Gisteren werd te Almelo in den familie-grafkelder van Huize „Almelo" het stoffelijk overschot van Mr. A. F. L. Graaf van Rechteren Limburg Almelo, oud-commissaris der Koningin in Overijssel, bijgezet. De stoet op weg. H.M.S. „Sealion" en H.M.S. „Shark", twee van de nieuw ste kleine onderzeebooten van de Engelsche marine, in de haven van Gosport bij hun ver trek naar de Middellandsche zee, waar zij twee jaar blijven. Maisky, de Russische ambassadeur te Londen, vertrok naar Parijs voor een bespreking met den Russischen gezant te Parijs alvorens Sir Anthony Eden naar Moskou te vergezellen. Het scherm is gevallen over het leven van den grooten acteur Alexander Moissi. En met hem verdwijnt het affiche, dat hem onder auspiciën van Hugo Helm te Den Haag aankondigd. Maandag- heeft de „Arend" F. 36 zijn eerste vlucht naar Berlijn gemaakt. Onze gezant Mr. J. P. Graaf van Limburg Stirum laat zich op Tempelhof door den heer D. J. de Vries van de K.L.M. voor lichten. Dekschrobben aan boord van H.M.S. Rodney van de vloot, welke de tradi- tioneele voorjaarsmanoeuvres in de Middellandsche Zee weer achter den rug heeft. Gistermorgen vond op het De partement van Waterstaat een bespreking plaats tusschen den Minister, de mgndirecties en de leiders der bonden over den toestand der mijnen. De heeren verlaten het Departement. Paul van Zeeland, die een nieuw Bel- Sir John Simon en Lord-zegelbewaarder Eden te Berlijn. De Engelsche minister van buiten- Britsche oorlogsschepen te Gibraltar. Tijdens de voorjaarsmanoeuvres ankerden gisch kabinet heeft gevormd, landsche zaken (links) en Rijksminister von^Neurath verlaten in een open auto het vliegveld twee Bngelsch0 tomsera te Gibraltar,

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5