MAANDAG 15 APRIL 1935 DE LEIDSCHE COURANT /IERDE BLAD. - PAG. 14 STOMP WIJKVEUR Ilomiil. Wegens de a.s. Paaschdagen zal de gemeentelijke huisvuil-ophaaldienst worden geregeld, als volgt: Stompwijk in plaats van Vrijdag op Zaterdag. In Veur in plaats van Maandag op Dinsdag en Stompwijk in plaats van Dinsdag op Woensdag. NOORDWIJK Stemming voor Prov. Staten. Om een volledig overzicht te kunnen verkrijgen, worden alle katholieke kiezers beleefd ver zocht Woensdag as. zoo vroegtijdig moge lijk te komen stemmen Kiezers, waarvan men weet, of zij zonder hulp het stem bureau kunnen bereiken, gelieve men als nog direct op te geven bij de heeren W. Braun en W. Schelvis en op den dag der stemming in het Juvenaatsgebouw, opdat de vervoerdienst goed geregeld kan wor den. Kiezers komt dus vroegtijdig ter stembus en stemt allen no. 1 van lijst 7: Bolsius. Gemeenteraadsverkiezing. De gisteren gehouden stemming door de R.K. Staats partij afd. Noordwijk, voor de nummering der reserve-candidaten op de groslijst voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing luidt als volgt: no 8: J. Caspers 276 stemmen, 9. J. W. Slats 276, 10. W. v. Schie 262, 11. J. W. Roodenrijs 262, 12. J. v. Leeuwen 250, 13. Th. G. v. Went 228, 14. L. J. Bakker 230. Deze stemming had plaats onder de vast gestelde overeenkomst, dat de plaatsen 8, 10, 12, 14 door werknemers en 9, 11, 13 door niet-werknemers bezet zouden wor den NIEUW VEEN. Coöp. Boerenleenbank. Voor de 34ste ledenjaarvergadering van de Coöp. Boeren leenbank „Ter Aar" gevestigd te Nieuw- veen, welke Zaterdagmorgen in het bonds- café van den heer G. D. Verhoef gehouden werd, was de opkomst wel zeer bescheiden. Van de 335 leden was nog geen 10 pet. aanwezig. De meesten konden blijkbaar him zonnige akkers niet verlaten. En toch, zoo'n jaarvergadering is de belangstelling overwaard. Dit stipte ook de heer A. P. van der Weyden, voorzitter van den Raad van Toezicht, in zijn welkomst woord aan. Een apart woordje richtte spr. tot de kassiere, mevr. J. M. Schoorl-Copray, die de vorige maal wegens ziekte verhinderd was. Na een vluchtige beschouwing van den toe stand in land- en tuinbouw, waarbij tevens dank gebracht werd aan allen, personen en corporaties, welke de nood onder de door den hagelslag getroffenen lenigden, ver kreeg de heer I. M. Schoorl het woord voor lezing der notulen, welke ongewijzigd onder dank werden goedgekeurd. Inzake de rente van hypotheken en voor schotten werd medegedeeld, dat deze met ingang van 1 Jan. j.l. metK pet. is verlaagd en thans 4)2 pet. bedraagt. Uit de rekening en balans, die resp. slui ten met ƒ2.325.719,14 en ƒ1.125.805,57, ne men we het volgende over: Rekening. Ontvangsten: Spaargelden 732.316.97, terugbetaalde voorschotten ƒ58.336.41, loopende rekening totaal 1.466.756, rente voorschotten 42.278.13, idem loopjek. 10.850.10, van coupons 156.80, van CR. f 262.97. Uitgaven: Spaarbank f 681.372.52, gege ven voorschotten f 25.520, totaal in loop. rek. 1.550.956.26, rente spaargelden ƒ35.176.24, idem loop.rek. 576.65; idem C.B. ƒ2513.69. Balans: Bezittingen: Kas f 13.656.64, hy potheken 455.346.64, voorschotten 415.833.25. looprek, van leden 192.218.24, idem C.B. 28.596.56, materiaal ƒ500. aandeelen C.B. ƒ270.aandeelen Grond- kapitaalbank f 200.dep. obL CJ3. 3000, erfpachtgronden 123.62, vaste goederen 5700, meubilair '400, girodienst f 419.86, nog te vorderen rente 9540.76. Schulden: Spaarbank 1.040.445.88, loop. rek. 25.559.68, reservefonds 55.935.02, winst 3864.99. Namens de commissie van drie bracht de heer J. J. Hoogervorst Pzn. een gunstig rap port over Rek. en Balans uit. Van de winst wordt f 200.voor af schrijving op het bankgebouw aangewend. De rest wordt bij de reserve gevoegd, die daardoor klimt tot f 59.600.01. Voor het uitvoerig jaarverslag van den secretaris was de vergadering één en al oor. Spr. ving aan met.Son ja Henie, het fe nomenale Noorsche ijskoninginnetje. Niet lang echter mochten de aanwezigen van haar feilloos kunstrijden genieten, want spr. ging over op de baan van het econo mische leven en schetste het gekrabbel van den mensch, die in de crisis poogt staande te blijven op de oneffen baan, vol scheuren, wakken en sneeuwhoopen, als even zoovele economische belemmeringen. Zelfs zij, die vóór de crisis een zeer behoorlijke schaats reden, worden zwaar gehandicapt. Wij mogen ons echter niet langer met deze doorgevoerde beeldspraak ophouden en beperken ons tot het zakelijke uit het verslag. Het spaarsaldo klom bij 1933 met rond ƒ51.000 en kwam zoo over het „losgelaten" millioen heen. Toch werd op daadwerkelij ke belangstelling voor de Spaarbank aange drongen, minstens door voorspraak bij an deren. 265 leden van de Centr. Veiling „Ter Aar" veilden netto via de Bank 239.094 di. 1700 minder dan in 1933. Rekening hou dend met de mindere trek van talrijke tuin ders door hagelschade en steengrauw in de boonen, blijkt de trek per hoofd iets, groo- ter dan het vorig jaar. De positie bij de Centr. Bank is verbe terd. Ultimo Dec. '33 was de Bank aan de CJ3. ƒ88.000 schuldig, terwijl ze in '34 28.500 op haar te vorderen had; batig ver schil ƒ116.500. De totale omzet was bijna 7 millioen. De telling bij het einde van het boekjaar gaf: 1457 spaarrekeningen, 265 veilingrekeningen, 318 hypotheken, voor schotten en oogstcredieten en 89 loopende rekeningen. Een kleine 21.000 dagboekpos- ten werden verwerkt en 1200 poststukken. Tenslotte noemen we uit 't verslag het pro ces tegen de Kalslagerpolder, waarbij de polder veroordeeld werd de betwiste schuld in rekening-courant benevens de gerechts kosten te voldoen. De heer Schoorl kreeg een krachtig ap plaus en een dankwoord van den voorz., die vooral de humoristische inslag waardeerde. De heeren A. P. van der Weyden (R. v. T.) en Mart Hölscher (bestuur) werden zonder tegen-canxüdaatstelling herkozen. Onder dank aanvaardden zij hun herbenoe ming. De crediet-aanvraag in rek.-courant ad 135.000 van de Centr. Veiling werd inge willigd door de vergadering. De heeren H. S. Ran, Nieuwveen; N. J. Hoogervorst, Ter Aar; en C. Breedijk, Nieuwkoop, werden in de commissie voor Rekening en Balans 1935 gekozen. Bij de rondvraag vroeg de heer M. Lek- v. d. Pijl welke houding de Bib. t.o.v. de Hypotheek-Commissie zal innemen en te vens op welke wijze de vaste lasten gedrukt zullen worden. De voorz. antwoordde, dat de H.C. haar meeste aandacht wel op de hypotheken met een hooge rentevoet zal richten. Daardoor zal de Bib. uiteraard niet zoo spoedig met haar in aanraking komen. Waar iemand meent bij de H.C. te moeten aankloppen, doet hij goed zich tot het secretariaat van zijn standsorganisatie te wenden. Hoe de Commissie, welke logisch uit de Crisis- Pachtwet gegroeid is, zal beslissen, valt vooraf moeilijk te zeggen. De practijk zal haar de weg wijzen. Mocht de Commissie eventueel besluiten nemen de Bib. rakende, dan zal deze zich natuurlijk hieraan onder worpen. Wat de verlaging der vaste lasten aan belangt, aldus de voorz., de Regeering heeft daaromtrent haar plannen nog in voorbereiding. Ook hier is het dus afwach ten. De disconto-verhooging bij de Ned. Bank riep ook een gedachten wisseling op mid dels den heer C. F. de Bruyn. Tenslotte had de heer H. Schellingerhout, voorz. van de Kalslagerpolder, iets te zeg gen over het gevoerde proces. Eenige adres sen van Ged. Staten en de Bond van Wa terschappen werden ten overvloede voor gelezen. De vragensteller was over de rechterlijke uitspraak toch niet voldaan, hetgeen weinig bevreemding kan wekken, aangezien als regel een der partijen de ver oordeelde wordt, ic. de polder. De voorz. dankte de aanwezigen voor hun opkomst en medewerking en hoopte, dat de „conjunctuur-barometer" spoedig eenige stijging mocht vertoonen. We zouden haast de gratis bitters en si garen vergeten, waar de vergadering op onthaald werd. SPORT KORFBAL NEDEELANDSCHE KORFBALBOND. OVERZICHT. Bij de wedstrijden om het kampioen schap van Nederland heeft Westerkwartier op afdoende wijze haar meerderheid ge toond op de Geldersch-Overijsselsche af- deeling. Met 102 toch werd D.O S. ge slagen. Voorts wan Deetos, de andere Wes telijke kamipioensclub met 83 van Wordt Kwiek. In de promotie-degradatie competitie der West. Ie2e klasse heeft H.B.S. met 21 van Sellicha gewonnen, hetgeen voor Fluks niet bepaald slecht is te noemen. De stand is hier: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. Fluks 1 1 5—4 2 H BS. 2 1—1 fr—6 2 Sellicha 1 1 1—2 0 De uitslagen. Kampioenschap v. Nederland: WesterkwartierD.O.S. 102; Deetos Wordt Kwiek 83. Prom.-d egradatie West. 1 e kl.: D.T.V.Herclules 61; KattenburgD.E.D. 7—4; HJ3.S.Sellicha 2—1. Oostelijke le kiasse: Wit Blauw Naas 14; Zwart WitRigtersbleek 12. Prom.-dgradatie Oost: Onder Ons Steeds Hooger 40. Noordel ij ke le klasse: NicW.W. MD. 6—3. Pro m.-d egradatie 2e klasse Z.H. Ter GouwH.S.V. II 04; Trekvogels A.LXD. 4—7. AUTOMOBILISME DE PLANNEN VAN HERKULEYNS. Op 6 Mei op de Brooklandsbaan eerste start. Daarna recordpogingen in België. Naar wij vernemen zal de racewagen van den Nederlandschen coureur Hans Herku- leyns, een 750 ccm M.G., een dezer dagen kunnen worden afgeleverd, na in Engeland geheel te zijn omgebouwd in een stroom lij nmodel. De eerste buitenlandsche start in dit seizoen zal op 6 Mei op de Brook landsbaan in Engeland plaats vinden. Naar men weet hebben Herkuleyns en zijn helpers in den afgeloopen winter en kele technische verbeteringen aan motor en wagen aangebracht, waardoor men een winst in snelheid van 6 a 7 K.M. hoopt te bereiken. Vervolgens verhuisde de wagen naar de firma Atkins te Surbiton, waar de earosserie thans geheel in een stroomlijn- model is opgebouwd. Hierdoor hoopt Her kuleyns een winst aan snelheid van niet minder dan 10 a 12 K.M. te bereiken. Om streeks Paschen zal de wagen klaar zijn en Herkuleyns is van plan met zijn M.G. tijdens de motorwedstrijden op Wouden- steyn te Rotterdam, welke op Eersten Paaschdag zullen plaats vinden, te demom- streeren. Door verschillende omstandigheden was de aflevering vertraagd en in dit verband moest Herkuleyns zijn inschrijving voor de wedstrijden te Marseille en de Cöte de Tur- bie, welke beiden de volgende week worden gehouden, terugtrekken. De eerste offi- cieele start zal dan ook eerst op de Brook landsbaan geschieden bij de wedstrijden om de Internationale Trophy op 6 Mei. Na deze wedstrijden vertrekt Herkuleyns naar België, waar hij in de zelfde maand wil trachten het wereldrecord over de Mijl en over de Kilometer voor deze klasse met vliegenden start, te verbeteren. Hij heeft daarvoor een traject bij het plaatsje Bon heiden, in de nabijheid van Mechelen ge kozen. Tegelijk met hem wil de bekende Engelsche motorrenner Tempi met een 1000 ccm Japmotor het wereldrecord over den Kilometer met vliegenden start verbeteren. Men is overeengekomen heide recordpogin gen omstreeks den zelfden tijd te doen, daar dit de kosten vanzelfsprekend sterk drukt. DE MILLE MIGLIA 1935. Pintacuda winnaar. Gisteren is de Mille Miglia, de beroemde autowedstrijd door Italië, gehouden en ge wonnen door Pintacuda, wiens tijd van 14 uur 4 min. 47 sec. (gemiddelde uursnelheid 114.753 K.M.) een nieuw record beteekent. Het parcours van de race liep van Brescia over Bologna, Rome, Ancona, Bologna, Pa dua, Venetië, Verona en terug naar Brescia. Met dezen grooten wedstrijd is het inter nationale automobielseizoen geopend. In het geheel stonden 106 wagens ingeschre ven, doch Zondagochtend om vier uur ver schenen er slechts 86 aan den start. Twintig wagens vielen reeds bij het trainen uit. Reeds spoedig werden de eerste uitval lers gemeld. Tot hen behoorde Achilles Varzi, die recordhouder van het vorige jaar en favoriet voor 1935! Hij was door de Auto Union voor dezen wedstrijd vrijgegeven en in de grootste klasse gestart met een Ma- serati. Varzi arriveerde als tweede te Bo logna achter Tadini (Alfa Romeo) en ver trok als derde uit Florence achter Pinta cuda (Alfa Romeo). Spoedig daarna werd Varzi verrast door een motordefect, dat niet te herstellen bleek. Hetzelfde lot ondergin gen drie andere rijders. Pintacuda behield de leiding tot Rome, waar hij ondanks den regen arriveerde in den recordtijd van 5 uur 28 min. 9 sec. (gem. uursnelheid 116,598 K.M.) en als snelste van het traject BresciaRome, den Mussolini-Beker won. Pintacuda had meer dan een kwartier voor sprong op Tadini, die als tweede de Eeuwi ge Stad bereikte! In de groote klasse boven 3000 ccM. be reikte Pintacuda op Alfa Romeo in den nieuwen recordtijd Van 14 uur 4 min. 47 sec. als eerste Brescia. Zijn gemiddelde uursnelheid bedroeg 114,753 K.M. Het oude record, vorig jaar door Varzi gevestigd, stond op 14 uur 3 min. 5 sec., (gem. uur snelheid 114,307 K.M.). Tweede in dezelfde klasse werd Tadini (Alfa Romeo) in 14 uur 46 min. 0 sec. Ook in de kleine klasse tot 1100 ccM. is de winnaar reeds te Brescia aangekomen. Heth is Bianco op Maserati in den tijd van 15 uur 12 min. 56 sec., (gem. uursnelheid 106,137 K.M.). Ook op het verdere traject voorbij Rome ontspon zich een hevige strijd tusschen Pin tacuda en Tadini, die beiden steeds aan den kop lagen. In dezen strijd won Pintacuda steeds meer terrein. Hij slaagde er echter niet in, den twee uur vroeger gestarte 1100 ccM. Maserati van Bianco in te halen. Bian co arriveerde even na 19 uur aan den fi nish als eerste van alle deelnemers. On danks de slechte weeromstandigheden het regende over een groot gedeelte van den weg sterk maakte hij een tijd van 15 uur 12 min. 56 sec. (gem. uursnelheid 116.137 K-M.), een nieuw record voor de kleine klasse. Even voor 20 uur arriveerde Pintacuda te Brescia. MOTORSPORT LEIDSCHE MOTOR TOURING CLUB. Begunstigd door het mooie weer hield de L.M.T.C. gisteren haar eersten wed- strijd van dit seizoen, met een attractie- knobelrit. 48 Deelnemers meldden zich om 11 nur v.m. aan den start voor het café Hoppenbrouwer, Mandenmakerssteeg. Van hieruit werd om de volgende plaat sen geknobeld, Stompwijk, Katwijk aan Zee, Alphen, Sassenheim, Den Deijl (café Willem Bakker), Leiden. Daar aan deze rit attracties verbonden waren was het niet enkel geluk, maar kwam er ook rij vaardigheid aan te pas. De berijders moes ten o.a. met een glas water rijden, bal werpen, ringwerpen, speerwerpen, plank- rijden, spoelen, waarvoor 0, 2, 4 of 6 pun ten konden worden behaald. Na afloop van de knobelrit werd onder de deelnemers door middel van een dobbelsteen het aan tal punten voor de diverse plaatsen vast gesteld, waarbij de punten der attracties werden opgeteld. Het een en ander ging met veel hilariteit gepaard, vooral waar bet de attractie betrof met het glas water rijden, en enkele rijders tafel en al omre den. Óm pl.m. 5 uur reikte de heer W. A. v. d. Zwart, voorz. der L.M.T.C., met een toepasselijk woord de 33 prijzen, w.o. 2 bekers, 4 kransen, 4 plaquetten, bussen olie en andere motor-accessoires uit. le prijs de heer Barendse, lid der L.M. T.C. op F.N., 39 pnt., 2e pr. den heer Dan- neboom, lid der H. D. club den Haag, op Indian, 38 pnt., 3e pr. de heer Groeneveld, den Haag op Ariel, 38 pnt., 4e pr. den heer J. Verstraten, lid der L.M.T.C. op New Im perial, 37 pnt., 5e pr. den heer E. Cancri- nus, idem op idem, 37 pnt. Rest nog te vermelden dat het L.M.T.C.- team, ditmaal bestaande uit de heeren Horz, Goddijn en Lasander met succes de K.N.M.V.-nachtrit op 7 April hebben vol bracht. WANDELSPORT R. K. S. V. „De Bataven". Gisteren werd er door een 15-tal Bata ven deelgenomen aan de 30 K.M. marsch van de R. K. A. V. „Holland" te Haarlem. Het parcours was buitengewoon zwaar, er moesten vele heuvels beklommen worden en verschillende zandwegen moesten afge- tippeld. Dit kan echter de goede stemming bij de Bataven niet bederven, van het be gin tot het einde is er gezongen en er is niet een klacht over vermoeidheid ge hoord. Te 12 uur werd gestart vanaf Hotel „Het Raadhuis" te Overveen, vandaar ging ■het in flink tempo naar Aerdenhout, van daar naar Heemstede door het landgoed Mariënbosch wederom terug naar Aerden hout, waar zij het verdere verloop der marsch zijn blijven dwalen om van het schitterende natuurschoon te genieten om te c.a. 5 uur, het eindpunt te bereiken. Alle Bataven hebben deze marsch in goede conditie volbracht en mochten allen na af loop de keurige medaille in ontvangst ne men, alsmede een extra groepsprijs. Wij willen nog even herinneren aan onze bloembollenmarsch op 2den Paaschdag. R. K. Wandelaars heeft u al ingeschreven? Zoo niet doe het dan dadelijk bij het secre tariaat der R. K. S. V. „De Bataven" afd. Wandelsport, Oude Singel 148, Leiden. Nationale bloembollenmarsch der L. S. C. Ten derde male heeft de Leidsche Sport Club voor haar traditioneele bloem- bollenmarschen de talrijke wandelaars in en buiten Leiden uitgenoodigd en ook deze keer zijn deze marschen met groot succes volbracht. Reeds Zaterdag waren een flink aantal tippelaars aanwezig om onder aanvoering van een 23-tal loopers van het 4e Reg. In fanterie de 30 K.M. te gaan beginnen. In het begin werd er een flink tempo ingezet zoodat men na Leiden, vlug langs Abspoelweg, Leidsche vaart en Postbrug de eerste velden in 't zicht kreeg. Hier beseften de wandelaars pas dat ook dit jaar de L. S. C. voor een schitterend parcours had gezorgd, waarbij volop de heerlijke geuren van hyacinthen en nar cissen de wandelaars volop tegemoet kwa men. Ook na de rust had L. S. C. voor geen •betere route kunnen zorgen en de omge ving der Koepelweg in Noordwijk, waarbij uren vanuit de hoogte niets anders dan bloembollen ziet, zal bij de vele nieuwe tippelaars nog lang in 't geheugen blijven. Te even acht uur wandelde men weer vol goeden moed in Leidens straten terug naar Oud-Hortuszicht. Zondag was deze bloembollenmarsch niet minder geslaagd en het heerlijke len tezonnetje kwam de wandelaars vreugde nog meer verhoogen. Ook hier verliep de marsch, zooals wij reeds Zaterdag beschreven en zonder uit vallers kwamen ook nu de wandelaars op tijd binnen. Zooals altijd zorgde de Eerste Leidsche E.H.B.O. voor de noodige voeteuvels. Al met al marschen die volkomen aan het doel, de wandelaars veel van onze bloembollenvelden te laten zien en genie ten, hebben beantwoord. De totaaluitslag was: Zaterdag: 1. 4e Reg. Infanterie, 2. 't Ka detje te Sassenheim, 3. Princevlag. Allen kregen een vereenigings- en extra prijs. Voor Zondag wisten Jeanne d'Arc, R. D. Z. en Graaf Floris V met de extra prij zen te gaan strijken. Het totaal aantal deelnemers bedroeg ongeveer 130, terwijl allen een geëmail leerd blauw-wit vereenigingskruis met lint in ontvangst hadden te nemen. DAMMEN KAMPIOENSCHAP VAN LEIDEN. De uitslagen van de laatste ronde is: v. d. Boschv. d. Reek 02, Ter Haar Blom afgebr., TelengKleer 02, Bern- senMastrigt 02 (regl.), Klinkenberg Wijngaard 20, OptendreesReek uitgest. gesp.gev ï.verl.pnt. v. d. Blom 7 5 2 12 Gastelaar 7 4 3 11 Optendrees 6 5 1 10 Kleer 7 4 2 1 10 E. Sladek 8 4 2 2 10 J. Klinkenberg 8 3 3 2 9 Reek 8 4 - 4 8 v. d. Wijngaard 8 3 1 4 7 Ligtvoet 9 3 1 5 7 Teleng 9 1 4 4 6 Ter Haar 7 2 1 4 5 Bernsen 7 2 1 4 5 de Water 7 1 3 3 5 v. d. Bosch 8 1 3 4 5 Mastrigt 9 2 1 6 5 De stand der tweede kl. is thans: Huisman 5 5 10 v. Heeringen 5 5 10 A. Sladek 6 3 3 6 P. Lepelaar 5 2 1 2 5 v. cL Voort 6 2 1 3 5 J. Dreef 6 2 1 3 5 C. Klinkenberg 4 2 2 4 Zaalberg 5 1 1 3 3 Langezaal 6 1 1 4 3 C. Teuniss 6en 1 1 4 3 Aan de afgeloopen Competitiewedstrij- den was een lauwertak verbonden het hoogst aantal punten. De uitslag hiervan is: J. Huisman 8 6 2 14 J. Beij 8 5 2 1 12 J. Dreef 8 6 2 12 P. Lepelaar 8 5 2 1 12 A. Sladek 8 5 1 2 11 J. de Bree (res.) 7 4 2 1 10 J. Zaalberg 7 3 3 1 9 C. Klinkenberg 7 4 3 8 Teunissen 7 4 3 8 A. J. v. Heeringen 7 3 1 3 7 GYMNASTIEK Gymnastïekvereeniging „Jeanne cTArc". Bovengenoemde vereeniging heeft giste ren deelgenomen aan de door de L.S.C. uit geschreven 30 KM. bloembollenmarsch en niet zonder succes, want plus een persoon lijke medaille wist zij nog beslag te leggen op de vereenigings-prijs en extra-prijs voor de grootste damesgroep. SCHERMEN KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND OP SABEL. Boutmy kampioen na barrage. Gisteren zijn in de schermzaal „Vander- voodt" te Rotterdam de wedstrijden gehou den om het nationaal kampioenschap voor heeren op sabel. In totaal namen 12 schermers deel. Morxt- foort, Boutmy en Schriever hadden een even groot aantal partijen gewonnen en tusschen hen moest barrage geschermd worden. Het resultaat was, dat Boutmy kampioen werd met 6 ontvangen en 8 ge geven treffers. Tweede werd Montfoort met 8 ontvangen en 9 gegeven treffers, terwijl Schriever derde werd met 9 ontvangen en 5 gegeven treffers. De overige schermers werden als volgt geplaatst: 4. Misman 7 gew. part., 34 ontv. tr., 46 geg. tr.; 5. Desta 6 gew. part., 40 ontv. tr., 41 geg. tr.; 6. Van Wieringen 6 gew. part. 42 ontv. tr., 42 geg. tr.; 7. Fraterman 6 gew. part., 43 ontv. tr., 42 gege. tr.; 8. Jansen 5 gew. part., 40 ontv., 36 geg. tr.; 9. Van den Bosch 5 gew. part., 46 ontv. tr., 37 geg. tr.; 10. Sjerp 4 gew. part., 42 ontv. tr., 38 geg. tr.; 11. Slaan 3 gew. part., 50 ontv. tr., 32 geg. tr.; 12. Nederpelt 0 gew. part., 55 geg. tr., 30 ontv. tr. I I 9 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Sde klasse, lste lijst Trekking van Maandag 15 April 1935 Hooge Prijzen 5000.— 13905 20001942 1500.— 5247 1000.— 10010 400.— 9544 12218 200.658 1181 1358 19001 100— 2167 6022 6441 6750 7094 11621 11791 14061 16001 Prijzen va in 45.- 45 110 126 137 157 208 242 246 305 312 318 342 346 370 387 470 575 584 691 696 705 706 717 738 754 774 796 855 885 917 918 945 975 981 1075 1096 1110 1147 1179 1196 1197 1222 1248 1258 1288 1295 1386 1399 1410 1420 1429 1433 1438 1470 1511 1579 1637 171S 1756 1766 1794 1832 1862 1873 1950 1981 2011 2023 2063 2138 2198 2202 2203 2265 2296 2327 2342 2365 2368 2371 2374 2394 2414 2456 2473 2474 2504 2568 2569 2579 2607 2635 2657 2661 2669 2725 2788 2802 2807 2861 2878 2885 2911 2944 2955 3015 3035 3097 3101 3103 3115 3124 3128 3151 3187 3207 3245 3302 3371 3386 3414 3445 3455 3457 3510 3552 3564 3572 3626 3710 3711 3720 3743 3757 3786 3856 3863 3902 3921 3937 3964 3969 3971 3980 3991, 4002 4003 4010 4044 4058 4067 4074 4242' 4278 4287 4312 4386 4402 4431 4437 4499 4551 4561 4569 4621 4623 4632 4662 4668 4731 4764 4791 4823 4844 4937 4974 4995 5019 5020 5052 5072 5085 5127 5156 5160 5175 5201 5239 5266 5274 5283 5316 5338 5417 5482 5487 5517 5530 5562 5750 5878 5921 6067 6068 6074 6127 6128 6149 6200 6254 6340 6346 6377 6386 6444 6513 6559 6842 6564 6847 6655 6852 6692 6882 6713 6898 6772 6916 6778 6973 6798 6980 7041 7045 7103 7122 7126 7208 7214 7237 7250 7318 7322 7327 7340 7388 7417 7428 7484 7500 7542 7573 7592 7610 7627 7628 7666 7668 7721 7742 7750 7765 7799 7803 7816 7831 7835 7837 7878 7890 7904 7917 7987 7994 8002 8063 8087 8090 8124 8146 8158 8321 8161 8326 8192 8345 8194 8360 8207 8373 8258 8406 8299 8427 8305 8436 8457 8486 8501 8526 8533 8689 8720 8774 8782 8922 8799 8974 8802 8976 8842 9023 8857 9025 8859 9042 8883 9108 8894 9116 9141 9393 9152 9394 9156 9511 9186 9550 9188 9560 9239 9591 9300 9614 9384 9658 9682 9853 9689 9858 9694 9880 9721 9884 9732 9886 9783 9894 9807 9927 9815 9941 9971 10110 10134 10270 10302 10355 10374 10408 10486 10500 10558 10563 10645 10664 10672 10687 10699 10705 10758 10810 10826 10909 10916 10934 10935 10957 10975 11048 11051 11097 11113 11155 11201 11209 11220 11261 11303 11310 11311 11333 11369 11375 11414 11429 11448 11451 11464 11467 11478 11499 11530 11541 11562 11564 11593 11714 11737 11805 11867 11906 11915 11931 12012 12030 12077 12112 12122 12124 12180 12212 12232 12257 12277 12285 12353 12402 12406 12418 12430 12479 12493 12521 12542 12557 12607 12611 12659 12682 12692 12702 12737 12769 12834 12839 12873 12913 12926 12935 12970 12998 13005 13018 13155 13156 13161 13171 13248 13290 13297 13301 13306 13396 13523 13565 13629 13631 13632 13638 13643 13646 13671 13724 13725 13764 13779 13799 13806 13823 13840 13873 13928 13931 13961 13969 13974 13987 14071 14077 14097 14112 14167 14174 14213 14285 14322 14325 14343 14422 14427 14506 14510 14521 14524 14539 14571 14636 14639 14681 14694 14779 14787 14789 14808 14838 14867 14877 14890 14891 14944 14967 14979 15024 15039 15053 15073 15168 15208 15213 15230 15234 15252 15255 15318 15354 15364 15391 15392 15417 15442 15456 15480 15481 15482 15484 10489 15520 15598 15654 15690 15700 15839 15853 15867 15993 16064 16069 16121 16131 16141 16146 16149 16168 16217 16222 16239 16254 16265 16291 1G322 16388 16409 16434 16474 16495 16500 16550 16571 16581 16690 16698 16709 16726 16728 16747 16799 16801 16805 16815 16838 16867 16882 16927 16943 16945 16962 17000 17033 17090 17131 17141 17207 17211 17217 17248 17252 17274 17337 17358 17393 17406 17412 17422 17435 17442 17444 17452 17509 17512 17535 17556 17689 17717 17726 17773 17785 17788 17797 17829 17872 17889 17898 17978 17980 17983 18014 18022 18027 18056 18087 18115 18360 18366 18374 18402 18410 18416 18427 18506 18516 18548 18549 18552 18601 18622 18651 18657 18669 18714 18715 18748 18783 18791 18870 18884 18996 19017 19048 19203 19219 19242 19247 19263 19275 19394 19408 19436 19498 1952b 19607 19643 19645 19649 19671 19735 19739 19765 19771 19786 19820 19891 19970 19977 19986 20025 20040 20045 20063 20064 20075 20100 20117 20121 20138 20143 20186 20189 20222 20226 20238 20266 20268 20371 20419 20475 20497 20529 20534 20592 20603 20687 20697 20750 20799 20822 20880 20895 20955 20981 20991

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 14