WOENSDAG 22 MEI 1935. DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. BINNENLAND DIOCESANE KATHOLIEKENDAG Het Eere-comité. Naar wij vernemen heeft zich voor den as. Diocesanen Katholiekendag, welke op Zondag 30 Juni a.s. te Den Haag gehouden wordt een eere-comité gevormd, waarin zit ting hébben genomen de Ministers: Mr. Dr. L. N. Deckers, Mr. J. R. H. van Schaik en Mr. M. P. L. Steenberghe; de Leden van den Raad van State: Mr. Dr. D. A. P. N. Kooien en Mr. R .H. A. M. Romme; de Tweede Kamerleden: Mr. P. J. M. Aalberse, Ir. M. G. E. Bongaerts, Ir. L. J. M. Feber, H. G. M. Hermans, Dr. L. G. Kortenhorst en M J M. Poll, voorts de Hoogeerw. Heer J. M. v, Tuijn, Deken van 's-Gravenhage; Kolonel J. J. J. Noordman, Hoofdaalmoe zenier van Leger en Vloot; Mgr. F. J. H. Evers, oud-Hoofdaalmoezenier van Leger en Vloot, Mgr. C. de Gruijter; Mgr. J. Post- ma; Mgr. Dr. Th. Verhoeven, Directeur van het Centraal Bureau voor Onderwijs en Opvoeding; Mgr. J. A. v. d. Ven en Mgr. W. P. H. Jansen, beiden Eere-kanunnik van het Kapittel van Haarlem; Mgr. Prof. P. J. Groenen, Directeur van het Katholiek Koloniaal Bureau, J. B. W. Möller, pas toor te Voorburg; de Leden v. d. Hoogen Raad: Mr. W. J. Berger; Mr. N. C. M. A. v. d. Dries, Mr. Dr. W. A. J. M. Fick, Mr. J. L. M. Meckmann en Prof. Mr. B. M. Ta verne; de Provinciale Statenleden: Jhr. Mr. L. E. M. von Fisenne, Mr. H. W. J. M. de Jong, M. A. Ooms, S. J. Robitsch, W. C. J. J. Baron van Voorst tot Voorst, Dijkgraaf van Delfland en Th. M. Dresmé; de leden van den Haagschen Gemeenteraad: F. N. V. Quant, wethouder van 's-Gravenhage; L. L. E. E. M. Moonen, Mr. D. J. I. v. d. Oever en Mej. L. Loeff; voorts Dhn. Th. P. J. Ei sen, burgemeester van Naaldwijk; W. Keij- zer, burgemeester van Veur; Mr. Schöl- vinck, burgemeester van Nootdorp; J. J .M. Wiegman, burgemeester van Wassenaar; Mr. J. A. G. M. van Hellienberg Hub ar, bur gemeester van Rijswijk en A. J. Verhoeven, burgemeester van Wateringen; Luitenant- Generaal P. J. van Munnekrede, Lid van het Hoog Militair Gerechtshof; Generaal- Majoor J. J. G. Baron van Voorst tot Voorst en Kolonel J. P. J. Verb enne. Het Uitvoerend Comité. Door het Hoofdbestuur is de regeling van den as. Katholiekendag in handen gelegd van een Uitvoerend Comité, dat onder lei ding staat van Dh. H. J. Borghols, voor-' zitter van het Comité Katholieke 's-Graven hage en waarvan het secretariaat berust bij Dh. B. Duynstee, Bezuidenhout 153a, Den Haag. Penningmeester is Dh. L. J. M. Haring. Voorts hebben in het Comité zit ting de Z. E. Pater G. Dolle OJ.M., rector L. Brink, de dames Meertens en L. Holzap- fel namens de Graal, mevr. Teilegen-Bas- quin en Dhn. J. W. v. d. Akker, Mr. F. J. H. Bach, Dr. J. P. Ohr. de Boer, W. C. van Breda, C. M. Drabbe, L .F. Guit, Mr. Th. P. J. ten Hagen, J. D. de Kok, Mr. W. P. M. van der Loo en Mr. H .M. L. H. Sark. DIRECTEUR F. FRENCKEN. Benoemd tot geheim kamerheer van Z. H. den Pans. De directeur van het K-J.V.-werk in het bisdom Breda, de Weleerw. heer F. Frenc- ken, is ter gelegenheid van zijn zilveren priesterfeest, benoemd tot geheim kamer heer van Z. H. den Paus. EERSTE KAMER. Gisteravond kwam de Eerste Kamer te 8.30 uur bijeen. De voorzitter hield de volgende rede: „Na een kortstondig lijden is de heer Smeenge plotseling aan de zijnen ontval len. In leeftijd op een na het oudste lid van deze Kamer had hij vele jaren zitting in het Parlement. Verreweg het grootste ge deelte daarvan in de Tweede Kamer der Staten Generaal: van 5 April 188614 Sep tember 1918. Ruim een jaar later, 17 September 1919, deed de overledene zijn intrede in ons mid den. Heeft het terrein zijner werkzaamheden sindsdien niet zoozeer hier gelegen, zoo woonde hij den tijd, welken hij ten Eerste Kamer was afgevaardigd, de vergaderingen trouw bij. Welwillend, gedienstig van aard, heeft hij zich voor de belangen van velen daar buiten ingespannen. Zijn vriendelijke omgang zal hier onge twijfeld in goede herinnering blijven". De Kamer gaat in afdeelingen. De vergadering wordt te 8.40 uur ver daagd tot vandaag elf uur. HET WERKFONDS 1934. Aanbesteding voor anderhalf millioen binnenkort te wachten. Naar het „Volk" verneemt, is tusschen de bouwarbeiderkbonden en het Werkfonds overeenstemming verkregen over de vol gende objecten: Den bouw van de Vechtbrug en omleg ging weg te Ommen. Raming 46.500; weg- omlegging te Roozendaal. Raming 678.500; aanleg van een weg in Zeeuwsch Vlaande ren van Koewacht naar Sint Jansteen. Ra ming 143.543; verbetering van den rijks weg van Borne naar Hengelo. Raming 50.450; verbetering van den rijksweg in de gemeenten Naaldwijk, Maasland en De Lier. Raming 535.000; het maken van wal- beschoeiingen in de gemeente Gaasterland. Raming f 20.000. De ministerieele commissie heeft de over eengekomen loon en en arbeidsvoorwaar den voor deze werken goedgekeurd, zoodat de aanbesteding van deze werken tot een totaal bedrag van 1.473.993 binnenkort tegemoet as te zien. OPHEFFING RIJKS GEOLOGISCHEN DIENST. Request gericht aan deu Minister van Waterstaat. Ondergeteekenden, Hoogleeraren in de Geologie, Geografie en Biologie geven Uwe Excellentie met verschuldigden eerbied te kennen, dat zij de opheffing van den Rijks Geologischen Dienst en de daaruit voort vloeiende stopzetting van de Geologische Kaarteering van Nederland ten hoogste zouden betreuren. (w.g.) Prof. dr. B. G. Escher, Hooglee raar in de aard- en delfstofkunde, palaeon- tologie en kristallografie aan de Rijksuni versiteit te Leiden. (w.g.) Prof. dr. Ir. J. A. A. Mekel, Hoog leeraar in de geologie aan de Technische Hoogeschool te Delft. (w.g) Prof. dr. L. G. M. Baas Becking, Hoogleeraar in de plantkunde aan de Rijksuniversiteit te Leiden. (w.g.) Prof. dr. H. J. Lam, Buitengewoon Hoogleeraar in de systematische plantkun de aan de Rijksuniversiteit te Leiden. (w.g.) Prof. dr. L. M. R. Rutten, Hoog leeraar in de geologie en palaeontologie a. d. Rijksuinversiteit te Utrecht. (w.g.) Prof. dr. K. Oestreich, Hooglee raar in de natuurkundige aardrijkskunde a. d. Rijksuniversiteit te Utrecht. (w.g.) Prof. L. van Vuuren, Hoogleeraar in de sociale en econom. aardrijkskunde, kol.aardrijkskunde en landsbeschrijving a. d Rijksuniversiteit te Utrecht. (w.g.) Prof. dr. H. A. Brouwer, Hoog leeraar in de algemeene en practische geo logie en petrologie a. d. Gem. Universiteit te Amsterdam. (w.g.) Prof. dr. A. H. P. Gerth, Buiten gewoon Hoogleeraar in de stratigrafische geographie en palaeontologie a. d. Gemeen te Universiteit te Amsterdam. (w.g.) Prof. dr. ir. C. H. Edelman, Hoog leeraar in de Mineralogie, petrologie, geo logie en agrogeologie a. d. Landbouwhoo- geschool te Wageningen. (w.g.) Prof. dr. H. M. Quanjer, Hooglee raar in de plantenziektekunde a. d. Land- bouwhoogeschool te Wageningen. (w.g.) Prof. dr. E. Reinders, Hoogleeraar in de plantkunde a. d. Landbouwhooge- school te Wageningen. (w.g.) Prof dr. J. Jeswiet, Hoogleeraar in de plantensystematiek, dendrologie en plantengeographie a. d. Landbouwhooge- school te Wageningen. (w.g.) Prof. W. E. Boerman, Hoogleeraar in de econom. aardrijkskunde a. d. Neder- landsche Handels Hoogeschool te Rotter dam. TRANSFERBESPREKINGEN MET DUITSCHLAND. Een moeilijk verloop van de onder handeling. Op het oogenblik bevindt zich wederom een officieele Nederlandsche delegatie te Berlijn met het oog op de verlenging van de transferovereenkomst met Duitschland. De onderhandelingen zullen ditmaal lang, naar schatting ettelijke weken duren en bevinden zich nog pas in het beginstadium, dat nog geen aanleiding tot bijzondere op merkingen geeft. I Intusschen kan, volgens het „Handels blad", toch reeds medegedeeld worden, dat de besprekingen slecht vlotten en een zeer moeilijk verloop hebben, vooral met het oog op het voor Zwitserland zeer ongun stige resultaat dat de jongste Duitsche- Zwitsersche overeenkomst gehad heeft. Men moet zich dus in Nederland er op voorbereiden, dat van Duitsche zijde eischen gesteld zullen worden, die een har den strijd met zich zullen brengen. Voorloopig valt daarvan te zeggen, dat de officieele onderhandelaars der Neder landsche regeering er niet aan denken, het voorbeeld van Zwitserland na te volgen. VOLKSRAAD VAN NED.-INDIë Mr. W. H. van Helsdingen tot voorzitter benoemd. Bij K.B. is benoemd tot lid, tevens voor zitter van den Volksraad van Neder- landsch-Indië: voor den verderen duur van het op 15 Juni 1931 aangevangen tijdperk en voor den duur van het op 15 Juni aanvangend tijdperk van vier jaren, de heer mr. W. H. van Helsdingen, thans burgemeester van Soerabajav LANDBOUW EN MIDDENSTAND. Comité van Overleg gevormd tusschen de centrale Landbouw- en Midden standsorganisaties. In Februari IJ. werd onder leiding van den voorzitter van den Middenstandsraad ten Departemente van Economische Za ken een bespreking gehouden tusschen af gevaardigden der drie centrale Landbouw organisaties en der drie landelijke Mid denstandsbonden. Doel der bespreking was eenig overleg tot stand te brengen betreffende het com plex der vraagstukken, welke de verhou ding tusschen landbouw én middenstand beheerschen. De bespreking werd Donderdag 16 Mei j..l voortgezet, met het resultaat, dat zich een Comité heeft gevormd ui| de bovenge noemde 6 landelijke organisaties. Het comité heeft zich bereid verklaard, aangelegenheden, als boven aangeduid, mits ter kennis van het comité gebracht door een der Hoofdbesturen van boven genoemde organisaties te onderzoeken en langs minnelijken weg tot een bevredi gende oplossing trachten te brengen. Het comité is samengesteld uit de heer en N. H. Blink (Kon. Ned. Landbouw Comité); mr. H. van Haastert (Kath. Ned. Boeren- en TuinderSbond)mr. W. Rip (Christelijke Boeren- en Tuindersbond in Nederland); F. L. van der Leeuw (Kon. Ned. Midden standsbond); W. G. Scheeres (Vereemi- ging van den Christelijken Handeldr. en In- dustrieelen Middenstand in Nederland) en mr. F. J. H. Bach (Ned. R.-K. Midden standsbond). BUZIAU IN DEN HAAG GEHULDIGD. Maandagavond was het de beurt van Den Haag, om den koning van den HoLLand- schen lach, Buziau, in Scala te huldigen. Toen het publiek in de pauze even gele genheid kreeg om van de bekomen lach- krampen te herstellen, verscheen Buus weer op het tooneel, om lachend de hulde in ontvangst te nemen. Burgemeester de Monchy van Den Haag hield een geestig speechje, waarin hij de gevaren en de voordeelen van Buziau'6 op treden in de residentie tegen elkaar af woog. Hij kwam daarbij tot de conclusie, dat Buziau voorloopig nog niet gemist kan wor den. Burgemeester van Heil en berg Hubar van Rijswijk zeide zijn zilveren jubileum te vieren als bewonderaar van Buziau. Na dat verschillende aanwezigen nog het woord gevoerd hadden, dankte Buziau met een paar verlegen-eenvoudige woorden, en de zaal schalde van het enthousiast-gezongen „Lang zal hij leven", terwijl de jubilaris be graven werd onder bloemen. Algemeene Katholieke Kunstenaars- vereeniging. Dezer dagen vergaderde de Algemeene Katholieke Kunstenaarsvereeniging te Am sterdam. Des voormiddags werd een excursie ge houden naar het Museum Amstelkring en naar eenige kerken. Des namiddags vergaderden eerst de groepen afzonderlijk, waarna de door den voorzitter der vereeniging, den heer Co- lette geleidde algemeene vergadering werd gehouden. Ter sprake kwamen de via een circulaire en artikelen in de „Maasbode" gepubli ceerde bezwaren van den heer Molkenboer tegen de houding der katholieke juryleden der tentoonstelling van toegepaste moder ne religieuse kunst te Amsterdam en de motiveering van de afwijzing van zijn werk ter tentoonstelling ingezonden. Na dat gebleken was dat het bestuur buiten deze aangelegenheid staat en de heer Mol kenboer de passage, waarin hij jn zijn in gezonden stuk het vertrouwen in het be stuur opzegt, had teruggenomen, werd een motie van den heer Frank Luns, waarin een commissie van onderzoek wordt ge vraagd, aangenomen. Het jaarverslag werd goedgekeurd en hieruit bleek, dat het ledental op peil was gebleven. Gememoreerd werden de geslaagde stu diedagen te Huybergen en de aangename samenwerking van de V. A. N. K. In het najaar zullen namens de vereeni ging een vijftal lezingen door den K. R. O. worden uitgezonden. Het door den heer De Bever, penning meester, uitgebrachte financieele verslag werd goedgekeurd. Met algemeene stemmen herkoos de ver gadering den heer W. Mengelberg te Zeist tot secretaris. De loonen bij Van Gend Loos. Met betrekking tot de loononderhandelin gen heeft de Centrale Bond van Spoor-, Tram-, A.T.O.- en Van Gend en Loosper- soneel van de directie een schrijven ont vangen, waarin wordt medegedeeld, dat zij, na ernstige overweging en ten einde zoo veel mogelijk tegemoet te komen aan de geopperde bezwaren, besloten heeft met in gang van 1 Juli 1935 een nieuwe loonrege- lnig voor de arbeiders in te voeren. Van het thans geldend weekloon zal niet meer dan 2 pet. worden gekort, met opwaartsche af ronding op 5 en 0, terwijl bij het toeken nen een er periodieke verhooging de nieuwe loonregeling zal worden gevolgd. Met handhaving van de kenbaar gemaak te plannen en behoudens de uitzondering ten aanzien van het vrouwelijk kantoorper soneel, zal voor het kantoorpersoneel een salarisverlaging worden toegepast van 2 pCt., met opwaartsche afronding op 5 en 10 gulden. Retraite voor Dames nlt Indië. Het Katholiek Indisch Bureau verzoekt ons te willen mededeel en, dat dezen zomer weer een retraite zal gehouden worden in het retraitehuis „Cenakel" te Tilburg voor Dames uit Indië. De datum der retraite is vastgesteld op 1619 Juli a.s. De verblijf kosten zijn gesteld op 10. Opgave kan men doen èn aan de Eerw. Overste van het retraitehuis „Cenakel", Koningshoeve te Tilburg, èn aan het Ka tholiek Indisch Bureau, Schenkkade 226, Den Haag. RECHTZAKEN HITLER BELEEDIGD W. de R., districtsbestuurder van den Algem. Ned. Mijnwerkersbond te Kerkra- de was door de rechtbank te Maastricht veroordeeld tot 2 weken gevangenisstraf wegens het in voorraad hebben van voor het hoofd van een bevrienden staat belee- digende artikelen in strooibiljetten. In hoo- ger beroep werd verdachte door het ge rechtshof te 's Hertogenbosch veroordeeld tot 300 boete of 4 dagen hechtenis en bo vendien een maand gevangenisstraf voor waardelijk. LEEST DE ADVERTENTIES IN UW DAGBLAD. UIT DE OMGEVING NIEUWE WETERING. AUTO TEGEN EEN BOOM GEBOTST. Twee ernstig gewonden. Gisterenmiddag half twee heeft alhier op de Langeweg nabij de boerderij van den heer C. B. een ernstig auto-ongeluk plaats gevonden. De heer M. J. W. uit Bo degraven reed met zijn luxe ford-auto, waarin tevens een reiziger van de Verka- de's fabrieken had plaats genomen, op ge noemden weg, toen hij, doordat hij achter om zag naar een achter in zijn auto gele gen koffer, de macht over het stuur ver loor, met het gevolg, dat de auto van den weg geraakte en tegen een boom opreed. Hoewel blijkens ooggetuigen de auto een matige vaart had, waren de gevolgen zeer ernstig. De auto werd namelijk aan de voorzijde totaal versplinterd. De beide in zittenden liepen zware kwetsuren op. De heer W. bekwam een kniefractuur, terwijl zijn passagier door de voorruit werd geslingerd en daarbij eveneens ernstig ver wond werd. Beide heeren werden naar het Acad. Zie kenhuis te Leiden overgebracht. De auto werd later door een kraanwagen weggesleept. ALKEMADE. Gemeenteraad. De Raad komt mor genmiddag te 2.30 uur in spoedeischende zitting bijeen ter vaststelling van tarie ven en reglement voor het zwembad. KATWIJK. Geboren: Gijsbert, z. van G. v. Duyn en J. Vlieland Gerrit Jan, z. van M. v. d. Meij en Ch. G. Minnee Corn el is, z. van C. v. d. Meij en J. Noort Jannetje, d. van J. Haasnoot en C. v. d. Plas. Ondertrouwd: T. Ouwehand en L. Harteveld G. Klinkenberg en Kn. de Niet A. Haasnoot en J. A. F. A. Koster T. v. Velzen en J. v. d. Kweek. Getrouwd: J. v. Duyvenibode en Tr. Varkevisser J. den Hollander en K. Fleschsenhar. Overleden: J. Mos 9 j., z. van M. Mos en A. v. Duyven-bode N. v. d. Eijkel 52 j., echtgenoote van L. de Best A. Hoek 7 w., z. van J. Hoek en A. van Duyn. KATWIJK AAN DEN RUN. Bloembollenveiling. Gisteravond had de verkooping plaats van te veld staande bloembollen. Deze veiling had plaats in het parochiehuis. De opbrengst was ten bate der R.K. kerk. Er was veel belangstelling en er werd flink geboden. De opbrengst be droeg 1193. Reclasseering. De collecte ten bate der Reel asseerings arbeid heeft alhier opge bracht 19.81. Te Katwijk aan Zee was de opbrengst 72.96. NOORD WIJKERHOUT. Santos-bloempje. Op 10 Juni a.s. zal in deze gemeente het Santos-bloempje ver kocht worden. Bouwen. B. en W. hebben aan M. v. Parera alhier, vergunning verleend tot het bouwen van een dubbel woonhuis langs dien Heeren weg, alhier. Muziektent. De muziektent is ge plaatst op het Julianaplein. Binnenkort zullen we dus van het le concert kunnen genieten. ZILK. Roeiboot vermist De heer C. R., wo nende alhier, kwam tot de minder aangek- name ontdekking, dat een hem toebehoo- rende roeiboot van eigenaar is verwisseld. Door de politie is een onderzoek ingesteld. SASSENHEEM. Paard op hoL Gistermorgen, terwijl de slager U. uit de Haarlemmermeer een oogenblik zijn paard onbeheerd liet staan, reed een auto tegen den wagen. Tengevol ge van de schok sloeg het paard op hol en rende over de Hoofdstraat. De eigenaar wist door hard loopen het paard bij de kop te grijpen, doch na twee honderd meter het dier te hebben gehouden kwam hij te val len en kreeg het voertuig over zijn lichaam en bleef liggen. Het paard werd nabij het K.S.A.-gebouw tot stilstand gebracht. Dr. Hueber werd ontboden en heeft den voer man verbonden in het St. Bernardusge- sticht. Later kon hij weer naar zijn wo ning terugkeeren. WARMOND. Gemeenteraadsverkiezing. De gisteren gehouden zitting, waarin de nummering heeft plaats gevonden voor de ingedien de lijsten van Candida ten voor de aanstaan de Gemeenteraadsverkiezing had het vol gende resultaat: Lijst 1 de R.K. Staatspartij. Lijst 2 de Christelijke Hist, partij en de A.- R. Partij. Lijst 3. de S.D.A.P. Lijst 4 Vrije Lijst (Lijst Alb. Oudshoorn). Gemecnlieraad. - De Raad dezer ge meente komt Donderdag as. in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de navolgende agenda: 1. Ingekomen stukken 2. Wijziging der verordening op de heffing van besmettelijke ziektegelden. 3. Wijziging der verordening regelende het kampeeren binnen deze Gemeente. 4. Wijziging der verordening houdende verbod tot het zich vertoonen in ongeoorloofde kleeding bin nen deze Gemeente. 5. Wijziging van den naam der Warmundadwarsstraat in „van Beveminkstraat". 6. Vaststelling bebouw de kom der Gemeente in verband met de nieuwe bouwverordening. 7. Overname grond en vijver bij de R.K. kerk voor weg- verbreeding. 8. Benoeming lid der Commis sie tot wering van schoolverzuim wegens vacature. 9. Benoeming lid der plaatselijke commissie van toezicht op het Lager On derwijs wegens vacature. 10. Comptabili teit. 11. Wat verder ter tafel zal worden ge bracht. 12. Rondvraag, 13. Reclame vergun ningsrecht. 14. Reclame hondenbelasting. Zeilboot omgeslagen. Een zeilboot be mand met de heeren G. v.D„ A. B. en C. v. W. alhier is in de Leede voor de boerderij Meerrust alhier omgeslagen. Niet dan met zeer groote moeite wisten de inzittenden den kant te bereiken, waar zij door hulp vaardige handen op het droge werden ge bracht. Dit geval is wederom goed afgeloo- pen, doch moge het nogmaals een voorbeeld zijn voor de vele beoefenaars van de wa tersport om toch vooral de noodige voor zichtigheid te betrachten. 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 7de lijst Trekking van Woensdag 22 Mei 1935 Hooge Prijzen 50.000.— 9935 1.000.— 2285 12165 15408 16327 4007569 8035 19065 2001314 12224 14525 100.— 6 1802 4342 5436 11137 11354 16543 20013 Prijzen van 70. 14 99 107 140 171 219 280 289 538 574 799 886 1236 1254 1345 1379 1487 1697 1826 2047 2051 2332 2403 2411 2487 2493 2543 2614 2645 2670 2726 2825 2975 3017 3053 3231 3467 3472 3478 3513 3601 3653 3666 3735 3802 3806 3875 3879 3988 4050 4192 4327 4494 4496 4497 4649 4765 4803 4956 4988 5134 5192 5226 5320 5371 5416 5505 5535 5559 5609 5659 5905 6006 6120 6443 6608 6721 6814 6883 6894 7197 7300 7302 7398 7539 7639 7695 7755 7795 8073 8213 8384 8411 8422 8455 8560 8606 8897 9009 9127 9307 9553 9583 9769 10148 10405 '0443 10478 10479 10649 10817 10965 11014 11038 11156 11162 11167 11206 11273 11411 11477 11493 11715 11716 11776 11981 12050 12072 12202 12245 12252 12322 12440 12445 12471 12491 12694 12736 12974 13012 13055 13123 13174 13220 13349 13517 13525 13683 13726 13859 13948 14052 14102 14107 14359 14486 14494 14560 14587 14591 14719 14902 14931 14963 15044 15062 15106 15136 15162 15178 15226 15238 15299 15447 15492 15499 15558 15672 15895 15978 16033 16110 16119 16134 16166 16325 16353 16566 16583 16642 16691 16724 16784 16911 16983 17094 17193 17254 17293 17411 17526 17616 17795 17867 17879 17903 18019 18129 18247 18283 18285 18412 18738 18960 18973 19049 19172 19218 19234 19259 19306 19521 19589 19594 19650 19680 19756 19857 19897 20062 20087 20357 20535 20597 20682 20733 20791 20850 20886 20917 20920 Nieten 22 26 67 77 93 141 185 231 235 237 239 241 267 271 296 357 365 438 493 522 555 564 582 650 662 697 753 758 763 848 854 861 923 931 933 944 971 1001 1051 1071 1078 1116 1117 1126 1129 1203 1205 1232 1287 1305 1409 1419 1477 1516 1534 1576 1595 1612 1645 1646 1651 1744 1860 1874 1915 1929 1954 1963 1966 1976 1994 2020 2083 2170 2247 2261 2295 2312 2324 2338 2399 2417 2448 2489 2518 2556 2585 2599 2682 2718 2820 2821 2856 2866 2962 3057 3083 3096 3114 3135 3146 3155 3157 3214 3250 3261 3264 3274 3276 3337 3379 3404 3409 3412 3473 3491 3500 3502 3506 3563 3584 3652 3682 3718 3737 3749 3885 3895 3938 3944 4024 4026 4031 4101 4169 4200 4216 4217 4230 4262 4313 4314 4343 4628 4670 4719 4750 4789 4808 4810 4859 4861 4970 4986 5011 5021 5059 5069 5092 5133 5272 5301 5302 5359 5374 5377 5391 5431 5495 5503 5542 5564 5567 5597 5603 5673 5727 5733 5754 5759 5811 5830 5849 5897 5951 5956 5979 6033 6049 6054 6087 6110 6157 6196 6231 6245 6249 6342 6369 6392 6448 6457 6459 6476 6489 6516 6562 6569 6605 6631 6638 6679 6725 6752 6759 6769 6770 6862 6876 6889 6893 6935 Ö9b9 6996 7005 7006 7029 7U36 7038 7Ü49 7066 7146 7151 7187 7258 7271 7275 7293 7304 7324 7372 7406 7446 7460 7560 7659 7670 7675 7740 7779 7801 7830 7841 7865 7877 7883 7908 7915 7927 7959 7962 7968 7984 8103 8114 8129 8165 8178 8202 8222 8271 8284 8329 8354 8396 8405 8523 8534 8548 8582 8oÖ4 8640 8ÖaO 6WI 8770 8784 8846 8876 8886 8933 8955 8977 9010 9021 9033 9081 9084 9099 9103 9129 9135 9138 9160 9177 9J.89 9~<:5 92aa 93lü 9322 9328 9886 9392 9415 9422 9500 9528 9540 9561 9566 9628 9629 9631 9664 9822 9859 9876 99U0 9950 10009 10022 10043 10082 10136 10155 10201 10206 10220 10263 10267 10363 10372 10381 10400 10455 10459 10484 10514 10518 10533 10542 lüotil 10617 10734 10735 10744 10755 10794 10835 10848 10870 10886 10899 10908 10936 10974 10976 10979 10985 10988 10994 11004 11031 11046 11087 'llÜ90 11092 11152 11186 11193 11196 11225 11289 11297 11331 11397 11410 11413 11456 11473 11475 11516 11598 11618 11704 11779 11792 11841 11874 11990 11994 12040 12144 12191 12279 12328 12368 12379 12387 12414 12436 12443 12499 12508 12533 12564 12574 12609 12640 12755 12765 12778 12787 12803 12817 12819 12860 12875 12885 12907 12928 12938 12979 12987 12994 13000 13004 13028 13030 13072 13079 13105 13114 13154 13163 13184 13200 13230 13237 13251 13259 13271 13292 13305 13330 13361 13398 13407 13416 13425 13448 13487 13501 13678 13680 13745 13773 13822 13884 13938 13941 13946 13959 13968 14037 14041 14125 14168 14196 14224 14252 14274 14283 14291 14304 14340 14393 14440 14453 14455 14467 14479 14495 14496 14527 14530 14563 14576 14611 14612 14630 14650 14679 14720 14735 14776 14939 14983 14989 15005 15029 15041 15112 15154 15222 15270 15317 15368 15383 15384 15387 15448 15475 15504 15518 15620 15648 15678 15741 15742 15759 15801 15806 15875 15906 15920 15969 15997 16022 16088 16096 16118 16151 16251 16269 16303 16355 16364 16339 16393 16426 16458 16461 16502 16538 16547 16548 16560 16592 16651 16755 16767 16771 16793 16809 16813 16824 16832 16847 16852 16920 16921 16939 16996 17031 17037 17063 17084 17118 17133 17177 17260 17270 17289 17311 17325 17336 17355 17361 17577 17633 17647 17721 17739 17767 17777 17800 17820 17824 17863 17911 17949 17955 18011 18036 18040 18065 18091 18156 18172 18173 18261 18372 18397 18401 18411 18446 18449 18467 18469 18474 18541 18572 18583 1859'J 18673 18699 18704 18727 18777 18787 18844 18853 18864 18893 19014 19072 19079 19158 19160 19195 19223 19252 19260 19267 19349 19370 19406 19424 19463 19473 19561 19583 19599 19663 19667 19672 19711 19734 19832 19841 19872 19895 19921 19945 1S990 20016 20125 20167 20200 20233 20244 20252 20276 20318 20348 20385 20339 20412 20435 20458 20459 20513 20637 20654 20760 20774 20838 20910 20983 20984

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 7