MAANDAG 28 JANUARI 1935 DE LFJDSCHE COURANT TWEEDE BLAD. - PAG. 6 'WOR3SEL VOETBAL UIT HET KATHOLIEKE KAMP. TEYLINGEN KAMPIOEN HARER AFDEELING. Er is gisteren al bitter weinig van het wedstrijdprogramma terecht gekomen. Voor onze omgeving slechts drie wedstrijden. Wel een heel mager resultaat, maar een dier wedstrijden leverde toch een uitslag, die meer dan gewone aandacht waard is. Teylingen nl. slaagde er door een 41 overwinning op Wilhelmus in haar harde werken van dit seizoen beloond te zien door het behalen van het afdeelingskam- pioenschap. Van harte proficiat, Sassenheimers. De strijd is zwaar geweest, want Blauw Zwart en Lisse en in den beginne ook V. V. E. hebben den strijd voor den begeerden titel warm gemaakt. Des te eervoller is de over winning. Door de 41 overwinning op Wilhelmus staat de Voorburgsche club weer onderaan en „Leiden" zal den strijd om de laatste plaats wel met Wilhelmus moeten uitvech ten, want Geel Wit benutte haar kans door de Santpoort-reserven te kloppen en twee punten uit te loopen. De stand is nu: Teylingen 16 11 2 3 58—21 24 Lisse 15 9 3 3 41—27 21 BI. Zwart 13 8 1 4 39—19 17 V. V. E. 12 7 1 *4 38—28 15 A. D. O. 13 6 3 4 32—24 15 Santpoort II 13 4 3 6 35 29 11 Geel Wit 15 4 1 10 22—50 9 Leiden 13 1 4 8 24—51 6 Wilhelmus 14 2 2 10 21—36 6 Voor het overige: in de eerste klasse won Santpoort met 71 van Onze Gezellen, zoodat S. J. C. op de vierde plaats blijft. Lisse tenslotte won voor den beker met 41 van A. D. O. Uitslagen. Zuid I le kl.: KerkradeVolharding 30; ChevremontValkenburg 02. Z u i d II1 e k 1.: BrabantiaDongen 32, SVBGennep 23; Best VooruitVenl. Boys 01. W e s t I 1 e k 1.: SDO—WY 7—3. West II 1 e k L: SantpoortOnze Ge zellen 7—1. West II 2e kl. A.: TeylingenWilhel mus 41; Geel WitSantpoort II 31. Bekercompetrtie (le ronde). West II. VEP—Blauw Zwart afgekeurd; ADOLisse 14. TEYLINGEN—WILHELMUS 4—1. Om 2.30 uur stelden beide elftallen zich op ónder leiding van scheiusrechter de Brabander. Ruim 1200 bezoekers waren aanwezig. De eerste 10 minuten is een ze nuwachtige vertooning met van beide kan ten missen en glijpartijtjes. Hierdoor be gaat een der achterhoedespelers van Wil helmus een fout in het beruchte gebied. Pe nalty (10). Wilhelmus zit er het beste in en in deze periode ziet het er nog al eens benauwd uit voor Teylingen. Eenige corners worden genomen doch weggewerkt. Een der spelers van Teyl. bewerkt den bal met zijn hand. Penalty (11). Teylingen on derneemt nu eenige aardige aanvallen, doch zonder succes. Vijf minuten wordt voor een fiksche sneeuwbui gestopt. Na de hervatting zit Teylingen er goed op. Als de midvoor even doorzet, weet hij nog juist in het verlaten doel te schieten (21). Na de rust onderneemt 'Teyl. direct een aanval, doch deze wordt achter geschoten. Nadat Wilhelmus eenige aanvallen heeft ondernomen, die door de achterhoede van Teyl. werden weggewerkt, zet Teyl. eenige aanvallen op. Een hiervan schiet een der backs weg, doch de rechtsbinnen van Teyl. vangt op en schiet op doel, de keeper staat op de goede plaats en vangt, doch de bal gaat met effect naast hem in doel. Een on verwacht doelpunt (31). Nadat van beide zijden eenige aanvallen zijn mislukt, is het de midhalf van Teyl.. die aan den midvoor geeft. Deze breekt door alles heen, een schot en het is 41. Kort hierna fluit de Brabander einde van dezen in goede ver standhouding gespeelden wedstrijd, waarin Teylingen het kampioenschap behaalde. Ni. afloop ging men gezamelijk naar het K. S. A.-gebouw, en het spreekt vanzelf dat het elftal vele complimenten in ontvangst had te nemen. De voorzitter bood zijn feli citatie aan en dankte voor de prettige sa menwerking. Ook de Geest. Adviseur was zeer tevreden over het vereenigingsleven van Teylingen en hoopte dat allen op den ingeslagen weg zouden voortgaan. De trai ner, den heer Pelser, feliciteerde zijn elftal met het behaalde succes en gaf de spelers nog eenige nuttige wenken voor de ko mende wedstrijden. Nog eenkelen namen het woord, en onder vroolijke tonen van St. Ambrosius, bleef men nog geruimen tijd gezellig bijeen! Zij nog vermeld, dat de feestavonden op au>. Dinsdag en Woensdag aanvangen om 8 uur, dus niet om 7.30 uur. Onze reserves brachten het bij N. V. C. I er slecht af. Niet dat zy met 30 ach terstonden, maar dat de scheidsrechter den wedstrijd moest staken daar er eenige spe lers het veld verlieten. Teijiingen Kamp:oen van haar atdeeling. Wy herinneren ons nog goed de oprich ting van Teylingen den 6en Juni 1924. Te voren was te Sassenheim reeds een Sportvereeniging, gecombineerd met spe lers uit omliggende plaatsen, doch deze speelde toen in neutraal verband. Daarna opperden eenigen het plan om tot oprich ting te komen eener R. K. Sportvereeniging, welke tot stand kwam met 27 leden, zoodat werd deelgenomen met twee elftallen in de competitie van den D. H. V. B. Het eerste elftal werd ingedeeld in de 3e klasse D. H. V. B. en bezette toen een goede plaats in deze afdeeling! Het jaar daarop volgend werd zij kampioen van die klasse en ging bij keuze over naar de 2de klasse D. H. V. B., om het jaar daaropvol gend weer kampioen te worden van die afdeeling. Wegens een tekort aan le klas D. H. V. B.'ers promoveerde Teylingen. Het spreekt van zelf dat de vereeniging in groei en bloei toenam. Men beschiikte over goede spelers en het resultaat dat in deze afdeeling werd bereikt, was eveneens goed. Het jaar daarop werd Teylingen I kam pioen en kwam in de promotiewedstrijden te staan tegenover Graaf Willem II. De eerste promotiewedstrijd, gespeeld op het Gr. W.-terrein in Den Haag, werd een ge lijk spel 2). De tweede wedstrijd op het hulpterreinaan de Teylingerlaan werd 81 voor Teylingen, zoodat het eer ste elftal overging naar de 2e klas R. K. F. Vanaf 1929 speelde Teylingen I dus in de R. K. F, en steeds eindigde Teylingen in de bovenste helft van den ranglyst. In 19331934 ging het met Teylingen zelfs buitengewoon goed, niet alleen haar spel peil werd beter, maar de vereeniging in zijn geheel werkte eendrachtiger. De ver standhouding onderling, en de medewer king van tweehonderdvijftig donateurs maakte Teylingen sterk, zoowel moreel als finantieel! Het resultaat hiervan was, dat Teylingen en Onze Gezellen de twee gevreesde waren in deze afdeeling, en beiden aan den kop gingen, tot ten laatste Onze Gezellen kam pioen werd. In deze competitie heeft nu Teylingen het ook zoover gebracht om kampioen te wor den van haar afdeeling, al is dit dan ook niet zonder moeite gegaan. Dank zij de training van den vorigen zomer en de goede samenwerking van allen. VAN DE D.H.V.B.-VELDEN. De eerste overwinning van v. Nispen. Ook hier slechts matige uitslagen van het uitgebreide programma. Intusschen ook hier verrassingen. De eerste is wel, dat v. Nispen er eindelijk in slaagde haar eerste overwinning te behalen, 't Werd tijd ook. Met 53 bleef St. Martinus de mindere der Zilkers. De indertijd ongeldig verklaarde wed strijd VVLDOS zal worden overgespeeld op het DOS-terrein. De stand is nu: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. D.S.S. 11 10 1 51—12 20 D.O.S. 11 7 2 2 35—14 16 B.S.M. 12 8 4 42—30 16 V.V.L. 12 5 3 4 43—34 13 St. Martinus 12 4 3 5 31—34 11 Concordia 10 1 3 6 11—36 5 Vogelenzang 11 2 1 8 14—43 5 v. Nispen 11 1 2 8 25—49 4 In de res. le klasse A boekte Lisse II een mooie 52 overwinning op de TYBB-re- serven. In 2 B verspeelde SMC een punt aan DSS n. Dat is ongetwijfeld een tegenvaller voor den SMC-aanhang, ook al zal de eerste plaats wel niet meer bereikt worden. NVC immers geeft geen kamp. Gisteren wonnen de Noordwijkerhouters wel niet geheel, want de wedstrijd werd 23 minuten voor het einde gestaakt, doch wij beschouwen den wedstrijd in den stand reeds als ge wonnen. DOS II tenslotte bleef met 6—2 de baas over Geel Wit II. De stand is hier: N.V.C. 14 13 1 52—9 27 S.M.C. 13 9 1 3 48—16 19 S.J.C. n 14 9 5 47—21 18 D.O.S. II 11 7 4 38—15 14 H.B.C. III 10 5 1 4 27—26 11 Leiden H 11 5 6 2946 10 K.R.V. 13 2 3 8 14—24 7 Teylingen II 12 3 9 1849 6 D.S.S. H 13 2 2 9 24—44 6 Geel Wit II 13 3 10 30—58 6 Van de rest valt weinig te vertellen. In 3 B bracht Steeds Hooger het tot 10 tegen VVSB, maar ie wedstrijd werd daar na gestaakt. In de res. 3e klasse E won BSM III met 32 van DOS III, terwijl SJC III een nieuwe overwinning boekte op Concordia H De stand is hier: S.J.C. III 13 7 4 2 71—33 18 Lisse III 9 6 1 2 40—18 13 N.V.C. II 11 5 2 4 42—27 12 Concordia II 11 5 2 4 31—28 12 D.O.S. III 11 5 1 5 27—24 11 Foreholte II 9 3 3 3 30—28 9 B.S.M. III 9 3 1 5 21—36 7 Teylingen II 9 9 8—76 0 De uitslagen. AFDEELING CENTRUM. le klasse B: v. NispenSt. Martinus 5—3. Res. 1 e k 1 asse A: Lisse II—TYBB II 5—2. 2e klasse B: DSS II—SMC 2—2; DOS II—Geel Wit II 6—2; NVC—Teylingen II 30, 23 min. voor einde gestaakt. 3e klasse B: Steeds HoogerWSB 1—0 (gest.). Res. 3e klasse E: BSM III—DOS III 3—2; SJC III—Concordia II 7—1. 4eklasseA: Nicolaas BoysA VB 23. Res. 4e klasse G: VVL III—Steeds Hooger III 13—5. Res. 4e klasse H: Majella nDOS V 6—3. Res. 4e klasse I: WL IILeiden III 4—0. Res. 4e klasse K: Lisse VBSM IV 6—1. AFDEELING ZUID. 2 e k 1 a s s e A: HVC—AVV 4—3. Juniorencompetitie District Leiden. Afd. C: SJCbNV Cd 7—0. R. K. Sportver. „Van Nispen". Eindelijk is het v. N. gelukt haar eerste overwinning in deze competitie te behalen en moest „St. Martinus" met 53 het on derspit delven. In een geweldige sneeuwbui laat de Geer v. N. aftrappen en de v. N.- mannen zijn direct het meest in den aan val. Wanneer ongeveer 10 minuten gespeeld is, krijgt v. N. een penalty te nemen, welke echter veilig in def keepers handen be landt. De aanvallen der thuisclub worden echter steeds talrijker en beter van opzet, zoodat reeds spoedig J. v. d. Drift op wer kelijk fraaie wijze de score voor v. N. opent (10). Wanneer v. N. wederom ten aanval trekt, schiet invaller W. Pompe te gen de vijandelijke veste, maar de bal rolt met effect nog juist over en binnen de St. M.-veste (20). Nog voor rust weet St. M. den achterstand echter op sublieme wijze te verkleinen (21). Wanneer St. M. na rust aftrapt, schiet hun linksbinnen op verren afstand met een hoog schot op het v. N. doel en het leer verdwijnt buiten het bereik van keeper Duivenvoorden in een uiterst hoekje van het v. N.-doel. Dit onverwachte succes geeft St. M. moed. Wanneer de be zoekers uit een keurig schot zelfs de lei ding weten te veroveren (32), beschouwt men de strijd voor v. N. zeer terecht als verloren. Immers steeds heeft v. N. in de laatste wedstrijden na een voorsprong, verloren. De v. N.-spelers denken er echter nu anders over en gaan tot een geweldig offensief over. Aanval op aanval wordt door hun ondernomen en v. d. Drift weet gelijk te maken (33). v. N. blijft volhouden en trekt steeds ten aanval, totdat Theo v. Ma- ris met een prachtdoelpunt de score op 43 brengt. Nog is het v. N. niet genoeg. Uit een scrimmage weet men nogmaals re doelpunten (53), in welke stand geen verandering meer komt. R. K. Sportver. „S. M. C." Van de drie vastgestelde wedstrijden gin gen er twee niet door wegens onbespeel baarheid van het S. M. C.-terrein nl. S. M. C. IllKolping Boys II en S. M. C. aFo- reholte b. S; M. C. I trok met 1 invaller naar D. S. S. II in Heemstede en verloor daar een kostbaar puntje. Als er kwartier over tyd begonnen wordt wegens een sneeuwbui is S. M C. de gelukkige en D. S. S. trapt af. Beurtelings zijn beide doe len in gevaar, maar het goede schot is zoek D. S. S. past zich het eerst aan het nog al harde veld aan. Maar voor de rust wil het aan geen van beiden gelukken om te doel punten. Na de rust blijkt D. S. S. er zin in te hebben, doch doelpunten blijven uit, tot het bij een snelle aanval D. S. S. gelukt te doelpunten. S. M. C. het gevaar inziende bestormt het D. S. S.-doel waar het hen eindelijk gelukt om gelijk te maken. D. S. S. trekt weder ten aanval, waarbij de mid half het met een ver hoog schot weder ge lukt te doelpunten (21). S. M. C. zit er geweldig op, maar het goede schot is en blijft zoek. Totdat het de midvoor gelukt om uit een goed genomen corner met een kopbal gelijk te maken (2Aldus komt het einde. R. K. Sportver. „Steeds Hooger." Steeds Hooger III voldeed geheel aan de verwachtingen. Als ze niet beter speelden dan vorigen Zondag, zou het wel eens doel punten kunnen reger.en. Het is zoo uitge komen. Met 153 maakte V. V. L. III haar in. Steeds Hooger I had op bezoek V. V. S. B. een der sterksten tegenstanders van haar afdeeling. Jammer da1 het weer zoo slecht werd, dat - - 25 minu+en het spel geen door gang kon vinden. Onze jongens bleken er werkelijk weer goed in te zitten. St. Hooger trok herhaaldelijk door zeer fraai spel op het doel der gasten af. Maar de keeper bleek uit het gvosde hout gesneden te zijn. Hij redde op schitterende wijze verschei- J denen ma'en keurige schoten van onzen J midvoor. Maar na 15 min. moest hij toch zwichten, door een zeer scherp schot in den linker benedenhoek van den rechtsbuiten. I V. V. S. B. moest alle zeilen bijzetten om verder onheil te voorkomen. In de sneeuw was verder snelen niet meer mogelijk, met een verdiende 10 voorsprong blies de scheidsrechter het vroegtijdig einde. R. K. Sportver. „N. V. C.". Gisteren had onder eenige hagelbuien de ontmoeting plaats van N. V. C. ITeylin gen II. Bij het begin der wedstrijd kon men zien dat het Teylingen II onmogelijk was zich aan te passen bij het spel van N. V. C. Dikwijls brachten de palen of lat redding voor Teylingen en nadat N. V. C. die er zeer gemakkelijk over dacht, een voorsprong van 50 had, kon Teylingen zich niet meer met de beslissingen van den scheidsrechter vereenigen, en liep daarom het veld uit, zoodat de scheidsrechter den wedstrijd staakte. Er waren nog 23 minuten te spe len geweest. De uitslag is o. i. niet juist een 80 voorsprong voor N. V. C. I had de verhouding beter weergegeven. Junioren: N. V. C. d verloor met 70 van S. J. C. b, toch kwamen zij zingend naar huis. R. K. Sportver. „D. O. S." Op een niet mooi, doch bespeelbaar ter rein, wordt de bad aan het rollen gebracht, en Geel Wit loopt al direct goed van stapel. Hun aanvallen zijn gevaarlijk en voordat D. O. S. goed is ingespeeld, weet Geel Wit de leiding te nemen (01). Dan raakt D. O. S. er wat beter in en er worden ver schillende zeer goede aanvallen opgezet. Geel Wit moet dan alle zeilen bijzetten, doch tenslotte maakt Jo de Koning met 'n schuin schot gelijk (11(. Dan moet worden gestopt voor een stevige sneeuwbui, waar na op een wit besneeuwd veld maar met mooi weer, weer wordt aangevangen. Bij een algemeene aanval van D. O. S. volgt een mooie voorzet die door een Geel Wit- back wordt ingekopt (21). Met deze stand wordt gedraaid. Daarna wegen beide partijen tamelijk tegen elkaar op, doch ten slotte vergroot Akerboom de voorsprong (31). Dan leeft Geel Wit wat op en na mooi samenspel verkleinen ze den achter stand (32). Dat is van korten duur, want als Akerboom er weer tusschenuit trekt schiet hij onhoudbaar in (42). Dan vol gen nog wel enkele vinnige G. W. aanval len, doch de D. O. S. achterhoede met kee per aan het hoofd voorkomen doelpunten. Aan den anderen kant als v. Jtuiten eens tegen de bovenlat schiet, doet hij het even later beter en maakt 52. Rodewijk zond -no. 6 in het G. W.-doel en toen was het einde daar. D. O. S. III verloor op het nip pertje van B. S. M. III 23 en D. O. S. V zag een 31 voorsprong in 63 nederlaag tegen de Majella-reserven omgezet. R. K. Sportver. „Majella". Het terrein was goedgekeurd, dus de beide wedstrijden moesten doorgang vin den. De junioren-wedstrijd werd, wegens afwezigheid van den scheidsrechter, vriend schappelijk gespeeld. Toen D. O. S. b met 10 de léiding had werd de wedstrijd even voor het einde, door de zeer onsportieve houding van een der Majella-spelers, ge staakt. Deze persoon mag wel eens beden- ken, dat hij daardoor het pleizier van 21 an deren verknoeit! Om half drie werd een aanvang ge maakt met de wedstrijd Majella IID.O.S. V Na een kwartiertje moest deze wedstrijd gestaakt worden door een flinke sneeuw bui. Na weer een kwartier werd de wed strijd, op een min of meer koddige wijze, voortgezet. Met rust stond D. O. S. met 32 in het voordeel. Na rust pakte Majella ern stiger aan en maakte achterelkaar een viertal doelpunten. Eindstand 63 voor Majella II. R. K. Sportver. „V. V. L." Half één precies fluit de scheidsrechter Steeds Hooger III en V. V. L. III binnen de lijnen. Al spoedig blijkt dat V. V. L. ver in de meerderheid is, doch Steeds Hooger spant zich zoovel mogelijk in, om een hooge score te voorkomen. Zelfs weten zij voor de rust tegen de zeven doelpunten van V. V. L. nog twee tegenpunten te plaatsen. Rust 72. Na de rust pakt Steeds Hcnger zoo goed aan, dat zij haar achterstand tot 75 weet terug te brengen. Even brengt V. V. L. een wijziging in de achterhoede en WANDELSPORT 30 K.M. MARSCH „DE BATAVEN". Met veel genoegen kan het bestuur der Bataven op dezen marsch terugzien. Liet zich aan het einde der week het weer aanzien, dat het wel eens een misluk king kon worden, tegen aller verwachting was het buiengewoon mooi weer. 196 deel nemers namen aan den marsch deel. Velen, die reeds hadden ingeschreven, zelfs uit Gelderland en Overijssel waren niet op gekomen, het ongunstige weer van Vrij dag en Zaterdag heeft hun vermoedelijk op hun besluit doen terugkomen. Desniettenfin was de deelname van dien aard dat men er mee voor den dag kon komen. Er werd precies op tijd gestart en bij de rust aan den Oude Deyl te Wassenaar wa ren allen nog even fit. Reeds te half vijf kwamen de eerste tippelaars al binnen en om half zes waren alle deelnemers weer vereend in 't Gezellenhuis en bleek er geen enkele uitvaller te zijn. Door een bestuurslid der R. K. Sport Centrale, den heer L. Schrijvers, werden allen hartelijk welkom geheeten en hij feli citeerde allen met den volbrachte marsch, speciaal den veteraan den heer Broeksema uit Leiden. Deze 64-jarige kan vele jonge ren ten voorbeeld zijn. Eveneens waren het prestaties van enkele deelnemers uit Rotterdam en Delft, die te voet naar Lei den waren gekomen. Spreker betreurde het, dat er zoo weinig deelname bestond van de zijde der K.J.C., slechts een kleine groep uit Bennebroek kwam uit. Spreker felici teerde eveneens het bestuur der Bataven met deze prachtige propaganda en sprak den wensch uit, dat velen zich als lid zou den opgeven. Hirena voerde nog het woord de wel- eerw. heer Rector Beune. Het deed spreker genoegen ter gelegenheid van deze Bata- ven-marsch voor 't eerst in het openbare hier in Leiden de sportmenschen te kunnen toespreken. Spreker wist nog niet of hij wel als Adviseur van de Bataven benoemd zou worden, desniettemin vertolkte spre ker groote liefde voor de sport, voorname lijk de sport, welke de Bataven beoefenen. Hij wekte dan ook alle katholieken op om lid van zoo'n vereeniging te worden. Het kan niet anders of geest en lichaam zul len er wel bij varen. Hierna werd door den heer Ritzen na mens D.H.A.K. nog een propagandistisch woordje gesproken en de Bataven gefeli citeerd met hun succes. Daarop werden door den voorzitter der afd. Wandelsport, den heer v. Dam, de prijzen uitgedeeld. Deze vielen ten deel aan: Prijs grootste groep Lyceum Haarlem; prijs beste marschorde Kolping Boys, Rot terdam; prijs grootste verst komende groep P.A.C., Poeldijk; prijs best gekleede groep The Walking Boys, den Haag; prijs meest propagandistische groep Burgerwacht, Haarlem; prijs K.J.C.-groep, Bennebroek; prijs oudste deelnemer de heer Broeksema, Leiden; prijs verstkomende de heer Roke- brand.Soesterberg; prijs grootste prestatie, deelnemers uit Rotterdam en Delft. Verder werd aan alle deelnemers het Bataven-kruisje uitgereikt waarna allen voldaan huiswaarts keerde met het vaste voornemen bij de a.s. Bollenmarsch weer van de partij te zijn. Rest nog een woord van dank aan de leden van den E.H.B.G. en het bestuur van de St. Josephgezellen voor hun welwillen de medewerking. de zaak klopt weer en na zeer mooi sa menspel weet zij nog 6 doelpunaen te ma ken, zoodat V. V. L. tenslotte won met 13—5. Steeds Hooger III heeft bewezen te we ten hoe een katholiek sportman zich ge draagt. V. V. L. II won in een zeer spannende wedstrijd van Leiden III met 40. Jammer was, dat sneeuwbuien de wedstrijd minder aangenaam maakte. Goed zoo tweede elftal- Iers. Zoo was het goed, samenspel en elkaar begrijpen. Dat alleen kan de overwinning brengen. Voor de B-junioren ging de kamp tegen Meerburg niet door wegens terrein- afkeuring. R.K. Sportver. „Nicolaas Boys" Onder behoorlijke belangstelling speelde het eerste elftal zijn voorlaatsten wedstrijd, n.l. tegen A.V.B. I De gasten waren iets sterker over het geheel en toch was de keeper een tikje beter geweest, dan hadden de punten hier gebleven of waren samen gedeeld. Nu won A.V.B. met 23. De gasten namen het eerste doelpunt voor hun rekening, maar de rust gaf toch 11. De kansen werden voor N. B. gun stiger en de rechtsbuiten zorgde voor de leiding (21). A.V.B. legde er echter een schepje op en weer was een gelijke stand het resultaat. Nogmaals werd de N. B.- keeper gepaseerd en met 23 nam A.V.B. de beide punten mee. Moed houden! De reserven konden hun partij niet spe len. Met de junioren was 't ook zoo. Die gaan nu de volgende week naar Alphen, om de medaille te halen? R. K. Sportver. „St. Bernardus" De voor gisteren vastgestelde wedstrijden zijn alle wegens afkeuring der terreinen zoowel hier als elders afgelascht.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 6