DINSDAG 15 JANUARI 1935 DE LEIDSf HE COURANl TWEEDE BLAD. - PAG. 8 1 GEMEENTERAAD VAN BOSKOOP (Vervolg). Waterleiding. De heer Brand maakt namens de com missie aanmerking op het bedrag van 500, voor de auto van den directeur en wil dit stellen op ƒ300. De voorz. deelt mede, dat hij deze auto geschiedenis reeds met den directeur heeft besproken en dat deze het niet minder kan doen mede in verband met verhooging van de belastingen. Weth. v. Gelderen zegt, dat soms het bedrag wel eens niet zoo hoog is geweest, maar dit is niet de moeite waard om te noemen. Spr. meent dat 1 500 geenszins te hoog is en dat de directeur deze wagen zeker noodig heeft om zich vlug te kun nen verplaatsen. De heer Brand stelt voor een wagen te huren en bij verschillende autoverhuur ders prijs te vragen. Spr. wil het eens een paar probeeren. De voorz. is van meening dat dit geen voldoende oplossing is daar de auto voortdurend onder het bereik van den- directeur moet zijn, hetgeen bij huur niet altijd zoo vlot gaat. Het voorstel van den heer Brand in Stemming gebracht werd met 4 tegen 8 st. verworpen. Hierna sloot de voorz. de vergadering en deelde mede, dat er dienzelfden avond een tweede vergadering zou gehouden worden. Vrijdagavond om 7 uur werd er een tweede spoedeischende vergadering gehou den door den Raad dezer gemeente, onder voorzitterschap van den Burgemeester mr. E. P. Verkerk. De voorz. opende de vergadering en deelde mede, dat als eerste voor stemming was aangewezen de heer J. Loef. Vervolgens herstemming over het voor stel van B. en W. inzake de jaarwedde van den directeur der gemeentebedrijven, welk voorstel thans met 7 tegen 5 stemmen werd aangenomen. 'De vergunning van Flora! Beslissing op het verzoek van de N.V. „Flora" om te bevorderen, dat haar een buitengewone vergunning ingevolge de Drankwet wordt verleend. Wethouder Guldemond deelde mede, dat de N.V. Flora de motie van orde van de vorige vergadering, om eerst te trachten 2 vergunningen te koopen, indien hiervoor niet te hoogen prijs gevraagd wordt, heeft overlegd, en medegedeeld heeft dat de N.V. „Flora" geen geld voor het koopen hiervan beschikbaar heeft, weshalve zij verzoekt goed te keuren, dat een vergun ning aan den Minister aangevraagd wordt. De heer Noest zegt, dat er een tweetal vergunningen te koop zijn. Spr. is van mee ning, dat de N.V. „Flora" de zaak niet heeft behandeld zooals de Raad dit wensch- te. Bovendien heeft de N.V. Flora ook geen bedrag genoemd, waarvoor 2 vergunnin gen zouden gekocht kunnen worden. Spr. kan zich dan ook niet met dit verzoek ver- eenigen, gezien de houding van Flora. De heer P. Loef vraagt, of er eventueel heeren zijn die principieele bezwaren tegen dit verzoek hebben. De heer J. Loef zegt in antwoord hierop, dat hij reeds in de vorige vergadering hier over gesproken heeft. Het gebouw is voor algem. nuttige doel einden, en daarvoor is geen drank noodig, daar men voor zaken het hoofd koel moet houden. Spr. meent het een gebrek van het volk, dat er nog drank moet zijn. Reeds in de vorige vergadering haalde hij aan, dat een weduwe die geen geld beschikbaar had, niet gratis zoo'n vergunning kon krij gen, terwijl nu wel voor zoo'n gelegenheid een dergelijke vergunning verzocht wordt. De ellende die de drank in de wereld brengt is dagelijks rondom ons te zien, als men kijkt naar de personen, die door de drank volkomen uit hun krachten zijn en naar de ongelukkiggeboren kinderen. Spr. is het dan ook absoluut niet eens met het verzoek van de N.V. Flora, waardoor er nog een vergunning bijkomt inplaats dat deze verminderen. De heeren Noest en van Bergen stemmen in met den heer J. Loef en meenen ook dat de vergunningen minder moeten wor den. De voorz. antwoordt, dat in de drank- wet-Kuyper staat dat dit de gebruikelijke weg is om aan een vergunning te komen. Flora is een buitengewone of geen buiten gewone inrichting hetgeen door den Minis ter beoordeeld zal worden. Spr. stelt daar om voor een verzoek bij den Minister in te dienen met mededeeling van hetgeen reeds getracht is te doen. Het voorstel in stemming gebracht werd met 7 tegen 5 stemmen aangenomen. De begrooting. Vaststelling van de begrootingen der be drijven en van de gemeente. De heer Boekraad zegt dat de vaststel ling der begrooting geenszins een gemak kelijke taak is geweest mede daar Ged. Staten inzage eischen. Spr. is tegen ver hooging van de opcenten der Pers. Belas ting want deze lasten moeten niet alleen ,van de hooge salarissen betaald worden, KATWIJK. Geboren: Geertje, d. v. W. van Dijk en G. Duif er. Leendert, z. v. C. Hooge- woning en A. Haasnoot. Dirk, z. v. D. Verdoes en Ch. van Egmond. ComeLia, d. v. W. Ver hart en C. J. de Vreugd. Huig, z. v. A. Twigt en M. Barohoorn. Margaretha, d. v. T. van Duijvenbode en D. van der Voort. Dirkje, d. v. C. van der Bent en J. Ouwehand. Antonia Ca- thanina, d. v. A. B. Elfrink en H. Th. M. Niter. Cornelia, d. v. G. van der Plas en J. van Duijn. Dandël Jan, z. v. D. J. Kleen en T. van Egmond. Ondertrouwd: H. van Dujjn en D. maar ook van de bescheiden inkomsten der bevolking. Tevens zag spr. gaarne de renten van de woningbouwver. verlaagd, daar dan ook de huruprijzen verlaagd kun nen worden, hetgeen zeer gewenscht is daar dan ook de huurprijzen verlaagd kun- prijzen niet meer kunnen betalen. De groote huizen zijn zeer in prijs gedaald, terwijl de arbeiderswoningen nog steeds hetzelfde gebleven zijn. Spr. heeft ook be zwaar tegen de post onvoorziene uitgaven, die gesteld is op 23.934,57 en stelt voor deze te verminderen met f 4000. De heer Haring acht het niet op zijn plaats om de Pers. Belasting te verhoogen. In denzelfden geest spreken de heeren De Ruyter en Noest. De voorzitter ontkent niet, dat de 25 op centen verhooging de werklieden drukt, maar er is nu eenmaal niet aan te ontko men. Wij staan in een ontzettende donkere tijd en moeten deze crisis doorkomen. Vele gemeenten zijn reeds veel meer verhoogd; sommigen reeds tot 200 opcenten en als Boskoop, dat zoozeer door de crisis is ge troffen, slechts met 25 opcenten verhoogd wordt, ziet het er nog niet zoo heel slecht uit. Het is beter nu met 25 en zoo noodig in de komende jaren ook met 25 dan later ineens tot 200 te moeten gaan. Wat betreft de post onvoorziene uitgaven, deze is niet zoo laag als men wel denkt, daar ook re kening gehouden moet worden met de 10 pet. garantie voor het regeeringscrediet. Aan de huurverlaging zal de noodige aan dacht worden geschonken en zoo spoedig mogelijk behandeld worden. De heer Brand meent, dat in de vorige Raadsvergadering gezegd was dat als de gasprijzen verlaagd werden de pers. be lasting met 25 opcenten zou verhoogd wor den, terwijl nu de gasprijzen niet verlaagd zijn, dus dan waarschijnlijk nu ook geen verhooging van Pers. Bel. De voorz. zegt dat dit toen verkeerd ge zegd is, daar het 50 opcenten hadden moe ten zijn dus nog 25 erbij, zoodat ondanks dat de gasprijzen niet verlaagd werden, er toch 25 opcenten bij zouden komen, waar niet aan te ontkomen is. De heer Boekraad spijt het zeer maar blijft er niettemin bij dat 25 opcenten te hoog is voor de burgerij. Hierna wordt overgegaan tot de artikels- ge wij ze behandeling der begrooting. De heer de Ruyter wenscht over art. 119 betreffende de verhooging van de Pers. Belasting tot 125 opcenten stemming welk art. 11 tegen 1 stem werd aangenomen. De heer Boekraad heeft bezwaar tegen post 421, betreffende de subsidie aan den handelscursus welke van 500.tot ƒ400 verlaagd is en meent dat deze subsidie niet verlaagd mag worden, daar de han delscursus dit bedrag hoog noodig heeft en zegt dat nooit onderzocht is of het wel kan, maar dat eenvoudig er maar 100.afge nomen is. Spr. stelt voor het bedrag op 500.te houden. De heer Brand zegt dat de handelscrusus is voor iedere richting en dat er door allen van geprofiteerd wordt. De uitgaven die de handelscursus heeft zijn hoofdzakelijk de salarissen, terwijl de inkomsten zoo goed als niets beteekenen, daar verschillende leerlingen weinig of niets betalen en er maar enkelen zijn die het volle cursusgeld jx.l. 20.per jaar betalen. Op een vraag van den heer Haring of de leerstof góed is en of er veel leerlingen slagen, antwoordt de voorz., dat hij zelf in het comité zit voor onderzoek en het vorig jaar zelf de examens bijgewoond heeft en overtuigd is dat de leerstof zeer goed is en de handelscursus een buitengewoon nut tige instelling die zijn volle sympathie heeft. Na nog eenige discussie werd met alge- meene stemmen besloten de subsidie weer op 500.te brengen. De overige artikelen leverden geen be zwaar op, zoodat de begrooting aldus werd vastgesteld, behoudens een opmerking van de heeren 't Hart en Noest betreffende art. 251, kosten van de burgerwacht en den Bijz. Vrijw. Landstorm, waarbij zij geno teerd wenschten, dat zij geacht werden te hebben tegengestemd. De begrooting van het Burgerlijk Arm bestuur werd onveranderd goedgekeurd. Bij de rondvraag vraagt de heer Haring eenige stukjes land beschikbaar te stellen voor de werkloozen, waarop deze zelf groenten enz. kunnen teelen en waarvan de opbrengst niet van hun steun wordt af getrokken. De heer van Gelderen antwoordt, dat er reeds eenigen zulke tuintjes hebben, maar dat er een commissie benoemd zal moeten worden teneinde dit alles te onderzoeken. Spr. deelt mede, dat B. en W. deze zaak zullen bespreken en dan een commissie zullen benoemen. De heer v. d. Staak vraagt of er beter toezicht wordt gehouden op de rouleering van de te wek er gestelden, daar er verschil lende van het eene bedrijf in het andere stappen, terwijl andere niet aan het werk komen, hetgeen wordt toegezegd. Hierna sloot de voorz. de vergadering. den Hollamdiefr. Kr. Hoek en C. van Gend. Getrouwd: M. Vooys en W. Guijt. Overleden: Hendrik Plug, 84 jaar, eohtgen. van K. van Duijn. A. Haasnoot 65 jaar, echitgen. van L. van Beeilen. TER-AAR. Liefdadigheidsuitvoering. Ieder jaar ziet de vereeniging „Het Wit-Gele Kruis" zich genoodzaakt een liefdadigheids-uitvoe ring te organ iseeren, om de kosten te dek ken diie de huisverpleging, kraamverzorging en t.b.c.-bestrijdiing met zich brengen. Wa ren wij overdag bevreesd over de opkomst, vanwege het slechte weer, des avonds kon den we vóór het aanvangsuur al constatoe ren, dat de zaal vol zou loopen. Inderdaad geschiedde ddt. Zichtbaar ingenomen was de voorzitter, de heer M. Robertz, met dit eclatant suc ces, toen hij kwart over zeven deze feest avond opende met den Chr. groet en allen een hartelijk welkom toeriep. Een bijzon der welkomstwoord richtte spr. tot den Pastoor, die met raad en daad de vereeni ging bijstaat, den Kapelaan, die met zulk een tact weet in te grijpen waar het nuttig is, en tenslotte het Tweede Kamerlid, M. P. v. d. Weijden, wiens aanwezigheid en blijk van medeleven op hoogen prijs wordt gesteld In het kort geeft de voorzitter nog een uiteenzetting van het nut dezer ver eeniging. Na een aansporing „allen lid te worden", wenscht hij allen een prettigen avond toe. Terstond verschijnt Mr. Garter met z'n gezelschap voor het voetlicht, om ons dezen avond te laten genieten van zijn wereld- programma. Eerst kregen we enkele goocheltoeren te aanschouwen, waarover men ten eenenmale versteld staat. Inder daad bracht Carter de toeschouwers tot angstige vragen en stomme verbazing, toen hij in de kist kroop. Secuur werd deze kist met sloten, (misschien wel van Lips) tou wen en kettingen door een paar flinke stoere kerel dichtgebonden. Het scherm viel en binnen twee minuten stond Carter heel rustig achter in de zaal een sigaretje te rooken. Ra, Ra! De verschillende typeeringen waren juist en als Miss Corrina optreedt als telepatiste, ja danHet ging ver. Het kunstschieten was verbazend en een van de leukste num mers blijft wel „buikspreken". Ziehier een paar grepen uit het programma, dat helaas wegens het vergevorderd uur niet geheel afgewerkt kon worden. De prestaties van ddt Rotterdamsch gezelschap zijn groot. Na versohiillende experimenten mocht Mr. Carter applaus in ontvangst nemen. Tijdens de pauze werd een groote ver loting georganiseerd. De dames, die zich het geheele jaar inspannen voor deze vereeni ging, o.m. door het innen van de contribu tie, hadden nu ook den verkoop van de loten in handen. Dankbaar gingen de ge lukkigen met de prijzen, die in hoofdzaak uit levensmiddelen bestonden, huiswaarts. Ongetwijfeld brengt zoo'n verloting geld in het laatje, ja is zelfs onmisbaar voor de kas. Een vraag! Zou het niet mogelijk zijn om zoo'n verloting vlugger af te werken, want anderhalf uur stil zitten wachten en geheel verstoken te blijven van eenige mu zikale opluistering, verhoogt de feeststem ming niet! Interessant was het raden naar de naam van een kindje, tegen betaling van een dubbeltje. Groot was de spanning, toen eenmaal de couvert geopend werd en wij vernamen dat het de mooie naam droeg van „Agneta" (de naam van onze zieke- zuster) de „heldin" van het Wit-Gele Kruis, aldus de voorzitter. Zes personen hadden deze naam geraden en bij loting werd uit gemaakt, d,at Mej. Akerboom de gelukkige was. Bijna twaalf uur wees de klok toen de voorzitter overging tot sluiting en een dank woord bracht aan het Rotterdamsch gezel schap voor het gepresteerde. Dank den aan wezigen voor hun belangstelling, dank, dengenen die prijzen beschikbaar hebben gesteld voor de verloting, en tot slot een extra dankwoord tot de dames voor haar arbeid. Vermelden wij nog, dat des middags een kindervoorstelling gegeven werd, waarbij 170 kinderen aanwezig waren, en die wel genoten hebben van Mr. Carter. Gezien de groot opkomst van beide voor stellingen en het groot aantal loten wat verkocht is, hebben wij zoo'n vermoeden, dat het een goede dag is geweest voor het Wit-Gele Kruis. WARMOND. Hanze. De Hanze heeft feest gevierd en een ieder, die wel eens een feestavond van deze vereeniging heeft medegemaakt, weet wat dit zeggen wil. Het beteekent een a/vond van jolijt, een avond vol vroolijke muziek en ongekende humor, een avond waarin men zijn dagelijksöhe zorgen en be slommeringen vergeet. Een woord van hul de en dank komt toe aan het Bestuur der Hanze, dat onvermoeid is in zijn lofwaar dig streven de leden op elk terrein iets goeds, moois en nuttigs te geven. Nadat de voorzitter te ruim 8 uur de vele aanwezigen een hartelijk welkom had toe geroepen inzonder den Pastoor en Kape laan, werd onder begeleiding van een keu rig strijkje het Bondslied gezongen. Het woor werd hierna verleend aan den heer Mol, die voor dezen avond als onderwerp had gekozen „Wat moet een goed Hanze- lid doen?" Op duidelijke, bevattelijke en overzichtelijke wijze zette spreker uiteen het groote nut van een sterke Middenstand- vereeniging. Dit is in de eerste plaats noo dig, aldus spreker, om met succes den strijd te kunnen aanbinden tegen het almachtig groot- en filiaalbedrijf. Wil men dit succes behalen, dan zal echter eerst een grondige verandering moeten plaats vinden in onze eigen organisaties. Steeds meer roept men om ordening, saneering en bescherming van den middenstand en het is tooh wel bedroevend als men dan ziet, dat deze men sahen het eerst in het grootbedrijf hun in- koopen gaan doen. Neen, aldus spreker, wanneer wij onze eigen middenstanders niet steunen, wanneer een middenstander niet koopt bij 'n middenstander, doch door inkoopen te doen in warenhuizen etc. het grootbedrijf indirect steunt, kan men van de overheid tooh niet verlangen, dat zij komt met maatregelen tot ordening, sanee ring en bescherming van het middenstands- bedrijf. Willen wij staande blijven, welnu dan is het noodig dat wij onderling elkan der steunen en helpen en dat wij in het ver volg alleen koopen bij middenstanders. Spr. deed in deze een krachtig beroep op de vrouwen, opdat zij op deze wijze zouden medewerken tot behoud en versterking van den middenstand. Mede spoorde spreker alle leden aan trouw de werkvergaderingen te bezoeken, waar tegenwoordig problemen aan de orde komen, die het hart van den middenstan der raken. Een krachtig applaus volgde op deze be zielende woorden. Namens alle aanwezigen bracht de heer Slager den heer Mol hiervoor dank. Spre ker hoopte, dat eenieder de woorden van den heer Mol ter harte zou nemen en dat ook de werkvergaderingen in den vervolge geregeld bezocht zouden worden. Laten wij het hopen. Thans werd overgegaan tot afwerking van het feestprogramma, dat geheel werd verzorgd door het Jazz- en Cabaretgezel schap „Pempo" onder leiding vain Jean van Zijp. In dezen tijd, waarin de smaak van het publiek schier op elk gebied zeer verwend is, is het voor de optredende Cabarets lang niet gemakkelijk dit publiek te voldoen en te bevredigen. Dat dit aan „Tempo" ten volle gelukt is, zegt reeds alles. Het ge heele programma was tot in de kleinste bijzonderheden goed verzorgd, de muziek was veelzijdig en beschaafd en zoowel Jean v. Zijp als Louis Zitman oogstten met hun levensliedjes groot succes. Ook komt een woord van lof toe tan den heer Nico Gal- lard, die als accordeonist er zijn mocht. De wijze waarop hij de Cavalier ia Rusticana uitvoerde was werkelijk bewonderens waardig. Kortom het is geworden een avond van uitbundige vroolijkheid en jolijt en een woord van hulde komt toe aan het bestuur voor al de moeiten en zorgen die nu een maal aan zoo'n avond vast zitten, doch waarvoor het bestuur slechts één gunst vraagt aan de leden en wel deze: „Bezoekt nu in den vervolge ook in zoo'n groote ge tale de werkvergaderingen". Het zou getuigen van harteloosheid en grooten ondank wanneer dit toch alleszins billijk en gerechtvaardigd verzoek zou wor den genegeerd. Het zou een teeken zijn van doffe onverschilligheid en die hebben wij hedenavond in de Hanzeleden niet kunnen ontdekken. Wij twijfelen dan ook niet, of wij zullen op een volgende vergadering ook an deren dan de gewone bekende gezichten zien Dit zou voor het bestuur de mooiste en beste bedoening zijn. ZOETERMEER. Poging tot inbraak. Hedennacht omstreeks half 1 zagen de nachtwakers van de fabriek Brinkers al hier twee personen die bezig waren een raam te forceeren; een derde zat nog in de auto, waarmede het drietal blijkbaar gekomen was. Bij het zien van de uniformen der nacht wakers sloegen de mannen op de vlucht. Een van hen is echter gearresteerd en bleek een zeer goede bekende van de politie, een berucht inbreker uit Rotterdam, A. S. ge- heeten. De politie in de heele omgeving werd gealarmeerd om ook de twee andere per sonen te arresteeren. In dezelfde fabriek is ook eenigen tyd geleden een inbraak gepleegd. In Leiden gevestigd. M. Aarts, smid chauffeur, Maredijk 83. G. Adema, Levendaal 108. F. W. Bieg- straaten, Morsohpoort'kazerne. E. v. d. Bosch, verpleegster, Haarlemmerstraat 7. K. L. Bratzler, dienstbode, Rapenburg 106. J. A. Brinks, onderwijzer, V'liet 4. A. J. H. v. Cleef, etaleur, Haanlemmer- straat 172. W. H. Coppij, Rijnsburger- weg 10. G. Dekker, warmoezier, Krau- welsteeg lib. J. M. Eikerbout, Rijnsb. weg 10. E. Fabian, 11. verpleegster, Rijns- burgerweg 10. P. Y. Feitsma, loopknecht, Pr. Wiilhelminastnaat 23. G. C. v. Goo- zen, dienstbode, P. de la Courtstraat 24. J. F. de Graaf, Oude Rijn 178. R. Gras- meijer, korp. mill, politie, Weddesteeg 2. G. W. de Groot, huishoudstre, H. Rijndijk 264. J. Heuer, huishoudster, Haagweg 50. M. C. Hornemann, Varkenmarkt 2. W. Huisman, Plantsoen 49. A. G. Janssen, dienstbode, Heerensingel 3. H. de Jong, dienstbode, Hooigracht 34a. E. Kas, dienstbode, Breestraat 84. J. de Kievit, employé, W. Rozenstraat 54a. A. C. Klugkist, verpleegster, Rijnsb.weg 10. J. G. Koelman, filiaalhouder, Morsch- straat 40. E. G. Koerts, Rijnsb.weg 10. A. C. de Koning, dienstbode, v. Slinge- landtweg 8. J. M. F. Kr aa ij en brink, huis houdster, Zeemanslaan 9. F. J. Lebbink, Wasstraat 23. A. P. v. d. Luit, betonwer ker, Haagweg 50. P. v. d. Luit, handels reiziger, Haagweg 50. B. J. v. d. Meulen, verpleegster, Rijnsb.weg 10. H. Mose, dienstbode, Warmonderweg 41. G. Nieu- wenhuis, arts, Mariënpoelstraat la. W. H. v. Oordit, fabrikant, Breestraat 52. H. Pierhagen, onderwijzer, Kuipersteeg 2. P. D. de la Saussaye Briët, vol. secreta rie, Rijnsb.weg 56. M. Sohulzkij, fabrieks arbeiders, Alexandienstraat 14. G. J. Stouten, verpleegster, Rijnsb.weg 10. P. Tomeij, kleermaker, Heerensteeg 23. P. W. Verbeek, onderwijzer, Uiterstegracht 2. H. J. Verhoeven, koopman, O. Haven straat 9a. H. H. Welland, dienstbode, Haarlemmerstraat 48a. J. H. v. 't Wout, logementknecht, Oude Rijn 27. Uit Leiden vertrokken. A. J. Adema, Alkemade, Oude Wetering A 32. S. A. Adema, id. id. M. Berends, Amsterdam, Mesdagstr. 17 hs. A. W. Bos, Den Haag, Acaciastraat 66. Th. Brant- weiner, Den Haag, P. Heinstraat 60. A. v. Delden, Veendam, Markstraat 19. J. VogelenzangDelfos, Voorschoten, Leid- scheweg 201a. C. M. Donleben, Utrecht, Oude Kerkstraat 12. I. C. C. Dubbelde- man, Maartensdijk, Hoogedijk 117. A. M. G. S. Emmer, Arnhem, Cattepoelscshouw 19. C. A. M. Godtheup, Hilversum, Neu- weg 64. J. C. de Graaf, Haarlem, KI. Heiligland 48zw. M. de Jager, Hilver sum, Zonnelaan 6. S. Ph. C. de Jong, Renkum, Robertlaan 11. Th. M. F. Jongmans, Den Haag, Westeinde 132. Kami, Rotterdam, Tiedemanstr. 51a. H. Lamme, Zeist, Veltheimlaan 35. C. den Heldv. Leeuwen, Oegstgeest, Duinzicht straat 30. W. v. d. Meij, Oegstgeest, L. v. O. Poelgeest 13. A. M. J. Morsch, Amers foort, Utrechtschw. 154. H. K. Mumsen, Oegstgeest, Wilhelminapark 34. R. D. Nolson, Den Haag, Daguerrestr. 120. J. den Oude, Den Haag, Noorderbeekstr. 63. J. E. Reyngoud, Rotterdam, Oostzeedijk 76. J. R. Romeijn, Rotterdam, Bergweg 245b. J. Hogervorstde Rijk, Hilver sum, Zonnelaan 6. P. Sanders, Schiedam Burg. Knapperdaan 134. H. A. G. Sap, Hazerswoxjde, Groenendijk. P. J. Schol- te, Sasenheim, Hoofdstr. 310. C. W. Schoorel, Den Haag, Gev. Deynootw. 190. J. A. Schouten, Voorschoten, Rijndijk 178. I. J. Sloos, Oegstgeest, L. v. Oud- Poelgeest 13. M. Snoeijs, Amsterdam, Celebesstraat 25 I. J. G. v. d. Son, Noordwijk, Langeveld 29. C. M. Kooij- manSpierenburg, Voorschoten, Leidsche- weg 184. A. J. H. Stroucken, Ratingen, Hindenburgstr. 2729. G. Verboon, Voorschoten, Leidscheweg 199. M. Ver- woerdt, Haarlem, Harmen Jansstr. 26. J. Vogelenzang, Voorschoten, Leidscheweg 201a. C. Werkhoven,e Jutphaas, Hoogra- venscheweg 2. J. M. v. Wijk, Rotterdam, Tiedemanstr. 51a. E. J. v. d. Zalm, Den Haag, Dr. v. Welylaan 2. Ja meneer, ik heb quitantie's geïnd btf de goeie betalers. Wilt U voor de kwaaie betalers al- stublieft een ander uitzoeken? (Pearson's Wkly) 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 15 Jannarl 1935 Hooge Prijzen 100014425 19399 20612 22814 400.— 21959 22185 200.— 2984 7150 10260 15521 18592 23694 23871 100.— 638 5239 6128 8542 9450 11640 12143 16888 17907 19555 21882 Prijzen va n 70 191 449 451 579 729 795 1155 1350 2012 2160 2205 2519 2685 2732 2837 3047 3199 3305 3362 3422 3913 4282 4294 4384 4625 5084 5175 5179 5282 5798 5869 6209 6319 6352 6358 6393 6541 6564 6740 7033 7217 7377 7381 7384 7429 7491 7502 7503 7708 7730 7799 7874 8083 8125 8169 8281 8298 8453 8477 8521 8535 8373 9209 9241 9244 9482 9757 98S1 9986 9990 10059 10202 10243 10492 10594 10644 10690 10753 10765 10791 10870 10885 11013 1 356 11610 11637 11774 12049 12191 12203 12428 12476 12514 12576 12729 12817 13196 13217 13287 13944 13952 13981 14169 14227 14370 14466 14524 14723 14^35 15076 15117 15152 15307 15505 15526 15696 15766 15852 16238 16311 16379 16644 16938 16948 17054 17170 17420 17445 17490 17538 17615 17876 17942 18621 18737 18743 18771 18866 19473 19684 19819 20339 20637 20729 20802 20943 21205 21307 21548 21617 21662 21795 22072 22338 22345 22375 22413 22437 22478 22497 23051 23187 23305 23331 23585 23711 23817 23886 Nieten 7 30 40 54 111 186 226 227 237 240 355 459 510 528 608 643 665 761 800 838 849 895 940 959 1083 U09 1110 1118 1120 1195 1219 1276 1446 1516 1519 1608 1699 1721 1785 1888 1977 2019 2043 2086 2134 2135 2137 2162 2358 2363 2425 2643 2680 2695 2734 2797 2848 2860 2866 2956 3094 3153 3166 3176 3196 3290 3328 3342 3345 3420 3432 3506 3554 3622 3631 3662 3770 3785 3837 3848 3891 3892 3928 3965 4027 4048 4050 4063 4069 4212 4215 4276 4293 «400 4491 4517 4583 4609 4695 4699 4710 4715 4719 4815 4896 4902 5013 5044 5048 5087 5121 5170 5186 5220 5241 5280 5330 5344 5412 5425 5451 5475 5499 5610 5627 5810 5814 5913 6009 6092 6101 6131 6140 6197 6219 6261 6412 6423 6436 6475 6476 6479 6480 6505 6518 6573 6598 6642 6691 6692 6754 6758 6865 6963 7042 7066 7070 7125 7146 7221 7301 7341 7359 7376 7406 7660 7682 7731 7737 7742 7777 7781 7821 7905 7919 7941 7949 7950 7970 8002 8036 8050 8061 8175 8186 8192 8304 8310 8518 8605 8618 8695 8698 8766 8778 8953 9009 9055 9081 9205 9367 9440 9486 9536 9571 6627 9678 9733 9861 9966 10082 101S7 10192 10252 10311 10423 10430 10508 10575 10589 10639 10654 10718 10/50 10887 10894 11030 11108 11211 li218 11312 11323 11324 11352 11457 11463 11570 ll664 11680 11710 11736 11742 11769 11822 11824 11900 11977 12038 12050 12074 12109 12158 12302 12315 12356 12368 12404 12436 12452 12469 12509 12673 12683 12635 12824 12858 12879 12916 13007 13073 13093 13161 13219 13334 13354 13394 13397 13473 13493 13503 13511 13518 13541 13576 13638 13749 13771 13760 13817 13859 13863 13890 13909 13936 14131 14173 14175 14208 14276 14299 14389 14396 14490 14534 14573 14783 14834 14839 14861 14883 14894 14918 14934 15118 15124 1515o 15215 15260 15281 15294 15298 15302 15304 15374 15377 15492 15529 15578 15626 15709 15748 15774 15829 15864 15874 16003 16032 16110 16146 16173 16210 16280 16285 16300 16301 16423 16508 16564 16578 16596 16621 16629 16663 16716 16717 16720 16722 16723 16800 16892 16894 16925 16926 16932 17045 17053 17087 17208 17215 17232 17301 17305 17337 17374 17399 17514 17571 17573 17621 17626 17651 17664 17670 17638 17731 17745 17752 17756 17896 17925 17962 17935 18005 18023 18123 18184 18341 18432 i8446 18493 18495 18500 18501 18756 lr373 18979 18990 19012 19016 19072 19138 19200 19405 19518 19523 19527 19560 19617 19654 19680 19760 19809 19851 19879 19933 19979 20168 20181 20220 20288 20310 20314 20353 20405 20468 20499 20534 20597 2Q642 20727 20733 20769 20879 20950 20963 20976 21070 21089 21122 21278 21330 21409 21604 21606 21663 21707 21732 21763 21771 21806 21860 21919 22075 22088 22255 22288 22293 22308 22309 22371 22377 22393 22412 22422 22510 22554 22611 22622 22623 22675 22685 22688 22752 22790 22877 22921 22986 23046 23106 23172 23238 23270 23357 23375 23477 23488 23496 23659 23670 23689 23740 23756 23759 23775 23862 23889 23897 23965

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 8