BERICHT. DONDERDAG 13 DECEMBER 1934 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 BAROMETER. naar waarnemingen verricht in den morgen van 13 Dec. 1934, medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Inst. te De Bilt. Hoogste barometerst.: 765.5 te Helsingfors. Laagste barometerst.: 731.2 te Vestmanoer. Verwachting tot den avond van 14 Dec.: Zwakke tot matige Zuidelijke tot Zuid- Oostelijke wind, tij delijk opklarend, aan vankelijk weinig of geen regen en iets kouder. De depressie bij IJsland nam af, de se cundaire die hier gisteren krachtige wind en regen bracht is tot de Oostzee doorge drongen en heeft de hooge drukking nog iets teruggedrongen, maar nam in betee- kenis af. Een nieuwe daling kondigt zich in het Zuid-Westen aan. In Finland en Po len nam de vorst weer langzaam toe. Scan dinavië is tot dicht bij het vriespunt afge koeld, maar heeft nog somber weer. :n Oost-Duitschland valt sneeuw. In Zuid- Duitschland en Midden-Frankrijk komt veel mist voor, in West-Frankrijk en En geland is eenige opklaring, regen viel vooral in Denemarken en het Zuiden van Noorwegen en Zweden en in Zuid-Frank rijk, waar Marseille reeds 28 millimeter meldde. In Schotland waait het nog krach tig uit Zuid, in het Kanaal uit Zuid-West, in het Oostzeegebied uit Zuid-Oost. Na eenige opklaring is afkoeling en later waarschijnlijk weer regen te wachten. LUCHTTEMPERATUUR: 9.— gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.su Van Donderdagnamiddag 4.17 uur tot Vrijdagmorgen 7.32 uur. HOOG WATER. Te Katwijk: op Vrijdag 14 Dec. voorm. 8.13 uur en nam. 8.51 uur. VERBINDINGEN MET SCHIPHOL OP 14 DECEMBER. In verband met het vertrek van de Snip op 15 December om 0.20 uur van Schiphol zal de Autobusonderneming „Poelgeest" extra diensten onderhouden van Amsterdam naar Schiphol op Vrijdag avond, 14 December, vertrek 21, 22 en 23 uur van het eindpunt Overtoom bij de Nassaukade.te Amsterdam, terwijl de mo torbootonderneming Holthuizen om 22 en 23 uur een extradienst heeft, vertrek SchinkelkaJe bij de Vaartstraat. Deze diensten werden onderhouden met gesloten motorbooten. DOODELIJKE BOTSING IN DE LUCHT. Te Montgomery in den staat Alabama kwam de kapitein bij het Amerikaansche leger Audrey Ballard met zijn vliegtuig in de lucht in botsing met het toestel van den eersten luitenant van het Mexicaansche leger Ricardo Castenada. Beide vliegtuigen stortten neer en beide vliegers werden ge dood. Ballard en Castenada namen deel aan een cursus van de Krijgsschool te Montgomery en vlogen toevallig beiden mee in een esca drille, dat opsteeg van het plaatselijk vlieg veld. Ballard startte het eerste in Weste lijke richting en trok zijn toestel in een scherpe bocht om boven het vliegveld te rug te komen. Op hetzelfde moment was Castenada echter opgestegen, tengevolge waarvan de twee toestellen recht op elkaar invlogen. SPORT AUTOMOBILISME RALLYE VAN MONTE CARLO. Thans 6 Nederlandsche deelnemers. Naar wij vernemen hebben thans 6 Ne derlandsche equipes ingeschreven voor de Rallye Monte Carlo, welke in Januari a.s. zal worden gehouden, nehalve de heeren Bakker Schut te Voorburg (Ford), Van Beeck Calkoen te Maartensdijk (Ford), Cornelius te Arnhem (D. W. K.) en Vroom te Nijmegen (Ford), zullen voorts uitko men Baron J. J. C. Taets van Amerongen te Ermelo (Ford) en Baron W. van Tuyll van Serooskerken te Heemskerk (Ford). In totaal hebben reeds 54 equipes voor deze Rallye ingeschreven. De datum van sluiting voor inschrijving is bepaald op 24 December a.s. Gewoonlijk komen de mees te inschrijvingen eerst in de laatste dagen binnen, zoodat het aantal deelnemers nog wel aanmerkelijk zal stijgen. UIT DE OMGEVING ZOETERMEER-ZEGWAART. DE PLUIMVEETENTOONSTELLING GEOPEND. rijdende chauffeur werd naar zijn verkla ring verblind door een tegenlegger, waar van het nummer bekend is. In beide laatste gevallen wordt door 'e politie een onderzoek ingesteld. Inenting. Op Vrijdag 21 December a.s. des morgens 9 uur, bestaat ten huize van dokter W. E. Steur, gelegenheid tot korte- looze inenting en herinenting. Het mede brengen van trouwboekjes wordt aangera den. ZEGWAART. zich „en gros" van fietsen hadden mees ter gemaakt. Zij gingen er per auto op uit om zich in verschillende deelen van de stad van karretjes meester te maken. De fiets werd op de treeplank geplaatst en verder ging het wrer. De rechtban khad dit roofzuchtige twee tal resp. veroordeeld tot drie jaar en twee en een half jaar gevangenisstraf. DIEFSTALLEN RONDOM BOSKOOP. AGENDA LEIDEN. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 10 tot en met Zondag 16 Dec. a.s., waargeno men door de apotheken: G. H. Blanken, sum, Mare 110, telef. 406 en C. van Zijp, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, tel. 274. uit Boskoop, had ook getracht een flesch wijn te bemachtigen, doch xlaar deze te dik bleek kon hij niet door de tralies en lipte uit K.'s handen. Op het geluid kwam de dochter van den eigenaar aanloopen. Verdachte zeide dat het zijn plan was geweest de flesch weer op zijn plaats te leggen. Gezien een tweetal vroegere veroordee lingen luidde de eisch thans 2 maanden gevangenisstraf. Ter zake van heling van door den ver dachte R. gestolen wijn, luidde de eisch legen den 18-jarigen rijwielhersteller Tr. T., uit Boskoop, 20 subs. 40 dagen. Wegens heling van eenige hiervoren ge noemde rijwielbelastingmerken hoorde de 18-jarige slagersknecht A. T. uit Boskoop 25 subs. 25 d. en bovendien 3 maanden voorwaardelijke gevangenisstraf tegen zich eischen. Voor hetzelfde feit eischte de officier te gen den laatsten verdachte in deze zaak, n.l. de 21-jarige rijwielhersteller W. J. H. uit Boskoop, gezien een gunstig rapport, een geldboete van 15.subs. 15 dagen. In al deze zaken zal de rechtbank 27 Dec. a.s. vonnis wijzen. STADSNIEUWS UITVAART EN BEGRAFENIS II. P. L. VORST. .Onder overgroote deelname van vereeni- gingen, vrienden en kennissen heeft heden morgen de plechtige uitvaart en de begra fenis plaats gehad van den heer H. P. L. Vorst, die in tal van vereenigingen tot de graag geziene leden behoorde. Hedenmorgen te 9 uur werd in de kapel van het St. Elisabeths Ziekenhuis aan de Hooigracht de gezongen H. Mis van Re quiem opgedragen door den weleerw. heer rector R. J. J.'Reijnen. De zusters voerden de liturgische gezangen van het Dood en- officie uit. Reeds hier bleek, hoe groote belangstel ling van verschillende zijden aan den dag werd gelegd. Doch dit kwam nog sterker tot uitdruk king bij de begrafenis van het stoffelijk overschot te 11 uur op de begraafplaats aan de Zijlpoort. Daar werd de stoet aan den ingang van het kerkhof opgewacht door verscheidene leden der St. Josephs Gezellenvereeniging, die het met rouw omfloerste vaandel der Sint Josephs Gezellen meevoerden, ter wijl het bestuur der Mannen Congrega tie een eerewacht vormde naast de baar, toen deze de doodenkapel werd binnenge dragen. De zeereerw. heer pastoor Th. M. Beu kers, praeses der St. Joseph Gezellenvereeni ging, verrichtte hier de absoute, waarna het stoffelijk overschot grafwaarts werd ge dragen. Onder de talrijke aanwezigen merk ten we o. m. op den hoogeerw. heer deken A. H. J. M. Homulle, de heeren W. A. A. Kerckhoff, C. J. M. van Oerle, W. A. Kohl- beck, P. van Berge Henegouwen en Th. Bayer, allen leden van den Raad van Be stuur der St. Jos. Gez. Verder het geheele bestuur der Mannen-Congregatie en be sturen der verschillende secties, de heeren G. v. Deene en Th. Stijnman namens de Hanze, den heer Kriek namens „Katholiek Leiden", den heer C. H. van der Drift na mens de afd. Hartebrug van den Vrienden kring ter eere van het Allerheiligst Sacra ment, den heer L. Menken namens den R. K. Bond van Bouwvakpatroons, de heeren Th. Zitman en P. T. de Jong namens den Verhuurdersbond voor Leiden en Omstre ken, den heer L. v. d. Laan, architect, ver tegenwoordigers van de fa. Kater en Wiet- hof en van de N.V. Scheltema, tal van col lega's, het personeel van den overledene, en voorts zeer vele vrienden en bekenden. Toen pastoor Beukers de beaardings- plechtigheid verricht had, bad deken Ho- mulle vijf Onze Vaders en Weesgegroeten voor de zielerust van den overledene voor, welke gebeden door de vele aanwezigen werden beantwoord. Diep onder den indruk bewezen zeer ve len de laatste eer aan hem, die was een goed vader en een goed vriend, maar boven al een goed katholiek, wiens nagedachtenis bij allen, die hem gekend hebben, in de herinnering zal blijven voortleven. GOUDEN DOCTORATEN. Maandag 17 Dec. a.s. zal het 50 jaar ge leden zijn, dat mr. C. Beekhuis, deken van de Orde van Advocaten te Leeuwarden, aan de Leidsche Universiteit promoveerde tot doctor in de rechtsgeleerdheid. Woensdag 19 Dec. a.s. zal het 50 jaar geleden zijn, dat mr. A. A. Moll, advocaat en procureur te Dordrecht aan de Leidsche Universiteit promoveerde tot doctor in de rechten. Biscuitfabriek „Nutrix" wordt gesloten. Naar wij vernemen wordt de biscuit- en koekfabriek „Nutrix" aan de Hooge woerd binnen enkele weken stopgezet. Omstreeks honderd personen, kantoor- en fabrieks- pers'oneel, komen hierdoor zonder werk. Zij, die zich vanaf heden abon- neeren op „De Leidsche Courant"» ontvangen de nog te verschijnen nummers tot 1 Januari a.s. gratis DE ADMINISTRATIE. LUCHTVAART DE POSTVLUCHTEN Dc Leeuwerik als extra toestel Hedenochtend om 6.31 uur is het K.L.M. toestel de Havik, van Schiphol naar Indië vertrokken. Aan boord bevinden zich vier passagiers, drie bestemd voor Allahabad en één voor Batavia. Het toestel vervoert 402.905 KG. briefpost, 73.920 K G. lading, en 49.495 K.G. pakketpost. Aangezien het aanbod van passagiers en vracht grooter was dan de Havik al- 'een zou kunnen vervoeren, heeft men besloten een extra toestel in te lasschen. Hiervoor was aangewezen de Leeuwerik, welke vier minuten na het eerste toestel is gestart. De Leeuwerik zal niet verder gaan dan Cairo, waar de Havik één pas sagier en de vracht zal kunnen overne men. Aan boord van de Leeuwerik bevinden zich eveneens vier passagiers, waarvan één bestemd voor Rome, twee voor Cairo en eén, voor Calcutta. Deze laatste heeft dus een „overstapje" om in Amsterdamsche tram term te spreken De vracht van de Leeuwerik bestaat uit 14.845 K.G briefpost. 18.200 K.G. pakket- post en 123'K.G. lading. EEN SNIP MET KIPEIEREN! De burgemeester van Barneveld heeft de aardige gedachte gehad de bemanning van de „Sr.ip" een mandje Barneveldscne eieren te zenden, te gebruiken op de vlucht naar West-Indië. De burgemeester heeft dit eenerzijds gedaan uit een gevoel van trots over de kranige K. L. M. piloten, terwijl hij anderzijds in deze daad een doeltreffende propaganda zag voor dit bij uitstek Barne- veldsche product. De bemanning van de „Snip' 'heeft dit geschenk in dank aan vaard. Woensdagavond 12 dezer, des avonds 8 uur, is in het Gymnastieklokaal de pluim veetentoonstelling geopend, georganiseerd door de alhier gevestigde vereeniging op dat gebied „Door Veredeling Verbetering". Op het openingsuur gaven velen van hun belangstelling blijk. De voorzitter, de heer J. C. Swart, hield een korte inleiding en sprak een woord van welkom tot den heer Burgemeester onzer beide gemeenten en de aanwezigen, waarbij hij opmerkte, dat de inzendingen 155 bedroegen. Al was de kwantiteit niet groot, de kwaliteit was zeer goed van de inzend'ngen. Hierna gaf spr. het woord aan den heer Burgemeester om de tentoonstelling te openen. Deze begon zijn onkunde uit te spreken op het gebied van pluimvee. Hoewel de voorzitter der vereeniging spr. een uiteen zetting op schrift had doen toekomen, over de rassen, enz., durfde spr. zich niet te wa gen op dat terrein, bang dat een kenner zijn onkunde zou aanvoelen. Het eenigste wat spr. van een kip wist, wat dat zij een ei legde en een konijn voor een haas werd uit gescholden. Spr. had in den naam der ver eeniging „Door Veredeling Verbetering" iets gevonden om over te spreken. Spr. hoopte, dat het pogen de pluimveerassen te veredelen, mocht slagen en sprak daarbij de wensch uit, dat ook de mensch mocht veredelen. Met de wensch, dat de tentoon stelling aan haar verwachtingen mocht be antwoorden, opende de Burgemeester de tentoonstelling. Hierna werd een wandeling langs de in zendingen gemaakt. De leden en kenners bespraken de prijzen en de winnaars. Voor liefhebbers is er wel wat te zien. Een verslag vermeldende de inzendingen en de prijswinnaars volgt nog. Nog meer ongelukken. Deze week ken merkt zich wel door auto-ongevallen. Het eerste ongeval had plaats op den hoek van de DorpstraatStationsstraat. Op die plaats werd mej. v. d. B. uit Zegwaart door den autobestuurder K. uit Zoetermeer aangere den. Het voorwiel van haar rijwiel werd gedeeltelijk vernield, terwijl zij een been wonde bekwam. Dokter Palte verleende de eerste hulp. De schade werd onderling ge regeld. Het tweede ongeval had plaats aan het einde van den Voorweg. Bij het passeeren van twee vrachtauto's reden deze elkaar aan, waardoor beide materieele schade be kwamen. Een der auto's moest worden weg gesleept. Het derde ongeval had plaats op den Voorweg voor de „oude fabriek". Daajr ter plaatse had de heer S. een onderhoud met een zijner buren en bevonden zich ter zijde van den weg. Door de bestelauto van den heer S. te Zegwaart werd Sm. aangereden en aan het hoofd verwond. Ook hier ver leende dokter P. de eerste hulp. De aan Geboren: Johannes Adrianus Maria, z. v. A. T. Janmaat en C. C. A. Moonen. Overleden: F. Glintmeyer, 61 j. we duwe van A. Lengbeek. ZOETERMEER. Overleden: Jacob Kolisvaart, 79 jaar, echtgenoot van M. Bos. UIT DE RIJNSTREEK BOSKOOP. AANVAL MET EEN HAKBIJL. Daders zijn gearresteerd. Dinsdagmiddag twee uur werd op de grens van Boskoop en Hazerswoude zekere v. M. uit Waddinxveen door de gebroe ders K. ernstig mishandeld. De jongeman kon zich echter, nadat geneeskundige hulp was verleend, naar huis begeven. Voordien werden evenwel zijn vader en diens schoonzoon gewaarschuwd, die zich naar Hazerswoude begaven om te weten te komen wat er aan de hand was. Zij ont moetten daar de gebroeders K., die aan de Wittekade te Boskoop wonen. Een van de broers vloog met een hakbijl gewapend op v. d. M. af en trachtte den man te doo- den; zijn voornemen mislukte doordat v. d. M. op het laatste oogenblik de slag kon ontwijken. De bijl kwam op het spatbord van de fiets terecht. De politie van Hazerswoude vroeg assi stentie van de Boskoopsche en met behulp daarvan heeft men de gebroeders K. kun nen arresteer en. Zij zullen zich wegens mishandeling en poging tot doodslag te verantwoorden hebben. De oorzaak van een en ander is waar schijnlijk in een familieruzie gelegen. „Vooruit". Autobusdienst. In verband met het in werking treden van de spoorlijn GoudaBoskoopAlphen aan den Rijn hebben Ged. Staten' van Zuid-Holland met ingang van 1 Februari ingetrokken de aan J. Jannes te Boskoop verleende autobusvergunning voor een dienst van Boskoop (Zijde) over Waddinx veen naar Gouda (station). ZEVENHOVEN. Begrafenis J. Slingerland. Dinsdag middag om 1 uur had onder groote belang stelling de begrafenis plaats van den heer J. Slingerland L.Sz., in leven gemeente ontvanger alhier. De kist was bedekt met twee kransen en vele bloemen. In den stoet bevonden zich de Burgemeester, al de Raadsleden en ook het personeel der firma Slingerland. Aan de groeve werd het woord gevoerd door dr. Ubbink. Ook de Burge meester sprak woorden als vriend en dank. te voor al hetgeen hij gedaan heeft voor de gemeente en ook voor het verenigings leven. Zijn leven zal in dankbare herinne ring blijven. RECHTZAKEN DE RIJNSTRANDBADZAAK. Het Hof spreekt verdachte Y. vrij. Het Gerechtshof te Arnhem heeft he den uitspraak gedaan in de zaak tegen het lid van de Tweede Kamer, den heer J. J. W. Ysselmuiden, die terecht heeft gestaan wegens verduistering in zijn kwaliteit van secretaris-penningmeester van het voor malige Rijnstrandbad te Arnhem. Het Hof heeft het vrijsprekend vonnis van de Arnhemsche rechtbank bevestigd. De Arnhemsche Rechtbank had Y. van het tenlaste gelegde vrijgesproken. De of ficier van justitie, Mr. Couvee, die zes maan den gevangenisstraf had geëischt, was echter in appèl gekomen. De rechtbank had dit roofzuchtige twee de zaak opnieuw uitvoerig behandeld. De procureur-generaal eischte toen vernieti ging van het rechtbankvonnis en vroeg veroordeeling van verd. tot een boete van 2000.subs. 30 dagen hechtenis. Heden heeft het Hof den heer Y., in overeenstemming met het vrijsprekend vonnis van de rechtbank, vrijgesproken. ZIJ KWAMEN ZICH VERSCHUILEN. Het Gerechtshof te Amsterdam bevestig de vandaag het vonnis tegen den 34-jari- gen los-werkman J. A. T. en den 26-jarigen kleermaker C. H., die wegens poging tot diefstal in vereeniging door middel van braak en gebruikmaking van een valschen sleutel waren veroordeeld tot twee jaar en zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. Het tweetal was aangetroffen in een wo ning aan de Albert Neuhuysstraat. Toen zij werden gearresteerd vertelden zij, dat ze zich daar slechts verschuilden, omdat ze gevolgd werden door rechercheurs, FIETSENDIEFSTAL EN GROS. Het Gerechtshof te Amsterdam bevestig de het vonnis tegen J. de H. en A. K., die De Haagsche rechtbank behandelde he den een aantal zaken betrekking hebbende op de talrijke diefstallen in de omgeving van Boskoop, welke eenigen tijd gele den aan de orde van den dag waren. Het eerst kwam in de verdachtenbank de 18-jarige boomkweeker Th. R. uit Bos koop, thans ged., wien eenige diefstallen van wijn en druiven waren ten laste ge legd. Verdachte bekende op 9, 10 en 11 Oct. j.l. bij een winkelier te Boskoop telkens een flesch wijn uit den kelder te hebben ontvreemd, door een hand door de tralies van het kelderraam te steken. Voorts heeft hij met nog 3 andere jongens op 11 Octo ber druiven in groote hoeveelheden uit kassen gestolen. Jhr. mr. van Asch van Wijck, het O.M. waarnemend, bracht in zijn requisitoir naar voren hetgeen het rapport omtrent R. vermeldde. Deze geniet in Boskoop een on gunstige reputatie en men noemt hem ter plaatse de „Al Capone" volgens het rap port stelt R. er zelfs een eer in, dat hij de voorman van de bende is. De vele waar schuwingen, die hij kreeg, hadden geen uitwerking, want reeds in Maart '33 is hij voorwaardelijk tot 7 maanden tuchtschool veroordeeld. Verdachte is een leeglooper, tegen wien spr. op de eerste plaats ten uitvoerlegging van de voorwaardelijke tuchtschoolstraf vroeg en daarnaast ver oordeeling tot 8 maanden gevangenisstraf, waarvan 4 maanden voorwaardelijk met 3 jaar proeftijd en onder toezichtstelling. Mej. mr. Stapel, bepleitte de oplegging van een geheel voorwaardelijke straf, be- toogende, dat de ledigheid dezen jongen opnieuw in misdrijf deed vervallen. Vervolgens stond terecht de 19-jarige boomkweeker L. V., wien heling van de gestolen wijn, alsmede diefstal van drui ven ten laste is gelegd. Ook deze verdachte bekende de feiten. Het O.M. wees erop, dat in het geheel een vijftal misdrijven ten laste van V. komen, doch het rapport omtrent dezen is veel gunstiger, zoodat het misschien met dezen jongen nog eens te probeeren is. Spr. vroeg een voorwaardelijke straf van 3 maanden en daarnaast een geldboete van 25 subs. 25 dagen. De derde verdachte, de 21-jarige T. van H., had zich te verantwoorden ter zake van diefstal van een groot aantal rijwiel belastingmerken, welke feiten hij toegaf. Ook deze verdachte is reeds eerder voor waardelijk veroordeeld. De officier zeide, dat de moeite aan dezen jongen besteed, wèl heel slecht beloond is geworden, want kort na deze waarschuwing is hij aan het stelen gegaan, zoodat spr. thans 9 maan den gevangenisstraf requireerde. Verdachte's verdediger was niet versche nen. Daarna stond terecht de 19-jarige boom kweeker P. de B. uit Boskoop, wien heling en diefstal van wijn alsmede diefstal van druiven was ten laste gelegd. Daarenboven heeft verdachte op den uitkijk gestaan om behulzaam te zijn bij den diefstal van de rijwielbelastingmer ken. Dit laatste werd door verdachte ont kend. Hij zou eenvoudig op en neer ge- loopen hebben en heeft niet gewaar schuwd. Als verontschuldiging voor den diefstal van wijn gaf verdachte op, dat zijn arm zoo gemakkelijk door de tralies ging. Ook deze verdachte heeft een voorwaardelijke tuchtschoolstraf op zijn strafblad staan. Als reden voor het plegen van de misdrij ven gaf verdachte werkloosheid op. De officier zeide, dat de B. tot de drie ergste van het complot behoorde. De re den waarom - hij niet gedetineerd is valt te verklaren uit het feit, dat men aanvan kelijk niet alle door hem gepleegde mis drijven kende. Spr. heeft een ongunstiger indruk van De B dan hij oorspronkelijk had Tegen hem eischte spr dan ook 10 maanden gevangenisstraf, waarvan 4 m, voorwaardelijk met tenuitvoerlegging van de voorwaardelijk opgelegde tuchtschool straf. De 23-jarige boomkweeker C. K., die vervolgens aan de beurt was bekende met andere verdachten samen druiven te hebben gestolen. Ook heeft hij met dezen een van de gestolen flesschen wijn leegge dronken. Tegen hem luidde de eisch 25 subs. 25 d. en 3 m. gevangenissraf met 3 jaar proeftijd De 18-jarige A. H., koopman te Bos koop, die een flesch had gestolen, beken de dit feit. Gezien een blanco strafblad, eischte de officier tegen G. ƒ20 subs. 40 dagen hechtenis. Verdachte zeide dat, hij het nog al hoog vond. De president merk te op, dat de maximum straf voor diefstal 4 jaar was. De verdere opmerkingen van verdachte gaf een der rechters aanleiding tot de opmerking, dat de gevraagde boete tamelijk laag ligt. Deze verdachte moest ook als getuige optreden in de volgende zaak tegen den riiet verschenen verdachte W. van den A. Hij weigerde evenwel den vereischten eed af te leggen, bewerende niet aan God te gelooven. Hij had bijna den geheelen Bij tel gelezen, naar hij beweerde. Ook de volgende getuige, een der verdachten, weigerde den eed af te leggen. Nadat de verklaringen van den niet ver schenen v. d. A waren voorgelezen vor derde de officier wegens diefstal van een flesch wijn ƒ20 subs. 20 dagen. De 21-jarige boomkweeker D. M. C. K,

Leidsche Courant | 1934 | | pagina 2