Gruwelijke vondst nabij Oude-Wetering AGENDA ZATERDAG 20 APRIL 1935 DE LEIDSCHE COURA1U EERSTE BLAD - PAG. 2 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht m den morgen van 20 April 1935, medegedeeld door het Kon Ned. Met. Inst. te De Bilt. Hoogste barometers.: 766.8 te Isaffjord. Laagste barometerst.: 746.6 te Valencia. Verwachting tot den avond van 21 April: Zwakke tot matige Oostelijke tot Zuide lijke wind. Licht tot half bewolkt; later wellicht toenemende bewolking. Aanvan kelijk droog weer. Later eenige kans op regen of onweer. Aan vankelijk iets war mer. Sinds gisteravond is de weerstoestand ge heel veranderd. Nadat de luchttoevoer uit zee tot gisteravond nog buiig weer had ver oorzaakt. deden sterke barometerdalingen in Zuid-Frankrijk den wind in den nacht naar Zuid-Oost omslaan en werd de aan voer vein koele en vochtige zeelucht ver vangen door warmere en droogere vaste land lucht uit Zuidelijker streken. Over het geheele vasteland werd het warmer. De bergstations in de Alpen en de Middelge bergten gaven 5 a 7 gr. hoogere temperatu ren dan eergisteren. Over het Noord-Wes ten op den Oceaan handhaaft zich een luchtstroom uit de Poolzee die nog vorst op IJsland geeft en zich tot ver naar het Zuiden voortzet. Zoolang de as van het de pressiestelsel ver in het Westen blijft, valt op zacht weer met Zuid-Oostelijke winden te rekenen, later zijn storingen met koeler weer en regen en wellich onweer niet uit gesloten. LUCHTTEMPERATUUR. 16.8 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Zaterdagnamiddag 7.35 uur tot Zondagmorgen 4.22 uur; van Zondagnamid dag 7.36 uur tot Maandagmorgen 4.20 uur, van Maandagnamiddag 7.38 uur tot Dins dagmorgen 4.18 uur. HOOG WATER. Te Katwijk: op Zondag 21 April voorm. 3.39 uur en nam. 4.16 uur, op Maandag 22 April voorm. 4.33 uur en nam. 452 uur; op Dinsdag 23 April voorm. 5.10 uur en nam. 5.32 uur. De vlammen joegen toen uit het om streeks 15 Meter hooge pand uit een 16-tal ramen verwoed naar buiten en aan blus- schen viel haast niet te denken. De hitte was zoo hevig, dat aan de over zijde spoedig alle ruiten van de daar lig gende woningen, pakhuizen en werkplaat sen sprongen, de verf begon te branden en zelfs gevaar dreigde voor aantasting der panden door het vuur. Zoo nu en dan moesten de spuitgasten het water dan ook naar de overzijde richten. Intusschen laaide het vuur steeds feller op en het was ondanks de dag reeds daar was en de zon aan den hemel stond een angstwekkend gezicht. Het pand stort in op eenige agenten. Plotseling te ongeveer kwart voor zes terwijl 'n zevental agenten juist voor het brandende pand stonden te spuiten, wijl de brandweerlieden er nog niet waren, stortte de Linkerhelft van het kolossale pand met donderend geraas in elkaar. 'n Oogenblik was er niets te zien. Rook, vlammen en stoom joegen hoog vanuit het neerstortende puin op. Vlak onder het pand bevonden zich de agenten Schmale, v. Es en Wicherink, aan de overzijde tegen den muur de hoofdagent Uitendaal en de agenten Tibben, Glazen- borg en Masseling. De commissaris van po litie, de heer Meyer, was het brandende pand juist gepasseerd. De agenten van Es en Wicherink konden nog gedeeltelijk terzijde springen, Schmale werd onder het puin bedolven. Hoofdagent Uitendaal, Masseling, Tibben en Glazenborg werden ook getroffen en tegen den grond geworpen. Twee eerstgpnoemden stonden gelukkig spoedig op, Tibben was spoedig bevrijd, Glazenborg bleek een gekneusd en of gebroken enkel opgeloopen te hebben cn met Schmale had men meer werk. Hoewel bloedend verwond aan het hoofd was dit lichaamsdeel toch vrij gebleven, zoodat hij voorzoover in de rook en stoom mogelijk toch kon ademhalen. Het duurde ongeveer 5 minuten alvorens men de balken en steenen, waaronder hij be dolven lag, had verwijderd. Loopend kon hij zich ondersteund door enkele red ders naar het café van den heer Kloos begeven, waar ook Uitendaal en Tibben reeds een plaats in de gelagkamer was ge geven. Onmiddellijk werd nu de Eerste Hulp dienst opgebeld, doch voordat deze ter plaatse was, arriveerde de semi-arts dr. Kerkhof, die zooveel mogelijk hulp bood. Daarna kwam dr. Dinkier van den E.H.D. en later ook dr. Renaiud, leider van de Eer ste Hulp Bij Ongelukken. Uiterlijk was Schmale er het ernstigst aan toe, doch hoofdagent Uitendaal bleek inwendige kwetsuren te hebben opgeloo pen, zoodat beiden zoo voorzichtig mogelijk vervoerd moesten worden. Van de gewon den werden er drie naar het St. Elisabeth- Ziekenhuis vervoerd, hoofdagent Uittendaal naar het Acad. Ziekenhuis. De brand woedt voort. Toen de instorting plaats vond, stonden er alleen nog politieagenten aan de straal - pijpen. Eerst daarna arriveerden successie velijk de verschillende brandwachts, die toen het werk der politie konden overne men. Tal van slangen waren nu uitgelegd, o.m. ook door het pand van den heer Ouwer- kerk aan den Nieuwe Rijn, vanwaar het vuur aan de achterzijde werd bestreden. Geleidelijk verminderde toen ook de kracht van het vuur, doch desondanks moest toch een slang in een bovenhuis aan de overzijde gericht worden, wijl het daar ook begon te branden. Hoewel er voor het rechtergedeelte van het pand, dat was blijven staan, ook gevaar van instorting dreigde, kwam het toch zoover niet, maar wel bleek de wensche- lijkheid dit gedeelte neer te halen, wjjl het aan den rechterkant hoog boven de twee naastliggende huisjes uitsteekt. Omtrent de oorzaak van den brand valt niets te zeggen. In het gedeelte, waar volgens den heer Witters het vuur het ernstigst woedde, brandde geen kachel, zoodat men hier voor een raadsel staat. Op het terrein van den brand zagen we behalve den commissaris van politie en ver schillende inspecteurs mede aanwezig den heer mr. A. Tepe, wethouder en w.n. bur gemeester. Burgemeester v. d. Sande Bakhuyzen en weth. Splinter waren uitstedig. De burge meester arriveerde echter tegen 9 uur per auto en stelde zich onmiddellijk van den stand van zaken op de hoogte. De brandweer-organisatie. Uit het bovenstaande blijkt wel, dat het brandweer-apparaat bij dezen ernstigen brand niet werkte zooals het behoorde te werken. Door het feit, dat de ééne aanwezige brandwacht bij het brandalarm geen ge hoor gaf, blijkt, dat het toch inderdaad wel noodig is, dat minstens twee personen nachtdienst hebben. Nog kort geleden is hieromtrent den bur gemeester geadviseerd door den heer de Cler, die dit met den heer Neuteboom had besproken. Dat hieraan tot dusver nog geen uitvoering was gegeven, ligt aan de leiding bij de brandweer. We zouden hierover nog verder kunnen uitweiden, doch het heeft weinig zin meer, nu binnen 14 dagen de leiding der brand weer aan de politie wordt overgedragen. Het behoeft niet gezegd, dat deze brand heel wat consternatie veroorzaakte. Uit een vluchtig onderzoek zou tevens zijn gebleken, dat de constructie van het pand niet deugde. In den opbouw der on derpui zouden zich n.L geen ankerijzers in de muren hebben bevonden, waardoor deze onderpui in elkaar schijnt gezakt te zijn met gevolg, dat de twee bovenverdiepingen volgden. De omliggende en tegenovergelegen pan den van het uitgebrande mamifaeturenma- gazijn der fa. Witters en Linmans liepen natuurlijk ook veel brand- en waterscha de op. V De S.D.A.P. De S.D.A.P. besteedt de Paasohdagen om te congresseeren. Anders niets, dan congresseeren. Wie dit feit constateert, heeft geen betoog meer noodig, dat er een beginsel-klove is tusschen het Socialisme en de Christelijke partijen. Dit Congres nu is heden geopend met een rede van den partijvoorzitter, den heer Koos Vorrink. In deze rede verklaarde de voorzitter der SDJLP.: Er leeft in de Partij sterk het besef, dat de komende jaren ook in ons land beslissend ziullen zijn voor de toekomst van onze beweging. Daaruit ontspruit de behoefte, onze actie tegen commu nisme en fascisme te kunnen omzetten in een actie voor een breed uitgewerkt positief program. De tijd der frases is voorbij. De Partij is gereed om de verant woordelijkheid te dragen voor haar beginselen. De tijd der frases is voorbijDie tijd schijnt dan toch wel bestaan te hebben! Wij hopen, dat 't nu ook 'tis volkomen duidelijk zal blijken, in de practijk, dat die tijd de tijd van frases! werke lijk voorbij is! Van de verklaring, dat de S.D.A.P. ge reed is, de verantwoordelijkheid te dragen voor haar beginselen, nemen wij nota. 't Heeft wel lang geduurd, dat die ge reedheid er is!Maar nu schijnt ze er dan toch te zijn. Ook dat hopen we, in de practijk te zien! Van het optreden der S.D.A.P. in dezen tijd hangt heel veel af voor het behoud en voor de.... saneering van de parle mentaire democratie. Molenaar uit Leimuiden vermoord en beroofd. Het slachtoffer schandelijk verminkt. Aan de Ringvaart onder de gemeente Haarlemmermeer, tusschen Oude- en Nieuwe-Wetering, heeft gisterenavond een afschuwelijke roofmoord plaats ge had. Waarschijnlijk tusschen 9 en 10 uur is aldaar op beestachtige wijze de 52-jarige K. Duyser, korenmolenaar en fouragehan- ielaar te Leimuiden, vermoord. Omstreeks 10 uur vonden de heer Knib- be en zijn echtgenoote, die aan de Ring vaart wonen, in de grasberm een deerlijk verminkt lijk van een man. Het lijk ver toonde een groot gat achter in het hoofd, terwijl het gezicht met messteken was doorkerfd. Dr. van der Bijl van Oude-Wetering, die in allerijl ter plaatse was geroepen, kon slechts de dood constateeren. Het lijk was zóó verminkt, dat, ofschoon dr. van der Bijl de huisarts van den vermoorden Duy ser is, en herhaaldelijk aan diens woning kwam, de dokter reeds een uur met 't lijk bezig was, voor hij de persoon herkende. Door de politie van Haarlemmermeer, bijgestaan door die van Leimuiden, werd onmiddellijk een uitgebreid onderzoek in gesteld. Ook de burgemeester van Leimui den had zich naar de plaats van de mis daad begeven. Uit IJmuiden werd een po litiehond gerequireerd, die aan het speuren werd gezet. Het lijk werd. weggebracht naar Hoofd dorp, waar de lijkschouw zal plaats heb ben. Alles wijst erop, dat hier een lage roof moord heeft plaats gehad. De heer Duyser is in een echtscheidings-proces gewikkeld en is gisteren, naar het schijnt, opgebeld door een advocaat uit Den Haag, om hem een bepaald bedrag aan geld te doen toe komen. Duyser heeft van de Coop. Boeren- lenbank te Oude-Wetering geld opgenomen en heeft daarmede vermoedelijk naar den Haag willen rijden, met zijn eigen auto. Onderweg is hij maar wie de moor denaar is, daaromtrent tast men in het duisterlaaghartig vermoord. De moord heeft buiten de auto plaats gehad. Men vermoedt, dat de sneden in het gezicht bij een worsteling zijn toegebracht. Ofschoon de vermoorde een slag op het achterhoofd heeft gekregen, is de dood ingetreden door het doorsnijden van de halsslagader. De moordenaar heeft de auto gekeerd en' is met den wagen van het slachtoffer verdwenen. Het geld, dat Duyser bij zich had, bleek gestolen te zijn. Het parket uit Haarlem is ter plaatse gearriveerd. Dr. Hulst uit Leiden zal de sectie op het lijk verrichten. DE ST. JORISDAG DER PADVINDERS. Elk jaar 23 April is het de groote feestdag voor de Padvinders-Broederschap. Der ge woonte getrouw zal Dinsdag zooveel moge lijk de uniform worden gedragen met op de linkerborst een tulp, den dag zooveel mo gelijk bestedende aan hulpvaardigheid en ridderlijkheid. Des avonds te halfacht zullen overal de kampvuren worden ontstoken en zullen zonder onderscheid van rang of stand, jon geren en ouderen zich om de kampvuren verzamelen om te luisteren naar het aloude verhaal van den jongen Ridder Joris, gebo ren op 23 April te Lydda in Palestina, hoe hij op den leeftijd van jongeman gekomen, zich niet kon vereenigen met de gewoonte, dat jaarlijks de draak kwam om het offer in den vorm van tien maagden te eischen. Joris kon zich niet indenken, dat men maar telkens weer dan dezen eisch moest voldoen. Bij hem rijpt het plan en hij brengt dit ook ten uitvoer, den draak tegemoet te treden en den strijd met hem aan te binden. Na een verwoed gevecht van drie weken, waar bij zijn paard het leven laat, zijgt eindelijk de draak ter aarde en buigt Joris de knieën om God te danken voor de kracht hem ver leend dezen strijd te mogen volbrengen. Juist op 23 April keert hij moe van lichaam maar versterkt van geest in zijn dorp te rug. Het jaarlijksche offer der maagden aan de draak (vernieler van alle reinheid) behoefde niet meer te gescheiden, Joris had getoond dat het kwaad in Gods kracht be vochten moet worden en hij in de lente van zijn leven, temidden van de lente in de na tuur het nieuwe voor hem liggende volle leven kan intreden als een ware Ridder bij wien Eer en Ridderlijkheid heilig goed was. Later tijdens de Christenvervolgingen onder keizer Diocletian us is Joris als Chris tenmartelaar gestorven op Goeden Vrijdag 23 April 303. Na vijf-en-twintig jaar wordt zijn lichaam naar Lydda teruggevoerd en een kerk gebouwd aan hem gewijd. In vele landen vinden wij thans nog zijn naam aan de vergetelheid ontrukt, in Leiden den ken wij slechts aan St. Jorissteeg en zijn ruiterstandbeeld boven de toegangspoort der Doelenkazerne. De padvinders vieren elk jaar him St. Jorisdag, om hem weer als voorbeeld van Eer en Ridderlijkheid zich voor te stellen en hun belofte van trouw, hulpvaardigheid en gehoorzaamheid te hernieuwen, opdat ook zij in de lente van hun leven den strijd tegen de altijd nog offers vragende draak van egoïsme en futloosheid zullen aanbin den en.hoe moeilijk het ook zij, te over winnen. Ontwaakt, o geest der oude helden. Vervult ons met Uw ridderaard, Want, wat de sagen van u melden Is voor ons meer dan schatten waard. Dinsdagavond te 7 uur verzamelen de padvinders van de afd. Leiden der Ned. Pad vinders vereen iging zich aan de Stille Rijn, Zij zullen zich langs Stille Rijn, Vrou- wensteeg, Breestraat, Koorevaarstraat, Jan van Houtkade, Witte Singel, Jan van Goyenkade naar de Rijn en Schiekade be geven. Te ongeveer half acht zal op het tererin van de Leeuwkengroep aan de Rijn en Schiekade 114a het kampvuur worden ontstoken. Voor de Katholieke Verkenners zal Dins dagmorgen in de kapel van het St. Liduina- huis een H. Mis worden opgedragen door den A. D. V. G., rector L. Beune. Voor de H. Mis vindt de opzegging der Wet plaats. Daarna heeft de wijding der tulp en uit reiking ervan plaats. Na de H. Mis houdt rector Beune een toespraak, waarna de vlaggenparade plaats vindt. 's Avonds zullen de kampvuren worden gehouden aan den Haagweg en de Os en Paardelaan. De kampvuren beginnen met het: „Hoort, zegt het voort". Hier heeft de vernieuwing der belofte plaats en wordt een jaaroverzicht gegeven alsmede de toe- komstnlanneQ he&nrak^n. LEEKENSPEL-DEMONSTRATIE Voor de Leekenspei-demonstratie, onder leiding van Arnold Sweers, op Tweeden Paaschdag te Lisse te houden (aanvang 3 uur) zijn nog kaarten verkrijgbaar aan de Burchtzaai te Lisse, Bondstraat. Ook kan men telefonisch kaarten bestellen aan no. 3319 Lisse. DE STRAATVERSIERING TIJDENS DE A.S. LUSTRUMFEESTEN. De Lustrumcommóssie van het Leidsch Studentencorps bericht ons, dat haar is ge bleken, dat verscheidene ingezetenen, die niet woonachtig zijn in straten, waar ver sieringscommissies zijn opgericht, er niet- temni prijs op stellen ook het hunne bij te dragen om de stad gedurende de komende lustrumweek een feestelijk aanzien te geven. Dezulken worden uitgenoodigd hun gave te storten op de girorekening van de L. Cie nr. 786 of per postwissel aan de In- cassobank Breestraat onder vermelding „straatversiering". De door de buurtcommissies gehouden in zamelingen hebben reeds bevredigende re sultaten opgeleverd. Moge hun voorbeeld navolging vinden bij hen, op wier offervaardigheid tot dusverre nog geen beroep werd gedaan! VOLKSBONDS NIEUWS. De leden van den R K. Volksbond wor den uitgenoodigd, de laatste ontwikkelings avond van dit seizoen bij te wonen op Dins dag 23 April as., 's avonds te 8 uur in het Bondsgebouw. Spreker van dien avond is de heer v. d. Akker uit den Haag, voorzitter van het Centraal Bestuur. Het bestuur rekent weer op een flinke opkomst. UITVAART EN BEGRAFENIS H. M. J. JANSSEN. Hedenmorgen werden in de parochiekerk van St. Joseph en O. L. V. Hemelvaart de H. Uitvaartdiensten gehouden voor de zie- lerust van wijlen den heer H. M. J. Jan sen, in leven commies bij de Ned. Spoor wegen aan het station alhier. Te 11 uur werd het stoffelijk overschot van den overledene van het sterfhuis Hee rensingel onder groote belangstelling uit gedragen naar het kerkhof aan de Zijl poort. De lijkstoet werd geopend door het om floerste vaandel der R.-K. Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, omgeven door bestuurderen en leden van de Leid- sche af deeling, terwijl mede aanwezig wa ren de heeren J. F. van Druten en H. J. Müller, chefs resp. van het hoofdstation en het station Heerensingel. In een der volgwagens had verder nog plaats geno men de heer S. v. Gijn, oud-stationschef al hier. Bij de begrafenis waren verder nog te genwoordig de hoogeerw. heer deken A. Homulie, pater W. ten Brink, geest, advi seur van St. Raphaël, de heer Coster, lid van het hoofdbestuur dezer vereeniging, het dagelijksch bestuur van het Genoot schap van den Stillen Omgang en den Vriendenkring ter eere van het Allerhei ligste Sacrament, benevens verscheidene leden van het college van collectanten der parochies, dr. Veldhuyzen, spoorwegarts, en enkele stationsambtenaren. De absoute en beaarding werden ver richt door den weleerw. heer L. Gudde, oud-adviseur van St. RaphaëL Na deze plechtigheid bad de hoogeerw. deken Homulie vijf Onze Vaders en Wees gegroeten voor de zielerust van den over ledene, met welk gebed de talrijke aanwe zigen zich vereenigden. Aan de groeve werd volgens katholiek gebruik niet gesproken. DERDE-ORDE-RESTAURANT. Dinsdag, Woensdag Donderdag en Vrij dag geopend 121 uur. Gepasseerde week door 353 personen een maaltijd gebruikt. GEMEENTEL. AANKONDIGINGEN. De Directeur van den Gemeentelijken Reinigings- en Ontsmettingsdienst brengt ter algemeene kennis dat, in verband met de Paaschdagen, het ophalen van huisvuil- nis uit die perceelen, welke gewoonlijk op Maandag worden bediend, nu zal plaats vinden op Woensdag d. a. v. Bewoners van die perceelen wordt der halve verzocht Dinsdag geen emmers aan de straat te plaatsen. Leiden, 18 April 1935. De Directeur, J. H. DE JONG. LEIDEN. Dinsdag, Ontwikkelingsavond R. K. Volksbond, 8 uur. Woensdag. Repetitie leerlingen „Perosi", 7.30 uur. Repetitie ook voor de tambours om 8.15 uur. Donderdag. R. K. Vrouwenbond. Ledenver gadering, Kleine Stadszaal, 8 uur. Vrijdag, R. K. Ver. Handelsreizigers „St. Christoffel", V o l'ksb o ndsgeto o u w, 8.30 uur. Vrijdag, Ledenvergadering „St. Raphael", R. K. Volksbond, 8 uur. De Geneeskundige Zondagsdienst wordt van Zaterdagavond 8 uur tot Maandagmor gen 8 uur waargenomen door de doktoren: Jasperse, Kortman, Lahr, Poortman en v. Brugge. Van Maandagochtend tot Dinsdagochtend door de doktoren: De Graaf, de Jager, Po lak, Renaud en Winkler. De Zondagsdienst der doktoren te Oegst- geest wordt op beide Paaschdagen waar genomen door dr. Bertel. De avond-, nacht en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 15 tot en met Zondag 21 April (lsten Paasch- dag) as. waargenomen door apotheek M. Boekwijt, Vischmarkt 8, teL 552; Maandag 22 April (2den Paasch dag) nemen waar de apotheken: G. F. Reijst, Steenstraat 35, tel. 136 en A. J. Donk, Doezastraat 31, teL 1313, Voor Oegstgeest worden deze beide diensten waargenomen door apotheek C. van Zijp, Wilhelminapark 8, tel. 274. MAANDAG, 2EN PAASCHDAG ZAL DE LEIDSCHE COURANT NIET VERSCHIJ NEN. R. K. VROUWENBOND. Woensdag 24 April zal er, uitgaande van het Ned. Fabrikatenhuis te Utrecht, des avonds 8 uur in den Burcht een lezing wor den gehouden met als onderwerp: „De be strijding der werkloosheid in alle standen". Voor de leden van den R. K. Vrouwen^ bond zijn een beperkt aantal gereserveerde plaatsen beschikbaar. Alle toegangsbewij zen zijn genummerd en heeft men nog kans op een fraai geschenk. Zoolang de voorraad strekt, zijn de kaar ten te verkrijgen bij Mevr. Warnecke, Sta tionsweg. Denkt U aan onze ledenvergadering op Donderdag 25 April a.s. Plotselinge dood Hedenmorgen in de vroegte, omstreeks 5 uur, is de 69-jarige M. v. Z., wonende in de la Reystraat, toen hij zich naar zijn werk begaf aan de Leidsche Betonfabrlek, op den Hoogen Morschweg in elkaar ge zakt. IJlings ontboden geneeskundige hulp kon slechts den dood door hartverlamming constateeren. Voorwaardelijk is hem nog het H. Oliesel toegediend. Het lijk is naar zijn woning vervoerd. Examens Pontschool. Voor het examen in Steno-Typen in de Ned. taal (130 lettergrepen per min.) af genomen door den Alg. Stenografen-Bond op 13 April j.l. slaagden de dames W. H. J. Christiaanse, A. J. Collee, Rijnsburg, F. S. van Dam, A. C. Verhaar, M. Ver mont en de heeren A. J. Akkermans, F. Essen, J. van Weizen, P. J. Yperlaan. Voor Machineschrijven diploma A: de heer C. Windhorst, Hazerswoude. Voor Machineschrijven diploma B (ten minste 120 régels per uur): de dames E. A. van Arnhem, A. v. d. Haak, Rijnsburg, C. E. M. v. d. Puttelaar, Noordwijk-Bin- nen, R. H. M. v. Zandwijk en de heeren D. Driebergen, Rijnsburg, W. Jurgens, L. T. Kurpershoek, A. Kuyt, Katwijk aan Zee, A. J. v. d. Reijden. Allen zijn leerlingen van de Pontschool, Steenschuur 14, alhier. Waar geen woon plaats is vermeld, is deze alhier. Voor hel gehouden examen (mondeling en schriftelijk) der Eerste Leidsche E.H. B.O.-brigade, examinatoren Dr. H. J. B. Boonacker en Dr. Renaud, slaagden de heeren: Ir. J. C. de Wilde, J. Kukler, A. Lapelaar, J. W. v. d. Heijden, P. H. H. Staats, N. H. v. Leeuwen, J. v. Oosten, C. H. J. Schneiders, A. A G. Bergers, A. San- ting, A. F. Kriek, G. Veerman, S. Jonge- leen, B. Broers, G. F. Kolderman, P. W. Martijn, W. v. Putten, W. Broers, D. Melet. Bovengenoemde heeren zijn allen werk zaam aan de Stedelijke Lichtfabrieken, al hier. ZIE VERDER STADSNIEUWS PAG. 7.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 2