Het Belgische Koningspaar In de Residentie. Koningin Astrid verlaat de Princessebioscoop, waar zij gistermiddag met Koning Leopold de film van Harold Lloyd is gaan zien, tijdens hun bezoek aan Den Haag. Een aardige foto van Prinses Ingrid van Zweden, die verloofd Is met Kroonprins Frederik van De nemarken, op een bazar voor doove armen te Stockholm. Koning Leopold en Ko ningin Astrid van België brachten een be zoek aan Nederland en logeerden bij den burge meester van Noordwijk. De Koning in gezelschap van Freule Gevers be treedt de woning. Gisterenmiddag omstreeks 1 uur brak een felle brand uit ln de oude remise van de R.E.T. te Rotterdam, welke diende als magazijn en op slagplaats. De laaiende vuurzee. De ongewone positie van den electrischen trein, welke gisteren op het station Haarlem door een stootblok reed en via het perron tegen een goederenloods tot stilstand kwam. De verwoesting was niet gering. Het huwelflk tusschen Jhr. Ir. J. L. C. W. von Weiier en Jkvr. C. T. A. M. v. Rrjcke- vorsel te den Haag. - f ««ratwsuimiSM ALHÈVATO Te Lausanne in Zwitserland traden in het huwelijk de Heer H. L. du Boeuff, burgemeester van Haasland en Mej. R. Porret. Bij het verlaten van het kerkgebouw. )ld na het bezoek aan de Prlncessebioscoop te den Haag, gefotografeerd op het brugje bjj de Kanonstraat. Affiche voor de ten toonstelling te Eind hoven van 1—16 Juni. Koningin Astrid van België heeft gisteren een bezoek gebracht aan de „Flora" te Heemstede. Met haar gastheer, de burgemeester van Noordwijk, wandelt de Koningin onopgemerkt langs de fraaie bloemengroepen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5