MAANDAG 14 JANUARI 1935 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD. - PAG. 12 BOTERVERBRUIK ZAL VERMINDEREN. Gevolg van de wijziging van het meng- percentage en de heffingsbedragen. Een gevolg van de vermindering van het percentage boter in de margarine zal zijn, dat het boterverbruik met enkele millioenen kilo's zal verminderen. Volgens de voorloopige cijfers die bij het Centraal Eureau voor de Statistiek bekend zijn, is er in 1934 13.052.000 kilogram boter in de margarine vermengd. Het mengpercentage heeft in dat jaar 25 procent bedragen. Blijft nu in 1935 het margarineverbruik ongeveer constant en wordt het percenta ge, dat thans op 15 gebracht is, gehand haafd, dan zal er dus twee vijfde deel van 13.052.000 kilogram, dat is ongeveer 5.2 millioen kilogram boter minder in de mar garine gaan. TUINBOUW-LOONEN. Handhaving van het loopend contract gevraagd. Te Loosduinen heeft een bespreking plaats gehad tusschen de besturen van de afdeelingen van den R. K. Land- en Tuin- bouwbond, den Chr. Boeren- en Tuinders- bond en den Ned. Tuinders bond met ver tegenwoordigers van de drie landarbeiders- organisaties. Aan de arbeidersorganisaties was het voorstel gedaan, dat over het komende sei zoen een Loonkorting van 3 a 4 gulden per week zou worden toegepast, met dien ver stande, dat een fonds zal worden gevormd, waaruit de gehuwden, met uitzondering van hen, die meer dan 25 per week ver dienen, een wekalijksche bijslag zullen ontvangen. De landarbeidersorganisaties wenschen echter de loon en en verdere ar- b oidsvoorwaarden van het contract 1934 1935 te handhaven. RESIDENTIE BEZUINIGT. Dekkingsplan voor bijna anderhalf millioen. Verschenen is de Memorie van Antwoord op het Voorloopig Verslag over de ont- werp-begrooting der gemeente 'sGraven- hige voor 1935. B. en W. deelen o.m. het volgende dekkingsplan voor een bedrag van 1.436.000 mede. Verdere bezuiniging op het hoofdstuk Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen (boven het reeds eerder vermelde bedrag van 400.000) 200.000. Een nadere korting op de salarissen en loonen van 2 pet. boven het reeds eerder vermelde bedrag van 525.000 (3 pet.) zal alsnog een bedrag van 350.000 opleveren. Voorgestled wordt een verlaging van het afschrijvingspercentage bij den reinigings dienst voor automobielen, hetgeen 40.000 bezuiniging zal opleveren. Voorts wordt een bezuiniging van organisatorischen aard bij den reinigingsdienst geraamd op 100.000. Een bezuiniging bij den geneeskundigen dienst en de gemeenteziekenhuizen zal eveneens een bedrag van 100.000 moeten opleveren. Uit de bedrijfsreserves zal alsnog een be drag van 400.000 moeten worden geput. Een wijziging van de straatbelasting zal ailsnog een bedrag van 230.000 moeten opleveren. Verschillende kleine bezuini gingen brengen ten slotte nog f 16.000 be sparing. ALS MEN THUIS ARBEID VERRICHT. Geschil over uitkeering. De Centrale Raad van Beroep heeft uit spraak gedaan in een procedure betreffen de de uitvoering van de Ongevallenwet 1921 tusschen het Bestuur der Rijksverze keringsbank en een reiziger, naar aanlei ding van een ongeval, dat aan laatstge noemde was overkomen bij het afdalen van de trap in zijn woning om de orders te gaan posten, die hij naar gewoonte des avonds thuis schreef. Het Bestuur der Rijksverzekeringsbank had ter zake van dit ongeval geweigerd schadeloosstelling te verleenen, omdat naar het oordeel van het Bankbestuur ongeval len in de woning overkomen aan verze kerden, die, zooals deze reiziger, voor hun werkgever behalve arbeid buitenshuis ook werk in hun particuliere woning verrich ten, alleen dan aanspraak geven op scha deloosstelling, wanneer zij plaats hebben in het vertrek, waar de werkzaamheden verricht worden en dat derhalve tot werk plaats is gemaakt. Met deze opvatting heeft zoowel de Raad van Beroep te Amsterdam als de Centrale Raad van Beroep in appèl zich geheel ver- eenigd, zoodat de reiziger mitsdien van de door hem begeerde schadeloosstelling ver stoken bleef. Nationale vereeniging voor orde en eenheid in de schrijftaal. Het Dagelijksch Bestuur van de boven genoemde vereeniging deelt mede, dat als gevolg van de onlangs begonnen propa- ganda-actie het ledental in zeer korten tijd met ruim duizend is vermeerderd. In alle kringen van de maatschappij blijkt groote sympathie te bestaan voor georganiseerd optreden tegen de verbreiding van de aan het onderwijs opgedrongen examenspel ling. Ook uit onderwijskringen zyn zeer velen tot de vereeniging toegetreden; tot de nieuwe leden behooren tientallen voor aanstaande personen op het gebied van bankwezen, handel, industrie en scheep vaart. Binnenkort hoopt het Dagelijksch Bestuur te beschikken over een eigen maandblad, dat aan alle leden, donateurs en andere be langstellenden kosteloos zal worden toege zonden. Door verspreiding op groote schaal van de circulaire der vereeniging wil het Da gelijksch Bestuur met de propaganda voort gaan. Ieder, die de propaganda wenscht te bevorderen, kan door bemiddeling van het secretariaat (Alexanderlaan 5, Hilversum) ide noodige circulaires verkrijgen. DE TOEPASSING VAN DE TABAKSWET Het Verbond van Sigarenfabrikanten in Nederland heeft de volgende motie aan genomen: Het Verbond van Sigarenfabrikanten in Nederland, in Algemeene Ledenvergadering bijeen op 11 Januari 1935 in hotel „Polen" te Am sterdam; bij vernieuwing constateerende, dat aan de naleving van verschillende bepalingen van de Tabaks- en de Arbeidswet door alle houders van een fabrikanten-vergun ning ingevolge de Tabakswet steeds min der de hand wordt gehouden; In het bijzonder overwegende, dat ten gevolge van het toenemend aantal sigaren- makerijen, vooral in Amsterdam, in welker lokaliteiten naast de fabricage van siga ren, deze tevens in strijd met de bepa lingen van de Tabakswet, en detail worden verkocht, vele fabrikanten en win keliers, die zich houden en moeten houden aan de wettelijke voorschriften, hun debiet zien wegslinken en in moeilijkheden ge raken; dringt er opnieuw en met klem op aan, dat door de Ministers van Financiën en Sociale Zaken onmiddellijk zoodanige maat regelen zullen worden genomen, dat een gelijke toepassing van de wettelijke bepa lingen op alle betrokkenen behoorlijk zal zijn verzekerd en aan de steeds verder voortwoekerende wetsontduiking paal en perk kan worden gesteld; gaat over tot de orde van den dag. UIT DE OMGEVING OEGSTGEEST. Personalia. Aan het Instituut Pont slaagde voor het examen machine-schrijven de dames H. Werkman en R. Böthling en de heer Winkelman. Mej. Böthling slaagde ook voor het examen stenografie. RIJNSBURG. De korenmolen. Bij de gehouden ver- kooping van de bekende korenmolen „De Vlinder" is voor 450.de heer Nic. Noort kooper geworden. STOMP WIJK. In de sloot. Gisterenavond te half 10 begon de auto van den heer H. Baars uit Bleiswijk, nabij de grens van Zoeterwoude en Stompwijk, hevig te slingeren. De chauf feur verloor het beheer over het voertuig; de wagen kwam midden in de langs den weg gelegen vaart terecht. De oorzaak van het defect is nog niet bekend. Door garage Pijl werd de wagen gelicht. De bestuurder had zich door het stukslaan van een ruit weten te redden. SASSENHEIM. Graal. Voor een flink bezette zaal van het K.SA.-gebouw hield gisterenavond de afd. Sassenheim van de vrouwelijke jeugd beweging „De Graal" haar jaarlijksche pro- paganda-feestavond. De zaal was rond het tooneel versierd met de vele kleurige vlag gen in symbolischen tinten, zoodat het on middellijk duidelijk was, dat hedenavond de vrouwelijke jeugdbeweging een actie ontplooide. De opening geschiedde door de leidster, mej. v. Noort, die het welkomstwoord sprak en haar voldoening uitsprak over de op komst. De avond werd geopend met het be kende Graallied, gezongen door de leden, gevolgd door eenige voolijke liedjes, bege leid op de piano. Als volgende agandapunt werden eenige reidansen te zien gegeven, welke door licht- schakeeringen een nog schooner effect ga ven. Het declamatiestukje „Voorjaar" werd door eenige meisjes goed weergegeven, waarvoor zy dan ook een welverdiend ap plaus ontvingen. Hierna werd het woord verleend aan de Hoofdleidster, mej. Spronk, om een propa- ganda-woord te srpeken- In een duidelijke speech heeft zij het doel van de Graalbe weging uiteengezet. Het doel is zelfheili ging en apostolaat. Dit devies mag voor niemand bezwaar zijn, om zich bij de Graal aan te sluiten. In korte trekken geeft spr. weer welke actie gedurende drie maanden zal worden gevoerd n.l. anderen opbeuren en blij maken om de elelnde van den tyd te vergeten en te verdrijven, dus uitstralen van frisschheid, blijheid en echt katholiek zijn. Ook aan mej. Spronk werd een hartelijk en dankbaar applaus gebracht. Hierna werd eenigen tyd gepauzeerd, waarin pro paganda gemaakt werd met het tijdschrift ,.De Zilveren Trompet" (het blijheidsnum mer). Na de pauze werd het schoone Kerst spel „Heilige Nacht" ten tooneele uitge voerd, waarmede het succes van den avond is bekroond. Een woord van lof en hulde komt hier zeker toe aan de leidster en aan de jeug dige speelsters voor de vertolking, daar alles perfect werd uitgevoerd. Het applaus was uitbundig. De Pastoor kwam ten too neele om dank uit te spreken voor het ge- bodene van dezen avond. Spreker hoopte, dat wat hedenavond is te zien gegeven is gehoord, vrucht moge dragen, en dat de Graal moge groeien in evenredigheid met de mannelijke jeugdbeweging. VOORSCHOTEN. Een begin van brand. Vrijdagavond j.l. te 11 uur des avonds is een begin van brand gebluscht bij den heer J. Pen in den winkel. Er vielen vonken uit een schoor steengat. Eveneens by mevrouw de wede. Duijmaer van Twist werd een schoorsteen brand gebluscht. WASSENAAR. Aanrijding. Hedennacht reed de heer G. alhier in gezelschap van zijn vrouw per motor op den Rijksstraatweg. Ter hoogte van de Hoogerbeetslran slipte de motor, tengevolge waarvan de echtgenoote van den heer G. bij den val zich aan het gezicht ver wondde en een hersenschudding bekwam. Nadat geneeskundige hulp was verleend, werd mevr. G. per auto huiswaarts ver voerd. Gesnapt. In den Haag werden door de Haagsche politie aangehouden de gebrs. R. aldaar, die in het bezit waren van een partij chocolade en koek. Bij het verhoor op het politiebureau alhier bleek, dat de lekker nijen afkomstig waren uit de consumptietent van B. aan de Maaldrift. Vervolgens wer den zy overgebracht naar de kazerne der marechaussée, die met de gebroeders ook nog een appeltje te schillen hadden. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Personalia. Aan het Instituut Pont slaagde voor het examen machine-schrijven mej. M. Colijn. BOSKOOP. Geboren: Antoinetta Antonia, dochter van G. J. Vermeulen en J. M. van Meurs Anneke, dochter van M. A. Haring en C. A. Knibbe Ida, dochter van P. J. van Wilgen en N. Oosterom. Ondertrouwd: P. Q. Kroesmeijer, 25 jaar en M. Rodenburg 25 jaar. WOERDEN. Pater van der Boezem. Naar we ver nemen is de weleerw. pater v. d. Boezem, kapelaan, alhier voor een rustkuur, gedu rende een maand, in de St. Franciscus- stichting opgenomen. „Katholiek Woerden". Woensdag a.s. des avonds 8.15 zal de derde lezing plaats hebben van „Katholiek Woerden". Als spreker treedt op kapelaan Drost uit Rot terdam met het onderwerp: „De Zond vloed dreigt". Ontduiking vleeschkeuring. Door de politie met de keurmeester A. alhier, werd in het schaftlokaal van firma de Z. aan getroffen een hoeveelheid vleesch, onge stempeld. Bij in beslagname bleek dit een tweetal runderen uit te maken. Tevens werden op het erf nog diverse organen aangetroffen en in de slachtplaats nog vijf runderhuiden, die niet voorzien waren van een bij de keuringsdienst alhier in ge bruik zijnd kenteekpn. Alles werd in beslag genomen en over gebracht naar het gemeentelijk keurlokaal alhier. De eigenaar de Z., benevens vier man van het personeel, zijn gearresteerd en voor onderzoek naar deze fraude over gebracht naar het bureau van politie. Na afloop hiervan zijn allen weer op vrije voe ten gesteld. Een der in beslag genomen runderen is afgekeurd, terwijl het andere rund onder politietoezicht is vervoerd naar Rotterdam voor sterilisatie. Tegen genoemde Z. werd procesverbaal opgemaakt wegens overtreding der vleesch- keuringswet en -verordening, en overtre ding arbeidswet. Tevens werd procesver baal opgemaakt tegen de firma C. L. we gens overtreding der arbeidswet. Gladheid. Zaterdagavond is vanwege de gladheid een auto op de Utrechtsche straatweg te water gegleden, terwijl nog een andere wagen dwars over de weg stond. Een der personen werd gewond en in 't R.. K. ziekenhuis verbonden. Zijn won den waren niet ernstig. Ook nog eenige andere personen werden licht gewond. Propagandavergadering van den Volks bond. Zondagavond had in de Volks- böndszalen een groote propagandavergade ring plaats uitgaande van de afdeeling Woerden van den R. K. Volksbond. De be langstelling hiervoor (er was toegang voor een ieder) was niet onbevredigend te noe men. De voorz., de heer Teunissen, deed, na zijn openingswoord, eenige mededeelingen o.m. betreffende de jaarvergadering op 27 Januari, die oorspronkelijk was vastge steld op 20 Januari en uitgesteld werd we gens een uitvoering van de R. K. Gymnas tiekvereniging. Hierna werd het woord verleend aan de heer Guit uit Den Haag, die sprak over hetgeen wij in deze tijd te doen hebben, wat wij gedaan hebben en welke fouten aan ons werk kleven. Dat wij werk moe ten verrichten, aldus spr., is noodig in de zen tijd om onze arbeidersbeweging staan de te hQuden, tegen degenen, die haar zouden willen bestrijden. Spr. wijst op de tekortkomingen en de schuld van de ongeorganiseerden. Naast de strijd om de beginselen, die voorop gesteld wordt, staat de stryd om het bestaan. En hoewel deze zeer moeilijk is, kan een on georganiseerde hierom niet zeggen, dat hy "uit de arbeidersbeweging wil blijven. Te genover dezen vaart spr. heftig uit. Wat zou er zijn gebeurt, vraagt spr., indien er geen arbeidersbeweging ware geweest, waaruit de ongeorganiseerden wel profijt hebben getrokken. Wat onze taak is: wij moeten ons herzien als Katholiek. Geen gekanker meer en afgeven op personen. De regeering staat voor een moeilijke taak, zij wil loonsverlaging om tot verbetering der toestand te komen, maar daarnaast zou spr. willen vragen, dat zij dan toch ook gauwer komt met huurverlaging, rentever laging, en verlaging der kosten van levens middelen. Want met loonsverlaging alleen komen we er niet. Nog even komt spr. op de Staatspartij en de arbeidersvertegenwoordigers, waarop critiek zeer gemakkelijk is, maar gegrond is deze geenszins. Wordt lid van uw kies- vereeniging, roept spr. uit, en laat daar uw invloed gelden. Tenslotte dringt spr. bij de aanwezigen er op aan, niet bij de pakken te gaan neerzitten, maar te wer ken tot bloei onzer Katholieke arbeiders organisatie. Zijn vurige en enthousiast voorgedragen rede werd met langdurig applaus beloond. Na een korte pauze trad als tweede spreker op de weleerw. Pater Veldhuizen, die sprak over de taak der Katholieken, en in 't bijzonder op die der Katholieke arbei ders. Hierbij wees hij op de organisaties en op 't onderscheid tusschen stands- en vak organisaties. Speciaal over de eerstgenoem de weidde spr. uit en stelde de beteekenis hiervan in 't licht voor de godsdienstige en zedelijke belangen van de Katholieke ar beider. De bloei van de R. K. Volksbond, ook in Woerden, kan tot leering dienen van anderen. De bisschoppen hebben dit vereenigingsleven a anbevolen ook als middel tot n het godsdien stig leven, terwijl de Pausen, niet in het minst de nu regeerende, steeds hun wel bekende uitspraken hieromtrent hebben gedaan. Met de aanhaling van een citaat uit de encycliek van Paus Pius XI besloot spr. zijn kort, opwekkend woord, waarna met den chr. groet deze goed geslaagde verga dering gesloten werd. We mogen aan het eind van dit verslag niet vergeten te vermelden, dat het Flui tisten-corps voor een welkome muzikale afwisseling zorgde. ZOETERWOUDE. Personalia. Voor het examen Engel- sche Handelscorrespondentie Instituut Pont is geslaagd mej. C. Kortmann. INGEZONDEN STUKKEN Leiden, 12 Januari 1935. M. de Redacteur, Beleefd vraag ik plaatsing van onder staande regels, waarvoor ik U by voorbaat dank zeg. Daar ik, als inwoner van Leiden, van wege mijne werkzaamheden, geregeld twee maal per dag het Rapenburg over moet, zoo is het mij opgevallen, dat het daar van wege het drukke autoverkeer gevaarlijk is voor voetgangers, vooral als de auto's langs de hoornen geparkeerd staan. Daar de overheid in Leiden er op uit is voor de veiligheid der voetgangers te wa ken, dit getuigen de mooie trottoirs langs Singels en andere straten b.v. de drukke Raamstraat, zoo wilde ik vragen, of er op het Rapenburg geen trottoirs kun nen komen Red.), opdat, als deze dan klaar mogen wezen, de trottoirs op de Breestraat er op aangesloten kunnen wor den, opdat deze nog niet gelegd kunnen worden wegens zekere omstandigheden, die ons uit de couranten wel bekend zijn. Hopende, dat deze regel onder de aan dacht mogen komen van degenen, die hier in zeggenskracht hebben, teeken ik, Hoogachtend, Een opmerker. RECHTZAKEN KANTONGERECHT TE LEIDEN. Overtreding drankwet. G. K., wy nhamdelaar te Leiden, moest versohijnen voor het feit, dat hij ails wijn handelaar met verlengbaar crediet een hoe veelheid sterken drank had afgeleverd minder dan 3 Liter. K. had aan zekeren W. afgeleverd drie halve flesohjes brandewijn, 1 flesch schil letje en 3 halve flesschen advocaat. Deze advocaat bevatte vo-lgens de ge tuige deskundige mej. Snethlage, een ge wicht procent van 9.9 alcohol! dit zou dus niet onder sterken drank gerekend mogen worden, zoodajt dan de afgeleverde voor raad sterke drank maar 22 L. geweest zou zijn. Verdachte erkent het tenlaste gelegde: het afleveren van den sterken drank, maar ontkent, dat de advocaat het percentage alcohol.had bevat. Hij had deze advocaat van de eerste kwaliteit er bij geleverd om aan een minimum van 3 Liter te komen. Dat deze advocaat wel degelijk de ver- eisohte hoeveelheid alcohol bevatte kon verdachte bewijzen daar hij een fleschje van dezelfde partij naar den Haag had ge zonden ter vaststelling van het percentage en dit percentage was 16.1 procent, dus ruimschoots voldoende. De ambtenaar daarentegen achtte het ten laste gelegde bewezen en vroeg een boete van 20 sub. 20 dagen. Mr. v. d. Tas, voor verdachte pleitend, concludeerde tot vrijspraak op grond dat zelfs de verbalisanten niet konden bewij zen, dat het inbeslag.genomen flesohje ad vocaat behoorde tot de drie geleverde fles schen. De kantonrechter achtte het feit dat er hier een hoeveelheid sterken drank minder dan 3 L. was geleverd niet bewezen en sprak verdachte vrij. J. H. P., winkelier te Leiden, moest terecht staan terzake hij in een kamer, ge legen achter zijn winkel, sterken drank m voorraad heeft gehad, terwijl hij alleen in 't bezit was voor een verlof voor alcohol vrije dranken (Verlof B). De inbeslag genomen voorraad bedroeg hier 2 flesschen schilletje, 2 flesschen ci troen-jenever en 1 flesch brandewijn. Verdachte erkent deze flesschen in zijn kamer aanwezig gehad te hebben, maar zegt deze flesschen sterken drank voor eigen ge bruik te gebruiken b.v. voor ver jaardagen. De ambtenaar zegt voor dezen keer te zullen volstaan met een lichte eisch van 5 sub. 3 dagen. De kantonrechter daaren tegen noemt het een ernstig feit, aangezien het niet te oontroieeren is of verdachte het voor verkoop of eigen gebruik in voorraad heeft, afgezien van het feit, dat verdachte het niet in zyn winkel of daarachter gele gen ruimte aanwezig mag hebben, daar hij alleen maar verlof bezit voor alcohol vrije dranken. Uitspraak 20 sub. 10 dagen met verbeurdverklaring der inbeslag genomen flesschen. Overtreding Arbeidswet. Voortgezet werd de zaak tegen M. H., uitvoerder der firma K. te Rosmalen, die bij de verbouwing van het Lido-theater te Leiden een 7-tal arbeiders overwerk heeft laten verrichten zonder dat hiervan lijsten waren opgehangen. Alsnog werden een zestal getuigen ge hoord o.a. getuigen uit Vught, Hank, Dus- sen en Rosmalen. Al deze getuigen verklaarden langer dan 8 uur per dag te hebben gewerkt, zoodat het tenlaste gelegde vast kwam te staan. Het hoofd der firma K. verklaarde nog, dat hij zich met het werk in 't geheel niet bemoeid had, maar alle bepalingen had overgedragen aan zijn uitvoerder H„ dus dat deze ook de arbeidsbepalingen moest behandelen. Eisch 7 X 3 sub. 7x2 dagen. Uitspraak over .8 dagen. Verkeersovertredingen. B. H., wonende te Noordwij kaan Zee, heeft op den Rijnsburgerweg te Lei den het verkeer in gevaar gebracht door op zijn fiets nog 2 personen extra te ver voeren en wel een op het stuur en een achter up de bagage-Irager. Bovendien bleek by zijn aanhouding, dat het drietal onder invloed van sterken drank verkeerde. De verbalisant verklaarde nog, dat het drietal zeer luidruchtig was en slingerend over den weg reed. Eisch 15 sub. 10 dagen. Uitspraak 10 sub. 5 dagen. A. J. C. M. te 's~Gravenhage was ten laste gelegd dat hij zonder daartoe vooraf een teeken te hebben gegeven, met zyn motorrijwiel linksaf is geslagen. Eisch 5 sub. 5 dagen. De verdachte werd door de kantonrech ter vrijgesproken wegers een fout in de dagvaarding. 467e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 14 Januari 1935 Hooge Pryzen f 1000.— 8480 13067 18920 12151 f '100.T— 225 f SOO.— 11409 17180 18958 20556 f 100.— 553 11088 15592 16601 17534 17688 20137 23142 23914 Prijzen van 70.— 1757 2113 2260 2269 2499 2517 2599 2610 2652 2688 2890 3066 3124 3188 3202 3227 3229 3352 3439 3629 3658 3740 4013 4122 4166 4518 4524 4943 5161 5214 5217 5252 5554 5561 5860 5973 5981 6271 6395 6623 6634 7007 7022 7152 7322 2438 7715 7740 8057 8090 8183 8509 8513 8530 8539 8821 8849 8917 9073 9167 9206 9300 9506 9626 9750 9810 9856 9862 9935 10056 10156 10320 10526 10559 10687 10733 10871 10952 10981 11293 11415 11474 11658 12467 12932 12962 13018 13037 13174 13481 13571 13589 13595 13649 13651 13744 13815 13860 13896 13903 14086 14278 14431 14608 14738 14759 15270 15334 15384 15617 16358 16333 16514 16743 16795 17016 17209 17297 17610 17749 18160 18171 18449 18715 18320 18850 18915 19141 19280 19632 19897 199C3 19008 19972 20037 20496 20582 20709 20945 21095 21264 21507 21962 21969 22007 22035 22036 22246 22348 22423 22539 22744 22833 22922 22982 23073 23132 23263 23287 23374 23702 23716 23760 Nieten 52 78 87 137 150 196 210 234 265 359 362 388 443 681 694 698 735 958 1005 1038 1043 1113 1168 1196 1248 1273 1290 1344 1421 1426 1428 1435 1463 1495 1515 1518 1525 1559 1578 1633 1800 1853 1872 1909 2117 2136 2140 2153 2202 2236 2263 2275 2305 2345 2401 2528 2574 2650 2633 2778 2871 2922 2932 2960 2965 3116 3123 3195 3232 3252 3268 3312 3360 3375 3425 3526 3546 3614 3703 3755 3758 3801 3816 3817 4104 4148 4151 4177 4233 4380 4395 4416 4477 4612 4662 4674 4675 4G96 4741 4743 4802 4862 4877 4904 4911 4913 4955 4968 5050 5055 5030 5105 5165 5229 5250 5255 5337 5347 5472 5545 5562 5712 5733 5747 5830 5918 5938 6052 6080 6155 6159 6175 6184 6285 6303 6340 6356 6407 6426 6478 6493 6596 6609 6618 6645 6647 6723 6C90 6898 6915 6920 6958 6984 7012 7063 7219 7233 7266 7510 7542 7562 75G5 7572 7618 7641 7664 7733 7802 7806 7817 7897 7904 7920 7939 7979 7983 8013 8067 8116 8181 8184 8191 8213 8241 8251 8327 8378 8386 8434 8472 8582 8597 8629 8668 8715 8796 8923 8940 8970 9025 9147 9184 9267 9278 9288 9363 9438 9463 9493 9529 9561 9683 9756 9800 9845 9892 9917 9944 8S94 9937 10127 10128 10241 10279 10428 10450 10498 10510 10630 10659 10666 10703 10813 10814 10975 11023 11054 11066 11092 11153 11159 11192 11304 11309 11360 11396 11439 11440 11442 11499 11566 11639 11694 11738 11761 11815 11865 11877 11884 11912 12118 12226 12403 12471 12495 12533 12615 12G59 12639 12823 12841 12856 12862 12884 12957 12984 13005 13041 13147 13314 13317 13381 13395 13416 13428 13441 13538 13583 13584 13586 13634 13662 13G92 13708 13711 13790 13970 14022 14050 14125 14x50 14162 14268 14295 14372 14281 14411 14433 14i35 14569 14639 14735 14761 14799 14871 14883 15018 15034 15072 15147 15150 15318 15338 15390 15426 15469 15620 15750 15818 15916 16056 16168 162o7 16239 16267 16268 16484 16588 16669 16697 16794 16822 16862 16933 16972 17060 17082 17222 17224 17262 17302 17345 17387 17457 17530 17568 17683 17781 17843 17863 17880 17914 17957 17969 18022 18024 18CS9 18117 lbl45 18146 18208 18233 18202 18354 18458 18480 18483 18663 13719 13720 18724 18740 18749 18828 18832 18952 18974 19083 19131 19132 19215 19275 13282 19343 19379 19393 19418 19547 19587 19663 19747 19773 19808 19838 19867 19894 19899 19920 19980 20044 20046 20128 20148 20466 20564 20565 20593 20C85 2075? 20759 20762 20776 20777 20786 20789 208G6 20882 20898 21021 21030 21688 21101 21108 21134 21147 21196 21229 21250 21251 21279 21319 21331 21337 21373 21378 21427 21428 21499 21541 21565 21583 21618 21716 21726 21805 21853 21909 21974 21987 22012 22094 22113 22135 22148 22154 22180 22iy5 22237 22277 22325 22350 22368 22435 22463 22466 22549 22593 22609 22638 22655 22666 22680 22740 22741 22855 22863 22882 22915 22993 22994 23019 23024 23076 23106 23121 23135 23136 23324 23327 23426 23432 23531 23534 23554 23656 23810 23327 23867 23888 23908 Verbetering op 3 Dec 1934: prijzen van f 35 moet zijn f 30.—

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12