Laval en de Poolsche Min. van Buiten- landsche Zaken Beck, tijdens de buiten gewone zitting van den Volkenbond. De Oostenrijksche gezant, dhr. G. Alexich keert naart Weenen terug. Hij zal wor den opgevolgd door Graaf Orsini-Rosenberg. Luitenant Hansen, de Melbourne-race- vlieger, arriveerde Woensdag op Waal haven, met een in Engeland in licentie gebouwde Koolhoven F.K. 41. V.l.n.r. Hansen, Frits Koolhoven en Tacob Mees, de autogiro vlieger. Dezen winter heeft de Lutine-toren in open zee, storm en hooge zeeën getrotseerd. Bij een inspectie bleek slechts de leuning verdwenen. H. K. H. Prinses Juliana heeft Woens dag voor de eerste maal gestemd. Rijkswaterstaat zal van 17 April tot 1 Mei op negen bruggen en drie ponten een verkeerstelling houden. Reeds vroeg begon men op ie Waalpont te Nijmegen. Zou ze nu alle aandacht voor mij ver loren hebben met het beschilderen van de Paascheieren De Koninklijke Nederlandscbe Jachtvereeniging hield Woensdag een slipjacht in de omgeving van Amers foort. Een fraaie sprong. De Duitsche stuntvlieger Ernst Udet zal op het vliegfeest, op Tempel hof te Berlijn, in een zweefvliegtuig acrobatische toeren ten beste geven. Al blijft het lentezonnetje no<; schuil achter grauwe regenwolken, de lenteboden doen reeds hun Zeven honderd jaar geleden werd te Marburg in fhüringen, met den douw der De bekende arts, dr k-P. J. Doeleraan, is Intocht; de crocussen bloeien ln schitterende kleurenpracht, beroemde Elisabethskerk begonnen. Een fraai panorama van Marburg. te Rotterdam op 5^-jarigen leeftijd over-

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5