In den Berlijnsche Dom werd Woensdag het kerkelijk huwelflk voltrokken tus- flchen Generaal Goering en Emmy Sonnemann. Links bovenaan de „Fllhrer". Sir Robert Vanslttart, de Engelsche onderstaatssecretaris van Buitenlandsche Zaken, verlaat Londen om zich naar Stresa te begeven. De bekende schrijfster, Ina Boudier- Bakker, viert op 16 April haar 60sten verjaardag. Donderdag zijn vijf slachtoffers van de Leeuwerik-ramp op „Zorgvlied" te Amsterdam in een gemeenschappelijk graf ter aarde besteld. De hevige Zuid-Westerstorm heeft het zeil, dat over het tijdelijk opgericht gebouw van de Boskoopsche bloemen-ten- toonstelling was gespannen, aan flarden gescheurd. Te Stresa ls een Internationale conferentie begonnen tusschen vertegenwoordigers van Frankrijk, Engeland en Italië, welke conferentie voor een goed deel over de toekomst van Europa zal beslissen. De meest vooraanstaande staatslieden hebben het dan ook noodzakelijk geacht) zelf bij de conferentie tegen woordig te zijn, om nauwkeurig alle besprekingen van dichtbij te volgen. Hier ziet men Sir John Simon, Macdonald, Mussolini. Donderdag brak brand uit in de boer derij van van Dam te Wezep. De rookende puinhoopen. Te Ginneken werd Donder dag een der slachtoffers der Leeuwerikramp, de heer H. L. A. Briel, ten grave ge dragen. De stoet onderweg. Een eigenaardig record. Ofschoon de jonge Bengaalsche zwemmer P. K. Ghosh niet graag met de politie in aanraking komt, wilde hij toch eens zien, hoe lang hij het geboeid in het water uit kon houden. Hij zwom 62 yz uur. U *'sv,y> - Minister Slotemaker de Bruïne bracht een bezoek aan de werkplaats voor jeug dige werkloozen te Dordrecht, De studenten van de Technische Hoogeschool te Delft bezochten, onder leiding van Ir. Kooimans, de hefbrug van de Koningshaven te Rotterdam Scheveningen maakt toilet. Op het strand te Scheveningen wordt thans met man en macht gewerkt om alles voor het komende seizoen in gereedheid te brengen.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5