Met den staf van de Panderfabriek is constructeur Th. E. Slot thans bezig op de werf van „De Schelde" te Vlissingen met den bouw van een verkleinde editie van de „Postjager", de S. 12. De nieuwe K.LH. vogel „Roerdomp" nadert haar voltooiing. De laatste hand wordt gelegd aan de drie door de K.L.M. bestelde F. 22-types. Aan het eind van deze week zal de „Roerdomp" den luchtdoop ondergaan. Het monteeren der motoren. De eerste tocht van het zesmeterjacht „Piet Hein", dat op de Gtjmpiade zal uitkomen. Sir Mac Pherson Robertson in druk ge sprek met den bekenden „Uiver"-piloot Parmentier, op-het vliegveld Schiphol te Amsterdam. De heer Berkhoff, voorzitter van den Nederlandschen Ban- ketbakkersbond, legt de laatste hand aan het geschenk, dat op „Moederdag" aan H.M. de Ko ningin zal worden aangeboden. De electrificatle van de lijn Rot terdam-Hoek van Holland is thans geheel gereed. De eerste electrische trein rijdt het sta tion Hoek van Holland binnen. De Utrechtsche Jachtvereenlging had Woensdag als eindfeest van het seizoen een cross-country en een springconcours georganiseerd. De heer J. P. Weiburg tijdens een sprong. Gisteren werd op de golflinks van de Kennemer Golfclub te Zandvoort de internationale golfwedstrijd Neder landBelgië voor dames gespeeld. Mevrouw A. Buma-van Tienhoven heeft een schitterende hole gescoord in de four-some, welke ze tesamen met mevrouw N. Fabius-Noyen speelde. Woensdag arriveerde op het vliegveld Schiphol de organisator van lie Londen-Melbourne-race, Mr. Mac Pherson Rpbertson. V.r.n.l. Mevr. Robertson, Mac Pherson Robertson en havenmeester Thomson. Een bloesemsprookje te Pur- merend in den bloeienden beemster. De „Vereeniging tot het verschaffen van woningen aan min vermogenden", te Den Haag, bestaat op 10 Mei a.s. 5 jaar, ter gelegenheid waarvan de bewoners een gevelsteen aan het bestuur der vereeniging hebben aangeboden. De oudste bewoner, de heer W. de Beer, onthuld den steen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5