagpad langs den Rijn te Hazerswoude, werd na eenige bespreking op voorstel van den heer v. Gélderen aangehouden. Aan de orde komt vervolgens een nota betreffende den Zwarte weg voor het leg gen van kabels en buizen en bruggen voor gas," electric iteit en waterleiding waarvan de onkosten geraamd zijn op 48.000. De heer 't Hart ziet wel een opgave van de onkosten maar niet van de eventueele ontvangsten die waarschijnlijk ook nog wel mee zullen vallen. De heer de Ruijter vindt de berekening van 48.000 veel te ruim en enkele posten van de nota veel te hoog en meent, hoewel él echts een leek, dat deze beraming wel een 17.000 minder kan worden. Wat betreft een gevraagde machtiging door B. en W. om eventueele besprekingen te voeren met de gewestelijke commissie voor de uitbreidingsplannen in de provincie Zuid-Holland over de wenschelij küieid van een nieuw uitbreidingsplan voor de ge- gemeente, meent spr. dat dit plan wel ge maakt kan worden door de gemeente-op zichter daar het anders weer heel wat geld zal moeten kosten en dit plan dan laten goedkeuren door de gewestelijke commis sie. De heer Noest is eveneens van meening dat het plan beter door de gemeente-optzich- ter gemaakt kan worden en dan als richt snoer kan dienen voor verdere bebouwing. De heer Brand is van meening dat deze zaak maar moet Mijven rusten tot er ver dere aanvragen komen tot bebouwing. Na nog eenige besprekingen werd deze nota geaccepteerd. Een punt van langdurige bespreking vormde het voorstel ter zake van bestrating Dorpstraat (Oost) ReyerSkoop, in verband met de Gouwe werken. De heer Noest zegt, dat bij vorige be sprekingen reeds was gezegd dat het de ge meente geen geld zou kosten en dat de pro vincie alles zou opknappen. Thans is echter de Dorpstraat in zoo'n toestand dat het de gemeente weer veel geld zal moeten kos ten en waar ligt nu de schuld hij B. en W. of bij den opzichter of waar anders. Spr. zag deze schuldvraag graag beantwoord. Tevens zag spr. gaarne dat dit werk werd uitgevoerd door eigen ingezetenen in werk verschaffing daar de kosten dan toch wel niet zoo veel meer zullen bedragen als nu. De heer De Ruijter zegt, dat de Dorp straat thans zeer slecht is en dat bij regen een Sloot langs de huizen zal komen, waar van de bewoners zeer veel last zullen krij gen. Deze toestand had men vooruit moe ten zien en nu is de vraag maar op wie rust de schuld, daar deze schuldige dan ook de onkosten zal moeten betalen. De heer Boekraad meent dat eerst de schuldige gezocht moet worden alvorens tot verbetering wordt overgegaan en dan die schuldige laten betalen. De heer Guldemond zegt, dat het plan was niet te verhoogen maar door de keer- muur welke bij het postkantoor ophoudt moest de weg daarvandaan 50 c.M. hooger worden. Dit werd een noodtoestand en deze zal niet kunnen veranderen als eerst de schul dige gezocht moet worden, hetgeen voor de bewoners een onhoudbare toestand zal wor- Wat betreft het uitvoeren in werkver schaffing dit bedraagt slechts heel weinig daar het hoofdzakelijk materiaal is, ter wijl de onkosten nog veel hooger worden als de gemeente het zelf uitvoert. De voorz. zegt, dat het woord schuld hier misplaatst is en dat er eigenlijk geen spra ke van schuld is. De provincie heeft een weg gelegd van 5 M. breed en heeft verder met dat andere gedeelte der Dorpstraat niets meer te ma ken. Nu is de Dorpstraat echter verhoogd, en daardoor die noodtoestand geschapen. De provincie heeft deze fout echter ingezien en toegezegd, dat zij weer zullen zakken als de gemeente een trottoir legt. Daarom is het dan ook gewenscht, dat het voorstel wordt aangenomen, zoodat zoo spoedig mo' gelijk begonnen kan worden. Na nog eeni ge besprekingen werd het voorstel ten slot te goedgekeurd. Hierna ging de Raad in comité ter be handeling van punt 19 der agenda: een voorstel ter zake van de verbreeding van een gedeelte van de Zijde. Na heropening werd het voorstel aange nomen met de mededeeling, dat zooveel mogelijk Boskoopers te werk gestéld zullen worden. Bij de rondvraag vraagt de heer Noest naar aanleiding van een vraag van den heer de Ruyter naar de onkosten van de gemeente bij de tentoonstelling eveneens een opgave van deze onkosten. Spr. zegt, dat het bij zoo'n gelegenheid de gewoonte is een thee aan te bieden, maar dat dit dan verandert in een sherry-middag. Spr. is dan ook geenszins van plan te be talen als het een wijntje of iets van dien aard is inplaats van thee en wenscht hier voor niet de verantwoording op zich te ne men. De heer v. d. Staak vraagt of het geoor loofd is om het schilderen van lantarens uit te voeren in contra-prestatie, daar dit vol gens een ministerieel schrijven niet geoor loofd is. De voorz. antwoordt, dat, zoo eenigszins mogelijk, dit ook niet zou ge beuren, maar dat er op het oogenblik naar werk gezocht wordt en men hen niet alles kan ontnemen. De heer Boekraad kwam" weer terug op zijn in het begin van de vergadering gestel de vraag omtrent de cijfers aan het pomp station. De voorz. weigert echter nogmaals inlichtingen waarna de heer Boekraad zich opwindt en zegt dit een idiote zaak te vin den. De voorz. vraagt de heer Boekraad dit woord idioot terug te nemen; deze verdwijnt uit de zaal De heer Brand wenscht ook nog eenige inlichtingen hieromtrent, doch krijgt op deze vragen van den voorz. geen antwoord, waarna de vergadering werd gesloten. In dit café hebben supporters van A.F.C. en B.F.C. vriendschappelijk een beetje nagekaart over den ■wedstrijd. (Guerin Mesehino) 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, léde lijst Trekking van Dinsdag 4 Juni 1935 Hooge Prijzen 1000— 7654 8327 10191 10821 11503 12863 400.— 2814 9515 14298 18521 200.— 1701 10967 16471 16542 18484 100.— 727 1062 5132 9536 12685 17480 17612 Prijzen van 70.— 83 86 152 156 187 329 529 532 542 623 726 761 775 790 839 932 1006 1135 1168 1190 1201 1346 1351 1400 1475 1515 1530 1580 1648 1760 1799 1811 1819 1867 1893 1934 2229 2256 2264 2384 2398 2437 2501 2589 2704 2731 2747 2816 3033 3066 3334 3577 3634 3910 4047 4053 4072 4095 4150 4280 4448 4467 4507 4538 4575 4598 4721 4722 4807 5065 5130 5513 5649 5655 5712 5852 5925 5960 5966 6019 6020 6100 6174 6251 6520 6553 6588 6598 6642 6683 6738 6776 6811 6840 6932 7008 7194 7229 7232 7238 7262 7346 7373 7515 7533 7652 7764 7856 8012 8068 8189 8498 8592 8697 8726 8856 8865 8872 8912 9044 9050 9153 9163 9227 9277 9379 9380 9410 9458 9546 9693 9795 9928 9978 10141 10211 10303 10356 10546 10553 10565 10795 10842 10847 10902 11041 11149 11161 11160 11237 11255 11264 11328 11378 11510 12074 12127 12141 12199 12339 12373 12383 12475 12551 12553 12696. 12754 12893 12923 13022 13091 13104 13165 13288 13337 13364 13387 13431 13471 13473 13506 13511 13551 13598 13892 13982 14017 14045 14158 14253 14360 14502 14930 15006 15009 15022 15328 15378 15407 15410 15441 15503 15667 15669 15797 15841 15847 16271 16298 16351 16544 16557 16785 16883 16918 16951 16958 17012 17109 17353 17428 17807 17841 17865 17873 17884 17919 17933 17939 17952 18035 18102 18107 18180 18196 18198 18240 18252 18391 18437 18574 18588 18654 18906 18911 18968 19154 19164 19433 19441 19578 19656 19772 19800 19826 19885 20168 20292 20446 20512 20540 20551 20579 20586 20599 20679 20703 20731 20809 20881 2093$ 20940 Nieten 19 68 109 224 234 277 294 330 354 369 424 433 457 485 520 543 571 591 594 631 635 728 736 804 819 823 824 825 992 1014 1035 1067 1069 1130 1177 1252 1282 1319 1353 1355 1391 1415 1418 1440 1446 1450 1457 1479 1554 1555 1566 1577 1631 1660 -1688 1747 1856 1S76 1836 1924 1943 1946 1947 1998 2003 2003 2054 2104 2116 2153 2159 2166 2173 2186 2207 2218 2238 2244 2270 2286 2330 2339 2355 2337 2388 2407 2525 2548 2587 2613 2621 2633 2638 2756 2765 2774 2776 2798 2824 2844 2849 2S58 2893 2399 2910 2926 2933 2939 2964 3009 3040 3074 3134 3138 3190 3197 3201 3224 3230 3286 3287 3301 3342 3364 3388 3425 3426 3440 3465 3474 3484 3545 3565 3581 3583 3595 3636 3660 3688 37G3 3772 3775 3799 3816 3826 3832 3884 3886 3890 3891 3892 3901 3909 3913 3924 3962 3967 3986 4021 4027 4082 4083 4106 4133 4167 4203 4296 4305 4324 4401 4565 4578 4590 4610 4629 4635 4671 4715 4733 4770 4793 4794 4872 4907 4916 4972 5023 5038 5051 5071 5116 5163 5290 5306 5325 5346 5379 5397 5399 5403 5415 5425 5438 5470 5471 5472 5476 5492 5497 5520 5529 5533 5569 5579 5586 5664 5665 5756 5771 5784 5799 5800 5823 5862 5899 5934 5969 5970 6013 6015 6062 6175 6227 6269 6323 6366 6396 6403 6435 6458 6477 6497 6498 6508 6519 6535 6544 6561 6599 6604 6617 6622 6623 6625 6654 6717 6746 6758 6784 6791 6828 6837 6866 6870 6873 6879 6887 6927 6963 7011 7068 7069 7071 7101 7138 7217 7224 7294 7400 7416 7439 7443 7485 7493 7531 7581 7588 7698 7704 7722 7733 7735 7766 7802 7864 7910 7919 7967 7970 7999 8033 8046 8031 8105 8106 3110 8147 8153 8201 8217 8240 8256 8306 8335 8336 8359 8368 8385 8395 8433. 8491 8493 8521 8631 8670 8671 8675 8868 8924 8966 8972 9045 9063 9073 9113 9195 9197 9297 9317 9375 9388 9404 9445 9477 9480 9567 9585 9636 9648 966G 9670 9758 9770 9772 9785 9786 9797 9954 10003 10034 10044 10091 10092 10147 10166 10172 10183 10196 10200 10202 10213 10248 10296 10307 10340 10393 10431 10494 10570 10693 10723 10746 10750 10768 10774 10784 10846 10862 10927 11001 11006 11042 11057 11060 11112 11126 11181 11185 11212 11213 11217 11231 11238 11278 11417 11430 11514 11574 11595 11617 11630 11662 11712 11726 11743 11759 11838 11851 11865 11889 11912 11939 11962 12013 12018 12029 12037 12057 12076 12092 12216 12253 12290 12330 12390 12399 12401 12408 12411 12412 12429 12432 12439 12459 12519 12562 12672 12681 12712 12724 12725 12381 12898 12950 12963 12983 13010 13091 13109 13112 13115 13129 13147 13211 13245 13265 13318 13336 13419 13422 13427 13442 13542 13605 13619 13647 13650 13673 13699 13750 13770 13782 13783 13790 13800 13807 13815 13824 13838 13953 14025 14027 14075 14093 14151 14173 14188 14192 14208 14226 14290 14323 14367 14397 14472 14430 14492 14585 14657 14668 14673 14767 14804 14824 14857 14880 14884 14903 14936 14937 14950 14992 15026 15037 15086 15096 15110 15113 15121 15132 15198 15287 15298 15485 15524 15551 15611 15764 15772 15833 15901 15932 15976 15989 16034 16033 16070 16103 16109 16129 16135 16188 16189 16202 16223 16243 16459 16464 16466 16492 16575 16626 16634 16639 16705 16810 16821 16846 16859 16872 16876 16954 17015 17123 17158 17189 17302 17335 17343 17436 17478 17487 17488 17501 17515 17557 17563 17570 17727 17762 17817 17828 17845 17856 17908 17931 17975 18033 18130 18226 18259 13278 18280 18333 18346 18358 13392 18398 18406 18417 18512 18530 18532 18551 18553 18557 18625 18656 18683 18700 18747 18798 18871 18931 18939 18950 13971 18980 18985 19013 19032 19056 19068 19103 19129 19131 1S135 19141 19166 19217 19240 19282 19322 19341 19380 19387 19417 19434 19437 19461 19474 19493 19554 19577 19601 19604 19658 19725 19749 19770 19783 19790 19834 19851 19888 19894 19966 19982 20010 20033 20057 20074 20092 20104 20122 20209 20227 20342 20394 20406 20433 20436 20442 20450 20472 20491 20495 20581 20616 20655 20676 20688 20698 20821 20841 20870 20883 20944 20961 20969 20972 20982

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12