Carnavalspret te Bergen op Zoom. Een der mooiste wagens In den Vastenavondoptocht, welke Dinsdag door Bergen op Zoom trok. Z.H. Exc. Mgr. Aengenent tusschen de kinderen na de inzegening van het nieuwe gesticht St. Ursula (van de St. Jozef stichting voor achterlijke kinderen) te Nieuwveen. Men is thans begonnen met den wederopbouw van het eenige jaren geleden afgebrande stadhuis te Leiden. Overzicht van het terrein der werkzaamheden. Dinsdagmorgen had te Moerdijk de uitreiking plaats van de eere-medaille der Oranje Nassau Orde, met zwaarden, aan den opperwachtmeester der Konink lijke Maréchaussée, C. J. Deurlo, door den Divisie commandant, Majoor De Koning. Het opspelden van de medaille. Carnaval in het buitenland. Een „H&nsele" in den stoet, De begrafenis van den heer Zoestbergen. Onder groote belangstelling had Dinsdag- welke bij de Carnaval-viering in de oude Bodenmeerstad middag te Arnhem de begrafenis plaats van den heer J. W. A. Zoestbergen, in leven Ueberlingen door de straten trok. oudste lid van den gemeenteraad. De stoet verlaat het Diaconessenhuis. Gömbös, die na het aftreden van het kabinet er Door een tijdelijk defect aan de Moerdijkbrug, moesten de reizigers gistermorgen in Willemsdorp uit- Dinsdag vond te Den Haag dé huwelijksvoltrekking plaats flnriprmflAi in slaafde een reaeerine te vormen. stappen en per veer overgezet worden, om te Lage Zwaluwe hun treinreis weer te kunnen voortzetten. tusschen Jhr. Roëll en Mejuffrouw Lighthart. Het bruids- 5 De pont had zoodoende een drukke dag. paar verlaat het stadhuis.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 8