Advertentiën t Or. «Hf Aanbesteding DONDERDAG 7 FEBRUARI 1935 DE L*H>SCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 STADSNIEUWS VOOR DE MONSTRANS VAN HET LIDUINAHUIS. Meerdere hebben de eerste oproep be antwoord. Goud en zilver, geld en edelgesteente zijn ons naar het schriftuurwoord toegeworpen. Maar nu niet denken, dat we er al zijn: dat scheelt nog een „beetje!" Deze week een guldens-actie! Een gul den op de giro 69230 ten name van onder- gateekende; meerdere guldens mogen ge rust meedoen! Alle goede gaven voor de monstrans van den Kindervriend Christus worden gaarne verwacht door de Eerw. Zusters van het Liduinahuis en door L. BEUNE, Pr. ZoeterwsingeJ 33 PROPAGANDA-AVOND KATHOLIEKE SPORT Natuurlijk kan ik dat niet nalaten! Men vraagt- m'n meening over het Ka tholieke Sportfeest van a.s. Maandag? Natuurlijk een propagandistisch woord voor deze sport-propaganda! Ik moet me nog oriënteeren in allerlei plaatselijke quaesties, niet het minst ook in plaatselijke sportpuzzles, daar wordt aan gewerkt; m'n ideaal is een ideëele, principieele sportbeweging onder verant woordelijke en deskundige leiding. Ja, ik moet me nog oriënteeren, maar hier kan een priesterlijk woord van aan beveling in volle vertrouwen gesproken worden, omdat het hier geldt een sport beoefening naar katholieke principes, die in trouwe volgzaamheid streeft naar ideëele diepgang. Hept u mee bouwen? Bezoekt dan dit sportfeest; allen as. Maandagavond naar de Stadsgehoorzaal. L. BEUNE, Sportadv. Distr. Leiden. ALG. R.-K. PROPAGANDACLUB „DR. SCHAEPMAN". I J aar vergadering. In den foyer van „Den Burcht" hield de R.-K. Propagandaclub „Dr. Schaepman" haar jaarvergadering, welke o.m werd bij gewoond door den zeereerw. pater ten Brink en den geest. adv. kap. B. Dorbeck. De voorz., mr. H. Donders, opende met den chr. groet en een woord van welkom tot den heer C. J. Kuiper, lid van de Tweede Kamer, die onmiddellijk het woord kreeg over „De positie en de taak der R.-K. Staatspartij in dezen crisistijd". Spr. vangt aan met te zeggen, dat de on evenwichtige omstandigheden waarin wij leven de liquidatie zijn van den wereld oorlog en wij moeten ons afvragen, waar het heen gaat. Er zijn nieuwe stroomingen gekomen, er is belangstelling in uitersten door de moeilijkheden op economisch en sociaal gebied. Bij ons Kath. volksdeel is die belang stelling voor de uitersten aan het afne men, door verschillende invloeden als R.-K. Pers, houding der R.-K. Staats partij en het vermanend woord der Bis schoppen. Ook op staatkundig gebied moe ten wij vasthouden aan onze eenheid ook al zullen wij nog voor groote moeilijkhe den geplaatst worden, daar de tijden een gevoel van onrust en twijfel brengen. En daarom is objectieve en waarachtige voor lichting noodzakelijk. Zoo ziet het ook de partijleiding in de R.-K. Staatspartij. Spr. gaat dan uit van het feit, dat de economische omstandighe den slechte zijn en de wereld uit haar voe gen is gerukt, wat spr. voor Nederland met cijfers en feiten aantoont. Aanvanke lijk dacht men, dat het een tijdelijke crisis was, nu gaat men inzien, dat het hier een structuurcrisis geldt, die niet zoo spoedig weg te werken zal zijn, daar de oorzaken decenninen ver liggen n veel dieper gaan. Spr. wijst b.v. op het feit, dat door de oor log Japan de gelegenheid heeft gehad de markten in het Oosten te bezetten en Europa daarvan te verdringen. Vervolgens zijn er de geestelijke oorzaken, de span ningen, die na den oorlog gebleven zijn enz. De massa vraagt naar de schuldvraag en dan zegt spr., dat het onze schuld is, daar wij de chr. beginselen hebben verloochend, de geestelijke orde verstoord op sociaal en economisch gebied. Dat is de diepste oor zaak van deze crisis. Hoewel de productie-mogelijkheden zijn gestegen, gaan wij niet vooruit en dat komt, omdat wij die Godsgaven niet ge bruiken overeenkomstig den wil van God. Wil het beter worden, dan zal de mensch- heid moeten beginnen zich zelve schuldig te verklaren Spr. komt dan tot de taak van den Staat, voor wie de subsidiaire taak hulp en steun te bieden, zeer nijpend is ge worden. De middelen daarvoor vindt de Staat in de belastingen, die zeer hoog zijn, zoo hoog, dat de belastingdruk het econo misch leven verzwaart. Conclusie hieruit is, dat het bezuinigingsprobleem harde noodzakelijkheid is. Spr. noemde daarbij de voor ons land heerschende moeilijkhe den, als de economische positie, het aan tal inwoners, de economische kwetsbaar heid, arm als wij zijn aan natuurgoederen, wat alles onze positie nog moeilijker maakt. Een mogelijke herleving zal dus slechts langzaam kunnen gaan, als wij doen wat wij kunnen. De Ned. Regeering heeft echter tot nu toe nog niet veel meer gedaan, dan het aanpassingsproces gevorderen, De richting die de R.-K. Staatspartij wenscht is werk- behoud en werkverruiming, omdat de grootste ramp in de crisis is de werkloos heid. Juist tegenover het buitenland is dit zeer moeilijk, omdat wy aan het buiten land en onze koloniën onze welvaart te danken hadden. Ook de autarkie acht spr. bedenkelijk en dit alles tezamen maakt de positie van minister Steenberghe niet ge makkelijk. Daarna behandelt spr. de vaste lasten, als hypotheekrenten, woninghuren, rentepro bleem enz., waartegenover, aldus spr., for- sche maatregelen noodzakelijk zyn. De kwestie van de werkloosheidszorg wordt hoe meer de volksdraagkracht daalt, hoe langer hoe bedenkelijker. En een Reg. moet aan de toekomst denken, maar toch acht spr. belasting verhooging óm de werk loosheidszorg eveneens bedenkelijk. Spr. komt tot de conclusie, dat slechts stap voor stap al het mogelijke kan wor den gedaan om onze economische positie te versterken. De R.-K Staatspartij is overtuigd, dat de middelen gevonden moeten worden in par ticuliere actie, in solidariteit. Als de Over heid het niet meer kan, dan rust die plicht op hen, die nog wel kunnen helpen. Daad werkelijke solidariteit. Dan moeten wij aan sturen op ordening van het economisch le ven, als de weg waarlangs wij uit dezen crisis moeten komen. En hierop blijft de R.-K. Staatspartij hameren. Vervolgens is consequent noodig wijziging der staatkun dige ordening. Voor de zware taak moet aller mede werking worden geëischt. Men moet echter bedenken, aldus spr., dat wij een minder heid zijn, maar met hetgeen geschiedde, mag de R.K. Staatspartij rekenen op ver trouwen. Invloed kunnen wij slechts uit oefenen, als wij één en aaneengesloten blijven en verwijdering voorkomen. Over de groote beginselen zijn wij het eens, wij moeten doen, wat in ons vermo gen is, om anderen tfe helpen in eenheid, vertrouwen en samenwerking. Van de gelegenheid tot vragen stellen wordt door eenige aanwezigen gebruik gemaakt. De heer B. van Noort meent, dat de be langstelling in de uitersten nog lang niet is verminderd en dat Colijn zich feitelijk verzet tegen de ordening, die spreker en de R.K. Staatspartij voorstaat. De heer Schinck bepleit verlaging van vaste lasten, welke voor velen schrikba rend zijn geworden, waardoor ook de werk verruiming zal worden gediend. De heer Meijers meent, dat spr. zelf niet ten volle enthousiast is over hetgeen hij betoogd heeft. Spr. ziet de oplossing van de crisis niet in particuliere liefdadigheid, maar in het los maken van geld, dat nu renteloos ligt. De heer Kuiper antwoordend, zegt, dat hij begrijpt, dat er weifeling is, omdat men verbetering wenscht en een zondenbok zoekt. Maar men moet de werkelijkheid voor oogen houden. Spr. heeft slechts de feiten gegeven, zooals hij die ziet en dus de waarheid gezegd. Wat de vaste lasten en renten betreft, spr. is eveneens over tuigd, dat deze moeten worden gerecapitu leerd. Over het geld zegt spr., tenslotte, dat dit slechts waardemeter en ruilmiddel is en dat dubbel zooveel geld in omloop brengen het economisch leven niet zou verbeteren. Hierna worden door den secretaris, den heer H. Lombert, de notulen der vorige vergadering gelezen, welke onveranderd worden goedgekeurd. Mededeeling wordt gedaan van eenige berichten van verhindering. Volgt het jaarverslag van den secreta ris, den heer H. Lombert, waaraan wij het volgende ontleenen: Gehouden werden 2 ontwikkelingsavonden, 2 cursusavonden en een K.R.O.-avond. Een collecte werd ge organiseerd voor „Luctor et Emergo", ter wijl voor „De Opmarsch" 113 abonné's werden gewonnen. Het ledental bedroeg 178, donateurs en begunstigers 102. De secretaris sloot zijn uitvoerig verslag met een krachtige opwekking tot samen werking en actie. De voorz. brengt den heer Lombert een hartelijk woord van dank, maar vooral ook voor zijn vele arbeid en zyn actie voor de geldinzameling voor de R.K. ge organiseerde werkloozen. Het jaarverslag van den penningmees ter, den heer A. Speel, gaf aan inkomsten en uitgaven 489.13 Nadat een kascommissie is benoemd, is aan de orde bestuursverkiezing wegens pe riodiek aftreden van de heeren H. Lom bert en A. Speel. Deze worden herkozen. In de vacature-G. van Zijp wordt geko zen de heer van Dijk. Kapelaan B. Dorbeck deelt hierna mede in zijn cursus te zullen behandelen het on derwerp „Kerk en Staat", welker belang rijkheid hij in 't kort uiteenzet. Spr. zal dit onderwerp behandelen in vier lezin gen, waarvan hy het schema geeft, voorts de verwachting uitsprekend, dat er voor dezen cursus belangstelling zal zijn. De voorz. dankt den geest. adv. en deelt mede, dat men zich nog voor dezen cur sus bij den secretaris kan opgeven. Over de verkiezingsactie deelt de voorz. mede, dat op een volgende vergadering concrete plannen zullen worden meege deeld, maar met de vurige wensch, dat de leden zich aan deze actie geheel zullen geven. Van de rondvraag maakt de heer Meijers van de gelegenheid gebruik de gestes en het beleid der regeering en der R.K. Staatspartij aan critiek te onderwerpen, waarbij spr. er vooral den nadruk op legt, dat het*een langzame structuurwijziging is en dat wij niet, zooals dr. Colijn zeide, plotseling in een andere wereld zijn neer geploft. Spr. geeft een zeer uitvoerige uit eenzetting van de voltrekking dezer lang zame structuurwijziging, die reeds lang was te voorzien en oefent dan critiek aan de hand van eenige feiten. De heer B. van Noort, zegt door de rede van den heer Kui per niet bevredigd te zijn en noemt het beleid van Colyn een christelijk libera lisme. De heer Schinck bespreekt de kwes- BIOSCOPEN. Casino: Afgekeurd. Lldo: Afgekeurd. Luxor: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Margaretha Theodora An- thonia d. van J. Th. Beugelsdyk en Th. F. Vinkestein Johannes z. van N. Jan sen en D. J. Loerakker Jacobus z. van H. Wagemans en M. v. Weizen Johan nes z. van Th. v. d. Berg en J. Kruijk Nicolaas z. van J. Vogelenzang en J. Fi- lippo Johanna d. van J. G. Reijken en M. Rozier Jan Willem z. van R. Reijer- se en H. G. Schouten Marinus z. van H. Keur en C. E. Buchholz Leendert z. v. A. Verzyl en A. K. Prins Arie Gerar- dus z. van A. G. Baas en D. v. Wout Matthys z. van J. G. Monfils en S. Pouw. Getrouwd: D. Labrujère jm. en P. Onvlee jd. A. J. Schouten jm. en A. A. Anneeze jd. W. F. G. Veijgen jm. en J. F. Knaap jd. J. v Drecht jm. en C. E. v. Ingen jd. H. J. Koevoets jm. en E. J. Raaphorst jd. J. C. Kardol jm. en J. M. Goedhart jd. Overleden: G. v. Alphen m. 70 j. H. M. Meijkamp m. 76 j. tie der lijkverbranding, der gehuwde on derwijzeressen en de coalitie en dringt aan op meer principieele politiek. Tenslotte antwoordt de heer Lombert den heer Meijers, dezen op den voet vol gend en het beleid der regeering verde digend. Spr. wyst op de gunstige positie in Nederland van de Katholieken. Vervol gens op de rechtspositie van de arbeiders, woningbouw en soc. verzekering, enz. Men mag een regeering er geen ver wijt van maken, dat zy geen kans ziet om de crisis op te lossen. Wegens het verge vorderde uur wordt de heer Lombert dan genoodzaakt zijn betoog af te breken, waarop na tweelf uur de vergadering door den voorz. met den chr. groet wordt ge sloten. EEN NIEUWE AANWINST DER ASSYRIOLOGISCHE WERKKAMER De Assyriologische Werkkamer, die een onderafdeeling vormt van het Oostersch Instituut hier te Leiden, mag weer een belangwekkende aanwinst boeken. Het is een fragment van een relief uit albast achtige kalksteen, dat indertijd opgegra ven werd in de puinhoopen van het paleis van den grooten Assyrischen Koning Assurbanipal (668625 vóór het begin van onze jaartelling) in diens residentie te Nineve. Bij de opgraving van Nineve door A H. Layards werden de belangrijkste van deze reliefs overgebracht naar het Britsch Museum te Londen. Een der meest be kende en beroemde stukken, die wij thans in de „Nineveh Gallery" van dit groote Museum bewonderen, vertoont ons den koning Assurbanipal zelf in zijn priëel met zijn gemalin aanzitten aan 'n fees telijke maaltijd. Bewonderenswaardig is hier de fijne en zorgvuldige bewerking van alle bijzonderheden, vooral ook van de boomen en strdiken van het koninklijke park: wijnranken, palmen cypressen, een Kleine granaatappelboom. Thans mogen wij ons op het bezit van een fragment beroemen, dat tot dit be roemde relief behoort. Ons fragment sluit (met een kleine lacune) rechts aan het groote in Londen bewaarde stuk aan. Het vertoont een der kleine granaatappelboo- men van het park van koning Assurba nipal. Van de daarbij behoorende cypres- sen zijn nog juist een stam met twee tak ken te zien; voorts zien wij op de linker zijde van het stuk nog een gedeelte van het gewaad van een der koninklijke be dienden. Dit kleine fragment, waardoor het be roemde relief op zoo voortreffelijke wijze wordt aangevuld, is afkomstig uit de ver zameling van prof. F. W. baron von Bis sing. SPORTFONDSENBAD TE LEIDEN. Een zeer geslaagde excursie. Gisterenmiddag heeft de eerste excursie naar het Sportfondsenbad te Haarlem, wel ke door het Comité van Actie was georga niseerd en waaraan 35 personen deelnamen, plaats gehad. Direct na aankomst werden de bezoekers door den bedrijfsleider rondgeleid en werd de technische installatie bezichtigd. Hierna werd gezamenlijk een bad geno men, wat zeer in den smaak viel en wat ge- ruimen tijd duurde. Allen waren vol be wondering en wenschten zoo spoedig moge lijk een dergelijke schitterende inrichting ook in onze sleutelstad. Gezien het groote aantal, dat zich heden reeds als spaarder (ster) deed inschrijven, mag deze excursie als zeer geslaagd worden beschouwd. Zondag a.s. volgt de tweede excursie naar Haarlem, waarvoor zich reeds ruim 60 personen hebben opgegeven en waarvoor men zich nog tot uiterlijk Zaterdagmiddag 2 uur kan aanmelden, Breestraat 16. Voor nadere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie van hedenavond. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g 5847. N.V. C. van Werk- hoven's Automobielbedrijf. Noordwijker- hout, Dorpsstraat E 23. De statuten gewij zigd. Wijz. handelsn. in: Lisser Automobiel bedrijf N.V. (Ned. Stscrt.: 23 Januari 1935. Bijvoegsel No. 159). Ophef.fing: 3618 6 Febr. „De Drei Pottekens", Leiden, Janvossensteeg 26, café. Zie vervolg stadsnieuws pag. 12. SPORT WIELRENNEN DE ZESDAAGSCHE TE BRUSSEL. Van middernacht tot omstreeks 1 uur werd er buitengewoon snel gereden. Buys- se, Hamerlynck en Charlier rijden met zoo'n gang dat het koppel LonckeHuys, dat reeds weer aan den kop ging, inge haald werd. Er zyn thans vier koppels, die de leiding hebben. Onmiddellijk daarna zet Wals een spurt in, waarbij hij goed door zijn koppelgenoot Pijnenburg wordt afge lost. Zy zien kans in te loopen, zoodat thans vijf ploegen aan den kop zijn. Er ontstaat een nieuwe jacht en hiervan zyn Loncke Huys het slachtoffer. Zij verliezen een ronde, zoodat thans nog vier koppels aan den kop gaan. Eenige premies brengen nog wat leven in den wedstrijd, waarna de sprints van 1 uur verreden worden. Deze worden gewonnen door: Loncke, Van Nevele, W. en M. Vroomen, Billiet, Pijnenburg en Wals. Dan komt er eindelijk wat rust in het veld. De renners rijden met een matig gangetje verder. Zij hebben meer dan hun plicht gedaan en wel wat rust verdiend. De ochtend-sprints van 3 uur hebben den volgenden uitslag: Di Paco, Wals, Di Paco, Wals, Pijnenburg en Wals. In het geheel zijn afgelegd 2983,840 K.M. Hedenmorgen te 6 uur bij het begin der neutralisatie was de stand als volgt: 1. CharlierDeneef 317 punten; 2. Mag- neBuysse 209 pnt.; 3. PijnenburgWals 186 pnt.; 4. HamerlynckBilliet 157 pnt. Op een ronde: 5. W. VroomenM. Vroo men 130 pnt.; 6. LonckeHuys 117 pnt. Op twee ronden: 7. SmetsMartin 121 pnt.; 8. AertsSchoen 112 pnt.; 9. Haegel- steenAnhès 57 pnt.; 10. BonduelEhmer 55 pnt. Op drie ronden: 11. De Pauwvan Ne vele 148 pnt.; 12. v. Vlockhovenv. Bug- genhout 54 pnt. Op zes ronden: 13. Hürtgen-Ippen 84 punten. Op zeven ronden: 14. Di PacoPiemon- tesi 115 pnt. Op tien ronden: 15. Durayvan Haezen- donck 98 pnt. LAATSTE BERICHTEN SCHIP AAN DEN GROND GELOOPEN. Het in de haven te Terneuzen liggende Nederlandsche stoomschip „Hennie" is te gen een der havenhoofden aangedreven, met het gevolg, dat het schip aan den grond liep. Het passeerende sleepschip „Peter de Hoogh" raakte met zijn uitgeworpen anker verward in de uitstaande ankerketting van het stoomschip „Hennie", waardoor dit zijn houvast verloor met het bovengemeld ge volg. De „Hennie" zit geheel op de steenen glooiing, een positie, die niet van gevaar is ontbloot. Tijdens vloed zal getracht wor den, het schip vlot te krijgen. LAFFE OVERVAL. Naar eerst thans bekend wordt, is Dins dagavond tusschen 10 uur en half 11 te Rijke voort een laffe overval gepleegd op den 23-jarigen B. A., door den 20-jarigen B. en den 20-jarigen landbouwersknecht C., beiden wonende te Beugen. Het slachtoffer is overvallen toen hü al leen naar huis ging. Hij werd zoo ernstig aan het hoofd gewond, dat hij bewusteloos ineen zonk. Eerst toen gingen de daders op de vlucht. Na eenigen tijd keerde bij A. het be wustzijn terug en kon hij strompelend een naburig café bereiken. Na door een ver pleegster verbonden te zijn is A. door een dokter naar het Ziekenhuis te Box meer vervoerd. De politie heeft de daders nog denzelf den nacht van hun bed gelicht. HET WASSENDE WATER. Het water van de Waal bij Kekerdom wast zeer snel. Het staat op het oogenblik van dijk tot dijk. De steenfabrieken in deze gemeente ondervinden er reeds last van. TELEGRAMMEN DE TOESTAND IN DE OOSTENRIJKSCHE ALPEN. INNSBRUCK, 7 Febr. (V.D.) Het trein verkeer over den Arlberg kon vanmorgen om 6 uur weder hervat worden. Er heerscht bezorgdheid omtrent den toestand in het Pasnaun-dal, dat geheel van de buitenwereld is afgesloten. Er be vinden zich daar op het oogenblik veel wintersport-beoefenaars, zoodat men vreest, dat er een tekort aan levensmid delen zal ontstaan. De pogingen om tot in het dal door te dringen, zijn tot dusver niet geslaagd. DE BELOONING VOOR DE VINDERS VAN DE VERLOREN ENGELSCHE GOUDLADING. PARIJS, 7 Febr. (V. D.). De geluk kige vinders van de goudlading, die op het traject ParijsLonden uit een Engelsch vliegtuig was gevallen, hebben gisteren hun belooning van de Engelsche verzekering maatschappij in ontvangst genomen. Het echtpaar kreeg 110.000 francs vindersloon en elk der beide personen, die bij het uit graven hadden geholpen, bovendien nog tweeduizend franc. Ten slotte werd nog een bedrag van tweeduizend franc beschik baar gesteld van de gemeente waar het goud gevonden was, om voor weldadige doeleinden te gebruiken. DOODELIJKE BOTSING VAN TREIN MET AUTO. MOSKOU, 7 Febr. (V.D.) By Sarapoel in den Oeral kwam een auto, waarin eeni ge leden van de politieke afdeeling van een colchos in botsing met een D-trein. Drie leiders der politieke afdeeling, die op weg waren naar een congres, werden ge dood, de overige inzittenden zwaar ge wond. WISSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel) Londen 7.251 /2 Berlyn 59.37 New Vork 1.48V'g Parijs 9.753/4 Brussel 34.52 Zwitserland 47 881/2 Milaan 12.57 Madrid 20.35 Oslo 36 45 Kopenhagen 32.40 Stockholm 37.40 Weenen Praag 6.18 Boedapest Prolongatie 1 pet. Ondertrouwd: C0RNELIS VREEM en COR BEUGELSDIJK Leiden, 7 Februari 1995 Korte Diefsteeg 1 Baagweg 42. Huwelijksvoltrekking 26 Febr., des morgens 9.30 uur, in de Parochiekerk v/d. H. Leonardus (Haagweg). 205 Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien vau de H.H Sacramen ten der Stervenden, na een smartelijk doch gedul dig gedragen lijden van enkele dagen, onze innig geliefde Zoon, Broeder, Behuwdbroeder en Oom, THE0D0RUS JOHANNES MARIA v. STEYN, in den ouderdom van bijna 26 jaar. Namens de Familie: Wed. M. v. STEYN— DE GROOT. Zoeterwoude, 7 Febr, '35. Weipoort B 17. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op Maandag 11 Febr. 'sm. 9 uur in de Parochiekerk St. Joan. Onthoofding te Zoeterwoude, waarna do begrafenis. 213 Algemeene kennisgeving Arts voor hartziekten Morgen geen spreekuur. BURGEMEESTER EN WET HOUDERS van Leiden, zijn voornemens aan te besteden, op Dinsdag 26 Februari a.s., te 11 uur v.m., in het Bureau van Gemeentewerken, Bree straat No. 125: (Bestek No. 2, dienst 1935) Perceel I Het leveren van vuren- en grenenhout. Perceel II Het leveren van gecreosoteerd dennenhout en ongecreosoteertie grenen palen. Perceel III Het leveren van gecreosoteerd inlandsch eikenhout (en Bestek No. 3, dienst 1935) HET LEVEREN VAN; Perceel I Kramerijen, ge reedschappen, enz. Perceel II Loodgietersbe- noodigdheden, enz. Perceel III Kachelbenoodigd- heuen. Perceel IV Eternit-, Triplex-, Ce otex- en Beverboard- platen. Perceel V Touwwerk. Perceel VI Meiselmateria'en. Perceel VII Sponsen, dweiien, kwasten, enz. Perceel VIII Machinekamerbe- noodigdheden. Perceel ix Platen en kolken van beton. De bestekken liggen ter in zage en zjjn ad f 1.per stuk verkrjjgbaar bij het Bureau van Gemeentewerken voornoemd. Postrekening 82684. 202

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 3