De staatsiekoets van den „speaker" van het Engelsche Lager-huis, welke al 250 jaar oud is, wordt schoongemaakt voor de jubileum-feestelijkheden. Dolly Haas, die Maandag uit Londen te Amsterdam arriveerde, bespreekt in De Carnavals-tijd is er weer. De eerste prijswinnaars op het Carlton-hotel het programma, dat zij Dinsdag b$j haar radio-optreden zal „en Caniavals-bal te Zeist ten beste geven. Het spoortreintje ZwolleBlokzijl wlschte zijn spoor uit. Het is n.l. opgeheven en nam op den laatsten rit de rails mee. In de sociëteit Amicitia te Rotterdam werd Maan dagavond een diner aangeboden aan de officieren van het uit het Saargebied teruggekeerde corps Mariniers. Aan de hoofdtafel v.l.n.r.: Majoor Motke, burgem. Drooglever Fortuijn, Kolonel Dorren, mr. N. S. B. Halbertsma, Kap. de Brujjne. De Saar-Mariniers defileeren voor de Koningin. H.M. inspecteert de Mariniers, die Maandag bij het Huis-tem Bosch voor Haar defileerden. De Narcissen-tentoonstelling te Sassenheim opende haar poorten. Heden werd te Sassenheim de jaarlrjksche Narcissen-tentoonstelling, welke tot 23 Februari wordt gehouden, geopend. Een naamlooze tulp krijgt een naam toegewezen, n.l. „Aviatrice". Het exterieur van het permanente tentoonstellingsgebouw te Boskoop, dat op 20 Februari wordt geopend. Het portret, dat den onlangs afgetreden hoogleeraar Dr. C. A. Verrijn Stuart is aangeboden. Het sloopen van den dam in het Twente- Rijnkanaal, waarover het opgeheven spoortreintje GoorDiep reed. Ijl AR'!

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5