In het Chineesche restaurant „Chung Ho Cha Lou" aan de Lichte Gaard te Utrecht, heeft zich gisteren een vreeseltfk drama afgespeeld. Lee Fow, de Chineesche bediende werd door den kok Li Fang den hals afge sneden, waarna laatstgenoemde van het dak sprong. Groote Engelsche manoeuvres aan de kust van Cornwall. In den nacht verlaten landingstroepen drie kruisers, welke voor de kust liggen. Tijdens de rechtzitting te Almelo over de ontvoering van den Duit- schen emigrant Gutzeit. V.l.n.r. de Officier van Justitie Mr. H. F. Wolfson, de verdachte H. Kleine Snuverink, Mr. A. W. Kleine- hammens (Rechter) en Mr. A. C. Leendertsz (President). Op het Italiaansche vliegveld Centocelle werden groote, militaire oefe ningen gehouden. Italiaansche artillerie, voorzien van gasmaskers, tijdens een heftigen, „vijandelijken" gasaanval. Het vliegtuig van een Duitscher die er een oceaanvlucht mee wilde maken, welke wegens geldgebrek niet doorging, wordt van Waalhaven naar Aviolanda overgebracht. Aan den mond der Maashaven te Rotterdam, waar eertijds groote scheepswerven waren, ligt thans slechts oud roest. Een brok vergane glorie...... In de tuinen van het Chelsea Hospitaal te Londen wordt hard gewerkt, daar het Engelsche Koningspaar Nu regen en koude voorbij schijnen, is Het duizend jaar oude slot te Berlijn. Köpernick, waar deelnemers het heden zou bezoeken. Onder toezicht van invaliden wordt de rotstuin gefatsoeneerd. deze idylle mogelijk...aan de Olympiade worden ondergebracht.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5