HONIG's BOUILLONBLOKJES - 6 voor 10 cent - voor Ragout WOENSDAG 13 MAART 193i DE LEIDSCHE COIJRANÏ DERDE BLAD. - PAG. 9 BRAND TE BEMMEL. Twee woonhuizen en hooiberg in asch gelegd. Gistermorgen ontstond wegens onbeken de oorzaak, brand in het woonhuis van J. v. d. Kemp. Aangewakkerd door den nog al sterken wind, greep het vuur snel om zich heen en stond in een minimum van tijd het geheele huis in vlammen. Al spoedig deelde het vuur zich mede aan het naastgelegen woonhuis en hooiberg van J. Koenders. Ook hier was alles terstond in een vuurzee herschapen. Beide gebouwen brandden geheel af. Het vee kon worden gered, terwijl de mboedel van J. v. d. Kemp geheel en die van Koenders gedeel telijk verbrandde. De brandweer was spoe dig ter plaatse, doch kon van de met riet gedekte gebouwen niets meer behouden. Zij moest zich beperken tot nablussching en beschermen der belendende gebouwen. Verzekering dekt de schade, met uitzon dering van den inboedel van Jansen, inwo nende by Koenders. BRAND TE LOBITH. Woonhuis, winkel en drukkerij afgebrand. Door onbekend gebleven oorzaak is brand ontstaan in de woning van den heer H. Derksen te Lobith. Het vuur, dat door den sterken wind werd aangewakkerd, sloeg weldra over naar den boekwinkel en vandaar naar de drukkerij, waar het gre tig voedsel vond in de groote voorraoen papier. Het duurde niet lang, of het ge heele pand stond in lichter laaie, terwijl groot gevaar bestond voor de belendende perceelen. De brandweer kon echter uitbreiding van den brand voorkomen. Het woonhuis, de winkel en de drukke- ry brandden geheel af. Van den inboedel en de inventaris kan weinig worden gered. De schade, die zeer aanzienlyk is, wordt door verzekering gedekt. KLEINE BRAND IN EEN INLEGGER1J. In het kantoortje van de aan de Joden Houttuinen 72 te Amsterdam gelegen in- leggerij van den heer I. Zwaaf, is gister avond te kwart voor tien brand uitgebro ken. Het kantoortje, dat geheel uitbrandde, bevindt zich onder de trap naar de boven verdieping. De heer Zwaaf had zyn zaak te half ze ven verlaten. Te half negen was de boek houder nog even binnen geweest, doch hij had niets bijzonders bemerkt, zoodat men over de oorzaak van den brand in het duis ter tast. De brandweer wist met 1 straal het vuur te blusschen en uitbreiding van het brandje te voorkomen. De boekhouding en een groote hoeveel heid pakpapier is in de vlammen opgegaan-. NIEUW RUMOER TE AMSTERDAM. Tusschen N. S. B.'ers en anti-fascisten. Gisteravond is het tusschen half tien en tien uur te Amsterdam wederom de Overkant van het IJ en met name het Blauwe Zand geweest, dat tooeelen te zien heeft gegeven van handtastelijkheden tus- schen colporteerende N. S. B.'ers en anti- i fascisten. De politie, die in flinken getale aanwezig was, heeft echter ernstige incidenten we ten te vermijden. ERNSTIGE ONGEREGELDHEDEN TE BUSSUM. Inspecteur van politie zwaar gewond. Maandagavond omstreeks 9 uur ver scheen in de Spykerstraat te Bussum, een arbeiderswijk, een auto met een achttal N. S. B.'ers, die direct begonnen met het verspreiden van een verkiezingsmanifest. Dit werd spoedig opgemerkt door eenige bewoners van deze wijk, die de N. S B.'ers met steenen begonnen te bekogelen. Po litie was spoedig aanwezig, zoodat de rust dra hersteld was. Inmiddels werd.de politie gewaarschuwd dat er in de buurt van de Burgemeester 's-Jacobstraat hevig gevochten werd tus schen communisten en N: S. B.'ers, welke laatsten ook in dit gedeelte van 't dorp met de verspreiding van manifesten bezig wa ren. De inspecteur van politie, de heer Lan- geveld, was weldra met eenige agenten en marechaussees ter plaatse. Hier werden ra ke klappen uitgedeeld. Op een gegeven oogenblik kreeg de inspecteur Langeveld met een zwaar ijzeren voorwerp een klap op het hoofd, zoodat'hy hevig bloedend en ernstig gewond zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. De dader kon gearresteerd worden en in het politiebureau worden ingesloten. Het. bleek een Bussumsche ingezetene te zijn, n.l. S. Nog werd een tweetal arrestaties verricht. Het bleef in deze buurt tot ongeveer 1 uur des nachts rumoerig, waarna de rust wederkeerde. Twee der belhamels zijn nog in arrest gehouden en zouden Dinsdagmorgen ver hoord worden. Naar wij vernemen is de toestand van den inspecteur Langeveld redelijk. Het ge heel wijst er op, dat hier door de commu nisten georganiseerd is opgetreden en dat er volgens een vast plan is gewerkt. Zoo moet, volgens ooggetuigen, een motorrij der den geheelen avond zijn instructies hebben uitgedeeld en heen en weer gere den hebben van het eene gedeelte van den stryd naar het andere. ONBETROUWBARE BOEKHOUDER. Duizenden verduisterd. Bij een firma te Arnhem werd eenigen tijd geleden geld vermist. De politie arresteerde den dader en bleek, dat was ontvreemd een bedrag, dat ongeveer ƒ60 minder was, dan de boek houder zeide in kas te hebben gehad. Hierdoor rezen vermoedens, dat de boek houder niet geheel eerlijk was. Daarna kwamen de politie nog diver se geruchten ter oore, met het gevolg, dat de commissaris van politie de recherche op dracht gaf een nader onderzoek in te stel len. Zaterdagochtend werd de boekhouder gearresteerd en het ingestelde onderzoek leverde het resultaat op, dat de boekhou der in de jaren 1933 en 1934 een bedrag van enkele duizenden guldens had verduis terd, door het niet afdragen van ontvangen gelden en knoeierijen in de boeken. Het onderzoek is nog gaande en er komen nog steeds verduisteringen aan het licht. De boekhouder wordt ter beschikking van de justitie gesteld. RECHTZAKEN TAXIVERVOER TUSSCHEN AMSTERDAM EN DEN HAAG. Volgens den Haagschen kantonrechter geen openbaar middel van vervoer. Den Haagschen kantonrechter werd twee weken geleden de kwestie voorgelegd of passagiersvervoer per taxi tusschen Den Haag en Amsterdam al dan niet in strijd met de wet was. Dit naar aanleiding van de strafzaak tegen den autobusverhuurder W. L. K. te Amsterdam. Verdachte had van de Groote Marktstraat met een taxi twee mensohen naar de hoofd stad vervoerd. De verdediger, mr. F. W. Goudsmit uit Amsterdam heeft in zyn pleidooi naar vo ren gebracht, dat artikel 107 der A. P. V. (het oude snorverbod), dat hier ten laste werd gelegd, niet sloeg op intercommunaal verkeer en dat dit artikel verbindende kracht zou missen. Mr. Goudsmit heeft zich beroepen op art. 1 der wet op openbare middelen van ver voer, waarbij ten aanzien van intercom- UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Donderdag 14 Maart Huizen 301 M. 8.009.15 en 10.00 Gram.pl. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Orkestconcert en gram.pl. 2.00 Handwerkcursus. 3.003.45 Gram.pl. 4.00 Bijbellezing. 5.00 Handenarbeid v. d. jeugd. 5.30 Chr. Liederenuurtje. 6.30 Journ. weekoverzicht C. A. Crayé en Causerie. 8.00 Vaz Dias en Tamboers- en Pijpers corps „Jubal", m. m. v. het Dameszang koor „Melodia". 9.00 Ouderuurtje. 9.45 Pianorecital. 10.15 Vaz Dias. 10.2011.30 Gramofoonmuzïek. Hilversum. 1875 M. 8.00 Gram.pl. 9.00 Het Aeolian-orkest. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gram.pl. en Zang. 11.00 Knipcursus Kinderkleeding. 11.30 Ensemble Rentmeester. 12.45 Gram.pl. I.30 Omroeporkest en Gram.pl. 3.003.45 Naaicursus. 4.00 Voor zieken en ouden-van-dagen. 4.45 Hoorspel voor de jeugd. 5.30 Cantabile-orkest. 6.30 Sportpraatje. 7.30 Engelsche les. 8.00 Vaz Dias en Gram.pl. 8.15 Concertgebouw-orkest o. 1. v. prof. dr. W. Mengelberg m. m. v. W. Backhaus (piano). In de pauze: Vioolspel N. Roth, m. m. v. E. Petri (piano). 10.45 Gram.pl. II.00 Vaz Dias. 11.10—12.00 Uit ..La Réserve", A'dam: Het Ensemble Louis Frank. D r o i t w i c h. 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 12.10 Het Rutland Square en New Victo- ria-orkest. 3.20 Vesper. 5.05 Orgelconcert. 5.35 BBC-dansorkest. 6.50 Cembalorecital. 8.20 „Drie zusters", van A. Tchekow. 10.20 Korte Dienst. 10.35 BBC-Theater-orkest. 11.3512.20 Gros ve nor House Dance Band. Radio Paris, 1648 M. 12.35 Orkestconcert. 4.20 „De barbier de Séville", spel van Beaumarchais. 9.05 Nar. Orkest. 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.20—1.20 Strijkorkest. 2.204.05 Concert uit rest. „Ritz". 7.30 Omroeporkest m. m. v. solisten. Keulen, 456 M. 6.35 Orkgstooncert. 11.20 Uit München: Omroeporkest 12.35 Omroepkwintet. 1.35 Viool, harp en piano. 3.20 Omroepkleinorkest 5.10 Septetconcert 7.30 Concert m. m. v. solisten, Schram- mel-ensemble, Radiokoor en Omroeporkest. 10.2011.20 Koningsberger Opera-orkest, Rome. 421 M. 8.05 PooLsche muziek. Brussel 322 en 484 M. 322 M.: 12.50 Salonorkest 5.20 Zang en piano. 8.20 Hoorspel 9.20 Omroeporkest m. m. v. zangsolist. 10.3011.20 Gramofoonmuzïek. 484 M.: 12.50 Omroeporkest. I.502.20, 5.20 en 6.35 en 7.35 Graim.pl. 8.20 Cabaretprogramma. 9.35 Symphcmieconcert. 10.3011.20 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.35 „Diana", hoorspel. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.20 Concert uit Koningsberger». Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.058.20 DeutschLsender. 9.20—11.20 Keulen. II.2012.05 Kalundborg. 12.0514.20 Parijs Radio. 14.2015.20 Kalundborg. 15.20—17.40 Londen Reg. 17.4018.20 Leipzig. 18.20—19.20 Parijs Radio. 19.2020 20 Leipzig. 20.2021.20 Deutschl-sender. 21.20afloop Weenen. 4e Programma. 8.038.50 Parijs Radio. 10.3511.05 Droitwioh. 11.05—12.10 Londen Reg. 12.1014.20 Droitwich. 14.20—15.20 Londen Reg. 15.2018.20 Droitwich. 18.20—18.50 Keulen. 18.5019.30 Londen Reg. 19.3020 uur: Sportpraatje door den heer J. G. A. Janssen (journalist) o.m. vraaggesprek met den heer H. Laman, se cretaris van U. V S., naar aanleiding van het behaalde kampioenschap. Pl.m. 20.15. De 12-jarige David Vos speelt op den vleugel, de sonate Pathétique van L. v. Beethoven, daarna tot 22.20 Lon den Reg. 22.20afloop Droitwich. (Wijzigingen voorbehouden). munaal verkeer zooals wij reeds meld den bij 'de eerste behandeling dezer zaak wordt bepaald, dat geen voorafgaande ver gunning vereischt is tot het „in werking brengen van de openbare middelen van vervoer van personen of goederen", be halve in gevallen, waarbij dit vervoer ge schiedt door middel van autobussen. Volgens mr. Goudsmit laat de wetgever het intercommunaal verkeer per taxi vrij en z.i. heeft de gemeentepolitie van Den Haag gehandeld in strijd met de bedoelin gen van den Wetgever. De kantonrechter overwoog in zijn gis teren gewezen schriftelijk vonnis, dat on der een openbaar middel van vervoer ver staan wordt: een rijtuig, dat bestemd is om geregeld langs éen bepaalden weg de per sonen, die zich daartoe aanmelden, te ver voeren. Overwogen is dus, dat deze bepaling ken nelijk het oog heeft op rijtuigen, die ook wanneer zich geen passagiers aanmelden bij het punt van vertrek, toch het vastge stelde traject plegen af te leggen. Weliswaar behoorde het bewuste voer tuig tot een organisatie, welke geregeld, hetzij met strooibiljetten, hetzij door ad- verteeren, de aandacht vestigt op haar auto-verbinding tusschen Amsterdam en Den Haag, maar hieruit valt nog niet af te leiden, dat bij het ontbreken van gegadig den de dienst toch regelmatig langs een be paalden weg zal worden voortgezet, zoo dat die aanbieding tot vervoer allerminst voldoende is het voertuig in quaestie te stempelen tot een openbaar middel van vervoer, overeenkomstig de wet op open bare middel van vervoer. Hiermede aohtte de kantonrechter het pleidooi van den verdediger van kracht ont bloot, zoodat een veroordeeling volgde en wel van 5 gulden boete subs. 3 dagen hech tenis. GEMENGDE BERICHTEN DOOR AUTO OVERREDEN. Op het Kennemerplein te Haarlem is de 79-jarige heer Hoogeveen, vroegere huis knecht van Z. D. H. den Bisschop van Haarlem, Mgr. J. D. J. Aengenent, tegen een auto opgeloopen. Hij kreeg een ge compliceerde onderbeenfractuur en brak eenige ribben. Een toevallig passeerende dokter uit Heemstede verleende de eerste hulp, waarna de man naar de Maria-stich- ting werd overgebracht. De auto is door de politie in beslag geno men, daar de remmen onvoldoende werk ten. ONDER HET IJS GERAAKT. Het vijfjarig zoontje van de familie Schram uit Delftrahuizen (Fr.), dat Maan dagmiddag met een schepje het ijs stuk sloeg in de vaart, sloeg onder het ys en is jammerlijk verdronken. MOEILIJKE REDDING BIJ BRAND TE WEESP. Horlogezaak in de asch gelegd. Gisterochtend brak bij den horlogema ker H. Lyer te Weesp brand uit, welke spoedig groote afmetingen aannam. De eigenaar van de zaak bevond zich in zijn woonkamer, om een kop koffie te drinken, toen zijn vrouw eensklaps een gil gaf, om dat zij in het werkkamertje, grenzend aan den winkel, vlammen zag. In een omme zien baande het vuur zich een weg door den winkel. Op de bovenétage lag de 77-jarige schoonmoeder van den heer L. ziek te bed. Zij werd van het bed getild, maar een ver stikkende rook drong reeds naar boven. Gelukkig kwam de heer V., een buurtbe woner, met zijn auto hulp bieden. De wa gen werd aan het Achterom, waar het per ceel van den heer L. een tweeden uitgang heeft, tot vlak voor het huis gereden, en toen gelukte het, de bejaarde vrouw door het openschuiven van een raam, op den auto te leggen. Zoo kon zij, in dekens ge wikkeld, bij 'n buurman, den heer K., in veiligheid worden gebracht. Intusschen woedde het vuur fel in het be nedenhuis; donkere rookwolken sloegen naar buiten, en het gemis van rookmaskers was voor de spuitgasten hinderlijk. Op een gegeven oogenblik sloegen de vlammen uit en raakten zelfs de lijst van het dak. De brandweer, onder leiding van den genera- len brandmeester, den heer J. Geesink, slaagde er in, het vuur tot het aangetaste perceel te beperken. Naar de heer- Luyer mededeelde, ver moedt hij, dat de brand ontstaan"is, door dat het kleine kacheltje in zyn werkplaats te fel gebraud zou hebben. Volgens zijn taxatie zou er voor ongeveer 14.000 door het vuur vernield zijn. De heer L. is wel tegen brandschade verzekerd, maar hij had juist zijn polisbedrag iets laten verlagen, met het oog op de waardevermindering van de aanwezige goederen. FEUILLETON Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. 54) Eindelijk kwam het oogenblik, dat bruid en bruidegom, weggeglipt van de feeste lijkheden, een poosje alleen waren. In het van goud en velerlei kleur schitterend^ vertrek legde Dick Forsyth zijn handen op Kathleen's nog steeds omsluierde schou ders. Door den nevel van rood scheen de glans van kostbare jaden, het huwelijksge schenk van Nang Kung en haar vader, maar hij had in dit uur geen belangstel ling daarvoor. Zijn blik bleef als betooverd op haar bloeiend gezichtje rusten, zocht toen haar oogen, waarvan geen sluier den gloed verdooven kon „Kathleen!" fluisterde hij. Toen lichtte hij den sluier oup en zy vloog in zyn ar men. gelukkiger, dan wellicht ooit een bruid in China geweest was. Het duurde een heelen tijd voor zy weer aandacht voor iets anders dan elkaar had den. Het zonlicht viel in breed stralen bundels binnen en zij liepen naar het open latwerk, hij den arm om haar heen gesla gen, om in den zeldzamen, exotischen tuin met zijn wondermooie bloesem, zijn bloe- semende struiken, zijn klaterende fontein, het kleine meertje en de sierlijke brug te kijken. En staande in het gulden licht, kuste Dick Forsyth haar. „Kathleen", fluisterde hy, „de schaduw van Li Weng-Ho is nu van ons leven geno men." „Ja", was het zachte wederwoord. „Hy heeft plaats gemaakt voor zonneschijn, dank zy de goedheid van een klein kind." Drie dagen later vertrokken zij op de hu welijksreis naar Canton, Kathleen in den stoel, die haar veilig door zoo menig gevaar gedragen had, terwijl Forsyth, wanneer hy althans niet de voorkeur aan loopen naast haar gaf, een van den gouverneur gebruik te, Ching vergezelde hen ook op dezen tocht om het bevel over de koelies te voe ren en als bewaking had hun gastheer een aantal soldaten meegegeven, wier uniform al voldoende was om overal respect af te dwingen. Zij trokken zuidwaarts in gemakkelijke etappes, naar den Pi-Kiang in stralend zonlicht door een van bloemen doorgeurd land over welige heuvelen en sprookjes achtige bruggen. Herbergen vermeden ze, overnachtend onder den wijden, met ster ren bezaaiden hemel. Het waren volmaakte wittebroodsweken, waarin tijd en eeuwig heid schenen ineen te vloeien, zoodat ze den juisten dag vergeten waren toen ein delijk de stad aan de rivier in het zicht kwam, waarheen de mandarijn snelle bood schappers gezonden had om voor een sam pan te zorgen. Er vloog een schaduw over Kathleen's gezicht, toen zij het vaartuig zag. „Wat is er?" vroeg Forsyth. „Waar denk je aan, Kathleen?" „Aan Yong-Foo, aan myn vader en Li Weng-Ho." „Ja vader is niet in Yong-Foo. vertelde Dick rustig. „Hij heeft China verlaten." „China verlaten?", echode ze. „Hoe weet je dat, Dick?" Hij gaf haar den brief van haar vader. „Hoe wist hij het/ Dick?" vroeg ze, toen ze de enkele regels snel gelezen had. „Hoe heb je dien brief gekregen? Heb je hem gesproken?" „Ja," bekende hij. „Ik sprak hem den dag, dat we op Je Yamen in Yunnan aan kwamen. Hij was er op betrapt dat hij, opium in de stad smokkelde en omdat hij vermomd was als een Chinees, werd hy aan de schandpaal geslagen." „O....!" „Natuurlijk heb ik op zijn vrijlating aan gedrongen; de gouverneur heeft een hartig woordje met hem gesproken, legde de be lofte dat hij China zou verlaten vast en nam maatregelen, dat hij zich er niet meer aan kon onttrekken. Je vader schreef de zen brief op den Yamen." „Wist hij dat ik daar was?" „Neen, dat denk ik niet." „Vroeg hij nog naar me?" „Neen," klonk het onbewogen bescheid. „En heb je hem iets verteld?" „Evenmin. Ik had hem, bijwijze van steekproef, gevraagd waar je was en hij beweerde dat je gezond en wel in Yong- Foo was maar ik ben absoluut overtuigd, dat hij loog dat hij beter wist." „Wat meen je dan dat hij werkelijk dacht?" Forsyth zag de vraag onbevreesd onder de oogen. Hij oordeelde, dat de volle waar heid voor Kathleen het best was, hoe bit ter die op het oogenblik ook mocht zijn en hij antwoordde openhartig: „Ik vermoed dat hij dacht, dat Li Weng- Ho je in zijn Yamen in Pi-Chow bij zich had." Kathleen zei niets en toen hij haar aan keek wist hij, dat ze het met zijn veronder stelling eens was. Na een poosje verbrak ze het stilzwij gen. „Wat, als Li Weng-Ho in Yong-Foo terug gekeerd is? Zou het niet gevaarlijk zyn om daar in het voorbijvaren een bezoek te brengen?" „Dat is niet mogelijk. Maar we kunnen op de sampan blijven en Ching naar het zendingsstation sturen met een boodschap voor dokter Wang-Hi. Als het eenigszms kan wil ik hem spreken. Er zullen voorzie ningen getroffen moeter worden, als we voorgoed naar Yunnan terug gaan." „O, maar dat doen we.immers zeker! Ik heb het de kleine Nang Kung beloofd." Toen zij de stad aan de rivier bereikten bleek het, dat vrees ongegrond was. Li Weng-Ho was inderdaad naar Yong-Foo teruggekeerd, maar zou niemand meer eenig kwaad doen. De avond begon te sche meren en plotseling ging een groote papae ren pagode achter den Yamen in vlammen op. Forsyth kende genoeg van de zeden van China om te weten, dat dit in brand ste ken geschiedde om een gestorvene geluk en heil mee te geven op zijn tocht naar het schimmenrijk en een plotselinge gedachte flitste door zijn geest. Enkele meters van hen af lag een andere sampan geankerd en hij riep den zoon van 't Hemelsche Rijk, die op het dek stond toe: „Voor wie wordt die begrafenis-pagode verbrand?" „Voor Zijne Excellentie Li Weng-Ho." „Hoe komt die zoo opeens dood?" De Oosterling haalde de schoudea-s op. Plotseling gestorven, een week geleden. Nogal raadselachtige geschiedenis. Er wordt gefluisterd, dat er moeilijkheden waren met Peking. Toen hij de vorige week uit Pi-Chow terugkwam, was er hier op de Yamen een hoog ambtenaar met solda ten. Den volgenden ochtend vonden ze Li Weng-Ho dood in zijn kamer. Het geheim van zijn sterven heeft hy in zyn graf mee genomen. Hij was een slecht mensch." „Een heel slecht mensch", vulde Ching deze korte, maar welsprekende lijkrede aan. Forsyth keek met een verheugd gezicht naar zijn vrouw. „Dat is gelukkig het definitieve einde van onze moeilijkheden! Ching hoeft van avond niet naar het zendingsstation te gaan: morgenochtend gaan we met zijn al len Wang-Hi bezoeken." En ze deden het en ontmoetten later een zich stroomopwaarts bewegende sampan met dr. Burritt aan boord, die kinderlijk blij was toen hij hoorde, dat ze zich óók in Yunnan zouden vestigen. „Maar op den terugweg uit Canton ne men we van Yong Foo af niet de route langs de rivier", deelde Kathleen glim lachend mee. „Waarom niet?" was Burritfs verwon derde vraag: „Het is de beste weg." „Dat weten we ook wel. Maar er woont een Boeddhistische abt op de heuvels bo ven Pi-Chow, die ik graag wilde zien." „Een Boeddhistische abt! Wat in vredes naam Maar toen Burritt het verhaal gehoord had, had zijn verbazing plaats gemaakt voor begrijpen. „Als ik een Rockefeller, of een Carnegie was, zou ik dat klooster een millioen ca deau doen. Boeddha was een heelmeester; Dick is er een, ik ben er een ook u ver staat de kunst om lijdenden te helpen, me vrouw Forsyth, maar niemand van ons kan aan dien man tippen. De hemel zegene hem!" Met welke bede de jonggehuwden var harte instemden. EINDE.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9