De Nederlandsch-Hervormde Kerk te Leerbroek brandde in den nacht van Zondag op Maandag geheel af. Exterieur van het verwoeste gebouw. Dank zij het zachte weer, gaat het de kamervisscherij voor den wind. Het lossen van een schuit panharing of Zuiderzeebokking by den afslag te Den Oever. Prof. Dr. Willem Mengelberg wordt na aankomst aan het W.P.-station te Amsterdam begroet door dr. Heineken, directeur van het Concertgebouw. De begrafenis van Oud-Gouverneur-Generaal Idenburg. In den stoet op de begraafplaats v.l.n.r. de min. Colijn en de Graaf en min. Beelaerts van Blokland. Gisteren vond te Den Haag de Huwelijksvoltrekking plaats van den Heer J. de Ridder, kapitein by de Genie, en Jonkvrouwe Valckenier von Geusau. De bouw van zes jollen voor de Olympische Spelen 1936, welke in opdracht van de Koninklijke Verbonden Nederlandsche Wa- tersportvereeniging by de Firma E. G. van der Stadt's Scheepswerf te Zaandam wordt uitgevoerd. Een radiografisch overgebrachte foto van Clem Sohn, de 22-jarige parachutist te New York, die op 3600 Meter hoogte uit een vliegtuig sprong en vervolgens met door hem zelf geconstrueerde vleugels voortvloog De Heer A. J. L. Voets burgemeester van Diessen (bij Tilburg) trad giste ren in het huwelijk met mejuffrouw N. F. P. M. van Olphen uit Tilburg. Jhr. Ir. O. C. A. Lidth de Jeude, die is voorgedragen als Min. van Waterstaat. Lente op komst. Terwyl wy ons deel krijgen van Maartsche buien en nog wegduiken in onzen winterjas, waait door het Tulda-dal by Kassei reeds de geur van bloesems, welke de voorbode is van de naderende lente. Generaal Piastiras, de leider van den militairen opstand in Griekenland.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5