urr DE OMGEVING MAANDAG 6 MEI193S DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 H. D. SALA t Gisteren is in den ouderdom van 66 jaar in het Academisch Ziekenhuis overleden de kunsthandelaar H. D. Sala. Zooals wij Zaterdag reeds hebben ge meld, werd de heer Sala Vrijdagavond, na de uitvoering in de R.K. H.B.S. te hebben bijgewoond, op den Rijnsburgerweg aan gereden door een auto, tengevolge waarvan hij zware verwondingen opliep. Aan de gevolgen daarvan is de heer Sala gisteren overleden. De heer Sala was een bekend kunsthan delaar hier ter stede. Na vroeger aan de firma Sala te zijn verbonden geweest, heeft hij na ontbinding dezer zaak hier ter ste de, een eigen kunsthandel opgericht, welke eerst kortgeleden naar den Nieuwe Rijn Rijn werd verplaatst. De begrafenis van het stoffelijk over schot zal a.s. Woensdag plaats hebben op de R.K. Begraafplaats aan de Zijlpoort. R.-K. BOND VAN TRANSPORT ARBEIDERS „ST BONIFACIUS. F eestvergadering. Zondagavond hield de afd. Leiden van bovengenoemden bond haar feestverga dering in het gebouw van den R.-K. Volks bond. Te pl.m. 8.15 uur opende de voorzitter, de heer v. Leeuwen, deze vergadering met den chr. groet, heette alle aanwezigen har telijk welkom en ging vervolgens in zeer korte trekken na wat er in de 17 afgeloo- pen jaren reeds bereikt is. Bij de afschei ding van den Bond van fabrieks-, haven en transportarbeiders tot Transportarbei ders telde de afd. 9 leden. Nu is zij groeid tot 180. Vervolgens deed sp- naar voren komen het belang der organisatie. Voor al nu overal, zoowel in het buiten- als ook in het binnenland, het Geloof wordt aange vallen en de Katholieke beginselen in ge vaar worden gebracht, nu vooral is het zaak zich schouder aan schouder te scha ren tot handhaving van deze beginselen en tot heil van de Katholieke Kerk. Terwijl de tonen dor muziek reeds ge zellig zich deden hooren kwam de eerw. adviseur, de eerw. pater v. d. Snoek bin nen. Het woord krijgende bracht zijneerw. ook het belang der organisatie naar voren en spoorde tevens de aanwezigen aan tot het bijwonen van den Katholiekendag te Den Haag, welke gehouden wordt op 30 Juni as. Spreker hoopte alle aanwezigen daar te ontmoeten. De voorz. dankte den eerw. spr. voor diens hartelijke woorden en hoopte als .be looning voor het gesprokene ale aanwezi gen op den Katholiekendag aanwezig te zien. Verder werd de avond zeer gezellig doorgebracht met medewerking van het strijkje onder leiding van den Flanson en den humorist, den heer de Haas, die de aanwezigen zeer gezellig bezig hielden. Vermeld zij nog, dat de collecte voor de werkloozen en Herwonnen Levenskracht heeft opgebracht de som van 7.04. Te pijn. 11.30 uur sloot de voorzitter de zen gezelligen avond na een woord van dank met den chr. groet. GEMEENTERAADSVERKIEZING. Candidaatstelling R.-K. Staatspartij. Bij de verkiezing van de candidaten op de plaatsen 8, 9, 10, 11 en 12 van de can- didatenlijst der R.-K. Staatspartij voor de gemeenteraadsverkiezing zijn gisteren uit gebracht 244 stemmen. Daar er slechts vier candidaten waren, verkregen alle candi daten alle stemmen. Uitgebracht werden op den heer Geene 168 stemmen voor plaats 9„ 25 voor 10, 23 voor 11, 28 voor 12. Op den heer v. Dijk 4 stemmen voor plaats, 9, 181 voor 10, 47 voor 11, 12 voor 12. Op den heer Schinck 19 stemmen voor plaats 9, 23 voor 10, 168 voor 11, 34 voor 12. Op den heer Horikx -53 stemmen voor plaats 9, 15 voor 10, 6 voor 11, 170 voor 12. De meerderheid heeft dus het advies ge volgd en het resultaat der stemming is: 9. W. H. M. Geene (821 punten). 10. A. v. Dijk (665 punten). 11. C. P. W. Schinck (515 punten). 12. J. M. H. Horikx (439 punten). Wijziging in de A.-R. eandidatenlijst Doordat twee heer en voor plaatsing op ae candidatenlijst niet in aanmreking wenschten te komen, is daarop thans nog geplaatst de heer H. van Cittert. De lijst bevat thans de volgende 12 na men van personen, die allen daarvoor htm bewilliging gaven: 1. J. G. v. Es; 2. T. S. Goslinga; 3. A. J. Schoneveld; 4. C. Beekenkamp; 5. F. Eiker bout; 6. P. v. d. Tas; 7. J. Karstens; 8. P. G. Knibbe; 9. A. Knetsch; 10. H. D. M. Knol; 11. H. Buurman; 12. H. van Cittert. LEIDSCHE SCHOUWBURG. Naar men ons mededeelt, gaat de voor stelling van „Madame Sans Gêne", heden avond in den Leidschen Schouwburg niet door. Nationale bond „Het Mobilisatiekruis". Men deelt ons mede, dat op Donderdag 23 Mei as. In een speciaal daartoe door de Afdeeling Leiden van bovengenoemden Bond te beleggen feestvergadering weder om aan een vijftigtal nieuwe leden het Mo bilisatiekruis zal worden uitgereikt, ver moedelijk door één der leden van het hoofdbestuur van den Bond. Deze feestelijke bijeenkomst zal o.m. worden opgeluisterd door het optreden van de bekende Orchestvereeniging „De Oude Jagerband" te 's-Gravenhage. Door de politie is procesverbaal opge maakt tegen A. v. d. H. terzake van ver nieling en huisvredebreuk in de Maurits- straat en een tweede wegens verzet bij zijn arrestatie door de politie. Muziekbiblotheek Onder voorzitterschap van mej. van de Sande Bakhuyzen hield eergisteren de boekerijcommisie van de Mij. voor Toon kunst haar jaarlijksche vergadering. Aan het verslag over het afgeloopen jaar ont kenen wij het volgende: Het ledental vermeerderde; het aantal uitgeleende muziekwerken en werken over muziek was belangrijk grooter dan in het vorige jaren; door geschenken en aankoo- pen werd de boekerij verrijkt met 420 wer ken. De heer J. G. Schönau hield, evenals vorige jaren, den catalogus bij tot groote tevredenheid van het bestuur. Aan de da mes-helpster werd dank gebracht voor hun medewerking. Uit den gestadigen vooruitgang over het nog jonge instelling blijkt wel overtuigend dat zij in onze stad in, een gevoelde be hoefte voorziet. Besprekingen werden gevoerd over het laten drukken van den catalogus, welke nu slechts in kaartsysteem aanwezig is. Als nieuw commissielid werd geïnstal leerd mevrouw VogelStrumphler, wier toetreding tot het bestuur zeer wordt ge waardeerd. Thans is het bestuur als volgt samengesteld: mej. van de Sande Bakhuy zen, voorzitster; mevr. S. A. D. von Schmid, penningmeesteresse; de heer Richard Boer, de heer H. Franco Mendes, mr. R. Goud smit, de heer H. W. Hannivoort, mevr. M. VogelStrumphler, mej. A. A. J. M. van Voorthuysen. Conflict bij de firma Marks. Men schrijft ons van de zijde van de sa menwerkende bonden in de Kleedingindus- trie: „Hedenmorgen is een staking uitgebroken bij de firma Marks, Hoogewoerd No. 30, kleermakerij. De oorzaak van dit conflict is, dat de firma weigert de C. A. O. te aan vaarden, dat door een aantal kleerma kerspatroons te Leiden al reeds is getee- kend. Eenige weken geleden heeft deze fir ma een loonsverlaging ingevoerd van 25 waardoor de loonen belangrijk lager zijn dan gelijksoortige firma's ter plaatse betalen. Waar andere firma's reeds jaren vacan- tie geven, heeft tot dusverre de firma Marks nog steeds geweigerd vacantiegeld te betalen. Alhoewel van de zijde der vak bonden alles in het werk is gesteld om een conflict te vermijden noopte de hou ding van deze firma het personeel tot op treden." FAILLISSEMENTEN Uitgesproken: D. Cannoo, koopman te Leiden, Hooge- woerd 103; cur. mr. H. F. A. Donders, Lei den. HILLEGOM Benoeming Pastoor St. Martinus-kerk Door Z. H. Exc. den Bisschop is benoemd tot Pastoor der St. Martinus-parochie, in plaats van den zeereerw. heer Krook. die zijn emeritaat heeft, de zeereerw. heer B. F. Kosters. Pastoor Kosters is geboren in 1881, pries ter gewijd in 1907. Z.eerw. was sedert 1932 pastoor te Hoofddorp. LISSE (ENGEL). Inwijding nieuwe broederhuis. A.s. Woensdag 8 Mei zal om 8.45 uur de inwijding van de kapel van het nieuwe broederhuis plaats hebben, gevolgd door een stille H. Mis. Een kleine bijeenkomst van Deken, Pastoor, Kapelaans, kerkmees- ters en echtgenooten, architect, opzichter en aannemers, algemeene overste en eeni ge broeders zal de plechtigheid besluiten. WASSENAAR. Aanrijding. Gisteravond te 9 uur werd op den hoek Rijksstraatweg„Rust en Vreugd"-laan een auto bestuur door jhr. v. K. uit Was senaar achterop aangereden door een auto, bestuurd door de B. uit Den Haag. De auto van de B. reed daarna op tegen een motor rijwiel, bestuurd door G. uit Den Haag en botste vervolgens op tegen een autobus van de R. E. T., bestuurd door R. uit Rot terdam. De duo-rydster van het motorrij wiel, de 17-jarige mej. v. D. uit Den Haag, bekwam vermoedelijk een schedelfractuur en is per ziekenauto overgebracht naar het ziekenhuis aan den Zuid wal te Den Haag. Een inzittende dame in de auto van de B., genaamd K., oud 20 jaar, eveneens uit den Haag, bekwam een bekkenfractuur. Ook zij is per ziekenhauto naar het zieken huis aan den Zuidwal te Den Haag overge bracht. De motorrijder G. bekwam verwondin gen aan het hoofd, doch kon op eigen ge legenheid naar huis gaan. Inbraak. Dezer dagen is ingebroken in een tijdelijk onbewoond perceel aan de Waldeck Pyrmontlaan. Door indrukking van een glas-in-lood-ruitje, heeft men de deur kunnen openen. Vermoedelijk wor den alleen wat eenig geld en antieke voor werpen vermist. LAATSTE BERICHTEN CENTRALE RAAD NEDERL. R. K. VOLKSBOND. In het Bisdom Haarlem. Voorafgegaan door een H. Mis, die rec tor J. F. A. Bots opdroeg voor de intentie van de leden, slachtoffers der crisis, begon hedenmorgen in huize „De Liefde" te Amsterdam de algemeene vergadering van den Centralen Raad van den Ned. R. K. Volksbond. De bijeenkomst werd geopend door den voorzitter van den Volksbond, den heer J. W. den Akker, die in de eer ste plaats de vele aanwezigen welkom heette en speciaal de geestelijke adviseurs van den bond. „Wij leven thans, zoo zeide spr., „in het zesde crisisjaar en indien wij de invloeden van de slechte tijden, die wij doormaken, op den Bond en de R. K. Ar beidersorganisaties nagaan, dan merken wij, dat het ledental pas aan het einde van 1934 terugliep. Van verschillende kanten is de Bond aangevallen met argumenten, die dikwijls volkomen inferieur waren, doch ook met handig geciteerde uitspra ken van Katholieke economen en sociolo gen. Het gevaar dreigt dat de groote gees telijke idealen, de uiteindelijke Christe lijke Maatschappij vorm, dat het verlangen naar dit ideaal in de harten van vele dui zenden door verkeerde critiek en andere invloeden wordt vernield. Het Katholieke ideaal beteekent een algemeene hervor ming, die revolutionair zou zijn, indien men niet door de werkelijkheid zou wor den getemperd. Er was een wereldramp noodig, zooals deze crisis, om het groote innerlijke Katholieke ideaal opnieuw te ontdekken en uit te dragen". Nadat door den voorzitter verschillende mededeelingen waren gedaan, begon men met de afhandeling der agenda-punten. BEKRONINGEN OP DE „FLORA" TE HEEMSTEDE Inzenders van de volle-gronds tentoonstelling De voornaamste eere-prijzen aan de in zendingen van bloembollen, boom en en heesters op de volle grond tentoonstel ling „Flora" 1935 te Heemstede zijn als volgt toegekend: De gouden medaille van H.M. de Ko ningin voor de afd. Heemstede der Alg. Ver. voor Bloembollencultuur. De groote zilveren medaille van H. K. H. prinses Juliana aan de inzending van de firma K. Wezelenberg en Zn. te Hazers- w o u d e. De 3 door de gemeente Haarlem ge schonken verguld zilveren medailles zijn toegekend aan de inzendingen resp. van de firma J. Boer Wzn. en Zonen te Boskoop, aan de afd. Noordwijk der Alg. Vereen, voor Bloembollencultuur en aan de afd. Wetstland en aan de vereeniging „Flora - lia" te 's Gravenzande. De groote medaille van de Kamer van Koophandel voor Rijnland is toegekend aan de inzending van de afd. Sassenheim van de Alg. Vereen, voor Bloembollencul tuur. .De zilveren medaille van de Kamer verwierf de afd. Bovenkarspel van deze vereeniging. De groote verguld zilveren medaille van de Kamer van Koophandel voor Noord- Holland's Noorderkwartier verwierf de fir ma Hilverda en Co. te Aalsmeer. De groote gouden medaille, beschikbaar gesteld door de vereeniging „De Hyacinth" is toegekend aan de Vereen. „Narcis" voor de collectieve inzendingen van het sorti ment der narcissen. PROF. DR. J. G. CH. VOLMER OVERLEDEN. Te 's-Gravenhage is bericht ontvangen, dat prof. dr. J. G. Ch. Volmer te Nice, waar hij met vacantie vertoefde, heden morgen in den ouderdom van negen-en- zestig jaar is overleden. Johannes Gerardus Charles Volmer was 22 November 1865 te Utrecht geboren. Van 1882 tot 1895 was hij ambtenaar bij het Koninklijk Nederlandsch Meteorolo gisch Instituut en in bankzaken, van 1895 tot 1907 verificateur by de gemeentefinan- ciën van Amsterdam, waarna hij een be noeming aanvaardde tot directeur van de „Vereinigte Fabriken" te Weenen, in wel ke functie hij tot 1908 werkzaam bleef. De thans overledene was van 1909 tot 1921 buitengewoon hoogleeraar en sedert 1921 hoogleeraar aan de technische hoogeschool te Delft in staathuishoudkunde, bedrijfs leer en boekhouden. Aan het einde van dit jaar zou prof. Volmer wegens het be reiken van den zeventigjarigen leeftijd zijn afgetreden. WIELRIJDSTER DOOR AUTO GEGREPEN EN GEDOOD Gisteravond heeft te Grubbenvorst een droevig ongeval plaats gehad. Mevrouw Sloter uit Venlo, die per rij wiel met haar echtgenoot en kind in de richting Venlo reed, kwam op den Hor- sterweg, doordat haar rijwiel met een an der rijwiel in aanraking kwam, te vallen. Zij werd door een juist passeerende apto bestuurd door den heer D. uit Horst, ge- I grepen en op slag gedood. PROVINCIALE AANBESTEDINGEN. Het Prov. Bestuur van Zuid-Holland heeft heden aanbesteed het maken van een betonverharding en een rijwielpad op den prov. weg HoogeveenschewegHooge Ryndijk (wegvak in de Hazerswoudsche droogmakerij) in de gemeente Hazers- woude, een en ander met bijbehoorende en bijkomende werken. Laagste inschrijvers waren a. met Ne- derlandsche cement de N.V. De Geruisch- looze Weg te Heemstede voor ƒ62.300; b. met buitenlandsch cement W. Rasenberg te Eindhoven voor 62000. Ged. Staten van Zuid-Holland hebben heden aanbesteed het onder profiel bren gen van het weglichaam, het aanbrengen van een gefundeerde klinkerbestrating, het verrichten van een gedeelte oppervlakte behandeling, het aanleggen van rijwielpa den en het verrichten van bijbehoorende en bijkomende werken op den weg Hooge veenschewegHooge Rijndijk (wegvak HazerswoudeHooge Rijndijk) in de ge meente Hazerswoude. Laagste inschrijf ster was de N.V. P. C. Zanen te Haarlem voor ƒ48.470. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Maria Wilhelmina d. van R. J. v. Oosten en E. Zirkzee Hermanus Anthonius z. van H. Stuifzand en M. P. v. Rijn. Ondertrouwd: F. J. v. Steenbergen jm. 23 j. en J. M. F. W. v. d. Burg jd. 18 j. J. J. Blansjee jm. 22 j. en G. Fuchs jd. 22 j. J. Hockx jm. 23 j. en E. K. J. Mel- zer wede. 26 j. H. J. Verlind jm. 21 j. en H. J. Piket jd. 22 j. T. Maaskant jm. 24 j. en M. Devilee jd. 20 j. W. F. v. d. Wijngaard jm. 27 j. en J. C. M. Kromhout jd. 24 j. H. A. Ruben jm. 22 j. en A. Geskus jd. 21 j. I. Siere jm. en M. Schlagwein wede. J. Boot wedr. 26 j. en A. Vlieland jd. 22 j. Overleden: M. M. WeckwertDille wede. 86 j. J. A. DE ZWART Vandaag is het 123^ jaar geleden, dat de oud-Leidenaar, de heer J. A. de Zwart werd aangesteld als ambtenaar van den Bosschen Diocesanen Werkliedenbond en naar Nijmegen werd overgeplaatst, na vooraf in gelijke functie te den Bosch en Tilburg te zijn werkzaam geweest. De „Gelderlander" wijdt hartelijke woor den van waardeering aan den heer de Zwart voor de „taaie volharding" en hét „ener giek doorzettingsvermogen", waarmede hij. de katholieke arbeidersbeweging heeft ge diend. Den heer de Zwar wiens werken als jongeman in Leiden wij ons nog heel le vendig en met veel sympathie herinne ren onze hartelijke gelukwenschen! TELEGRAMMEN DE KERKSTRIJD IN DUITSCHLAND. Moedig verzet tegen het heidendom. BERLIJN, 6 Mei. (VJ).) Het herderlijk schrijven der bisschoppen, waarin de ouders worden gewaarschuwd tegen de ge varen, waaraan hun kinderen onder het huidige regiem in en buiten de school zijn blootgesteld door de staatsbemoeiing met de opvoeding, in het bijzonder wanneer zij volgens de bestaande plannen op den leef tijd tusschen 13 en 14 jaar naar naitionaal- socialistische f iternaten zullen worden ge zonden, is overal waar het in druk ver scheen reeds aan het einde der vorige week door de Gestapo in beslag genomen, omdat men mededeelingen daarover verwachtte. Deze zijn inderdaad in vele kerken gedaan, terwijl in verscheidene kerken het in be slag genomen herderlijk schrijven van den kansel werd voorgelezen. ERNSTIG MIJNONGELUK OP HOKKAIDO. Het lot van 84 mijnwerkers onbekend. TOKIO, 6 Mei. (VD.) Uit Hokkaido werd vanmorgen telefonisch gemeld, dat Maan dagochtend te 9.20 uur in een kolenmijn te Horachi op Hokkaido een ernstige ontplof fing heeft plaats gehad. Omtrent het lot der 84 mijnwerkers, die zich in de mijn bevon den, is nog niets bekend OVERSTROOMINGEN EN AARD- VERSCHUTVINGEN TE BAHIA. RIO DE JANEIRO, 6 Mei. (VX>.) Ten gevolge van hevige regens is Bahia, de der de stad van Brazilië, geteisterd door hevige overstroomingen en aardverschuivingen, waardoor in totaal eenige honderden men- schen zouden zijn gewond en verscheidene gedood. Er is in de laatste dagen bijna een meter regen gevallen en alle huizen in het hooggelegen gedeelte van de stad moesten ontruimd worden aangezien zij scheuren in de muren begonnen te krijgen ten ge volge van de grondverschuiving. Reeds zou- j den tientallen huizen zijn ingestort en zou den duizenden dakloos zijn. De overheid heeft den noodtoestand afgekondigd. NIEUWE AARDBEVING OP FORMOSA. Geen ernstige gevolgen. TOKIO, 6 Mei. (VJD.) Gisteren hebben nieuwe krachtige aardschokken de bevol king van de provincie Shinchiku op For mosa, die pas geteisterd is door de vreese- lijke aardbeving van verleden week, in pa niek gebracht. Volgens berichten uit Tathoka werden 19 personen gewond en stortten twee hui zen in, terwijl tien huizen gedeeltelijk werden vernield. INBOORLINGEN DOOR HONGERSNOOD BEDREIGD. KAAPSTAD, 6 Mei. (VD.) Uit Durban wordt gemeld, dat ten gevolge van de droogte en de sprinkhanenplaag ongeveer 15.000 inboorlingen in het Noorden van Na- tal door hongersnood bedreigd worden. De droogte teistert reeds verscheidene jaren achter elkaar het dal van de Pon gola-rivier dat ongeveer 65 KJM. breed is. Aan de kust en in de bergen aan weerszijden is voldoen de regen gevallen voor een bijna normalen oogst doch in het dal is het koren wegge- schrompeld. De inboorlingen leven van hun vee, waardoor de veestapel op den duur dreigt te verdwijnen. Indien er geen regen valt zal de regeering de bevolking van le vensmiddelen moeten voorzien. Bovendien wordt op het oogenblik het district bedreigd door 15 groote sprimkha- nenzwermen. Zij vliegen heen en weer over het grensgebied van Portugeesch Oost-Afri ka over een afstand van ongeveer 25 K.M. Vliegtuigen worden gereed gehouden om de zwermen aan te vallen indien zij naar het Zuiden dreigen te trekken. BIOSCOPEN. Casino: Goedgekeurd voor volwassenen. Lido: Goedgekeurd voor volwassenen. Litxor: Goedgekeurd voor volwassenen. Trianon: Afgekeurd. MARKTBERICHTEN AMSTERDAM, 6 Mei Vee. - 4 wagons geslachte runderen uit Denemarken. 485 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 5659, 2e kw. 4854, 3e kw. 38 46 ct. per K.G. slachtgew. 40 melk- en kalfkoeien 130180 per stuk, 143 vette kalveren 2e kw. 3646, 3e kw. 2634 ct. per K.G. levend gewicht, 151 nuchtere kalveren 2.505.00 per stuk, 116 schapen 1015 per stuk, 528 varkens: vleeschvar- kens van 90110 K.G. 4445 ct., zware varkens 4243 ct., vette varkens 4041 ct., per K.G. slachtgewicht; 20 paarden 60100 per stuk. ROTTERDAM, 6 MeL Vee. Aanvoer 1908 stuks. 609 runderen, 77 vette kalve ren, 334 schapen en lammeren, 578 var kens, 9 nuchtere kalveren en 1 bok. Prij zen per K.G.: vette koeien le kw. 52, 2e kw. 46, 3e kw. 3037 ct., vette ossen le kw. 48, 2e kw. 44, 3e kw. 3540 ct., vette kalveren le kw. 70, 2e kw. 60, 3e kw. 38 45 ct., varkens (levend gew.) le kw. 36, 2e kw. 35, 3e kw. 34 ct., schapen le kw. 37, 2e kw. 33, 3e kw. 30 ct., lammeren le kw. 39, 2e kw. 34, 3e kw. 30 ct., Prijzen per stuk: schapen le kw. 16, 2e kw. 12, 3e kw. 8 gld., lammeren le kw. 13, 2e kw. 10, 3e kw. 7 gld. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) Londen 7.18 Berlijn 59.50 New York1.48 Parijs 9.751 lo Brussel 25.041/o Zwitserland 47 8*6 Milaan 12.21 Madrid 20.25 Oslo36 071/0 Kopenhagen32.071/2 Stockholm 37.021/2 Weenen Praag6.181/2 Boedapest 9 Den 25en Mei a.s. hopen onze geliefde Onders g I JOHANNUS WARMERDAM en AUOA MARIA OE GROOT hun 25-jarige Echtver- eeniging te herdenken. 8 hun dankbare kinderen g Noordwijkerhout, g 6 Mei 1935. 2592 Heden overleed, voorzien van de H.H. Sacramen ten der Stervenden, on zo lieve Man en Vader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom HENRICUS D0MINICUS SALA, in den ouderdom van 66 jaren. Uit aller naam: Wed. H. D SALA— van Houten. JAN LEIDEN, 5 Mei 1935. Nieuwe Rijn 14. De H.H. Uitvaartdiens ten zullen gehouden wor den op Woensdag 8 Mei a.s. in de Si Lodewijks- kerk te 7 uur, de Ge zongen Requiem te half 10, de begrafenis te 11 uur op het R.K. Kerkhof. Het Collegium Civ. Acad. Lugd. Bat Supr. vervult bij deze den fcrejirigen plicht kennis te geven van het overlijden van den Heer ABRAHAM VILDERS in den ouderdom v. 39 jaar in leven Pedel van het Leidsche Studenten Corps Namens het Collegium: H. a DRESSELHUYS, Praeses F. W. T. D. BERG, Ab Actis Voor de vele bewijzen van be langstelling tijdens de ziekte en betoonde deelneming na het overlijden van onzen dierbaren Echtgenoot, Vader, Zoon, Broe der, Behuwdbroeder en Oom PETRUS ALFONSUS REINIER KLEIN, betuigen wij onzen oprechten dank, in het bijzonder aan Bestuur en Leden van den R K. Transportarb Bond. Wed. P.A R. KLEIN-v. rijk. Leeuwenhoekstr. la. beiden, Mei 1935.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 3