ASPIRIN MAANDAG 4 FEBRUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN SLACHTOFFER VAN DEN STORM Wielrijder bij windstoot door een auto overreden Zaterdagmiddag is op den Frleschen straatweg, even buiten de grens der ge meente Groningen, de 30-jarige B. W., wonende te Aduard, die op zijn fiets in de#richting Zuidhorn reed, aangereden door een achter hem komende luxe auto van de chocoladefabriek Ringers. De man werd ernstig gewond opgenomen en over leed enkele oogenblikken later. Vermoedelijk is de aanrijding een ge volg van het feit, dat de wielrijder, die te gen den zeer sterken wind infietste, de signalen van de achter hem komende auto niet heeft gehoord. Toen de man door een windstoot plot seling op zij werd geduwd, kwam hij on der de auto terecht. VRACHTWAGEN VERNIELT BAKKERSWINKEL Enkele licht gewonden Op het kruispunt te Raamsdonkveer, in de nabijheid van hotel De Reyer, had Za terdagmiddag door tot nu toe onbekende oorzaak een botsing plaats tusschen twee vrachtauto's, waardoor een der wagens, beladen met visch uit IJmuiden. het win kelpand van den bakker Van Rossum bin nenreed. Zoo goed als de geheele winkel- inventaris werd vernield; de binnenmuur werd ingedrukt. Juist verliet de ongeveer 25-jarige doch ter met een kind aan de hand den winkel, waarbij zij door de glasscherven aan het voorhoofd werd gewond. Een der chauf feurs liep eveneens verwondingen in het gelaat op. In den winkel deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. „Msbd." ONDER VALLENDEN BOOM GEDOOD. Zaterdagmiddag is de 30-jarige landbou wer Ter A vest te N otter bij Nij verdal, die zijn vader hielp een boom te vellen, welke door den storm op diens huis dreigde te vallen hieronder geraakt en zwaar gewond opgenomen. De ontboden geneesheer con stateerde dat naast andere verwondingen, het slachtoffer een rib door de longen was gedrongen. De man is aan de gevolgen overleden. Hij laat een vrouw en 3 kinde ren achter. VERDRONKEN. Zaterdagavond is te Wansum de 18-ja- rige schippersjongen De Reyer uit Rotter dam, vermoedelijk tengevolge van den he- vigen wind van een voor den wal liggend schip in het water gevallen en verdron ken. Het lijk is na eenigen tijd opgehaald. EEN TRAGISCH VOORVAL. Een bijzonder tragisch voorval heeft zich Zaterdag te Bruchum bij Kerkrade afgespeeld Een 72-jarige landbouwer W. van H., die met zijn vrouw een klein boerderijtje be woont, moest dezer dagen een biljet in vullen voor de aardappelcentrale. De grijsaard, die nauwelijks de schrijfkunst machtig was, had groote moeite om deze voor hem zoo zware taak ten uitvoer te brengen. Toen hij de aangifte verzonden had, verkeerde de oude man in de meening, dat hij het biljet onjuist had ingevuld. Hij maakte zich groote zorgen, dat hij hierdoor op zijn ouden dag in de gevangenis te recht zou komen. Dit laatste werd voor hem zulk een schrikbeeld, dat hij moede loos werd. Zaterdagmiddag vond men den man dood in zijn slaapkamer. Hij had door ophanging een eind aan zijn leven gemaakt. „Mndmrg." ZWARE BRAND TE ROSMALEN Een viertal woningen door het vuur vernield Een brand, die weldra een grooten .om vang aannam, brak Zaterdagmiddag te omstreeks vier uur in het dorp Rosma len uit. Door onbekende oorzaak ontstond brand in de woning van den ijshandelaar Ver hagen. Onmiddellijk werd de brandweer gewaarschuwd en begon men den inboe del naar buiten te dragen. Het vuur greep door den sterken wind snel om zich heen en weldra stond ook het naastgelegen huis, bewoond door den heer v. d. Donk en zijn gezin in lichter laaie. Van den in boedel kon niet veel worden gered. De brandweer bond met man en macht den strijd tegen het vuur aan. Het vuur breidde Zich echter nog steeds uit: twee woningen, ook tot het complex behoorende en bewoond door de gezinnen Heyman en Vos, stonden weldra in brand. De brandweer stond vrijwel machteloos tegen de vuurzee en moest zich beperken tot het nathouden van de belendende per- ceelen. De R.K. Jongensschool, die vlak in de nabijheid staat, liep ernstig gevaar en de brandweer had veel moeite, het gebouw voldoende nat te houden, temeer daar door den sterken wind de vonken honderden meters ver stoven. Nog tot ongeveer half acht heeft het ge duurd voor de brandweer het vuur mees ter was en het gevaar voor uitbreiding ge heel was geweken. Het was, dank zij het krachtig optreden van de brandweer, die assistentie had gekregen van de brand weer te Hintham, gelukt de school te be houden, die echter veel waterschade op liep evenals de andereaangrenzende wo ningen. De schade wordt voor een gedeelte door verzekering gedekt. De huizen zijn het eigendom van Gebr. van Crey. De brand was op grooten afstand zicht baar en velen hadden zich naar de plaats des onheils gespoed om bij het blusschings- werk behulpzaam te zijn. Nog langen tijd was men bezig met na- blusschen. Omtrent de oorzaak tast men in het duister. Twee brandweerlieden gewond. In den nacht van Zaterdag op Zondag zijn bij de nablussching twee brandweer mannen gewond. Bij het inslaan van een ruit liepen de brandweerlieden K. van Grinsven en v. d. Eist verwondingen aan de handen op. K. v. Grinsven, waarvan een ader werd geraakt, is nadat het eerste verband was gelegd, de woning van een dokter binnen gedragen. LANDBOUWSCHUUR IN VLAMMEN Dertig varkens verbrand Zondag is een groote landbouwschuur te Berkel afgebrand. Door den wind en het vele brandbare materiaal greep het vuur snel om zich heen. Dertig varkens kwa men in de vlammen om. Verzekering dekt de schade. Waarschijnlijk is de brand ontstaan doordat kinderen met lucifers speelden. MOLEN UITGEBRAND. Eenig pluimvee omgekomen. Omstreeks acht uur Zaterdagavond is brand ontstaan in de molen van den heer Antoon Arts te Volkel. De ijlings ontbo den brandweer kon slechts weinig tegen over de vuurzee uitrichten. De molen was dan ook in een minimum van tijd geheel uitgebrand. Omtrent de oorzaak van den brand is niets bekend. De molen is verzekerd. In een kleine aanbouw bevond zich eenig pluimvee, ws. 110 kippen, 6 hanen en 6 kalkoenen, hiervan is niets gerqd. a het product van vertrouwen. OUDE VROUW IN BRAND GERAAKT Zaterdagmorgen is de alleenwonende 71-jarige weduwe v. d. R., wonende in de Stevenzandschestraat te Tilburg, vermoe delijk bij het aanmaken van de kachel, met haar kleeren in aanraking gekomen met vuur. De vrouw snelde brandend de straat op, waar buren er vrij spoedig in slaagden de vlammen te dooven. De vrouw had echter reeds deerlijke brandwonden bekomen over het geheele lichaam. In ern- stigen toestand is zij per ziekenauto naar het ziekenhuis overgebracht. CAFE AFGEBRAND. Zaterdagavond is brand uitgebroken in het café, dat tevens tot winkel dient, van den heer W. Sloots te Kiel Windertweer. Het vuur greep snel om zch heen en in kor ten tijd stond het café in lichter laaie. De oorzaak van den brand is onbekend. De schade wordt door verzekering gedekt. DYNAMIET-AANSLAG OP BRANDKAST Geraffineerde inbraak te Amsterdam Ongeveer drié weken geleden hebben inbrekers gepoogd een bezoek te brengen aan de bureaux en de kantoren van den steenkolenhandel „Oranje-Nassau" aan de Havenstraat, te Amsterdam. Ze bezochten de verschillende kantoren en eigenden zich kleine voorwerpen toe. Op het privé-kantóor van de directie stond een groot model brandkast, doch deze lieten zij onaangetast. Zaterdagmorgen, toen het personeel en directie het kantoor binnenkwamen, be merkten zij, dat ze in den afgeloopen nacht opnieuw bezoek van dieven hadden gehad. In een van de kantoren heerschte groo te wanorde en de inbraak was op Ameri- kaansche wijze gepleegd. De groote brandkast, die tegen den muur staat, was gedeeltelijk gebarsten en bij nader onderzoek bleek, dat de dieven haar hadden geforceerd door middel van een dynamietpatroon. Deze patroon heeft men gestopt in het slot van de br&ndkast. Daar men vreesde, dat de explosie tot ver in den omtrek zou worden gehoord, is getracht, het geluid te dempen door over het slot een gordijn, een regenjas en ander vqorwerpen in wa ter gedrenkt, te hangen. Tegen de brandkast had men nog ge plaatst een tafel, zoodat de natte voor werpen als het ware tusschen tafel en brandkast gekneld zaten. De explosie moet echter van grooten omvang zijn geweest, want verschillende ruiten aan de zuidzijde van het kantoor waren vernield, terwijl ook voorwerpen van de muren waren gevallen. Er ontstond na de explosie een gat in de deur, dat de dieven door middel van breekijzers nog vergroot hebben. Uit de brandkast namen de daders vier geldtrommels en verlieten het kantoor aan de achterzijde, welke uitkomt op het spoorwegemplacement aan het station Willemsparkweg. In de trommels was een bedrag van ƒ5000. Toen de directie den diefstal ontdekte, werd de politie van het bureau Overtoom dadelijk hiermede in kennis gesteld en de justititeele dienst, onder leiding van den hoofdinspecteur Glacius, begon een uit gebreid onderzoek. UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Dinsdag 5 Febr. 1935. Hulzen 301 M. K. R. O.-Uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. 12.30 Lunchconcert. I.15 Gramofoon. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.15 Liederenrecital door Johanna de Geus en K. R. O.-orkest. 6.30 Gramófoon. 6.40 Esperantocursus. 7.15 A. C. Ateveld over Sociale Wetge ving. 7.45 „Een kijkje in een middenstandsver gadering (miniatuur hoorspel). 8.Vaz Dias, waarna Solistenconcert door het K. R. O. Symphonie-arkest m. m. v. Maurice Maréchal (cello). Te 8.40 uur een dramatische schets. 9.45 „Het Consult", hoorspel. 10.00 K. R. O.-Orkest en gramofoon, 10.30 Vaz Dias. II.00 Aansluiting met Heek te Rotterdam. Hilversum, 1875 M. A. V. R. O.-uitzending, 5.30—6.00 VPRO. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 Ensemble Rentmeester. 10.00 Morgenwijding. 10.30 Ensemble Rentmeester (vervolg). 11.00 Causerie. 11.30 Orgelconcert. 12.30 Gramofoonplaten. I.30 Zang m. m. v. Egb. Veen (piano), en Boris Lensky (viool). 2.15 Omroeporkest. 3.004.00 Knipcursus. 4.30 Radiokinderkoorzang. 5.00 Voor kleine kinderen. 5.30 Jeugdhalfuur v. d. V. P. R. O. 6.00 Het AVROijAeolian-orkest. 6.50 Causerie. 7.00 Kamermuziek door het Munchener Fiedel-Trio. 7.30 Engelsche Iers. 8.00 Vaz Dias. 8.05 Omroeporkest m. m. Th. Denijs (bas bariton). 8.45 Concert door het Lyra-Trio. 9.15 Omroeporkest. 9.45 Vervolg van „De Drie Musketiers" van Dumas. Bew. Riddle en Guthrie (2de deel). II.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Uit „La Gaité", Amsterdam: Jack de Vries en zijn Ensemble. D r o i t w i c h, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Orgelconcert. 12.35 Het Charles Ernesco kwintet. I.20 J. Muscant en het Troxy Grand-or- kest. 4.40 Het Norbert Wethmar Trio. 5.35 Het Londensch Zigeuner-orkest. 6.50 Handel-Concert. 8.20 Variétfé-pro,eramma. 10.40 Het Leslie Bridgewater kwintet en Diris Vane (spraan). II.3512.20 Dansmuziek door Lew Stone en zijn orkest. De politiescheikqndige Van Ledden Hul sebosch was spoedig aanwezig, terwijl ook de fotografische dienst van het hoofdbu reau verschillende opnamen, zoowel bin nen als buiten het gebouw, opnam. Inspecteur v. d. Most van de honden- brigadestelde met zijn dieren eveneens een onderzoek in. Later werden op het stationsemplacement de opengebroken trommels teruggevonden. De politie heeft vingerafdrukken ge vonden, en men is er van overtuigd, dat deze inbraak het werk is geweest van ge raffineerde vaklieden, die hun kansen tot in alle details hebben berekend. Radio Paris, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.20 Orkestconcert. 9.05 Radio-tooneel 10.50 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Concert uit Rest. „Ritz". 2.504.50 Omroeporkest. In de pauze: Piano-recital. 7.20 Werken van Kurt Weill. 8.10 Gramofoonplaten. 8.13 Hoorspel. 9.05 Actueel halfuur. 9.50 Viool- en Cembalo-recital. 10.1511.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. t 5.20 Gramofoonplaten. 6.35 Orkestconcert. 11.20'Hans Busch en zijn orkest. 3.20 Omroepkleinorkest. 6.20 Piano-recital. 7,30 Zie Deutschlandsender. 8.20 „Hoch lebe der Mann mit dem hohen Hut", hoorspel. Rome, 421 M.» 8.05 Concert m. m. v. orkest en orgel. 9.20 Radio-tooneel. Hierna Orkestconcert. Brussel, 322 en 484 M. 322 meter: 12.50 Omroeporkest. 5.20 Salon-orkest. 8.20 Omroeporkest. 484 meter: 12.20 Salon-orkest. 5.20 Orgelconcert. 7.Ö0 Piano-recital. 8.20 Salon-prkest m. m. v. zangsoliste. 10.3011.15 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Dansmuziek door de „Goldene Sie- ben". 8.20 „Februar", maandelijksch overzicht. 9.20 en 10.05 Berichten. 10.2011.20 2de Deel van Berlioz' „La Damnation de Faust" (Gramófoon-opname van Kalundborg). GemeenteHïk Radindlstrfbntlebedrljf en de R.O.V. Radio-Centrale. 3e Programma. 8.00—11.20 Keulen. 11.20—12.20 Kalundborg. 12.20—14.20 Brussel VI. 14.2014.50 Diversen. 14.50—15.20 Kalundborg. 15.20—16.50 Keulen. 16.50—17.20 Droitwich. 17.20—18.55 Brussel VI. 18.55—21.35 Weehen. 21.35—23.20 Brussel Fr. 23.30afloop Kalundborg. 4e Programma 8.058.50 Parijs Radio. 10.35—11.05 Droitwich. 11.05—11.20 London Reg. 11.2011.50 Droitwich. 11.5013.20 London Reg. 13.20—14.20 Droitwich. 14.2017.35 London Reg. 17.35—18.20 Droitwich. 18.20—19.00 Keulen. 19.0019.30 Tuinpraatje ddor den heer J. Jonker, chef Afd. Gem. Plantsoenen. 19.3020.20 London Reg. 20.2021.20 Droitwich. 21.20afloop Londen Reg. Het onderzoek, dat nog in vollen gang is, heeft tot op heden nog geen resultaten opgeleverd. INBRAAK IN EEN VILLA Tijdens afwezigheid van de bewoners is ingebroken in een villa aan den Hoofd weg te Hillegersberg. De dieven kwamen via een kelderraam het huis binnen, waar zij ruim /450 aan contanten, een stel ta felzilver, dat een waarde van ruim dui zend gulden had, eenige gouden sieraden en een bontmantel buit maakten. Nasporingen hadden tot nog toe geen succes. FEUILLETON Li-Weng-Ho, de mandarijn. Uit het Engelsch, door BEN BOLT. ^Nadruk verboden). 22) De laatste liet een kort bevel hooren, waarop de bediende zijn voeten weer be gonnen te boeien. Beseffende hoe nutte loos protest of verzet zou zijn, stak For syth zijn voet uit en lachte tegelijkertijd om iets, dat hem eensklaps te binnen schoot. Die lach scheen Ah Yeo te veront rusten. Zijn glad voorhoofd trok in rim pels en hij keek den Engelschman onder zoekend aan. „Ik begrijp niet wat je te lachen hebt, barbaarsche hond." „Niet; Nu, ik ben ook niet van plan het u te vertellen", antwoordde Forsyth kalm. Hij had moeten lachen bij de gedachte dat Ah Yoe hem weer liet ketenen om hem te beletten de jonk te verlaten, terwijl dit met de wetenschap dat Kathleen Bar rington aan boord was wel het laatste was wat hij wenschte te doen. Dat was een combinatie van feiten, die niet tot den slu- wen Oosterling doordrong en het maakte deze woedend dat de ander hem tartte. „Je zult mij dat zeker wel vertellen en een heeleboel meer ook als mijn meester het verlangen daartoe te kennen geeft", beet hij den zendingsarts met een ijzige stem toe. „Dan zul je vergeten, dat je een Engelschman bent, je zult aan mijn voeten in het stof kruipen." „Maar Zijne Excellentie heeft dat ver langen nog niet uitgesproken!" antwoord de Forsyth met een luchthartigheid, die niet bepaald met zijn innerlijke gevoelens in overeenstemming was. „Hoe weet je dat", vroeg de ander vlug. Forsyth wist het niet, giste het alleen maar en plotseling, terwijl de Oosterling hem met wreede, loerende oogen aankeek, rijpte er een andere veronderstelling in zijn hersens. Zoolang Kathleen Barrington aan boord was, zou Ah Yeo niet tot uiterste maatregelen overgaan. Hiervan overtuigd, schudde hij het hoofd en zweeg. „Zelfs hoe je dat weet, zul je me moeten vertellen", hernam de ander op snijdenden toon. „Als je half gevild aan de galg gesla gen wordt, zul je wel spraakzaam wor den." Hij draaide zich om en liep de ladder op, gevolgd door zijn satellieten en toen het luik neergelaten was, gaf Forsyth zich op nieuw aan zijn gepeinzen over. HU ontveinsde zich het hachelijke van den toestand absoluut niet. Ah Yeo was de spreektrompet van zijn meester en dat hij, Dick, den mandarijn diep beleedigd had, was genoeg. Terwijl hij de mogelijkheden met betrek king tot hemzelf en Kathleen aan zijn geest liet voorbijtrekken, was het hem alsof een golf van wanhoop over hem heensloeg en langen tijd lag hij in lethargische on bewe gelijkheid, verpletterd door het gevoel van volslagen onmacht en het besef van 't ge vaar, waarin het meisje verkeerde. Het plotselinge stilligen van de boot deed hem uit zijn sombere apathie op schrikken en hij keek uit het raampje naar het schemerige over het water. Ter zelfder tijd riep een sarcastische stem hem vanaf het luik, dat weer opgetrekken werd: „Zoo, geëerde dokter, mooi uitzicht, niet waar? Als u nog even blijft kijken, zult u iets buitengewoon interessants kunnen zien!" Het was Ah Yeo's stem, doch Forsyth keek niet op. Zich afvragend waarop de Chinees zinspeelde, hield hij zijn blik op den over gericht. Een woeste, steile kust deed zich aan zijn oogen op; alleen iets naar rechts werd de onherbergzaamheid even onderbroken door een smalle strook bosch; een bergengte tusschen de wilde heuvelen. Zoo ver hij zien kon, was er geen pagode, huis of boer derij te ontdekken. Het was een ware woestenij van rotsen en boomen, waarin niets op benschelijke bewoning wees. Zoo goed als dat in de toenemende sche mering mogelijk was, zocht hij tevergeefs in het verlaten landschap naar het interes sante waarvan Ah Yeo gesproken had. Nogmaals keek hij, nu fel-gespannen, ten terwijl hij tuurde, kwam een boot, die zich van de jonk losgemaakt had, in zijn ge zichtkring. Op hetzelfde moment viel iets zwaars naast hem op de brits neer; hij hoorde het, maar nam er geen no titie van. Zijn oogen waren als gehecht aan de zich verwijderende boot aan een ge stalte in den boeg, en eensklaps was het alsof hij een slag in het gezicht kreeg met een verbijsterende schok drong het tot hem door wat het interesante was, dat spe ciaal in zijn opmerkzaamheid was aanbe volen. Hij was getuige van Kathleen Bar- rington's vertrek van de jonk. „Kathleen!" riep hij in opvlammende wanhoop. ..Kathleen!" Het meisje moest hem gehoord hebben, want de gestalte kwam overeind en een kreet bereikte hem van over het water, 't. Volgende moment werd hij neergetrokken en een tweede boot die de jonk verliet, werd zichtbaar. „Heb ik nfijn woord niet gehouden, waar de dokter", kwam Ah Yeo's spottende stem uit het zich vewijderende vaartuig. „Wat je daar ziet is het laatste tafereel van de reis naar de trouwplechtigheid over twee dal gen. Forsyth wendde zich met een robuste be weging van het raampje af, terwijl de hoo- nende woorden nog in zijn ooren naklon ken. In dolle woede rukte hij aan den ket ting, die hem geboeid hield; weer en nog eens weer, als een tot waanzin getergd dier. Langzamerhand werd hij kalmer, hij zette zich op de brits en voelde iets hards. Hij herinnerde zich opeens het zware ding dat naast hem was neergeploft, terwijl hij de vertrekkende boot had nagestaard. Het was te donker om iets te onderscheiden, maar hij liet zijn handen tastend langs het voorwerp gaan. Toen schreeuwde hij het haast uit van vreugdewat hij voelde waren een hamer en een beitel, tezamen ge bonden. Hij had dus een vriend aan boord, iemand, die. Maar er was nu geen tijd om zijn ge dachten den vrijen loop te laten; hij moest handelen. Hij liet zich op den grond neer, beitel en hamer in de hand. en slaagde er met drie slagen in den ketting las te ma ken, die zijn boeien met den vloer verbond; naar boven schuifelend kreeg hij de boeien in een positie dat de bout naar beneden ge richt en even achter hem was, toen bukte hij zich en sloeg. Het scheen hem een eeuw toe eer de verbindende schakel gebroken was en eenmaal sloeg hij zich met zoo'n kracht tegen zijn been, dat hij vreesde, dat zijn scheenbeen gebroken was; maar ein delijk stond hij op, vrij! De ringen van de boeien zaten nog om zijn enkels, maar dat hinderde niet! In het gewaad dat hij van dokter Wang-Hi geleend had, bevond zich een groote zak; hierin liet hij den beitel verdwijnen; daarna steeg hij de ladder op, den hamer in de hand. Vlug klom hij naar boven en bleef even luisteren, toen zijn hoofd gelijk was met het dek Geen ander geluid dan het gekab- bel van het water tegen de jonk! Hij hief het hoofd op en gluurde voorzichtig rond. Geen levende ziel te bekennen, de jonk leek uitgestorven. Gerustgesteld stapte hij op het dek en keek toen weer om zich heen. Hij was heelemaal allen op de jonk. Zich naar de eene zijde begevend, richtte hij zijn blik naar den oever, waarheen de booten rich begeven hadden en terwijl hij dat deed, schrok hij heftig. Een der booten de kleinste keerde reeds terug en was niet meer dan een vijftien meter van de jonk verwijderd. Bliksemsnel liep hij naar den achterste ven, in de hoop, dat hij in de duisternis niet ontdekt was. Hij vond een touw. dat aan de verschansing bengelde, stak de hamer in zijn zak en liet zich zacht in het water glij den. Er stond een sterke strooming en zich op zijn zij draaiend liet hij zich mee voeren. Toen hij zoo ver gedreven was, dat hij noor niemand op het schip meer gezien kon worden, keerde hij zich om en zwom met vlugge slagen naar land. Een plotselinge opschudding op de jonk maakte hem duidelijk, dat zijn verdwijning opgemerkt was. Omkijkend zag hij het schijnsel van lantaarns: hij vermoedde, dat de bemanning het schip afzocht in de hoop hem te vinden. Dó gedachte dat men hem nog op de jonk waande, deed hem glim lachen en met een krachtigen borstslag baande hij zich een weg door den stroom. (Wordt vervolgd.)

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9