Te Slootdorp is men begonnen met het aanplanten van een groote oppervlakte bosch, c.a. 500 H.A., waarmee men wil trachten De oudste windmolen van Europa. Te Mauvinage, In Belgisch Henegouwen staat de oudste de Wieringermeer met natuurschoon te verrijken. Het plaatsen der boompjes in de eenzame streek. windmolen van Europa, welke uit het jaar 1180 dateert. Het gebouwencomplex dat plaats moet maken voor den oprit en rijweg voor de nieuwe brug bij Nijmegen. Op den achtergrond de pijlers der De begrafenis van den Intendant der Koel Paleizen te Den Haag, J. W. J. Baron Taets van Amerongen, welke Donderdag op Oud Eik en Duinen te Den Haag, plaats had. De dir. der Rotterdamsche Droogdok Mij. D. E. Endert draagt het M.S. „Sunetta", dat Donderdag op de Noordzee proef heeft gevaren, over aan 4e Petroleum Mij. „La Corona". "Te Amsterdam arriveerden Donderdag uit Parijs mevr. Mouteux, Pierre Monteux, Mevr. Baur en Harry Baur, de bekende filmacteurs, (v.l.n.r.) Mr. C. Zuiver van de Kon. Shell, die zes opdrachten voor den bouw <^an tank schepen in Nederland plaatste, aan boord van de „Sunetta". Overstrooming aan den Rijn. Door den sterken was van den Rijn begint de „Groene rivier" te Arnhem te overstroomen. Na de opening van het gemeentehuis te Nootdorp klonk de wnd. Commissaris der Konningin in Z.-H., Jhr. v. Fisenne (1.) met den burgem., dh. H. Schölvink en de overige genoodigden. Het grootste accordeon ter wereld is 2 meter 50 hoog en weegt 175 pond.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 5