De verrassing van de K XVm. Mevrouw Hetterschij, echtgenoote van den Commandant, in gesprek met haar man. Achter haar de Phohi-omroeper Startz. Jezus en de twaalf Apostelen tijdens de generale repetitie van het „Passiespel 1935", dat door inwoners van Tegelen in deze plaats zal worden opgevoerd. Gedrang voor Halle's doel tijdens den wedstrijd D.W.S.-Go Ahead, welke Zondag in het Stadion te Amsterdam werd ge speeld (22) In het Sportfondsenbad te Amsterdam verbeterde W. Geerling Zondag het Ned. record 500 M. vrije slag. De jaariyksche wedstrijd om den zilveren vleugel op Schiphol. De deelnemers aan het teekenen. Een spelmoment voor het doel van P.S.V. in den wedstrijd te Eindhoven tegen Ajax, welke door de Amsterdammers met 41 werd verloren. In de Oranje Nassau Mijnen te Heerlen werden Roode Kruis oefe ningen gehouden onder leiding van Generaal van Munnickrede. Het vervoer der gewonden. Piet van Kempen is uit Amerika teruggekeerd en rftdt weer in Neder land. Hier ziet men hem ten den Bosch cusschen Pijnenburg en Wals, terwijl zijn broer Jan van Kempen (links) aandachtig toeluistert. Een „koning" in actie tijdens het groote schuttersfeest te Sevenum Onder groote belangstelling is Zaterdag te Lunteren het stoffelijk overschot van Professor Hugo de Vries Bekende redder overleden. Te Hollum (Ameland) is overleden de bekende oude redder J. E. de Vries. Gedurende ter aarde besteld. Prof. Dr. Th. J. Stomps, Rector-Magnificus der Amsterdamsche Universiteit, spreekt 28 jaar heeft hij in de reddingboot gevaren getrotseerd. Hier ziet men hem op zijn lOOsten verjaardag, welke aan de groeve, verleden jaar werd gevierd,

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 8