Generaal-Majoor Backer te Den Haag, Herdenking van de gevallenen in den wereldoorlog te die benoemd is tot commandant van de ®erlijn' H'5,ïr',tusachen, Gfn1.erfal, ™n Blomberg- en Generaal von Mackensen, slaat het défilé van de Rijks- Burgerwacht. weerbaarheid gade. Maandag heeft H.K.H. Prinses Juliana de plechtige opening verricht van den nieuwen vleugel van het Juliana-oord te Laren. Tijdens de openingsrede: v.l.n.r. Minister Slotemaker de Bruine, Prinses Juliana, Jhr. Roëll en Henri Polak. Sir John Simon en Sir Anthony Eden op weg naar Downingstreert, voor een bespreking over den door Duitschland ingevoerden algemeenen dienstplicht. Roscoe Turner, de bekende Melbourne vlieger, gaat proeven nemen, om een vliegtuig met behulp van een parachute te doen dalen. Eventueel kunnen de lijnvliegtuigen met een dergelijke parachute worden uitgerust. Een eigenaardige visch. Een Zuider- zeevisscher ving te den Oever inplaats van visch een zeehond. Het fraaie dier is naar het Haagsche Schoolmuseum overgebracht. Het plechtige oogenblik. Een foto, van zeer dichtbij genomen, van de opening van den nieuwen vleugel aan het Juliana-oord, Sanatorium voor been- en gewrichtstuberculoselijders, te Laren. Het plechtige oogenblik, waarop Prinses Juliana het lint doorknipt. Waar de stroomlijn-kinderwagen nog niet is ingevoerd. De moeders in de Hoogvlakte van Tibet dragen hun kin deren nog óp den rug. Alexander Moissl heeft zijn tournee door De vlieghaven te Schellingwoude is, in verband met de verbouwing van de luchthaven „De Mok" te Den Helder, als militair vliegkamp Koningin Alxandrine van Denemarken ons land wegens ziekte uitgesteld. in gebruik genomen. De eerste kist wordt de hangar binnengehaald. heeft een gevaarlijke operatie ondergaan

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5