ZATERDAG 26 JANUARI 1935 DE LE1DSCHE COURANT DERDE BLAD. - PAG. 11 AUTOMOBILISME Sterrit Monte Carlo De Klassificatie der Nederlanders Het gedetailleerd resultaat van de 14e Rallye van Monte Carlo luidt als volgt: 1. Lahaye en Quatersous met Renault, gestart te Stavanger, 1073 pnt. 2. Ridley met Triumph, gestart te Umea, 1071.30 pnt. 3. Heer en mevr. Schel! met Delahaye, ge start te Stavanger, 1070.55 pnt. 4. R. Guyot met Renault, gestart te Tallinn, 1070.50 pnt. 5. Whalley met Ford, gestart te Stavanger, 1070.30 pnt. 6. Linders met Ford, gestart te Stavanger, 1070.25 pnt. 7. Bakker Schut en Mutsaers met Ford, gestart te Tallinn, 1070,20 punten. 8 Quinlin met Peugeot, ge start te Stavanger, 1069.65 pnt. 9. Westren Doll met Ford, gestart te Tallinn, 1069.40 pnt. 10. Larsen met Fiat, gestart te Stavan ger, 1069.15 pnt. 11. Hedensjo met Ford, gestart te Umea, Novak met Ford gestart te Umea en M. Mahé met Ford, gestart te Umea, allen met 1069.05 pnt. Verdere Nederlanders: 32. Van Beeck Calkoen met Ford, gestart te Palermo, 1060 pnt. 38. Vroom met Ford, gestart te Palermo, 1063 pnt. 48. Koopman met H.M. W. gestart te Umea, 1059 pnt. 71. Kapitein Polis met Ford, gestart te Napels, 1042 pnt. 80. Cornelius met D.K.W., gestart te Pa lermo, 1015 punten. KJV.A.C.-bekers. Naar bekend is heeft de Koninklijke Ne- derlandsche Automobiel Club twee bekers beschikbaar gesteld, bestemd voor de Ne- derlandsche equipes, die de beste presta ties in de groote en in de kleine klasse hebben verricht Bakker Schut en Mutsaers hebben met Ford dus den K.N.A.C.-beker gewonnen, terwijl Koopman met B.M.W. waarschijnlijk den beker krijgt toegewe zen voor de beste Nederlandsche presta tie in de kleine klasse. Daar slechts 4 Ne derlandsche equipes in de kleine klasse hebben meegereden, terwijl bepaald was, dat minstens vijf moesten hebben deelge nomen, is het nog niet bekend, of er alsnog termen zijn om den tweeden beker aan den heer Koopman uit te reiken. Merkwaardig is wel, dat geen enkele deelnemer, welke te Palermo is gestart, zich onder de tien eersten heeft kunnen plaatsen. Terwijl bekend is, dat dit jaar de route van Palermo zeker de zwaarste is geweest met die van Tallinn samen. Dat de rit van Palermo zwaar 'was blijkt ove rigens duidelijk uit het feit, dat van de 29 gestarte wagens er slechts 11 te Monte Carlo zijn aangekomen en van deze elf equipes waren er slechts 8 zonder straf- punten. Dat men in het buitenland ook goed be grip heeft van de moeilijkheden, welke dit jaar de route van Palermo heeft opgele verd blijkt uit een artikeltje in het Fran- sche sportblad „L'Auto", waarin geschre ven wordt, dat het eigenlijk aan den Ne- derlandschen rijder van Beeck Calkoen te danken is, dat nog acht deelnemers uit Pa lermo zonder strafpunten te Monte Carlo zijn aangekomen. Van Beeck Calkoen heeft met zijn wagen in de sneeuw de sporen ge trokken, waarop de anderen konden vol gen! Wat de klasseering van de wagens zelf betreft, onder de tien best geplaatsten zijn 4 Fords, 2 Renaults, 1 Triumph, 1 Delahaye, 1 Fiat, en 1 Peugeot. Naar wij vernemen zullen de Nederland sche Fordrijders Bakker, Schut en Mut saers, die als numero 7 eindigde, en de beste Nederlanders in de Rallye waren, bij hun terugkomst, waarschijnlijk Dinsdag a.s. in ons land worden gehuldigd. AUTO-IMPORTEURS BEGRIJPEN HUN PUBLIEK. Ruime aanvrage om ruimte op R. A .1. - tentoonstelling. Het is merkwaardig met den opbouw van een tentoonstelling als die welke Am sterdam begin Februari wacht. Er wordt langdurig gepraat over de wenschelijkheid om er al dan niet een te houden. Het plan wordt ten slotte met een kleine meerderheid aangenomen. En men verbeeldt zich, dat er dan wel weinig althans bescheiden gebruik zal worden gemaakt van de gelegenheid om te expo- seeren. En wat ziet men gebeuren? Dat er zich een groote levendigheid ontwikkelt onmiddellijk na het bekend worden van de beslissing: dat men haast niet kan wach ten en zoo spoedig mogelijk zijn aanvrage om plaatsruimte op de tentoonstelling in dient. Waar wijst dat op? Dat, nu de tentoonstelling eenmaal toch een feit geworden is, de importeurs ook allen zoo goed mogelijk voor den dag wil len komen. Geen wonder overigens, want allen erkennen zonder uitzondering, dat de tentoonstelling als kijkgelegenheid ide aal is en dat nergens anders het publiek zoo goed op de hoogte komt van de ver scheidenheid van wagens als juist in die tien dagen aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam. Zoo zullen op de a.s. R.A.I.-tentoonstel- ling derhalve weer een zeer groot aantal en verschillende automobielen te bewon deren zijn: de auto-importeurs dragen zon der twijfel zorg voor een behoorlijke ver tegenwoordiging van hun merken. En ge geven het feit, dat de grooten toch ook dit jaar weer eenige honderden vierkante me ters te hunner beschikking willen heb ben, kan men er zeker van zijn, dat de collectie die van andere jaren misschien nog wel zal overtreffen. Voor de stad Amsterdam is het een feit van beteekenis, dat de tentoonstelling doorgaat. In alle mogelijke opzichten pro fiteert de groote stad daarvan: vele bedrij ven vertoonen gedurende die tien dagen een opleving, waartoe men ze onder an dere omstandigheden niet meer zou hebben in staat geacht. Tegenover deze groote prestatie van de automobielhandelaren en importeurs om, met opoffering van veel moeiten en van veel arbeidstijd toch de tentoonstelling door te laten gaan, moge een prettige hou ding van het publiek komen te staan. Het is inderdaad te hopen, dat dat publiek zich evenals het vorige jaren altijd zoo trouw gedaan heeft, ook nu weer blijk geeft warme belangstelling te hebben voor den vooruitgang in de auto-industrie. En daar van door zijn bezoek getuigenis zal afleg gen. WANDELSPORT 30 K.M. MARSCH DE BATAVEN. Met genoegen kunnen wij berichten, dat de deelname aan de marsch reeds de 200 nadert. Uit 't geheele land zijn inschrijvin gen binnen gekomen; uit Rotterdam en Delft komen zelfs clubs loopen naar Lei den, wel een sterk staaltje van moed om daarna nog aan de 30 K.M. marsch deel te nemen. De start is vanaf Pieterskerkhof 12 uur precies a.s. Zondag. In 't gezellenhuis al daar is ruime kleedgelegenheid en rijwiel stalling. Aan den start is nog gelegenheid tot in schrijving. SCHAKEN OM HET KAMPIOENSCHAP VAN LEIDEN EN O. De derde ronde. Gisteravond werd de derde ronde van dezen wedstrijd gespeeld. De volgende deelnemers moesten tegen elkaar spelen: le groep: F. J. de BruynC. Brunt; H. StaatsJ. Koet en Mr. C. J. Goudsmit W. H. v. d. Nat. 2e groep: M. KoertI. Samhalden; Joh. van VeenA. Blonk Jr. en M. M. Se- gaarMr. A. G. de Blècourt. De uitslag was, dat wederom een aantal partijen werden afgebroken. Alleen van Veen won van Blonk, hij won ook de af gebroken partij uit de tweede ronde van Samhalden. De partij KoertSamhalden kon niet gespeeld worden wegens niet op komen van Koert. Bij het afbreken stond Brunt gewonnen tegenover De Bruyn, Koet staat beter dan Staats en Segaar heeft een ongunstige stelling tegenover De Blécourt. Goudsmit en Van der Nat speelden re mise. De laatste overzag bij het remise ge ven, dat hij zijn tegenstander een verstikt mat in drie zetten kon geven. Joh. v. Veen heeft in zijn groep de lei ding met drie punten uit drie gespeelde partijen. DAMMEN Bekerwedstrijd Katwijksche Damclub. In de Katwijksche Damclub werd de eerste ronde gespeeld van den Bekerwed strijd met het volgende resultaat: le tiental: L. de HaanM. v. d. Haak 20; G. J. de VinkA. Wassenaar 2—0; D. de BestJ. Touw 02; T. v. Beelen J. Ph. Halsteijn 20. 2e tiental: D. NasveldL. v. Delft 20; A. OexmanC. v. Rossum 02; C. van DelftA. Hortensius 20; G. Varkevisser- J. Freke 02; A. RijsdamP. v. d. Gug- ten 20. 3e tiental: C. DurieuxF. Peet 20; J. KloosF. de Kleuver 2—0; Nic. v. Delft— P. Rijsdam 20; P. Wassenaar—F. de Vink 20; C. J. de JongJoh. Boezaard 02. GEMENGDE BERICHTEN HET AUTO-ONGELUK BIJ HOOGEZAND. Een tweede slachtoffer. Omtrent het auto-ongeluk bij Hoogezand wordt nader gemeld, dat mevrouw Bronda uit Winschoten tijdens het vervoer van Hoogezand naar het R.-K. ziekenhuis te Winschoten, eveneens is overleden, zoodat dit auto-ongeluk twee slachtoffers heeft geëischt. PAARD EN KAR DOOR VRACHTAUTO AANGEREDEN. Gistermiddag tegen half vier is op den Rijksweg 's HertogenboschNijmegen een bakkerswagen van den heer Van Wittem uit Heesch, waarvoor een paard was ge spannen, aangereden door een vrachtauto van den varkenshandelaar Tijs uit Tilburg. De aanrijding werd veroorzaakt doordat de auto kwam te slippen. Beide voertuigen sloegen om. De kar werd geheel vernield en het paard kreeg ernstige vleesehwon- den. De vrachtauto werd ook ernstig be schadigd, doch de bestuurder bleef onge deerd. Zijn zoontje, dat naast hem zat, werd door glasscherven in he gezicht ge wond en moest onder medische behande ling worden gesteld. De auto is per takel wagen naar Tilburg vervoerd. De mare- chaussée van de Brigade te Geffen was spoedig'ter plaatse en heeft een onderzoek ingesteld. VROUW VERDRONKEN. Gistermiddag is de veertigjarige vrouw van L. uit Berlikumerheide onder Berli- kum in den Wetering geraakt en verdron ken. Het lijk is opgehaald. Het slachtoffer was moeder van tien kinderen. GOEDERENWAGENS „OP DRIFT" GERAAKT. In botsing met tegemoetkomende tram. Uit Zuidland (Eil. Voorne-Putten) wordt gemeld: In den laten middag zijn twee goederenwagens van den stoomtram- dienst RotterdamHellevoetsluis, welke op het emplacement te Oudenhoorn ston den, door den storm in beweging gebracht en aan het rijden gegaan. De wagens wer den over een afstand van ongeveer 5 K.M. meegevoerd over de trambaan, die daar door de weilanden van den Zuidlandschen Polder loopt. Het tramstel passeerde nog eenige stopplaatsen, doch werd door nie mand opgemerkt. Het gevolg hiervan was, dat de tram, die om 18.15 uur uit Zuid- land was vertrokken in volle vaart tegen de twee „op drift" geraakte wagens op botste, waardoor deze omsloegen en ge heel werden vernield. De locomotief van de stoomtram werd ernstig beschadigd, doch verder liep het zonder ongelukken af. Het tramverkeer ondervindt groote stagnatie aangezien de beide wagens dwars over de rails liggen en er slechts enkel spoor ligt. Voor de passagiers was een en ander verre van aangenaam, daar zij in het donker over hekken en sloten heen moes ten, teneinde een naar de plaats van de botsing gezonden tram te kunnen berei ken, waarmede zij de reis naar Hellevoet- sluis konden voortzetten. DE GROOTE FABRIEKSBRAND IN DE RESIDENTIE. Toch nog een slachtoffer. Omtrent den hevigen brand, welke gis termorgen gewoed heeft in het gebouwen complex van de Papierindustrie Van Stra ten en Boon te Den Haag moet thans helaas nog gemeld worden, dat nu wel als vaststaand kan worden aangenomen, dat daarbij de 74-jarige timmerman J. Kamp in de vlammen is omgekomen. De ongeluk kige had een werkplaatsje op een der hoo- ger gelegen verdiepingen en toen de brand in vollen omvang begon te woeden had men gemeend, dat bij de algemeene uit tocht ook hij naar buiten gevlucht was. Dit blijkt thans niet het geval te zijn geweest, zoodat moet worden verondersteld, dat de man den dood in de vlammen heeft gevon den. COMMUNISTEN CONTRA N.S.B.-ERS. Herrie in Kinkerstraat en omgeving. In den laten Vrijdagavond en in den voornacht van Zaterdag was de Kinker straat en omgeving te Amsterdam eenigen tijd het terrein van een politieken strijd tusschen colporteurs van de N.S.B. en communisten. De N.S.B.-ers waren, zooals zij dit dik wijls des avonds doen, bezig met het ver spreiden van pamfletten in de Borger- straat, de Tollensstraat en omgeving. Hun politieke tegenstanders, de communisten, waren in grooten getale aanwezig en pro beerden met man en macht de ongeveer 50 fascisten te verhinderen hun strooibiljet ten te bezorgen. De politie was weldra ter plaatse, doch in de Tollensstraat werd uit de ramen ge worpen met steenen en zelfs vlogen eeni ge oude stoelen naar beneden. Inspecteur Harreboom, die met ae uitrukauto van het bureau Raampoort was gekomen, gaf be vel de ramen te sluiten. In antwoord op den steenen- en stoelenregen werden eeni ge schoten afgevuurd. De politie moest van de wapens gebruik maken om het publiek te verspreiden. Tenslotte staakten de fas cisten de colportage, en ook de commu nisten, die spreekkoren ten beste hadden gegeven, moesten het terfein aan de poli tie overlaten. Intusschen was ook de over valwagen van het hoofdbureau met een detachement ter plaatse verschenen. Lang zamerhand keerde de rust weer terug en omstreeks half één kon men zeggen, dat ook dit politieke relletje weer tot het ver leden behoorde. Het detachement van het hoofdbureau bleef geconsigneerd in het posthuis Borgerstraat. Voor zoover bekend is zijn geen arrestaties verricht en is nie mand gewond. CLANDESTIEN GASVERBRUIK. Gistermiddag om half vijf heeft de Rijkspolitie in samenwerking met de ge- meente-politie en den opzichter van de Gemeente Gasfabrieken te Zeist een on derzoek ingesteld in een villa te Soester- berg, staande aan den Amersfoortschen Straatweg en bewoond door den heer N. D. Men vermoedde namelijk, dat hier op clan destiene wijze gas werd verbruikt. Het vermoeden bleek bij onderzoek juist te zijn geweest. Een gasmeter was clandestien aangesloten en langs dezen weg werd op onrechtmatige wijze gasverbruik mogelijk gemaakt. Er is proces-verbaal opgemaakt van dit geval. De gasmeter is ten behoeve van het bewijs in beslag genomen. Och mijnheer, als U daar straks langs mijn chauffeur komt, zeg hem dan, dat h\j even stoppen moet. (Passing Show). LEIDEN. NED R.K. VOLKSBOND. PLAATSELIJKE CENTRALE K K. ARBEIDERS BEWEGING. Secretariaat: Genestetstraat 49. Zondag Van 68 uur, Biljartclub groote zaal. Voor de leden Gebouw geopend 7 uur. Maandag Rechtskundig Bureau voor de leden van de afd. Leiden en Omstreken 6.308.00 uur. Bondsgebouw Steenschuur no. 15. Maandag Repetitie R. K. Gem. Zangver- eeniging „Pulchri Studio", 8 uur. Dinsdag Ontwikkelingsavond voor de werkloozen, 8 uur. Woensdag. Ledenvergadering Transport arbeiders, 8 uur. Woensdag Grafische Studieclub 8 uur. Woensdag Propaganda vergadering kell- ners, 12 uur m. m. Donderdag Tuinbouw Teekencursus 8.00 uur. Donderdag. Ledenvergadering Texxtiel- arbeiders, 8 uur. Zaterdag. Spaarbank, Brandstoffencom- missie 78 uur op het kantoor. Biliotheek 7.308.30 uur. Ziekenkas 7 uur. INTERPAROCHIEELB ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VEREENIGING. Rapenburg 52. Geen zitting van de St. Joseph's Spaar kas. Van 12 uur bibliotheek. De kruisjaswedstrijden zijn een week uitgesteld. 8.15 uur Prijsbiljarten. Bij genoegzame deelname als hoofdprijs een prachtig scheerapparaat in étui. Beurtrooster: Zondag A. v. Remundt en G. Gambler. Maandag H. Nijhuis en G. Cambier. Dinsdag P. Oostdam en H. Tettero. Donderdag A. Remundt en Breedeveld. Zaterdag: N. Breedeveld en H. Friesema. Maandag Bijeenkomst voor de ledein van 8 tot 10.15 uur. 8.30 uur Bijeenkomst St&dieclub St. Pe trus Canisius. Spreker den heer C. v. Oerle. Onderwerp: Lichtfabrieken. Alle Canisia- nen present. Ook niet-leden hebben toegang tot deze bijeenkomst. Dinsdag. Bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15 uur. Heden is het de dag van de Zaligverkla ring van den H. Clemens Maria Hofbauer, Patroon der retraiteclub en tevens 2de pa troon der vereen iging. Woensdag 8.15 uur Liedertafel „Sebas tian Schaeffer". Allen op tijd aanwezig. 8.30 uur Repetitie Tooneelclub ..Adolf Kolping". Donderdag .Bijeenkomst voor de leden van 8 tot 10.15 uur Vrijdag. 8.15 uur Muziekgezelschap „Frans Schweitzer". 8.00 Biljartclub tot 10 uur. Zaterdag. Bijeenkomst voor de 'eden van 8 00—10.15 uur. 8.15 uur Kegelclub „De Poedelaars". Iedere Zondag van 1 tot 2 uur en iedere Zaterdag van 8 tot 9 uur is de Leesbiblio theek geopend, uitsluitend voor leden en dnnqtours der Vereeniging. Verdere mededeeling: Zondag 3 Februari beginnen de 7 Zondagen die het feest van St. Joseph 19 Maart voorafgaan. De eerst volgende recollectie-oefening voor de oud- retraitanten is op Donderdag 14 Februari a.s. te 8.45 uur. KRUISVAART „ST. PETRUS". Burcht Garenmarkt 36. Zondag 8 uur Aantreden van alle adspi- ranten. 8.30 H. Mis, waarna bijeenkomst. Niemand verzuime. 4.30 uur Ontspanning Blauwe Vendel, 8 uur Oranje Vendel. Ieder op tijd en in Uniform. Zondag 3.30 uur Postzegelclub. Maandag 8.uur Tarcisiusban. 8.159.15 Damclub, alsmede ontspanning vrije leden. Dinsdag 7.00 uur Don Bosco. 8.30 uur Aloysiusban. Woensdag: 6.30 Teekenclub. 7.30 uur Sloyd. Donderdag 8.15 uur Willibrordusban. 7 uur Lodewijk- en Franciscusban. Vrijdag 6.30 uur Cornelius Musius. 8.30 Godfriedban. Zaterdag: 7.00 K. J. C. Mis. Allen present! 56 uur Huisvlijtclub. 7.007.30 uur AJrekenen Penningmees ter J. Wachtclub. J. W. kom trouw op tijd. Op alle bijeen komsten gelegenheid tot sparen. Nieuwe leden aanmelden Zondags 4.30 u. ONS CLUBHUIS „ST. ANTONIUS". Zaterdag 7 uur Contributie betalen, bi bliotheek en spaarbank voor alle leden Zondag 7.30 uur H. Mis waarna Alge meene H. Communie der Verkenners en Kruistochters, te zamen met de Maria-Con- gregatie. Zondag 4 uur Ontspanning. Maandag 7 uur Antonius-, Franciscus-, Hubertus- en Arnoldusban. Dinsdag 6.30 uur Adspirantenban L Woensdag 6 uur Postzegelclub. 7 uur Zaagclub. 7 uur Missieclub. 8.15 uur Tooneelclub. Donderdag 7 uurAspirantenban IT. Zaterdag 2.30 uur Bijeenkomst van het Maria Vendel. 5 uur Zangclub. 7 uur Contributie betalen Bibliotheek. 8T. FRANCISCUS-LIE.'DEWERK. Zondag 9 uur. Morgengebed, waarna H. I Mis met preek. Na de H. Mis ontbijt, j Spaarbank en bibliotheek. Maandag om half 7 uur Vlecht- en Car- tonnage, jongste afd. ONS GRAALHOEKJE. VROUWELIJKE JEUGDBEWEGING VOOR KATHOLIEKE ACTIE „DE GRAAL". De blijheidscampagne. De blijheidscampagne heeft met groote triomf zijn intrede gedaan in de Graalwe- reld en.... is met daverend enthousiasme ontvangen by de Leidsche Graalleden. Niet één is er ontkomen aan dit voor ons zoo sprekend programma. De Leidsche menschen houden óók van leuke humoris tische dingen en zelfs buitenstaanders, jong en oud, doen er dapper aan mee. Vragep enkele lezers nog: wat is dat dan toch? Wel, weet u niet, dat de Graal het nieuwe jaar heeft ingezet met haar blijheidsactie. Juist nü, dat de menschen zich door zorgen groote moeilijkheden la ten deprimeeren, vergetend, dat een blij hart je óók kracht geeft en een ontevre den hart je alle illusies, alle werklust kan ontnemen. Juist nu hebben de leden stra lend en blij dit jaar ingezet. Wat omvat dit Apostolaat van de blijheid? In de 1ste week van Januari zong iedere leidster, ieder lid en cadet eiken dag 10 vroolijke liedjes. (Zou je daarbij je goede humeur kunnen verliezen?) In de 2de week mocht je alléén vlotte, blije en geestige antwoorden geven. Dit geeft vaak aanleiding tot humoristische momenten. In de 3de week: Zou iedereen iederen dag iemand blij maken of „uit den put" halen! De laatste week zingen allen eiken dag het „Veni Sancte Spiritus" voor alle be drukten en bedroefden. Hoe vindt u het? Misschien doet u ook wel mee? We laten tevens ons blyheidslied hieron der volgen: Blij en fier het hoofd geheven. Blij en dapper door het leven, Bly en kwiek aan het werk, Blijheid maakt ons sterk. Dit is 't wachtwoord van de Graal: „Wees blij, maak blij, lach en straal!" Blij de straten doorgeschreden, Blij de hoogtes op getreden, Blij je woord gezegd, Blijheid maakt oprecht. Dit is 't wachtwoord van de Graal: „Wees blij, maak blij, lach en straal!" Bl(j je blije jeugd beleven, Blij je jeugd aan anderen geven, Blijheid je gebod, Blijheid komt van God, Dit is 't wachtwoord van de Graal: „Wees blij, maak blij, lach en straal!" Jonge meisjes en vrouwen, die iets voe len voor onze Beweging, geeft u op als lid! Dinsdag om half 6 uur bibliotheek en spaarbank; om 8 uur teekencursus. Woensdag om half 8 uur Lof. Donderdag om half 6 uur zang; om 8 uur Sloyd en zaagcursus, groote afd. Vrijdag om half 7 uur Vlecht- en Carton- nage, groote afdeeling. Zaterdag om 8 uur ontspanning. ZITA-VEREENIGING. Pleterskerkkoorsteeg li. Avondbijeenkomsten voor Hollandsche meisjes op Zondag en Woensdag vaa 8.00—11.00 uur. Avondbijeenkomsten voor Duitsche meis jes op Zondag en Donderdag van 8.0010.2» uur. VROUWELIJKE JEUGDBEWEGING VOOR KATHOLIEKE ACTIE „DE ORAAL." Zaterdag: 2.30 en 4 uur Muloclub. 45 uur gym. kleuters in de gym. zaal Ursulasteeg. 7.309.00 cadettenclub. 8.1510.00 uur contributie betalen. Zondag Graalwachtleidstersdag voor het Centrum Leiden. Zondag 121 uur contributie betalen. 5 uur zangclub. 8.30 uur Vergadering voor ingekleede leden. De leden van de Hartebrugparochie, die een schrijven betreffende colportage heb ben ontvangen gelieve de hun daarin opge dragen taak a.s. Zondag te verrichten. Maandag 7.45 uur H. Mis. 8.15 uur cursus voor asp. en adj. leid sters. 8.159.30 uur volkszangclub. 8.009.45 uur missiehandwerken, hand werken, naaien. 7.008.30 uur knippen. Dinsdag 7.008.30 uur clubs in handwer ken en naaien. 8.009.45 uur Engelsche conversatieclub en alg. ontwikkeling. Woensdag 23 uur Kruiskinderen in de gym. zaal van de v. d. Werfstraat. 5.156.15 uur gym. kleuters in de Hee- rensingelschool. 7.008.30 uur handwerken. 8.009.30 uur reidansen, naaien, huis vlijt en charitatief naaien. Donderdag: 8.3010.00 uur vioolclub. 9—10 uur turnclub „Actief' in de R.K. H. B. S. 8.15 uur Vierde lezing over enkele pun ten uit de Kerkelijke Geschiedenis door den HoogEerwaarde Heer Deken A. H. M. J. Homulle. Vrijdag 7.158.15 uur turnclub „Jong Leven' 8.309.30 uur turnclub „Parcival". 8.009.30 uur charitatiefnaaien. 9.45 uur Leidstersdadenclub. Om 6 uur Lof waarna ontspanning vol gens gewoonte.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 11