De voetbalkampioenswedstrijd P S V.Go-Ahead. Bouman van P.S.V. tracht bij een corner het terrein De „Edo Bergsmaboom" te Arnhem. Op het grasveld voor het hotel „Sonsbeek" te Arnhem is Zaterdagmorgen te zuiveren. - De wedstrijd eindigde onbeslist 4-4. de "Ed0 Bergsmaboom" geplant, welke daarna door den heer E Bergsma (links op de foto) aan het gemeente- bestuur wera overgedragen. De leden van de Bussemsche Wandel club „De Kievit", leggen een krans op het Comenius-gedenkteeken te Naarden, ter gelegenheid van den tweeden Come- nius-herdenkingsmarsch door 't Goot Er gaan geruchten, dat Koning George van Griekenland den troon te Athene weer zal bestijgen. De Grieksche monarchisten hebben hierover een ge heime conferentie te Parjjs gehouden. De winnaar, Petit uit Heerlen, wordt op de schouders rondgedragen na den elfden Utrecht- schen singelloop. Het triduum te Lourdes. Na den grootschen intocht van den Kardinaal-Legaat, Zijne Em. Kardinaal Pacelli te Loudes, werd een processie gehouden op de Esplanade met het Aller heiligste, dat werd gedragen door den Aartsbisschop van Auch, omgeven door de aanwezige Kardinalen, onder wie de Kardinaal-Legaat. Zaterdagnacht is te Maastricht de fabriek van gepolitoerde slaapkamermeubelen en meubellijsten van den engroshandel van den heer C. Hoogenboom aan de Hoogstraat door een feilen brand geheel in den asch gelegd. Zaterdagmorgen had een ernstig ongeluk plaats op den onbewaakten overweg nabij Zwolle. Een auto met aanhang wagen, beladen met hout, werd door den sneltrein Zwolle Leeuwarden aangereden en gedeeltelijk versplinterd. Zaterdag werd de groote wereldtentoonstelling te Brussel geopend door Z. Majesteit Koning Leopold van België. De aankomst van de Koninklijke familie op de tentoonstelling.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12