DINSDAG 19 FEBRUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN HET AUTO-ONGELUK TE HERWIJNEN. Lijk gevonden van dr. Verbeek, Uit Herwijnen wordt gemeld: Gistermiddag te omstreeks vier uur is het lijk van den vermisten directeur-ge neesheer van het St. ELisabethriekenhuis te Amersfoort, dr. A. G. M. Verbeek te Amers foort, uit het water opgehaald. JONGETJE OVERREDEN EN GEDOOD. In de Hoofdstraat te Velp is gistermiddag het 10-jarig zoontje van de familie Mee uw - sen, wonende aan den Eenkweg te Velp, bij het plotseling oversteken van den weg door een juist passeerende autobus van de G.T.M. overreden. Het ventje was op slag dood. Zijn stoffelijke overschot is naar het ziekenhuis te Velp vervoerd. AUTO TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Gisteren is in de Hooge Boomen bij Vee- nendaal een auto, bestuurd door den heer J. Wimink uit Enschede, tegen een boom gereden. Bij de botsing werd de heer Wi mink ernstig gewond. Hij is per zieken auto naar het ziekenhuis te Arnhem ver voerd. Twee inzittende dames waren lacht gewond. Na verbonden te zijn is het twee tal naar Enschede overgebracht. Het ongeluk is te wijten aan het feit, dat een der dames, toen zij plotseling on wel werd, een gil gaf, waardoor de heer Wimink verschrikt omkeek, tengevolge waarvan de wagen aan het slingeren raak te en zooals gemeld tegen een boom botste. MAN DOOR TREIN OVERREDEN EN GEDOOD. Gisteravond omstreeks elf uur is op de spoorbaan DordrechtRotterdam bij den West Varkenoordscheweg onder LJsselman- de een man door een trein overreden en gedood. Door een lichte schok bemerkte het personeel van een trein die uit Dord recht kwam dat er iets niet in orde was. De trein werd tot stilstand gebracht en vlak bij het station IJsselmonde vond men op de spoorbaan het lijk van een man lig gen, waarvan het hoofd was afgereden. De oorzaak van het ongeluk heeft men nog niet vast kunnen stellen. Ook de identi teit van het slachtoffer heeft men nog niet kunnen vaststellen daar in de klieren geen papieren zaten. SCHIP GEZONKEN. Gisteravond is de „Titan I" van de N.V. LTzer- en Metaalhandel te Rotterdam, op de Maas gezonken. Het schip werd gesleept van de Maashaven naar de Waalhaven door de sleepboot „Nieuwe Zorg". Het was geladen met oud ijzer. De „Titan" is een oude torpedoboot die tot sleepschip is verbouwd. Het was zeer diep geladen en was door deining, veroor zaakt door voorbijgaande booten volgeloo- pen, waardoor het plotseling is gaan zin ken ter hoogte van de LJselhaven. De schip per, de 63-jarige A. Hoegee, moest over boord springen en wist zich zwemmende boven water te houden. Door personeel van de sleepboot „Nieuwe Zorg" werd hij op gepikt. De gezonken boot ligt vrij gevaar lijk voor het scheepvaartverkeer en zal worden gelicht. BRANDJE IN MOTORJACHT. Gisteravond voer op de Nieuwe Maas te Rotterdam het motorjacht „Migrant", eigendom van den heer J. de Jong uit IJsselmonde. Aan boord waren de 22-jarige S. Punt en de 23-jarige P. Punt. In de motorkamer is brand ontstaan en daar deze zich nog al ernstig liet aanzien zijn de gebroeders Punt over boord gé- sprongen, waarna zij naar den wal zwom men. Voorbijkomende schepen hebben het motorjacht naar den wal gébracht. De brand in de motorkamer bleek minder ernstig dan aanvankelijk had geschenen en kon spoedig worden gébluscht. ONDERWIJZERES SLACHTOFFER VAN EEN DEVIEZEN-ZWENDELAAR. Na gevangenschap vrijgelaten. Naar thans bekend is geworden, is een 23-jarige Amsterdamsche onderwijzeres, die werkloos was, op 12 Januari j.l. te Wiesbaden wegens overtreding der devie- zenvoorschriften gearresteerd. Het meisje bleek het slachtoffer te zijn geweest van een deviezen-zwendelaar, bij wien zij naar aanleiding van een advertentie in dienst was gekomen om gedurende een reis door Duitschland en eventueel door andere lan den, zijn drie kinderen onderwijs te geven. Aangezien met het onderzoek van deze vreemde geschiedenis ook de afdeeling Am sterdam van het Nederlandsch Onderwij zers Genootschap bemoeiingen heeft ge had, hebben wij ons tot deze afdeeling ge wend. Men deelde ons mede, dat de onder wijzeres was aangesloten bij de lessen cen trale van het N. O. G., welke istelling er zich mede belast om jonge werklooze on derwijskrachten aan werk te helpen, be staande in het helpen bij het huiswerk van moeilijk leerende kinderen, het bijwerken van leerlingen en andere werkzaamheden van dezen aard. In dit verband nad het meisje gereflecteerd op een advertentie, waarin een jonge vrouwelijke onderwijs kracht werd gevraagd, welke zich zou moe ten belasten om een familie door een reis door Duitschland en eventueel door andere landen te vergezellen, teneinde aan drie kinderen onderwijs te geven. De vergoe ding zou bestaan uit 25.per maand, ter wijl ook de reis- en verblijfkosten voor re kening van de familie zouden komen. Na dat het meisje kennis met de familie had gemaakt, welke aan beide zijden tot tevre denheid was uitgevallen, trad zij bij de fa milie in dienst en vertrok reeds spoedig naar Duitschland. Het werk bleek haar, gezien de opgewekte brieven, die zij naar huis schreef, zeer te bevallen. Na 10 Ja nuari echter ontvingen de ouders geen brieven meer. Hoop spoedig vrij te komen. Ruim een week ging voorbij, waarna de ouders een in het Duitsch geschreven brief ontvingen, waarvan de inhoud nogal ver ward was, maar waarvan de laatste zin, luidende: „ik hoop spoedig weer vrij te ko men", hen zeer deed ontstellen. De ouders wenden zich tot het N. O. G., waarvan het afdeelingsbestuur onmiddellijk een onder zoek instelde, met het gevolg, dat kwam vast te staan, dat het meisje op 12 Januari in een hotel te Wiesbaden was gearres teerd, aangezien zij op haar naam ge plaatste chèques had geïnd van bedragen, welke aanmerkelijk hooger waren dan in Duitschland wettelijk was toegestaan. Toen zij zioh na haar arrestatie tot haar werk gever wilde wenden, teneinde diens hulp in te roepen, bleek de geheele familie, wel ke geregeld per auto pleegt te reizen, te zijn verdwenen. Het verdere onderzoek wees uit, dat door de Duitscne Justitie werd aangenomen, dat het meisje geweten heeft, dat zij zich aan strafbare feiten had schuldig gemaakt. Er werd, met medewerking van het Ministerie van Buitenlandsohe Zaken, contact gezocht met den vice-consul te Wiesbaden, die de onderwijzeres in de gevangenis heeft be zocht. Voorts werd door denbroer van den verdwenen werkgever gezorgd, dat de onderwijzeres van rechtskundigen bijstand werd voorzien, terwijl het N. O. G. haar wat géld zond voor het koopen van extra voedsel en ook de reis van den vader en rijn verblijf te Wiesbaden betaalde. Vrijgesproken. 8 Februari stond de onderwijzeres we gens medeplichtigheid aan overtreding van de deviezenvoorschriften terecht. De Offi cier van Justitie eischte één maand gevan genisstraf en 150 Mark boete. Bij haar von nis sprak de rechtbank haar echter vrij, aangezien aangenomen werd, dat het meis je het slachtoffer was geworden van haar werkgever, die geregeld alle geïnde gelden ontvangen had. Naar verder kwam vast te staan had laatstgenoemde reeds in Ne derland chèques op-haar naam gekocht. Met dat al is het wel gebleken, dat het meisje door haar werkgever gebruikt is voor onwettige financieele transacties. De familie is tot nu toe niet in Nederland teruggekeerd; waarschijnlijk bevindt de man richt thans in Rusland. Het meisje heeft zich na haar terugkeer te Amsterdam met niemand van degenen, die zich haar lot hadden aangetrokken, in verbinding gesteld. Het N. O. G. gelooft in dit verband, dat zij de emoties, welke zij heeft ondervonden, nog niet is te boven gekomen. DOOR EEN MES GEVAARLIJK GEWOND. Zondagavond passeerden te Pathuis, ge legen tusschen Schoonebeek en Coevorden een zestal jongelui uit Nieuw-Schoonebeek. Een er van sloeg een der gebroeders Vrie- link, die zich over den straatweg naar hun kameraden begaven uit baldadigheid de pijp uit den mond. De gebr. Vrielink stuur den de Schoonebekers eenige leelijke woorden na, wat voor de Schoonebekers een aanleiding was van hun rijwielen te stappen en terug te keeren. Een er van trok een mes en gaf den 20-jarigen Vrie link een steek met een mes in de zijde. De wonde was zoo gevaarlijk, dat dr. Homan uit Coevorden opname in het Sophia zie kenhuis te Zwolle noodzakelijk oordeelde. De marechaussées te Coevorden hebben in den nacht gearresteerd Soh. en A. uit Nieuw-Schoonebeek. Een nader onderzoek wordt ingesteld. De toestand van Vrielink was gisteren redelijk. MENSCHENROOF? Haarlemmer aangehouden. Te Haarlem is door de politie aangehou den een 36-jarige man, wonende aldaar, verdacht vam het misdrijf van mensohen- roof, te Hengelo gepleegd. Deze zaak zou zich als volgt toegedra gen hebben: Een werklooze Duitsche beeldhouwer was naar Nederland gevlucht, omdat hij op het punt stond, door de geheime Duit sche staatspolitie gearresteerd te worden. Hij had in Duitschland foto's, afkomstig van een Fransch bureau, verkocht, terwijl de verkoop van dergelijke foto's in Duitsch land verboden is. Voorts had hij tegen betaling inlichtingen verschaft over Duitschland aan iemand in Frankrijk, met wien hy via het Fransche bureau in rela tie gekomen was. Om deze feiten werd hij door de Duitsche politie gezocht. In Nederland is hij eerst in Almelo ge vestigd geweest, maar omdat hij daar geen arbeid kon vinden, trok hij naar Hengelo. Vandaar uit schreef hij op een adverten tie, waarop hij een antwoord uit Haarlem ontving. In dit antwoord werd hem een UIT DE RADIOWERELD Programma van Woensdag 20 Februari. H a i z e n. 301 M. NCRV-uitzending. 8.00 Schriftlezing en meditatie 8.159.30 Gramofoonplaten. 10.30 Morgendienst. 11.00 Ensemble v. d. Horst en Gramo foonplaten. I.30 Zang. 2.15 Gramofoonplaten. 3.00 Chr. Lectuur. 3.303.45 Gramofoonplaten. 4.00 Orgelspel. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Landbouwhalfuurtje. 6.30 Afgestaan. 7.00 Ned. Chr. Persbureau. 7.30 Technische causerie. 8.00 Vaz Dias en Handel-Herdenkïng. I. Gramofoonplaten. n. Causerie Ieo Mens. IH. (Van 8.5cC11.00) Zie Droitwich. In de pauze van 10.1010.25 Vaz Dias en Gra mofoonplaten. II.0012.00 Gramofoonplaten. Hilversum, 1875 M. VARA-uitzending. 10.00 VPRT» 6.30—7.00 RVU. 8.00 Gramofoonplaten. 9.30 Onze Keuken. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voor Arbeiders i. d. Continubedr. 12.15 Orvitropia, de Flierefluiters en XX-Ensemble. 2.00 Voor de Vrouw. 2.15 Kniples. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 VARA-orkest. 6.30 RVU. Causerie. 7.15 Zang. 7.30 Voor het Platteland. 8.00 Herh. SOS-Berichten. 8.03 Vervolg zang. 8.25 Vaz Dias en VARA-Varia. 8.50 Zie Droitwich. 10.10 Reportage Bokswedstrijd A'dam Luxemburg. 10.25 Vervolg concert uit Londen. 11.0012.00 Gramofoonplaten. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.50 Voor de scholen. 12.05 Orgelspel. 12.50 Orkest I.50 Orgelconcert 3.35 Sted. orkest van Bournemouth. 5.05 Het MacArthur kwintet 5.35 BBC-Dansorkest. 7.25 Handel-concert. 7.50 Radio-Militair-orkest. 8.35 Concert-inleiding en Handel-concert m.an.v. solisten, het BBC-koor en BBC- Symphonie-orkest. II.1012.20 Dansmuziek door Jack Payne en zijn Band. R a d i o-P a r i s, 1648 M. 12.35 Goldy-orkest. 8.20 Kamermuziek m.m.v. solisten. 10.50 Dansmuziek. betrekking beloofd. Na overleg werd be paald, dat hij in een hotel te Hengelo zou wachten op den briefschrijver uit Haar lem, waarna men gezamenlijk naar laatst genoemde stad zou reizen. Inderdaad ver scheen op het afgesproken uur iemand uit Haarlem in een auto en men vertrok. In plaats echter, dat de auto naar Haar lem reed, reed de wagen naar de Duitsche grens, waar de Duitscher aan de grenspo litie werd uitgeleverd. Hoe dit is gescheid, is nog niet bekend. Thans is degene, die de „ontvoering" op touw gezet heeft, gearresteerd door de Haarlemsche politie. De politie was de zaak op het spoor gekomen, doordat de Duit scher in Hengelo wel uit de vreemdelin- genlijst geschrapt was, doch deze zich niet bij de politie te Haarlem had gemeld. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Strijkorkest 2.504.50 Omroeporkest 7.50 Cembalo-recital. 8.25'2de actie van Bizet's opera „Carmen" 9.25 Omroeporkest. 10.2011.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 6.35 Concert door orkest en hoornkwar tet. 11.20 Omroepkleinorkest. 3.20 Concert uit Hamburg. 5.10 Marscbmuziek. 7_3ö „Stunde der jungen Nation". 8.35 Chopin-recital 9.6011.20 Orkestconcert Rome, 421 M. 8.20 Opera-uitzending. Brussel 322 en 484 M. 322 M.: 12.50 Salonorkest 5.20 Zang en piano. 6.35 Orgelconcert. 7.05 en 7.35 Gramofoonplaten 8.20 Salon-orkest 10.3011.20 Dansmuziek. 484 M.: 12.50 Omroeporkest. I.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Dansmuziek. 6.50 Zangvoordracht. 7.10 en 8.20 Gramofoonplaten. 8.35 „Aucassin et Nicolette", muziek van Brenta. 10.05 en 10.3011.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 7.35 „Musik in der HJ", vocaal concert 8.05 Dansmuziek door Hans Bund en zijn orkest. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.40 Concert uit Londen (Beet hoven en Brahms) op Gramofoonplaten. Gemeentelijk Radïodistributiebedrijf en de R.O.V. Radio-centrale. 3e Programma. 8.0510.35 Deutschl. sender 10.3511.20 Keulen. II.20—12.20 Kalundborg. 12.2014.20 Brussel (Fr.). 14.20-^-15.20 Kalundborg. 15.2016.50 Keulen. 16.5017.40 DeutschL sender. 17.4019.20 Leipzig. 19.2021.35 Beromünster. 21,35±23.20 Boedapest. ±23.20afloop Kalundborg. 4e Programma. 8.058.50 Parijs Radio. 9.3010.35 Gramofoonmuzielc G.RD. 10.3511.05 Droitwich. 11.0512.05 Londen Reg. 12.0514.25 Droitwich. 14.2515.35 Londen Reg. 15.3518.50 Droitwich. 18.5019.50 Londen Reg. 195020.35 Droitwich. 20.35—21.35 Keulen. 21.3521.50 Diversen. 21.5022.50 Leipzig. 22.50afloop Londen Rej, (Wijzigingen voorbehouden). Art 278 van het Wetboek voor Strafrecht luidt als volgt: Hij, die iemand over de grenzen van het Rijk in Europa voert met het oogmerk om hem wederrechtelijk onder de macht van een ander te brengen of om hem in hope- loozen toestand te verplaatsen, wordt als schuldig aan menschenroofgestraft met gevangenisstraf van ten hoogste 12 jaren. FEUILLETON. Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. 'Nadruk verboden). 35) Kathleen legde zich bü zijn beslissing neer. Vlug hielp hü haar instappen, schoof de gordijnen dicht en richtte zich daarop tot Ching. „Naar de heuvels, Ching, we moeten in de richting Yunnan. Daar zijn zendingssta tions en Li Weng-Ho zal ons zoeken in de richting van de rivier." De Chinees betuigde zijn instemming met dit plan, ze tilden den draagstoel op en begonnen him tocht, de draagarmen over hun schouders. Zij volgden het pad, waarlangs Forsyth uit zijn schuilplaats het landvolk naar Pi-Chow had zien trekken, vroeger in den schemer, en waren zoo ge lukkig dit nu vrijwel verlaten te vinden. Het licht van lantaarns ter rechter en lin kerzijde van hen verried de aanwezigheid van enkele boerderijen, maar het duurde niet lang of ze hadden de laatste hofsteden achter den rug. Langzamerhand begon 't pad te stijgen, ze naderden, veronderstel de Forsyth met een opgelicht gemoed, den voet van den heuvels. Nu hy het gevoel had dat zij veilig kon den praten, stelde Forsyth den Chinees een vraag. „Waar ben je gebleven, Ching, nadat ik je in het gedrang by de Yamen kwijt raakte?" „Zag opeens mijn broer. Wist niet hij in Pi-Chow is, en ik achter hem aan en spreek met hem. Hij ryke man tegenwoordig en heb geld van hem geleend; draagstoel ook, touw ook. Hij is niet vergeten hoe vader gedood en wil ook wel Weng-Ho hak zet ten, maar hij te bang om zelf wat te doen. Ik zei dat u terugbetaalt wat ik geleend dokter Forsyth." „Ja, dat komt wel in orde. Maar hoe ben je zoo zonder ongelukken op de Yamen ge komen?" „Toen ik u kwijt was tusschen de kra men en niet terug vinden kon, ik denk dr. Forsyth gaat alleen naar de Yamen en pro beert Missie Barrington te redden. Leen stoel en touw en ik ook naar de Yamen. Klim over den muur zie licht in een paar kamers en kijk. In de eerste kamer is nie mand en dus stil als slang naar de andere kruipen. Hoor stemmen, ligt plat op den grond en wacht. Opeens stem van Li Weng- Ho, dan andere stem en ik denk, dat dok ter Forsyth misschien heeft hij mij noodig. Dus ik kruip naar voren en kijk in de ka mer. Ik zie Missie Barrington eerst, zij is heel bleek; dan zie ik Li Weng-Ho en ik weet di rect wat aan de hand is hem niet aanstaat en dan zie ik u en ik blij want u heeft zwaard in uw hand en denk u dien duivel nu doodmaken." Ching gaf daarop in zijn schilderachtig taaltje een relaas van het gebeurde in de kamer en van zijn verschijnen als een deus ex machina op het hachelijkst oogenblik. „Het komt me voor, dat ik een heeleboel aan je te danken heb, Ching, verklaarde de dokter, tóen zijn reisgezel uitgesproken was. „Misschien, dbkter Forsyth. Maar nu nog niet over praten.. Nog altijd gevaar." „En of! We kunnen er wel op rekenen, dat wanneer Li Weng-Ho verlost is, hij on middellijk een achtervolging zal beginnen met grof geschut en een net zal spannen over de heele provincie om ons te van gen." Ching, die opnieuw betreurde dat de dok ter geen korte metten met den mandarijn en zijn secretaris had gemaakt, beaamde dit volkomen en gaf als zijn meening te kennen, dat ze den tocht den geheelen nacht moesten voortzetten, om, als het licht werd, een plekje te zoeken, waar ze rich konden verbergen. Ze waren tot aan de eerste, lage heu vels genaderd en kwamen aan een punt, waar de weg overging in een lange, moei zame traphelling. De steilte deed bijna het heele gewicht van draagstoel en pas sagier op de schouders van Forsyth druk ken en de dokter dankte den hemel, toen hij, buiten adem en htfgend bij een bocht in het pad een plaats ontdekte waar zij den draagstoel konden eerzetten. Toen het primitieve vervoermiddel op den grond stond, werd het gordijn terzijde geschoven en verscheen het hoofd van Kathleen. „Dokter Forsythbegon zij. maar de zendingsarts viel haar onmiddellijk in de rede: „Ik heet Dick!" „Ja", antwoordde zij met een lachje, „ik herinner me, dat u me eens verteld hebt, dat uw goede vrienden u Dick noemden." „Je wou me wat vragen, Kathleen?" „Ja Dick!" De intieme naam werd uit gesproken met een verlegen aarzeling, die hem nauwelijks luider deed klinken dan een fluistering. „Ik wilde vragen waar we waren." „We zijn juist bij het begin van de heu vels." „En zooals ik zie, staan we hier op een van die ellendige, lange hellingen. Ik stap uit en ga verder loopen. Ik kan werkelijk niet toestaan, dat Ching en jij rich zoo moe maken." „Het is heusch niet zoo erg, Kathleen. We kunnen jouw gewicht best aan." „Je kunt praten wat je wilt, ik ga loo ien", hield ze voL „Ik zou me op een heu- veltrap als deze zelfs niet door koelies laten dragen. Bovendien kunnen we niet samen praten als ik in den stoel rit, en ik wou wel eens wat van jullie avonturen hooren. Je begrijpt toch zeker wel, dat ik brand van nieuwsgierigheid om gewaar te worden hoe je op die jonk van Li Weng-Ho kwam en hoe je het gelukt is te ontsnappen en Pi Chow te bereiken." Ze sprong op den grond, en toen Ching en Forsyth den thans veel lichter gewor den draagstoel weer op* hun schouders na men, stapte zij naast den dokter voort, ge lijk met hem op. „Vertel me nu alles,' Dick!" Hy gaf een levendig verslag van de ge beurtenissen sedert het ontvangen van haar briefje en zijn verhaal was nog niet geheel geëindigd, toen ze de bovenste ruwe treden beklommen. Eensklaps liet Ching, die voorop liep, een lichten waarschuwenden kreet hoo ren. „Wat is er?" vroeg Forsyth direct be zorgd. „Daar voor ons vuur. Lykt kampvuur." Een oogenblik later zag ook Forsyth het, een klein rond vuur, terwijl op den achtergrond de omtrekken van een tent zichtbaar waren. „Wat kan dat zijn, Ching?? „Weet niet. Kan niet zeggen tot wij zien." En stilstaande staarden zij alle drie in de door het vuur verlichte duisternis naar de silhouet van die onheilspellende tent. XVTEL Langs het bergpad. Een paar minuten beraadslaagden de vluchtelingen, tot Ching aanbood op ver kenning uit te gaan. Forsyth stemde toe en toen zijn trouwe lijftrawant wegglipte, bleef hij, met den arm om Kathleen naar het vuur kijken. „Het kunnen geen mannen van den Ya men zijn", meende het meisje, „want ik heb Li Weng-Ho order hooren geven, dat niemand in den particulieren vleugel van de Yamen binnen mocht gaan en'Chinee- sche bedienden zijn de gehoorzaamste ter wereld. Het zal nog verscheidene uren du ren, voor er van eenige vervolging sprake kan zijn." „Ik hoop het", was het wederwoord, ,,en het is een geluk, dat we niet veel sporen hebben achtergelaten. Het zal zelfs Li Weng-Ho met alle hulpmiddelen waarover hij beschikt, eenigen tijd kosten om ons spoor te vinden, tenzij wij den tegenval ler mochten hebben iemand te ontmoeten die hem het nieuws overbrengt." Hij zweeg eenige oogenblikken; toen: „Je zegt, dat je Li Weng-Ho de order hebt hooren geven. Wanneer was dat?" „Hoorde je die gong?" „Ja, dat deed mij den angst om het hart slaan." „Het was toen. Ik had schoenen en-een mantel gehaald zooals we afgesproken hadden en op den terugweg ontmoette ik Li Weng-Ho. Ik was vreeselijk geschrok ken, want ik wist niet, dat hij thuis was." „Hij moet thuis gekomen zijn terwijl wij met elkaar praatten. We hebben ontzettend geboft, dat hij ons toen niet verrast heeft." „Ja", gaf Kathleen toe. „Toen ik hem zag, was ik gewoon wanhopig." (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9