Op den Afsluitdijk tusschen Breezand en de Friesche kust sloeg een auto, door het springen van een band, De Watersportvereeniging „Loosdrecht' opende Vrijdag het zeilseizoen met onderlinge wedstrijden. Er stond twee maal over den kop en vloog vervolgens het water in. Twee dames werden zwaar, twee heeren licht gewond een flinke bries, welke' de zeilen bolde, en sommige booten begonnen al heel slecht door om te slaan. De terwijl een kind geen letsel kreeg. De beschadigde auto. twaalf voets-jollen. In het land van Hoboken te Rotterdam wordt een Lunapark gebouwd ten behoeve van het Helden der Zee-fonds „Dorus Rijkers'. Het Lunapark in aanbouw. De walbescboeiing van de Alkmaarsche kaasmarkt stortte plotseling van onder in, een boom meesleurend. Trouwe vriendschap tusschen paard en kat, zooals op dit Engelsche plaatje, komt zelden voor. Met een overwinning van 51 hakten de Hollandsche veteranen op het V.U.C.-terrein te Den Haag de Belgische tegenstanders van weleer in de pan. Wat zullen de beenen pijn doen! Een goede vangst De Friesche jeugd trekt er op uit om eieren te zoe ken. Wat zullen ze doen; meenemen of laten lig gen? Op 20-jarigen leeftijd kreeg Arthur Gregory uit Bishops Sutton in Engeland deze fiets, welke hij thans nog gebruikt. Op het vliegveld „Welschap' te Eindhoven streek Vrijdagmiddag een nieuw Koolhoven-toestel neer, bestemd voor den heer Ir. F. J. Philips, den voorzitter van de N.B.A.C. De heer Philips maakte kort daarna zijn eerste vlucht met het toestel. De start. Op Witten Donderdag heeft Z.Em. Kard. v. Roey, Aartsbisschop van Mechelen, in de Kathedrale Kerk van St. Romboud bij 12 armen de voetwassching verricht.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 13