PRACHTIGE VOORJAARS WEDSTRIJDEN OP DE KAAG Het internationaal hockey- tournooi te Brussel. MAANDAG 6 MEI 1935 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. ff Oude bekenden en nieuwe gezichten. BORGERHOFF MULDER ONTWRICHT EEN ARM. DE EERSTE DAG. Kaag-bestuur en zeilers mogen niet kla gen over den inzet van het zeiLseizoen. Twee dagen mooi weer en vrij goed zeil- weer, Zaterdags wat meer wind, Zondags af en toe iets minder. Tal van zeilers hadden aan de uitnoo- diging van het Kaagbestuur om de Voor- Kaag mede te maken gevolg gegeven en de deelname was zoodanig als men in sommige, vroegere Kaag-weken placht mee te maken. Dat belooft dus wat voor het komend seizoen, vooral nu de Kaag haar zilveren jubileum hoopt te herdenken. In verband met de groote drukte tijdens de Kaagweken heeft de energieke voorzit ter, ir. van Hoolwerff, die er steeds op uit is allerlei plannen uit te denken ter ver eenvoudiging en vergemakkelijking van het wedstrijd wezen, ook in de laatste jaar vergadering weer een voorstel gedaan. Dit behelsde een vergemakkelijking van het werk voor het wedstrijdcomité, dat het 't mag overbekend geacht worden in de Kaagweek heusch niet zoo gemakkelijk h«eft. Als bij alle wedstrijden beeft ook de Kaagweek een jury voor start en een jury voor aankomst, welke beide op den start- toren zetelden. De heer v. Hoolwerff wil de dit nu scheiden en de jury van aan komst plaats doen nemen op een vaartuig, voor anker liggend achter de lijn van aan komst. Hierdoor wordt verkregen, dat deze jury een veel beter overzicht krijgt over de binnenkomende schepen. Met dit plan nu is tijdens deze Voor- Kaag een proef genomen en hoewel niet direct noodig, wijl het nu niet zoo druk was als in de Kaagweek deze proef zal ongetwijfeld wel voldaan hebben. In verband met een en ander is er te vens voor de jachten, welke tweemaal de baan zeilen, een nieuwen keerboei gelegd, ongeveer 100 M. voor de finish. Daardoor wordt het gedrang op de startlijn ook veel minder. Over de resultaten van de wedstrijden zelf mogen we niet ontevreden zijn. Er was hier en daar reeds aardig spanning. Oude bekenden en nieuweren bekampten elkaar. En hoewel er met den Oostenwind niet zoo heel veel te wagen en te experi menteeren was, bewezen de zeilers toch uit de races te willen halen wat er uit te halen was. Eén mooi resultaat van Zaterdagmiddag willen we nog even vastleggen. Borger- hoff Mulder, die in verband met het niet starten der A-jollen, toch wilde zeilen, probeerde het in de Pampusklasse en kwam als eerste aan met ongeveer 5 mi nuten voorsprong op nummer twee. De resultaten van Zaterdagmiddag lui den: 45 M2. Kruiserklasse: 1. Walta, stuurm. C. A. Vermaat, 2. Coppelstock, stuurm. J. H. C. Sieverts; Boekanier, stuurm. A. War ners opgeg. Regenboogklasse: 1. Saenden, stuurm. L. de Wit, 2. De Leede III, stuurm. W. Z. van der Meij, 3. Nimf, stuurm. M. G. Brand, 4. Vennemeer, stuurm. Klinge, 5. Holland, stuurm. F. P. Bos. 12 Voetsjollenklasse B: 1. Reveller, stuurvr. mej. F. A. C. Leenen, 2. Take Care II, stuurm. J. A. de Vries, 3. Hot Tod dy, stuurm. F. P. Flu, 4. It Sweltsje, stuur man H. F. v. Tienhoven, 5. Waterschoen, stuurvr. mej. A. G. de Vries. 12 Voetsjollen C: 1. Sterntje, stuurm. H. W. Kalis, 2. Eider, stuurm. B. Ouwerkerk Jr., 3. Feja, stuurvr. mej. E. Sijthoff, 4. Alvertje, stuurm. E. J. Coster Jr., 5. Sheila, stuurm. Tj. Maas. 12 M2. klasse B: 1. Take Care, stuurm. H. Baerends, 2. Twente, stuurm. mej. G. Cohen, 3. Wipneus, stuurm. R. Nolles. 12 M2. klasse A: 1. Spitsmuis, stuurm. C. M. H. Nauta, 2. Dinges, stuurm. W. J. H. Nauta, 3. Brasem, stuurm. v. d. Meer, 4. Panier, stuurm. H. Schepers. Pampusklasse A: 1. Waterlooper, stuur man P. H. R. Borgerhoff Mulder, 2. Rui ter, stuurm. R. Reitsma, 3. Windveer, stuurm. L. van Essen, 4. Bries, stuurm. J. M. J. Monde, 5. Norremeer, stuurm. J. C. P Hofker. Pampusklasse B: 1. Spriet, stuurm. J. M. G. Schrama, 2. Zweiland, stuurm. M. H. v. Hooff Jr., 3. Windekind, stuurm. B. Horst. Handicapklasse D: 1. Niver Down, stuur man A. Warburg, 2. Kriek, stuurm. A. C. M. M. Bakker, 3. stuurman R. Alt, 4. Tante Tot, stuurm. B. v. d. Zaal Czn. DE TWEEDE DAG. De tweede dag van de Voor-Kaag werd door niet minder fraai weer begunstigd dan de inzet op Zaterdagmiddag. Echter, de zeilers zouden gaarne wat van de zo merwarmte hebben opgeofferd en inge ruild voor 'n dosis wind, want de wind liet de zeilers somwijlen leelijk in den steek. Dat ondervonden vooral de Regenboog zeilers, die den tweeden wedstrijd van den dag maakten. In dezen wedstrijd mochten de jachten slechts met één zeiler bemand zijn. Door den flauwen wind had den zij het echter heelemaal niet lastig. Zij konden het op hun gemak af. Zelfs zag het wedstrijdcomité zich genoodzaakt de baan in te korten. De dobberpartij werd tenslotte gewonnen door Willem van der Meij, die hiermede zijn zooveelste één-man overwinning behaalde. In de gewone race der Regenboogklasse was Leen de Wit weer de baas over Wil lem van der Meij, terwijl Zuiderbaan thans de derde plaats bezette, doch in het eindklassement voor de prijzen bleef Brand hem toch de baas. Vermaat, die daarmede tevens den eersten De wedstrijd der 45 M2. Kruiserklasse leverde opnieuw 'n zege op voor C. A. prijs won. De Nauta-zeilers wisten door goede plaatsen op den tweeden dag de beste prij zen weg te sleepen in de 12 M2. Sharpie- klasse A. In de B-klasse waren het Bae rends en Nolles, die de prijzen wonnen. De 12 Voetsjollenklasse A, die twéé wedstrijden te zeilen had, omdat er Zater dag niet gezeild was, leverde 'n wel zeer onaangename verrassing op. De jollen- kampioen Borgerhoff Mulder, die Zater dagmiddag in de Pampusklasse zulk 'n uit stekend resultaat behaalde, had n.l. het ongeluk in zijn jol uit te glijden, waar door hij voor de zooveelste maal een arm ontwrichtte. Hij was daardoor genoodzaakt van verder zeilen af te zien en moest per auto naar het Acad. Ziekenhuis worden vervoerd. Dat was de grootste tegenvaller op de zen mooien dag. In de Pampusklasse A bewees de jonge Reitsma goed thuis te hooren. Hij eindig de thans als eerste en legde beslag op den eersten prijs. In de B-klasse van dit type werd de Waterlooper weer eerste, doch het scheep je werd nu gezeild door den eigenaar, G. H. v. Hoofwerff. Van Hooff Jr. was even wel op de tweede plaats geëindigd en won aldus den eersten prijs. Deze zeiler zal wel spoedig naar de A-klasse verhuizen. Hetzelfde kan gezegd worden van den C-jollenzeiler Kalis, die nu wel niet tot de best geplaatste behoorde, doch niette min door zijn resultaat van Zaterdag op den eersten prijs beslag legde. Tenslotte nog: de Olympiajollen. De deelname van slechts twee dezer nieuwe wedstrijdsqheepjes kon nog weinig hou vast geven over het beschikbare mate riaal, zoodat we ons oordeel gevoegelijk tot later kunnen opschorten. Al met al was het 'n fraaie inzet van het zeilseizoen op de Kaag, waarvan noch bestuur noch zeilers spijt zullen hebben. De uitslagen luiden: 45 M2. Kruiserklasse: 1. Walta, stuurm. C. A. Vermaat. Totaal-uitslag: 1. Walta, stuurm. C. A. Vermaat. Regenboogklasse: 1. Saenden, stuurm. L. de Wit, 2. De Leede III, atuurm. W. Z. van der Meij, 3. De Sevan, stuurm. H. Zui derbaan. Totaal-uitslag: 1. Saenden, stuurm. L. de Wit, 2. De Leede III, stuurm. W. Z. van der Meij, 3. Nimf, stuurm. M. G. Brand. 12 M2. scharpieklasse A: 1. Dinges, stuurm. W. J. H. Nauta, 2. Brasem, stuur man J. van der Meer. Totaal-uitslag: 1. Dinges, stuurm. W. J. H. Nauta, 2. Spitsmuis, stuurm. C. M. H. Nauta. Pampusklasse A: 1. Ruiter, stuurm. R. Reitsma, 2. Norremeer, stuurm. J. C. P. Hofkes, 3. Windveer, stuurm. L. v. Essen. Totaal-uitslag: 1. Ruiter, stuurm. R. Reitsma, 2. Windveer, stuurm. L. v. Essen, 3. Norremeer, stuurm. J. C. P. Hofkes. Pampusklasse B: 1. Waterlooper, stuur man G. H. v. Hoolwerff, 2. Zweiland, stuur man H. M. v. Hooff Jr., 3. Windekind, stuurm. B. Horst. Totaal-uitslag: 1. Zweiland, stuurm. M. H. v. Hooff Jr., 2. Spriet, stuurm. J. M. G. Schrama, 3. Waterlooper, stuurm. G. H. v. Hoolwerff. 12 M2. sharpieklasse B: 1. Take Care, stuurm. H. Baerends, 2. Wipneus, stuurm. R. Nolles. Totaal-uitslag: 1. Take Care, stuurm. H. Baerends, 2. Wipneus, stuurm. R. Nolles. 12 Voetsjollenklasse A: 1. Vagebond, stuurm. Th. J. v. Helvert, 2. Daphnia, stuurm. H. Coops, 3. Hans, stuurm. A. H. van Vliet. Totaal-uitslag: 1. Vagebond, stuurm. Th. J. v. Helvert, 2. Hans, stuurm. A. H. v. Vliet, 3. Good Luck, stuurm. J. L. v. Wer- meskerken. Gemengde klasse: 1. stuurm. R. Alt, 2. Never Down, stuurm. A. Warburg, 3. Kriek, stuurm. A. C. H. M. Bakker. Totaal-uitslag: 1. Never Down, stuurm. A. Warburg, 2. stuurm. R. Alt, 3. Kriek, stuurm. A. C. H. M. Bakker. 12 Voetsjollenklasse B: 1. Hot Toddy, stuurm. F. P. Flu, 2. Take Care II, stuurm. J. A. de Vries, 3. Waterhoen, stuurvr. mej. G. A. de Vries. Totaal-uitslag: 1. Hot Toddy, stuurm. F. P. Flu, 2. Take Care, stuurm. J. A. de Vries, 3. Reveller, stuurvr. mej. F. A. C. Leenen. 12 Voetsjollenklasse C: 1. Radetiske, stuurm. A. Le Poole, 2. Alvertje, stuurm. E. J. Coster, 3. Black Magie, stuurm. W. Stoutenbeek, 4. Tureluur, stuurm. J. v. Dalen. Totaal-uitslag: 1. Sterntje, stuurm. H. W. Kalis, 2. Radetiske, stuurm. A. Le Poole, 3. Alvertje, stuurm. E. J. Coster, 4. Feja, stuurvr. mej. E. Stfthoff. Regenboogklasse (door één zeiler be mand): 1. De Leede III, stuurm. W. Z. van der Meij, 2. Saenden, stuurm. L. de Wit, 3. Swan, stuurm. H. Zuiderbaan. Olympiajollen: 1. Oranje, stuurm. P. Schieffer. WIELRENNEN NEDERLANDSCHE WIELERBOND OPGERICHT. Gisteren is te Utrecht de Nederlandsche Wieier Bond opgericht, waartoe direct 26 wielerclubs zich aansloten, tesamen onge veer 2200 werkende leden omvattend. Er waren 34 wielerclubs aanwezig, waar van enkelen, die geen mandaat hadden om zich staande de vergadering bij den nieu wen Bond aan te sluiten. Het bestuur is als volgt samengesteld: voorzitter B. W. Lindeman Utrecht, W. Gerritsen Amsterdam, secretaris, G. Du- caat Utrecht, penningmeester, J. Vlottes Amsterdam, J. Wolters Heerlen, P. Koek koek Rotterdam en C. Planey Den Haag, leden. Hert ligt in de bedoeling om zoo mogelijk het volgend jaar gedaan te krijgen om li centies zelf uit te reiken. Voorts is besloten niet deel te nemen aan de Nederlandsche kampioenschappen voor wielerclubs, uitgeschreven door de N.W.U., daar men de data hoogst ongunstig vond. Zoo mogelijk hoopt men nog dirt jaar eigen clubkampioenschappen te organi- Onder de vereenigingen, die zich direct aansloten, noemen we om. Excelsior Gouda en Nieuw Swift Leiden. Verscheidene vereenigingen hebben hun standpunt nog niet bepaald. Verwacht mag worden, dat nog meer wielerclubs zich de zer dagen bij den nieuwen Nederlandschen Wielerbond zullen aansluiten. L. R. en T. Ver. „Swift" Gisteren werd er door A en B-klasse 85 K.M. gereden. In dezen wedstrijd is snel gereden. Direct na de start demarreerde van Aart, wat tot gevolg had, dat v. Ruy- ten, Coebergh en Ballegooi de Jong van het peleton losraakten. De leiders ver grootten hoe langer hoe meer hoe voor sprong tot Chr. de Vink na 20 K.M. weer demarreerde, hetgeen noodlottig werd voor J. van Wezel en W. Bakker. De hoofdgroep vergrootte haar voorsprong, totdat v. Aart na 40 K.M. een lekken band kreeg, maar Severijnen was zoo sportief om op hem te wachten. Ze liepen geza menlijk Chr. de Vink weer in, die teveel van zijn krachten gevergd had. In den eindspurt won van Aart met een wiel- lengte van W. Severijnen; tijd 2 uur 7 m. 3. Vink, 4. v. Wezel, 5. v. Ruijten, 6. W. Bakker, le B-klasser. Deze reed een schit terenden wedstrijd tusschen de A-klasse in 7. Coebergh, 8. Ballegooi de Jong. Deze zijn een poosje uit hun training geweest, door hun buitenlandsch verblijf. De wedstrijd voor Junioren, zal deze week bekend gemaakt worden. A.s. Zondag voor alle renners een tijdrace; nadere bij zonderheden volgen Zaterdag. Nieuw Swift Gistermorgen werd door bovengenoemde vereen iging voor A B-klasse een rit gere den over 56 K.M. gezamenlijk. De A-klas- sers reden buiten competitie verband. Reeds op den heenweg demarreerde A. Collee, die zijn laatste wedstrijd in de vereeniging reed, daar hij de stad gaat verlaten, en wist een voorsprong te ne- NEDERLAND WINT VAN ZWITSERLAND, DOCH WERD DOOR DUITSCHLAND GEKLOPT Onvolledigheid der Ned. ploeg. Het internationaal hockeytournooi, dat deze week ter gelegenheid van de wereld tentoonstelling te Brussel wordt gehouden, is Zaterdag aangevangen met een drietal wedstrijden. In den eersten wedstrijd speelde Neder land tegen Zwitserland, waarbij het Neder landsche elftal aanmerkelijk verzwakt uit kwam door het ontbreken van de Waal, Van Lierop, Van der Berg, Van der Haar, Caviët en Schnitger. Dat desniettemin Ne derland absoluut sterxer was dan de Zwit sers is een bewijs te meer, dat ons interna tionaal hockey op zeer groote hoogte staat. Door uitmuntend verdedigen van de Zwit- sersche achterhoede heeft men een groote nederlaag kunnen voorkomen. De Zwitsers hadden een 20 achterstand bij rust zeker verdiend en het overwicht in de tweede helft van Nederland was eigenlijk nog grooter Is de 10 overwinning van Neder land dus volkomen verdiend, aan den ande ren kant is het voor ons zeer de vraag of Zondag tegen Duitschland een zoo sterk gehavend team kans heeft op een overwin ning of een gelijk apei. Een zege op Frank rijk a.sr Dinsdag zou ons echter zoo goed als zeker in de eindstrijden brengen en dat mag in de eerste plaats reeds als belangrijk worden beschouwd. NederlandZwitserland 1—0. NederlandZwitserland was de eerste ontmoeting van het tournooi. De wedstrijd werd geleid door de Belgische scheidsrech ters de heeren Dirscheid en Coenen. Al spoedig weet Nederland te scoren uit een 6trafcorner, doch de corner is niet goed genomen en het doelpunt wordt ongeldig verklaard. Aan den anderen kant mogen de Zwitsers twee strafcorners nemen, doch ook dezé leveren geen succes op. Na een kwartier van gelijk opgaand spel komen de Oranjehemden sterk opzetten en de rest van de eerste helft zijn zij bijna steeds in de meerderheid. Wederom wordt uit een strafcorner gescoord, doch ook dit doelpunt wordt wegens een fout geannuleerd. Een pracht schot van van der Hagen wordt fraai door den Zwitserschen keeper gestopt. De rust gaat met blanken stand in. In de tweede helft wordt het tempo sterk verhoogd. Gunning onderscheidt zich bij zonder door zijn fraaie rennen, maar het binnentrio weet niet van de kansen te pro fiteered Bovendien redt de Zwitsersche keeper tallooze malen op werkelijk emi nente wijze. Na 20 minuten eindelijk komt het eerste en eenige doelpunt van den wedstrijd. Na samenspel van het binnentrio krijgt Jan van der Hagen den bal toegespeeld en zijn schot is der. Zwitserschen keeper te mach tig (10). Fel vallen de Zwitsers even aan en in die periode is het vooral Tresling, die uitblinkt door rustige verdediging. Het einde komt met onveranderden stand. Bij Nederland waren Tresling, van der Hagen, Schook en Brand de besten. Brand was in het veld wel aardig, doch voor doel miste hij het juiste schot. Bovendien aar zelde de voorhoede voor doel veel te veel. Bij Zwitserland waren de backs en Courvoi- sier de besten, terwijl keeper Tüscher op een prachtigen wedstrijd kan terugzien. De andere wedstrijden. Duitschland won op vrij gemakkelijke wijze zijn eersten wedstrijd. Met de rust was de stand 10 voor Duitschland door een doelpunt van Hamel. In de tweede helft waren de Duitschers veel sterker en met doelpunten van Mehlitz, Hamel (2X). Schmalix en Hamel kwam de eindstand op 60. Hamel trad in deze ontmoeting sterk op den voorgrond. Hij en Huffmann waren buitengewoon gevaarlijk. De wedstrijd BelgiëSpanje was meer spannend dan fraai. Met rust was er nog steeds niet gescoord en eerst 6 minuten voor het einde scoorde Spanje het eenige doelpunt van de ontmoeting. Een gelijk spel had de verhouding beter weergegeven. Duitschland neemt revanche. Met 5—1 heeft Duitschland gisteren, te Brussel tegen Nederland revanche geno men voor den j.l. Zondag te Amsterdam geleden 21 nederlaag In ieder geval moet Nederland as. Dinsdag van Frankrijk win nen om de tweede plaats te kunnen bezet ten in de betreffende groep, waardoor ons land zich verzekerd heeft voor een plaats in de halve finales. Reeds 2 minuten na den aanvang gaf Hamel aan Duitschland de leiding, nadat de Looper eerst nog een schot goed gekeerd had. Een strafcorner voor Nederland heeft geen succes. Een mooi schot van Schnitger wordt door Warnholtz uitstekend gehouden en de daaruit voortvloeiende strafcorner levert ook niets op. Houtzager stuwt zijn voorhoede steeds maar op en de aanvallen zijn zeker van een goed gehalte. Van der Haar onderscheidt zien daarbij als een goe den doorzetter. Langzaam maar zeker krijgt Duitschland echter een meerderheid en na 26 minuten is het Weiss, die na een mooien aanval tusschen hem, Hamel en Mehlitz, met een fraai schot de Looper passeert. Enkele minuten later wordt Stokmans door Scherbarth gepasseerd en het schot van dezen buitenspeler is den Nederland schen keeper te machtig (30). En direct na dit doelpunt rent Scher- berth weer langs de lijn, zijn voorzet wordt door Huffmann opgevangen en het is de laatste, die de Looper voor de vierde maal passeert (40). Direct daarna is het rusten. In de tweede helft'ie het spel aanvanke lijk sterk verdeeld. De Duitsche keeper redt keurig als Tresling een corner inschiet. Het spel is aan beide zijde van uitstekend gehalte en het is jammer, dat 5 minuten na de hervatting Duitschland wederom kan scoren. Gerdes gaf daarbij goed door aan Huffmann, wiens voorzet door Weiss wordt opgevangen. De Duitsche midvoor kogelt nummer vijf langs de Looper. Nog geeft Nederland den moed niet op en eindelijk weet Schitger een tegenpunt voor Nederland te maken (51).. Nog twee strafcorners mag Nederland nemen, doch goed genomen worden ze ook goed gehouden en het einde komt nadat het spel in de laatste tien minuten niet veel meer om het lijf had met een 51 over winning voor de Duitschers, welke uit den aard sterk geflatteerd is. Door het feit, dat Nederland het met enkele invallers moest doen, terwijl de voorhoede bovendien ge heel moest worden omgezet, was het Oran jeteam danig verzwakt. Duitschland daaren tegen had oi. een nog sterker team dan dat te. Amsterdam speelde. Geen zwakke pun ten waren in het Duitsche elftal te onder kennen. De Nederlandsche ploeg was lang niet in dien vorm van Amsterdam. De midden- linie viel in de tweede helft tegen, terwijl in de voorhoede de afwerking der aanval len niet deugde. De overige wedstrijden. Spanje won met 20 van Oostenrijk en heeft daarmede zijn tweede overwinning in dit tournooi behaald. Het Britsche elftal viel sterk tegen in de ontmoeting tegen België en won met slechts 20 tegen een matig spelend elftal. In beide helften werd een doelpunt gescoord. De resultaten van den tweeden dag luid den: Duitschland Nederland 5—1 (40). SpanjeOostenrijk 20 (00). Britsche InternationaalsBelgië 20 (1-4)). De standen in de beide groepen zijn: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. Groep A Duitschland 2 2 111 4 Nederland 2 1 1 2—5 2 Zwitserland 1 1 0—1 0 Frankrijk 1 1 06 0 Groep B Spanje 2 2 3—0 4 Groot Brittannië 1 1 20 2 Oostenrijk 1 1 02 0 België 2 2 0—3 0 men. C. Verburg wist echter eveneens te ontsnappen en bleef Collee volgen. Gaan deweg wisten zij hun voorsprong te ver- grooten met als resultaat dat Collee eer ste ewrd met een klein voorsprong op no. 2 C, Verburg. In de B-klasse was het vooral A. Ramp die door herhaaldelijk ontsnappen het be drukte tempo wist op te voeren, terwijl op den terugweg van Diemen, Geertsma en van Rooyen veel werk deden. Jammer was het, dat van Rooyen door juist in een ge vaarlijke bocht te willen ontsnappen, kwam te vallen en hierdoor de strijd moest sta ken. Rotteveel moest eveneens door vallen opgeven. De totaaluitslag was als volgt: 1. J. Geertsma 10 p., 2. J. de Haas 8 p. 3. K. de Haas 6 p. 4. C. van Diemen 4 p. 5. A. Ramp, 6. F. van Rooyen, 7. H. Rotte veel. A. s. Woensdagavond zal door Nieuw Swift record worden gereden over 20 K.M. voor alle categoriën. De start hiervan vindt plaats om kwart voor zeven P. 20. GOUDSCHE WIELERBAAN Zondagmiddag werden op de Goudsche wielerbaan wedstrijden verreden voor profs, en onafh. In den koppel wedstrijd over 60 K.M. startten 8 koppels. De uitslag was: 1. J. RiethovenMate- na. Op twee ronden: 2. J. v. d. Heuvel Cattel. 3. GilletBiesheuvel. 4. R. Rietho ven Jr.van der Meer, 5. Peekvan der Wiel. 6. SchöndermarkMeinders, 7. Adan Heslinga. 8. WildschutBenkers.. De tijd van deze race was 1 uur 17 mi nuten. Een bijzondere prestatie verrichte R. Riethoven Jr., die in deze wedstrijd voor het eerst als onafh. startte en met zijn kop- pelgenoot de vierde plaats innam.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 6