ZATERDAG 15 DECEMBER 1934 üE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD. - PAG. 15 AFDEELING UI. Ie klasse: WageningenA.G.O.V.V.; Enschedesche BoysP.E.C.; HeraclesVi tesse; ZA..C.Tubantia; Go AheadEn schede. AFDEELING IV. Ie klasse: LongaP.S.V.; Juliana N.A.C.; B.V.V.—M.V.V.; Eindhoven—'Wil lem II. AFDEELING V. 1 e klasse: Be Quick—H.S.C.; G.V.A.V. Sneek; FrisiaVelocitas; Friesland Achilles; VeendamLeeuwarden. LEIDSCHE VOETBALBOND. Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. Ie klasse: L.D.W.S. 2Lugd. 2, 11 uur; L.F.C. 3Alphen 3, 11% uur; Sport man 1—T.O.N.A., 2 uur. 2 e k 1. A: Alphia 3D.K.L., 1 uur (bijterrein); Lugd. 3U.V.S. 4, 2 uur (le terrein); Beresteijn 1L.F.C. 4, 11 uur; D.S.O. 2Roodenburg 2, 12 uur. 2 e k 1. B: Sportman 2—Lugd. 4, 11 uur; KagiaL.F.C. 5, 2 uur; N. Vennep 1 U.V.S. 5, 2 uur; R.C.L. 2—A.S.C. 3, 12 uur. 3e kl. A: A.S.C. 4—L.D.W.S. 3, 11 uur (le terrein); Rouwkoop 2Lugd. 5, 12 uur; Hazersw. B. 1D.V.S. 3, 2 uur. 3e Kl. B: Alphen 5Zuiderkw. 1, 11% uur (bijterrein Alphia); Lugd. 6L.F.C. 6, 10 uur (3e terrein); U.V.S. T.O.N.A. 2, 10 uur; L.D.T.S. 1Beresteijn 2, 2 uur (Berest.-terrein). 4e Kl. A: L.D.W.S. 4—Hazersw. B. 2, 2 uur; Lugd. 7D.S.O. 3, 2 uur (3e ter rein); Rouwkoop 3LJD.T.S. 2, 2 uur; T.O.N.A. 3Leidsche B. 3, 12 uur. 4 e K1. B: Lugd. 8Rouwkoop 4, 12 uur (3e terrein); U.V.S. 7Rouwkoop 5, 12 uur; D.S.O. 4N. Vennep 2, 2 uur; D.V.S. 4L.D.T.S. 3, 11 uur; Zuiderkw. 2Roo- denb. 4, 11 uur. Juniores: AlphenLugd. (A) ,11 our. NEDERLANDSCHE HOCKEYBOND OVERZICHT Dames: Leiden IHurley I te Leiden. Deze wedstrijd van Leiden tegen de kam pioenen van hun afdeeling zal zeker een overwinning van de gasten uitloopen. Heeren: Leiden IH.B.S. I te Leiden. Leiden II—H.B.S. II. Leiden III—V.C.L. I te Den Haag. Leiden IV—:S.O.V. TV, id. Leiden heeft vorigen Zondag de pracht- prestatie geleverd om van de eerste klah- ser H.O.C. te Den Haag te winnen met 2 1. Deze moreele steun is zeker niet mis plaatst, want Leiden doet alle moeite om dit jaar te pro moveeren. Vorig jaar is hun dit niet gelukt, doch nu kunnen we ook den toestand nog niet te optimistisch in zien. Op een overwinning kunnen we Zondag zeker rekenen. Leiden II heeft in Den Haag een veel zwaardere partij. Hiertegenover durven we niets te voorspellen. Leiden III zal V. C.L. wel met een flinke nederlaag naar huis sturen. Leiden IV moet de eerste overwinning van dit seizoen maar eens zien te bemach tigen op S.O.S. TV. KORFBAL NEDERLANDSCHE KORFEALBOND Wedsirijdprogramma voor a.s. Zondag le klasse N.H.: Sportief—D.V.D.; OlympiaSwift. le klasse Z.H.: D.K.C.—H.K.V.; Het ZuidenH.S.V.; FluksDeetos. 2e klasse A: SellichaRegenboog; Die HagheVelox; Deetos IITer Gouw. 2e klassse B. A.L.O.Vreewijk; SpangenO.S.C.R. le klasse Gelderland: Z.K.C. Hellas; E.K.C.A.Wilskracht; 't Over schotjeOnder Ons. le klasse Overijsel: Wit-Blauw H.K.C.; A.K.C.—RigtersblaakJ D.O.S.—Zw. —Wit. ROl£IEN „VARSITY" NIET MEER OP NOORDZEEKANAAL. De „Varsity", de bekende roei wedstrijd der studenten zal, naar wij vernemen, voortaan niet meer op het Noordzeekanaal worden gehouden. Een reeks van jaren zijn de wedstrijden op Hemelvaartsdag steeds op het Noord zeekanaal gehouden, nadat vroeger o.a. ook op de Zweth en op het Spaarne werd geroeid. De wedstrijd op het Noordzeekanaal heeft een traditie gekregen, welke nu zal worden gebroken, daar het Noordzeeka naal niet meer ter beschikking zal worden gesteld. Na lang zoeken heeft de Nederlandsche Studenten Roeibond thans het oog laten vallen op een andere baan, waarvan de geschiktheid nog nader wordt onderzocht. Op de vergadering van den Amsterdam- schen Roeibond deelde dr. Marres in ver band daarmee nog mede, dat het Noord zeekanaal ter plaatse waar de wedstrijden altijd gehouden worden, door de verbree ding, die het ondergaat, in 1935 niet be schikbaar zal zijn voor den jaarlijksche Varsity. De nieuwe baan, die iets meer in de richting Velsen is gelegen, mag slechts voor de wedstrijden gebezigd worden, mits die niet op een Zondag vallen. Men is der halve op den Hemelvaartsdag aangewezen. Wij vernamen in dit verband, dat het tevens de bedoeling is, dat de baan voor taan in tegenovergestelde richting dus naar Velsen toe, geroeid zal worden. De roeiers hebben daardoor tevens den zon in den rug. SPORTCOPIE EN UITSLAGENDIENST. Wij herinneren er belanghebbenden nog maals aan, dat sportcopie voor het Zater dagnummer op Vrijdag in ons bezit moet zijn. Is dit niet het geval, dan is het zeer twijfelachtig, dat deze copie geplaatst wordt. Wij herinneren voorts nog eens aan den uitslagendienst: Zondagsavond vóór 7 uur: Telefoon 1564 Leiden. Wij rekenen op aller medewerking! ZEILEN NEDERLANDSCHE DEELNEMING AAN DE OLYMPISCHE SPELEN 1936. Groote belangstelling in de Starklasse. Dezer dagen sloot de eerste inschrijving inzake het zich beschikbaar stellen vcor het uitkomen in de Starklasse aan de Olym pische Zeilwedstrijden, welke in 1936 te Kiel zullen worden gehouden. Naar wij vernemen hebben zich negen toekomstige eigenaars van booten aange meld en wel de heeren B. Maas (Hilver sum), J. Maar (Hilversum), Jihr. P. J. Bosch van Drakesteyn (Lage Vuursche), W. J. Hoffman (Rotterdam), Ir. J. Loeff (Loosdreoht), T. M. van Marle (Amster dam), C. S. Jonker (Hilversum), W. H. B. van Dam (Voorschoten) en G. D. de Ridder (Leiden). De definitieve verklaring tot beschik baarstelling moet vóór 31 December as. plaats hebben. Wat de Z esm eter klasse betreft, hebben naar wij voorts vernemen, de inschrijvers, de heeren Mr. J. R. Carp en het Syndicaat van den heer A. E. Dudok van Heel, ver klaard hun inschrijving zonder eenige be perking gestand te zullen doen, zoodat dus in deze klasse later de keuze zal kunnen worden gedaan. In de Achtmeterklasse zijn tot op heden geen inschrijvingen binnengekomen. Wel worden pogingen in het werk gesteld te dien aanzien, doch afgewacht moet worden of deze pogingen zullen slagen. Tenslotte kunnen wij nog vermelden, dat op de Zaterdagmiddag te Amsterdam te houden algemeene vergadering der K. V.N.W.V. een bestuursvoorstel zal worden behandeld inzake den bouw van Olympia- jollen. De bouw van de Olympia jollen ge schiedt ook thans reeds bij eenige werven in ons land. De mogelijkheid is dus groot, dat Nederland in 1936 ook in de Olympia- jollenklasse zal zijn vertegenwoordigd. BILJARTEN LEIDSCHE BILJARTBOND. De competitie. De uitslag van den wedstrijd P. v. Cleef IT.O.G. I voor de le klasse luidt: L. Lammens (T.O.G. 118 29 20 4.06 B. Teegelaar (P.v.Cl.) 300 29 27 10.34 J. B. 47 26 8 1.80 G. M. Teegelaar 200 26 27 7.69 C. Paauw 100 20 12 5. B. de Roo 64 19 15 3.38 P. v. Cleef 2 partijen gewonnen; T.O.G. 1 partij gewonnen. De uitslag van den wedstrijd S.D.O. I de Carambole - oor de le klasse luidt: C. Schouten (de Car.) 64 27 7 2.32 I. Mazurel (S.D.O.) 126 27 18 4.62 W. Huy 100 31 13 3.22 J. N. 87 30 15 2.90 F. W. Veltman 48 32 8 1.50 J. Slimmers 100 32 17 3.12 S.D.O. 2 partijen gewonnen; de Caram bole 1 partij gewonnen. SCHAKEN KATWIJK—TAVENO H 8—2. Gisteravond speelde het eerste tiental van de Katwijksche Schaakclub een com petitiewedstrijd tegen Taveno II uit Leiden en behaalde een mooie overwinning. De uitslag was als volgt: Katwijk ITaveno II A. SlingerlandH. Looman 10 J. HoogeveenP. Rijnsburger 10 W. SpierenburgL. Zitman 10 A. HaasnootW. C. Gerards J. SlingerlandG. Kolderman 10 A. RavensbergenW. Looman 01 H. SlingerlandL. Platerink 10 J. SchoneveldP. de Graaf 10 P. v. d. GugtenC. de Vroedt J. van ElkP. Ammers 10 Totaal 82 GEMENGDE BERICHTEN Vier kinderen gewond, van wie drie ernstig. Aan de Leliestraat te Utrecht, waar een complex woningen in aanbouw is, is gister middag een droevig ongeval gebeurd. Men is daar nog met de eerste werkzaamheden bezig en het bouwmateriaal ligt op een open terrein reeds gereed. Daar waren eenige kinderen aan het spe len, in de nabijheid van een groot en sta pel bouwsteenen. Deze tas lag op grond, waar vroeger een sloot gelegen had en het is waarschijnlijk, dat de grond is verzakt. Er was wel eenig toezicht van de werklie den op de spelende jeugd, omdat men on gelukken niet denkbeeldig achtte, maar gis terenmiddag kwam, tijdens het schaftuur, het ftale „onbewaakte oogenblik". Een groepje kinderen, tusschen drie en zes jaar, speelde bij den steenhoop en heeft daarbij waarschijnlijk nog aan het zand gegraven. Toen is de steentas, die meer dan 10.000 steenen telde omgevallen en heeft daarbij vier kinderen bedolven. Er was een begin van paniek onder de omwonende families, doch al spoedig kon worden vastgesteld, dat vier kinderen het slachtoffer van hun jeugdige onbezonnen heid waren geworden. Ze waren spoedig bevrijd door te hulp geschoten arbeiders en omstanders. Alle vier zijn zij naar de Academische Klinieken overgebracht, één ervan kon na hechting van de bekomen hoofdwonden naar huis worden teruggebracht. De drie andere kinderen waren er ernsti ger aan toe. Zij hadden bloedende hoofd wonden gekregen en inwendige kneuzin gen opgeloopen. Een groote groep politie mannen assisteerde by het bevrijdingswerk, terwijl onmiddellijk maatregelen werden genomen, dat dergelijke ongelukken op an dere plaatsen van het bouwterrein worden voorkomen. „Msb." FABRIEK UITGEBRAND. Machines en voorraad leder verloren. Door onbekened oorzaak is te Alphen (N.-Br.) een fabriek in lederwaren geheel uitgebrand. Vrijdagmiddag even over één uur brak brand uit op den zolder van de leerfabriek van de firma Vaarten en Hendriks. Het vuur greep snel om zich heen, zoodat in korten tijd het geheele complex in lichter laaie stond. De brandweer uit Tilburg, die ter assi stentie was geroepen, liet de belendende perceelen ontruimen en moest zich beper ken tot het beschermen van de aangren zende woonhuizen. Weldra was de geheele fabriek tot den grond toe afgebrand. Het nablusschings- werk geschiedde door de Alphensche brand weer. De schade kon nog niet worden vastge steld, doch zij zal niet gering zijn, daar een groote voorraad leder en vele machines in het gebouw aanwezig waren. Op het moment, dat de brand uitbrak, be vonden zich geen werklieden in de fabriek. De Chineezenmoord te Rotterdam. De dader herkend. De moordaanslag op den Chinees, die Donderdagavond cp Katendrecht is ge pleegd, is gisteren door de politie opgelost. Men heeft thans in arrest als verdachte, de 22-jarige Chinees Wen Chin die in de Delistraat 38 heeft gewoond. Donderdagavond had de politie 6 Chi- neezen in arrest, die als verdachten be schouwd werden. Hierbij waren er drie te Amsterdam gearresteerd, twee op Katen drecht en één was bij het D. P.-station aangehouden. In den nacht van Donderdag op Vrijdag beeft de vrouw van het slachtoffer (een Hollandsche) in het ziekenhuis aan den Coolsingel doorgebracht, daar de toestand var. haar man zeer ernstig was. Ook de politie was daar aanwezig, om eventueel het slachtoffer te kunnen hooren. Dit was echter door de doctoren verboden, in ver band met den toestand van het slachtoffer. De politie vernam van de vrouw van het slachtoffer, dat zij en haar man reeds ge- ruimen tijd bespied werden door een klei nen Chinees, wiens naam zij niet kende. Bovendien had men hen reeds verschei dene malen gewaarschuwd, dat er iets bo ven hun hoofd hing. De vrouw zeide tegen de politie, dat zij meende dat de Chinees, die den moordaanslag gepleegd had, zeer zeker omgekocht was. Vrijdagmorgen is de politie met de vrouw gaan zoeken en vond men in een boarding- house Wen Chin in wien zij den man her kende, die haar en haar man bespied had. Men ging tot arrestatie van hem over en bij fouilleering bleek- hij een revolver bij zich te hebben, waarop nog 6 patronen zaten, terwijl hij in den zak nog zes an dere had. De politie had nu dus 7 verdach ten in arrest. Met dit zevental is zy toen Vrijdagmiddag laat naar het ziekenhuis aan den Coolsingel gegaan, waar, toen de toestand van het zwaar gewonde slacht offer zulks even toeliet, tot confrontatie met de verdachten werd overgegaan. Het eerst werd Wen Chin getoond en toen het slachtoffer even zijn oogen open deed, zag men, dat hij bij het zien van den kleinen Chinees een trek van haat op het gelaat kreeg. Op de vraag, die men hem met behulp» van een tolk stelde, of deze verdachte de man was, die den aanslag op hem gepleegd had, antwoordde hij „ja". Bij drie anderen, die men nog bij hem bracht, schudde hij het hoofd. Nogmaals bracht men Wen Chin bij hem en weder om herhaalde hij, dat deze degene was ge weest, die de schoten op hem gelost had. Het stond nu dus wel vast, dat Wen Chin de dader was. De politie neeft daarop nog eenige vra gen aan het slachtoffer kunnen stellen en hierbij bleek, dat het slachtoffer familie was van den moordenaar van den Chinee- schen shipping-master, die dezen zomer in de Edisonstraat is doodgeschoten. Men is er dan ook van overtuigd, dat Wen Chin is omgekocht om dezen moord aanslag te plegen uit bloedwraak. Verdachte ontkende den moordaanslag gepleegd te hebben, doch hij werd ook nog door andere personen herkend, zoodat er geen twijfel meer bestaat. Laat in den avond heeft men de overige Chineezen, waaronder ook die uit Amsterdam, weer in vrijheid gesteld. MOORDAANSLAG TE HEERLEN Ingenieur slaat zijn zwager neer met een hamer Reeds geruimen tijd heerschte er on- eenigheid tusschen den heer V., ingenieur te Heerlen, en diens zwager V. aldaar. Door verschillende omstandigheden groei de dat geschil uit tot vijandigheid en haat Donderdagmorgen nu kwamen beide per sonen bijeen en ontstond er weer een woordenwisseling naar aanleiding van te innen gelden. De ingenieur, die in de Vlotstraat te Heerlen woont, wond zich daarbij zoo op, dat hij een revolver trok. Voor hij evenwel kon richten, stelde de zwager zich te weer. Bij de worsteling, die ontstond, ontviel hem het wapen, doch hij kon een hamer grijpen en daarmee gaf hij zijn tegenstander zoo'n slag op het hoofd, dat deze bewusteloos ineen zakte. De dader heeft zich niet om zijn slacht offer verder bekommerd, doch begaf zich naar het hoofdbureau van politie, waar hij den commissaris mededeelde zijn zwager met een hamer den schedel te heben in geslagen, aldus de „Msb.". Terwijl de man in arrest gehouden werd, stelde de politie een ander onderzoek in. Hierbij bleek, dat de gevolgen van den fa milietwist gelukkig niet zoo ernstig waren als de dader het zich had voorgesteld, De verwondingen van den zwager toch bleken niet van levensgevaarlijken aard. Bij foulleering bleek de ingenieur een revolver, met vyf scherpe patronen gela den, in zijn bezit te hebben. De man deel de aan de politie mede, dat hij reeds lang met het voornemen rondgeloopen had zijn zwager tè dooden. Van de revolver had hij gebruik willen maken, wanneer zijn zwa ger hem dit bij den eersten aanval niet onmogelijk had gemaakt. Wegens poging tot moord is V. op last van den commissaris van politie in 'arrest gesteld. Hij zal naar Maastricht worden overgebracht. AANSLAG OP DE LIMBURGSCHE MIJNEN? Fantasie of werkelijkheid? Woensdagavond heeft zich, naar de „Lim burger Koerier" verneemt, ten politie- bureele te Kerkrade een Duitscher ver voegd, die in beschonken toestand was en daar het ietwat verwarde verhaal deed, dat twee Russen voornemens zouden zyn een aanslag te plegen op een der Limburg- sche mijnen. Bij het ingesteld onderzoek bleek, dat deze mededeeling niet geheel in den wind Duitscher vroeger de politie in zijn land heeft gewaarschuwd, dat een aanslag op de mijn te Palenberg werd voorbereid, mocht worden geslagen, daar de bedoelde welke mededeeling juist bleek. En ofschoon men tegenover de verklaring van den Duit- DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA. 67. Piet liet zich dat zoo maar niet welgevallen en deed alle moeite om zich los te wringen. Het werd een formeele worstelpartij en al draaiende en wentelende waren ze vlak bij een der ezels gekomen. Bij een krachtige poging van Piet om los te komen, botste een der mannen zoo hard tegen een zak aan, dat deze scheurde en alle wijn op den grond stroomde. 68. Ezel, hoorde Piet opeens achter zich roepen, en het dier, waar ze tegenaan gevallen waren, begon op het hoo ren van zijn naam een van zijn lievelings-liedjes te balken en met zijn achterpooten in de lucht te slaan. scher zeer sceptisch stond achtte de com missaris van politie het toch noodig «ille voorzorgsmaatregelen te treffen. De directies der verschillende Limburg- sche mijnen werden onmiddellijk van het geval in kennis gesteld, evenals de burge meester en politiecommissarissen der mijngemeenten. Direct Woensdagnacht al werden op de terreinen van de mijnen versterke bewakingsdiensten ingesteld, wel ke ook gisteren nog voortduren. De myn- politie wordt overdag door militaire poli tie en marechaussee geassisteerd en des nachts door de gemeentepolitie. Deze laatste houdt ook gedurende den dag een speciaal toezicht op alle wegen, welke naar de mijnen leiden. De toegang tot de mijnen is eveneens strenger be waakt en onbevoegden mogen in geen ge val de terreinen betreden. Intusschen heeft het publiek in de mijn streek nog bijna niets of althans zeer wei nig van de getroffen maatregelen gemerkt of van den voorbereiden aanslag gehoord. Overal heerscht de gewone rust en ook op de mijnen is met uitzondering van de aanwezigheid van marechaussee en mili taire politie niets abnormaals te bespeuren Ondanks het feit, dat ook nu nog alle voorzichtigheid wordt betracht, is men in bevoegde kringen de meening toegedaan, hier met een canard te doen te hebben. DE ROOFOVERVAL TE OOSTEIND. Men zal zich herinneren hoe in den avond van Vrijdag 7 December te Oosteind, een gehucht onder Oosterhout, een roofoverval is gepleegd op den landbouwer Bosses en dat toen door de onbekend gebleven daders een belangrijk bedrag aan geld en effecten is weggenomen. De roovers lieten geen spoor achter. Nu kwam Dinsdag van deze week bij de Am- sterdamsche Bank te Den Bosch iemand, die twee effecten van 1000.der Unie Lever wilde verzilveren. Het feit, dat de aanbieder terstond geld wilde hebben, maakte den betrokken be ambte achterdochtig. De Bank belde de col lega's in de stad op, om deze te waarschu wen, maar verzuimde aanvankelijk de po litie op de hoogte te stellen. Even later kreeg de bankier v. d. Brug gen een man aan het loket, die weer twee stukken ter verzilvering aanbood. De Bank weigerde en belde de Amsterdamsche Bank weer op, dat de stukken inderdaad waren aangeboden. Niettemin stelde de Bossche recherche alles in het werk, om alsnog den man te vinden, want onder de te Oosteind geroof de papieren waren twee stukken Unie Lever. Nagenoeg alle café's werden afgezocht en alle daar vertoevende onbekende perso nen gefouilleerd. De vogels waren echter gevlogen. De politie te Oosterhout en Tilburg zoekt hen thans in België. De reden waarom de Tilburgsche politie aan het onderzoek deel neemt is, dat vrijwel vaststaat, dat een Til- burger de hand in den roofoverval heeft. Het signalement van den man, die de pa pieren aanbood, klopte wonderwel met dat van den voormaligen makelaar en brand verzekeringsinspecteur te Tilburg, J. J. En deze is thans zoek. J. heeft geen best verleden. Hij heeft te Breda geruimen tijd in voorarrest gezeten, verdacht van brandstichting in zyn woning aan de Spoorlaan en later nog eens als ver dacht de hand te hebben in verschillende brandstichtingen, o.a. in Udenhout. Hij „deed samen" met de bij zijn Maatschappij verzekerden. Op louter juridische gronden moest de Rechtbank te Breda hem laten loopen. J. verkeerde na deze affaires in armoedige omstandigheden en waar hij gewend is aan een vrij luxueus leven, is het verklaarbaar dat hij tenslotte greep naar meer directe middelen om aan geld te komen. SMOKKELAUTO AANGEHOUDEN. Na een sensationeele achtervolging door Noord-Limburg is men cr gisternamiddag in geslaagd onder de gemeente Horst een vrachtauto aan te houden, die bij onder zoek ruim 1700 K.G. uit België gesmok kelde margarine bevatte. De bestuurder, de heer J. uit Bergen, kon gearresteerd wor den en is overgebracht naar de Marechaus see Kazerne te Venlo, waarheen ook de auto en de margarine is gebracht. Eén tweede inzittende wist te ontsnappen en kon nog niet gearresteerd worden. De po litie stelt een uitgebreid onderzoek in en zoekt naar'hem. DE ZWARTE ZEE IN NOOD? Tegengesproken geruchten. Te Rotterdam ging gisteren het alar- meerende bericht dat het sleepschip „De Zwarte Zee", dat de „Victoria Maroe" te hulp was gekomen, in nood verkeerde. Bij L. Smit Sc Co's Internationale Sleep dienst, van welke onderneming de Zwarte Zee is, deelde men echter mede, dat, hoe wel contact gehouden wordt met het schip nog geen enkel bericht omtrent in gevaar verkeeren of in nood zijn daarvan was ontvangen, zoodat men voorloopig de alarmeerende berichten als onjuist be schouwde. Nader wordt medegedeeld, dat de eer ste schokkende berichten omtrent het lot van „De Zwarte Zee" op een foutief sei nen van telegrammen moet berusten, aan gezien wel bij het Japansche stoomschip „Victoria Maroe" de commandobrug is weggeslagen cn officieren verdronken zyn, terwijl eveneens op de Victoria Maroe een aantal leden der bemanning zijn gewond, doch dat de „Zwarte Zee", waarmede in den loop van den avond nog contact was verkregen, ongedeerd is en zijn weg onge stoord vervolgd, teneinde het in nood ver- keerende schip de noodige hulp te ver- leenen. Men heeft hier dus, gelukkig, te doen met een verwisseling van de namen der schepen in de desbetreffende telegram men en het Nederlandsche schip is veilig en wel.

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 15